52965
  • Tgabbar
    #13000
    Viper lesz?
    A ts szerver akkor az mos tmegy vagy van helyette másik?
  • eLGi84
    #12999
    Tudok jönni én is!
  • JoeDestroy
    #12998
    Én is megyek.
  • Molnibalage
    #12997
    Hát este 9 körüli kezdés jónak tűnik így elsőre. Ma nem lezünk sokan ahogy látom.
  • Tgabbar
    #12996
    Mikor lesz multi?
  • Wampa
    #12995
    Nézd meg a mailed megint at irja hogy elment...de ha ő nem én már kezdek a freemailtől......
  • zsoltfireman
    #12994
    Na ez OK!
    Most kéne az AF hires kódja
  • zsoltfireman
    #12993
    Srácok!
    Ki tud nekem segíteni?
    AF-ben nem érzékeli a progi a gázkaromat!!!
    Az RV-ben,OF-ben igen!
    Itt mit kell tennem???????
  • zsoltfireman
    #12992
  • Molnibalage
    #12991
    Csak nem jössz multizni?
  • zsoltfireman
    #12990
  • Molnibalage
    #12989
    1.12
  • zsoltfireman
    #12988
    Sziasztok....
    Az alap AF-re milyen patch kell???
  • zsoltfireman
    #12987
    Igen!!! Ez elég nagy gond...
  • sindelnet
    #12986
    Sajnos a FafaGriffonsFree,már nem free...
    A legtöbb skint tartalmazó tárhely már jelszóval védett

    MEGNÉZEM
  • sindelnet
    #12985
    Ezek benne vannak az eredeti Rv manualban...
  • Molnibalage
    #12984
    Nem, anélkül is le lehet szállni. Elég ha fedélzet érés után előre nyomod a joyt.
  • Wampa
    #12983
    Első futó ér le elősször?
    A végén ugy járunk mint most Londonban a Boeing.......
  • Molnibalage
    #12982
    XSI-t nem tudja valaki, hogy hogyan kell feltenni rendesen?
  • Molnibalage
    #12981
    Szerintem egyes verizók OF-ből vannak. A CDG hajón a modell tartalmazza a parkoló gépeket. Nézzétek meg a Tacref-ben.

    A leszállás és felszállás metódusával tisztában vagyok köszönöm. Én teszteltem egyes részeit az új verzióban.
  • JoeDestroy
    #12980
    Azon az oldalon igen érdekes képek vannak.
    pl. repülők és személyzet a hajón, más textúra stb...
    Hogyan lehet ez?
  • JoeDestroy
    #12979
    http://www.tattoine-skyworx.de/
    Itt az instrukció a carrier ops-ra.
    Horog ki és az első kerék érjen le először. Nem tudom miért, de így működik.
    Cheklist is van mellékelve, + TE különböző hajókhoz gyakorolni.
  • Boconadi
    #12978
    tehát:

    -4 vagy több gépes kötelék hornettel és tomcattel
    -anyahajóra landolás
    -S-3 levegő tankolás
    -Formáció pl egy B-1B -vel (?)
    -külömböző fegyverzet

    Az utolsóhoz hozzátenném, hogy majdnem mindegyik képkockán másik fegyverzet van a gépen... Tehát ezzel nem értem mi baja.
  • Molnibalage
    #12977
    Én is ezt mondtam. Namármost ki tud STABILAN leszállni hordozóra? Még nekem sem jön mindig össze elsőre, mert néha nem akad be a horog.

    - if possible, more than 2 ac in the scene, say, four or more tomcat or hornet flying formation.

    - lack of carrier landing.

    - maybe a S-3 Air to air refueling scene?

    - formation flying with other naval ac.

    - different combination of weapon loadouts in vid.

    Ezeket írta.
  • Boconadi
    #12976
    ezt hogyan is tudnám megcsinálni? Csak multiplayerben szerintem.
  • Boconadi
    #12975
    Sőtt, inkább kérdezd meg tőle mit szeretne látni egy videóban!
  • Molnibalage
    #12974
    Azt úgy értettem, hogy a katapultnál két gép áll és kb. 5-8 másodperc időkülönbséggel indjtják őket, természetesen nem egyszerre.
  • Boconadi
    #12973
    hát megb*aszom. Majd a következőben csinálok neki S-3 -mas légitankolást.

    Páros felszállásról nem tudok, és nem hiszem el hogy ilyet csinálnak élőben.

    Leszállás meg hát... ...majd meglátjuk!
  • L Viper #12972
    Ha még tudnák, hogy Bocinak nincs joy-ja, és billentyűzettel repülte le az egészet, el sem hinnék.
  • Molnibalage
    #12971
    Hát ilyenekkel, hogy :

    - S-3-as légitankolás miért nincs.
    - Páros felszállás hordozóról (ehhez először minkét embernek le kéne szállnia..)
    - Leszállás

    Stb. Egyszer elszakad a céra és visszapofázok, hogy bazz, csinálja meg ő, ha ennyire fontos neki. A hajón taxizni szinte lehetetlen a rossz kód miatt. Azért ez a rész is fejlődik a köv patchben.
  • L Viper #12970
    A Hornetes ?
  • Molnibalage
    #12969
    Nevetni fogsz, dev fórmuon éppen téma az előző videója. ccc még MINDIG cseszeget a NAVY-s dolgaival...
  • L Viper #12968
    Ezt örömmel hallom, hajrá !
  • Boconadi
    #12967
    gyááá, nem is láttam :D

    Amúgy készül a következő videó is.
  • Molnibalage
    #12966
    A blueprinteket nem lehet valahogy lerögzíteni? A snap funkciók hogyan működnek? Osztást hogyan lehet csinálni, hogy pl. 60 fokonként egy adott kezdőpontból induljanak ki egyenesek? Azért szépen lassan haladok, de nem igaz, hogy ENNYIRE alap dolgok nem működnek úgy ahogy kéne... Minden más 3D-s progiban a snap működésére 1 perc alatt rájöttem. Itt még a help sem segít...
  • repvez
    #12965
    Egyenlöre a karosszéria is elég lesz,de ha végig akarod csinálni akkor az egészet.
  • Molnibalage
    #12964
    Az összes Fiat 500 vagy csak az egyiket?
  • repvez
    #12963
    Hol lehet szolni a modiknak vagy aki az illetékes az oldallal,mert már kezd tele lenni a hocipőm,hogy álandoan be kell jelentkeznem az oldalra .De az a legrosszabb hogy még privi irás közven is kiléptet igy már nem tudom elküldeni az üzenetet,mert nem vagyok bejelentkezve,csak kérdem én akkor hogyan léptem be a privi irásához.

    Balage itt nézelödjél a fiat500-ast nézd meg abbol sokmindenre rá fogsz jonni.
    .http://www.mediagate.hu/studiomax/#

    És a CAD-es viszonyitást felesleges, teljesen más alapokon nyugszik a két eljárás
  • Molnibalage
    #12962
    A tutorialokkal szenvedek. A P-38-ast próbáltam végig csinálni, de már itt is gondok vannak... Azért próbálkozok, de nem sok reményt fűzök a programhoz mert, ha ilyen sok idő kell hozzá akkor ez reménytelen. Ennyi időm soha nem lesz rá.
  • Bucser
    #12961
    Egyébként javasolnám, hogy előbb menj végig a beépített tutorialon és ne csak durr bele a közepébe egyből térbeli modellt akarj. Megvan ennek is az iskolája. Szánd rá az időt különben közben fogsz szopni ha nem tartasz be néhány alapelvet.