39
Driving Speed
  • Alexease
    #1
    Bar lehet hogy a topic nyitas korai, vagy annak tunik, de talan lesz ertelme:)
    A cimben szereplo nev egy keszulo autosjatek neve (meglepo:D), melynek a fejlesztese dicseretesen nyiltan folyik. Pontosabban, elerhetok a WIP demok, amiket lehet hasznalni, tesztelni, bugreportolni;)

    A jatekrol sokminden meg nem derul ki. De a demot mindenkinek erdemes megnezni, mert a grafikai engine mar nagyon biztato, es a palyak, autok kidolgozasa is atlagon feluli az ilyen szintu projectekhez kepest! Es persze ami fontosabb, meg az auto kezelese is hasznalhatonak tunik.:P

    A demoban 1 palya es 2 auto van, hasznalhato AI-val, tobb kamera nezettel (cockpit nincs) melyet a C gombbal lehet valtani.

    Ha mas haszna hirtelen nem is lesz a topicnak, de talan jobban terjed a hire, tobben latogatjak az oldalt, talan meg regisztralnak is, nagyon kedvuk lesz a tovabbi fejleszteshez (bar lehet, hogy ezt is csak egy ember csinalja, ezt meg nem feritettem ki:DD)

    A felfedezesert, linkkert, hirert koszonet a HSW-nek (www.hsw.hu)

    Driving Speed hivatalos oldal es letoltesek: http://www.megaderek.com/driving/news.php

    Es a tapasztalatok szerint az emberek tobbsege a kepekbol "ert", igy alljon hat itt nehany bithalmaz kedvcsinalonak:))) A kepek a keszulo 1.2-es V8-as reszbol vannak!





  • Istencsászár
    #2
    8 megájához képest nemrossz
    -0 fizika
    -gyengécske a graf
    -semmi hang
    de mondom 8 aki ezt begyömöszölte 8 mba le a kalappal:D
  • Duddits
    #3
    Ezek a képek alapján inkább valami TOCA.
  • 12346
    #4
    a pálya érdekes mód kísértetiesen hasonlít a TRD-ben lévőhöz..:))
  • Alexease
    #5
    Es az osszes autosjatekban levohoz, amiben benne van Bathurst..:)
  • 12346
    #6
    há lehet. de csak azt próbáltam anno ilyen körpályás megoldást, és ez vhogy megmaradt bennem:)
  • avcom
    #7
    a V8 verdákat az ORSM nevű F1C MOD group csinálta, nagyjából egyezőek a V8 Challenge MOD alapanyagával
  • avcom
    #8
    mondjuk lehet, hogy a TRD-ből lopták a modellt, ezt nemtom
  • Istencsászár
    #9
    ekkora fékfényt is ritkán lát az ember, kimondottan zavar fékezéskor a pofámba áramló piros:D
  • Zetorg
    #10
    kipróbáltam...
    még akárni lehet belőle!
    kb ennyi jutott eszembe tesztelés közben :)
    az autó szép, pálya még elég csúnya, fizika nincs, hang nincs, féklámpa meg tényleg vakító.

    sikerült kiesnem a pályáról és azt vettem észre, hogy az autóm egyre gyorsul és egyre gyorsabban forog a levegőben :)

    végül itt feladtam és kiléptem.
    holnap még játszogatok vele egy kicsit.
  • N1ggA
    #11
    sikerült kiesnem a pályáról és azt vettem észre, hogy az autóm egyre gyorsul és egyre gyorsabban forog a levegőben :) ->> ez jó vagy rossz?
  • DJ Skyline
    #12
    én is kipróbáltam...nem olyan vészes...
    sikerült így megérkezni!


    a féklámpa meg nem vakít kicsit se,ahogy lejjebb' is írtátok!


