1721






  • ricky
    #1640
    Hogy milyen szép karácsonyfát hozott idén is a Kossuth térre a "Mikulás"!! :))
  • csgj
    #1639
    Most már én is tudom... :D
  • reaper4
    #1638
    tudtommal az egész városban nem volt
  • csgj
    #1637
    Kinél volt még 1 órás áramszünet, most reggel? Mert a boltokban is az volt, itthon is...
  • ricky
    #1636
    én lehet, de még nem biztos!!
  • skristof
    #1635
    vasárnap pogoban mystery gang
    jönvalaki?
  • Jampó
    #1634
    Bocsi az offolásért, bár a témát nem én vetettem fel! kiszáltam...
  • ricky
    #1633
    lol, 12 újüzenet :))
  • Doma #1632
    Szerintem irányadó: #1623
    Mi köze ennek Kaposvárhoz ami most itt megy?
  • Jampó
    #1631
    Tisztázni kéne alap dolgokat. Az hogy Te milyen dolgokat tartasz szarnak, vagy mi számít nálad produkciónak az egy dolog. De ez nem egy olyan sportág ahogy Te azt elképzeled. Ha Te elém raksz egy embert, aki egy hónap alatt betanulja ezeket a dolgokat, akkor kezet csókolok neked.
    És nagyon boldoggá Tennél, sőt, megtisztelnél, ha szánnál a dologra annyi időt, hogy egyik pénteken lejössz és esetleg kipróbálod, hogy tisztába rakd az értékrendedet.

    Bocsáss meg, hogy leparasztoztam a hozzászólásod, csak kicsit kellemetlenül érinti az embert, ha egy hozzá nem értő személy leszólja a másik munkáját. Kicsit erős volt. Ezért elnézést kérek! De ahogy írtam, lehetne olyasmi véleményt is írni, ami esetleg építő kritikájú, igaz ez a topic nem rólunk szól. De ha esetleg nem jönnél le, legalább neten járj utána, hogy mások hogy csinálják, mit csinálnak. Nem hiszem, hogy sok különbséget fogsz találni. Ez nem egy könnyen összehangolható dolog, és főleg nem egy hónap alatt...
  • reaper4
    #1630
    na és akkor erről is pár szót :). ha én nézek valami "produkciót" akár tv-ben akár élőben, azt azért meg tudom állapítani, h jó-e vagy sem, de erre akárki képes. (skristof utolsó mondata tetszett :)). de biztos nem tartozok az általad intelligensnek mondott emberek közé :).ja és lehet sz@rt (na most vulgáris vagyok:)) csinálni 3 vagy 5 évig is. de profit 1hónapon belül is. akár.

  • reaper4
    #1629
    se fórummániás ,se blog király nem vagyok :P. napi összesen max fél-1 órát vagyok a fórumon.bár nem tudom, h mi köze van ennek akármihez... ja és közel sem vagyok paraszt :). meg tudtam volna parasztúl is fogalmazni a hsz-omat. ez csak vélemény volt és a ledöbbentségem okozhatta,h parasztnak vetted, de ismétlem nem az volt.
  • skristof
    #1628
    én pesten. itt tanulok. béeme
  • Rage47
    #1627
    miért, hol vagy?:)
  • skristof
    #1626
    pörögám. jólenne hazamenni. namajd jövőhéten :)
  • Rage47
    #1625
    pörög a topik
  • Jampó
    #1624
    Az egy dolog ha valkinek valami nem tetszik, de egy 3 éve működő egyesületet ne amatőrözzünk már le, mert valaki úgy érzi, hogy tud bármit is erről az egész zsonglőrösdiről. Ha jól tudom itt a környéken mi vagyunk az egyetlenek, akik igazán komolyan foglalkozunk ezzel, ahogy már írtam évek óta. Az tény, hogy Kaposváron eddig még nem volt ránk igény, ami számomra igen meglepő, mert akárhányszor léptünk fel, az inteligensebb réteg odajött és kérdezték, hogy eddig hol voltunk, meg mérnem tud rólunk senki? Ez visszajelzés, tehát nem magunktól vagyok elszállva, de én is komolyan mondom, ki lehet próbálni, és utána kéne véleményt alkotni dolgokról. Szóval sértődés ide vagy oda, a nemtetsző véleménynek sem kell sértőnek lennie. Mindennek megvan a formája.

    Köszöntem: -Jampó-
  • skristof
    #1623
    mit kell itt felháborodni? el kell viselni azt is, ha valakinek nem tetszik amit csináltok.. sértődésnek semmi értelme. szeretitek csinálni, gyakoroljatok és legközelebb mutassátok meg, hogy megy szinkronba is :)
  • Áfonyabogyó20
    #1622
    Sziasztok!

    Én pedig a másik lány vok, aki "botozik"...és szintén az egyik alapítója a klubnak..
    Reaper! Nem is tudod, h miről beszélsz...de beszólsz..Gyere és nézz meg minket fellépésen vagy egy próbán..aztán szólj le minket..