  • K.András
    #13
    Ezt bármelyik pénzért vehetö prg produkálja :P
  • 12346
    #14
    hát ez az..:) a pénzért megvehető gémek is hasonló színvonalat képesek nyújtani, csak jobb esetben picit szebbek.
    tisztelet az igenkevés kivételnek:)
  • Alexease
    #15
    Latom azert lett itt forgalom:))
    Bar eddig meg ertelmetlen-negativ hozzaszolas nem erkezett, de azert gondolom mindenki elolvasta a readme-t es tudja, hogy meg nagyon kezdetleges verzio, tele hianyossagokkal, hibakkal, amirol a keszito is tud. S foleg, hogy ezt EGY ember programozza, a masik az automodelleket keszitette. Ahoz kepest gondoltam hogy jo:))

    Azert itt a lista (azert ebbol is latszik, hogy "sehol" nem tart:
    Game - do not ALT+TAB while the game is running.
    Physics - NOTE: the vehicle physics is still under heavy development.
    Physics - a fast vehicle crash can crash the program to exit.
    Physics - a fast vehicle crash can make the car go to inifinty.
    Physics - you can jump the car out of the track and eventually off the world.
    Physics - its easy to get the car stuck in walls, fences etc..
    Physics - all cars in this demo have the same weight and power.
    Physics - in this demo there is no support for different surface types.
    Graphics - only pixel shader cards are supported in this demo.
    Graphics - cars are not z-sorted so windows can obsure cars in the distance.
    AI - the AI will only follow a single path, they are not very clever.
    Controls - controls are not configurable.
    Sound - there is a bug related to 3D positional audio on some cards.
  • DJ Skyline
    #16
    Mivel ma egész nap itthon voltam gondoltam csinálok néhány képet,és megosztom veletek milyen "felfedezésekre" jutottam a játékkal kapcs...Nem nagy dolgok,de azért hátha valaki nem tudja!:)

    Néhány kép:










    Sebesség


    folyt köv...
  • DJ Skyline
    #17
    És a "nagy felfedezések"

    Az egyik kameranézetben ellehet forgatni a kamerát a kocsi körül:




    Ugyanennél a kameranézetnél,ha nyomva tartjuk a bal egérgombot akkor be zoomolunk,ha a jobb gombot nyomjuk akkor kifelé,és összelehet hozni műszerfalas belsőnézetet!:D




    Ha boxba bemegyünk,akkor ennél a résznél kilehet menni a pályáról!


    Ennyi!
  • grebber
    #18
    Jól néz ki majd kiprobálom én is.
  • b-type
    #19
    egy belső nézet nagy ötlet lenne, mégha ilyen is.
    Ha még a kormányos terelgetés támogatását is elő lehetne rántani, az lenne az igazi.
    MS Nat. Keybord-om van, tört, nem egyenes, és ezen piszok kicsik a fel-le-jobb-bal gombok..
  • b-type
    #20
    board
  • MrTressy
    #21
    nem rossz móka ahhoz képest hogy 40 mega sztm :)
  • Alexease
    #22
    Megjelent az Driving Speed Tech Demo 1.3.
    http://www.megaderek.com/driving/
  • Alexease
    #23
    Itt a kovetkezo 1.8-as tech-demo, sok ujdonsaggal.
    http://www.megaderek.com/driving/
  • csm
    #24
    én is kipróbáltam. nagyon ígéretes.
  • 12346
    #25
    és máris itt az 1.9?:D
  • csm
    #26
    halad a csávó
  • Alexease
    #27
    Driving Speed 2 + new site!


  • Alexease
    #28
    Letoltesek
  • Alexease
    #29
    Talan ez a link jo lesz, a tobbi nagyon doglott es/vagy lassu...
    FileFront
  • Encore
    #30
    Zavar, hogy nincs belsőnézet, a fizika sincs a toppon messze van az LFS-től, sőt... ez inkább olyan Toca race driver szerűség. Ami nem rossz persze, csak nem egy Hc szim.
  • Alexease
    #31
    Hobby program, ingyen van, ahoz kepest nem rossz;) Nem is az LFS, netKar, rF, stb. levaltasara keszult;)
  • Máté94
    #32
    Jónak tűnik:D
  • ChuckyHUN
    #33
    Régi gépemen nem volt jó, újra elfelejtettem letölteni, mostmár van G25 is tesztelek :P
  • passatgt
    #34
    Most töltöm le, kíváncsi vagyok milyen

  • passatgt
    #35


  • Alexease
    #36
    Nem fog tetszeni, mert szerintem csak a kepek miatt toltotted le:)
  • passatgt
    #37
    leszedtem és tetszik
  • Alexease
    #38
  • bulba
    #39
    Most töltöttem és nekem nagyon bejött! Azért jó alternatíva nem olyan árkád mint a grig vagy az NFS, de a hardcore sim-bim simulátoroknál egyszerűbb az irányítása! A visszapillantótükröt és a szerverkeresőt viszont hiányolom belőle egy kicsit.