    PEACE
  • Jampó
    #1621
    Uhh. Elég régen jártam itt. Mármint az SG-n. Le is kéne cserélnem az avataromat, de nem érdekel:P
    Lényeg a lényeg: Szeretem, hogy a Reaper-hez hasonló fórummániás esetleg blogkirály emberek eljutottak az őszinteség olyan paraszt fokára, hogy az építő kritika náluk hiányzik a szótárból. És bocs Reaper ha ezzel megsértelek a célom nem ez, de az érzés kölcsönös.

    Üdv.: A Kaposvári Ördgöbot Klub egyik alapítója...
  • reaper4
    #1620
    upsz :D és melyik vagy Te a videón?
  • flippy
    #1619
    :) Az egyik én vagyok:P Egyébként nem olyan könnyű poizni, mint ahogy látszik. Sőőt:) Persze már megszoktuk, hogy akad 1-2 ember aki nem érzékeli, hogy mit is csinálunk valójában. Így tényleg nem lett látványos, + nem is sikerült jól ez a fellépés, több zsonglőr nem ért rá, hogy fellépjen, ezért csak ketten voltunk fenn a színpadon, és nem volt időnk gyakorolni, hogy szinkronba összehozzuk, + teljesen más súlyú volt a poink, szóval máshogy is forogta ki magát…meg sötétben nagyon jól néz ki, ha ez a „4 fényes pont” összevissza mozog, csak sajnos nem kapcsolták le a lámpákat :( mellesleg szét is tört a poim:( pedig annyit szenvedtem vele xD No de sebaj, mi jól éreztük magunkat, és sok embernek tetszett amit csináltunk, és ez a lényeg szerintem :) Ha gondolod péntekenként lenn vagyunk Kossuth téren kb. 2-től, és gyakorlunk, nyugodtan ugorj le, és kipróbálhatod, hogy nem is olyan könnyű játszani vele:D Általában senkinek sem sikerül vele játszani, hiába tűnik úgy:) mindig belegabajodnak:D
  • reaper4
    #1618
    teljesen mind1. ha pörgeted kifeszül .szal olyan mint 1 bot. engem az zavar,h ott vannak ketten és semmi összhang nincs kettőjük közt. így lehetett volna 1 ember is. remélem érted...
  • Rage47
    #1617
    jah már értem mi a gond:D xar a minöség, ezért azt hitted h botokat pörgetnek:D azt úgy hívják, hogy poi, és nem botok, hanem madzag:)
  • reaper4
    #1616
    hát így minden fajta szinkron nélkül csak izomból pörgetni biztos menne:) akármilyen béna lennék...
  • Rage47
    #1615
    próbáltad már?:)
  • reaper4
    #1614
    bazze össze vissza tekeri a 2 lány a botot. ilyennel kiállni szinpadra :D annyira amatőr, h már fáj :) a szinkron szót szerintem egyáltalán nem ismerik... erre van igény? komolyan nem hiszem el...
  • Rage47
    #1613
    Múlt héten volt pénteken a Kossuth Téren az Esélyteremtő nap. Nemtom voltatok-e, én voltam este és felvettem a Kaposvári Ördögbot Klubot, fel is raktam youtube-ra a videot :)
    K800i video:)
    Meg tetszett még a Fekete Hollók Rendje lovagrend is:)
  • reaper4
    #1612
    nem kicsi a pangás itt:) érdekes emberek vagyunk, h nem tudunk miről írni :D (ide)
  • ricky
    #1611
    Tegnao láttam az utcánkban (a külvárosban) azt a kis vonatot ami a Kossuth térről szokott menni a belvárosban! Milyen alkalom van hogy most is megy? És hogy hogy a külvárosba is jött?? Dudált itt össze-vissza...
  • Rage47
    #1610
    najah :S
  • Doma #1609
    Az IQ teszt eredmények hol maradnak? :P
    Látván az összegeket azért erre is kíváncsi lennék
  • reaper4
    #1608
    háááát. elég sz*r
    pécs a legjobb szvsz. szavaztam is rá :P
  • ricky
    #1607
    Vezet Kaposvár :DD

    Kaposvár - 44%
    Dunaújváros - 23%
    ...
  • Rage47
    #1606
    ejha
  • Rage47
    #1605
    és mennyi egy mozijegy mostanság? elég régen voltam :)
  • Rage47
    #1604
    thx. akkor még ráérek pénteken is úgy gondolom... :) trailer alapján bejövős film, meg amúgyis régen szerettem képregényben :)
  • csgj
    #1603
    hehehh, ismerem ám a dal alkotóit (oszitársak is vannak köztük)
  • csgj
    #1602
    nemtom, a menő filmeket még sokáig játszák... asszem a Karib3 is megy még mindig :P Ja, a Transformers-en ma voltam (a 2-es terem félig se volt tele :O), iszonyatosan jó film lett!

    Most volt egy hatalmas vihar, igaz pár perc alatt elment... A szirénázás meg most megy mint a fene... Nem volt piskóta! Egy nagy massza terült el az egész városon :P
  • Rage47
    #1601
    jah ezt már láttam, csak elfelejtettem linkelni :))

    szoktok kaposvári moziba járni? ki van írva júl. 4-ig h milyen filmeket játszanak. utána játszák még ugyanazokat, vagy hogy szokott ez menni? engem speciel a Transforemrs érdekel, most jelent meg, nem hiszem h csak júl 4-ig játszanák :o