52965
  • L Viper #13081
    Nehogy az Allied Force-ra telepítsd a RedVipert !!! Az alap Falcon 4.0 kell neki.

    RedViper és patchek letöltése itt !

    Mind a két javítás kell a megapatch után.
  • Molnibalage
    #13080
    Most már tényleg el vagyok keseredve. 4. oldal alájn ott van felsorolova prá cím.

    http://falcon.tonych.info

    Az RV könyvtár meg kiszúrja a szemed.

    Google-be redviper torrent beírva. Első helyen ezt dobja ki..

    TÉNYLEG ennyire nehéz?
  • Molnibalage
    #13079
    Természetesen nem nekem készül. A játékból látott screenshotok alapján a topicokban az emberek nagy része az alap felhőket használja.

    A füst amit betettél az valami elpusztítása után van? Mi ebben a túlzás. A átlagos háztűz által gerjesztett füst a valóságban is 10 km-ről látható az elején, mikor intenzíven füstöl. Vagy ezek gyárfüstök?
  • LeonSilver
    #13078
    Nem megbántani akarlak de most akkor az RV neked készül vagy esetleg másnak is??Mert az egy dolog, hogy Neked lényegtelen az, hogy milyen a külső.Azért azthiszem van sok-sok ember akinek meg igen is számít.És ha eyecandy kell nekik akkor megkell adni azt IS.Van sok dolog ami jobb RV-ben.Például szerintem OF-ben a füst enyhén szólva is túlzás.Egy nagy, fekete műfal az egész míg RV-ben teljesen rendben van.



    De például ( apró, lényegtelen dolog mondhatnánk ) az, hogy az oktató küldetések kétüléses géppel repülhetőek qrva nagy ötlet.Vagy például az rohattttt jó RV-ben, hogy a 2d-s kabinban lehet látni alapból a variométert.
    Szóval szó mi szó az Rv egy igen jól öszerakott mod és azthiszem nyugodtan mondhatom : epedve várjuk a következő kiadást.

    @ diesel963 PM ment
  • diesel963
    #13077
    Valaki meg tudná mondani hogy honnan lehet leszedni a RV 1.0 -t. Már mindenütt kerestem de sehol se találom.
  • Molnibalage
    #13076
    Igen? :)
  • L Viper #13075
    Az előbb néztem, Mover ki lett bannolva. Vajon hol és kinek szólt már be megint ?

  • L Viper #13074
    Az OF-esek sem tétlenkednek teljesen, már belső körökben folyik a tesztje a 4.6-nak.
  • Bucser
    #13073
    "Az új FF mellett asszem az összes többi Falcon verzió egy rossz viccnek fog tűnni..."

    majd elválik ha kijött.

    Addig pedig minden szentnek maga felé görbül a keze. Csak bele ne törjön:D
  • Molnibalage
    #13072
    Az új FF mellett asszem az összes többi Falcon verzió egy rossz viccnek fog tűnni...
  • Wampa
    #13071
    Amugy tényleg röhej hogy a "profi"szimulátor mennyire az "amatőr"mod mögött van mindenben
    Mióta az RV fenn van nem is nyultam az AF hez,de most ugyanez áll azEEComanche EE2 párosra is.
  • Molnibalage
    #13070
    Nekem meg az alap felhők tetszenek az RV-ben. Csak az OF felhői szebbek talán. Nem túl lényeges nekem.
  • L Viper #13069
    Igen, gyönyörű az biztos. Az RV-ben nem bírok kibékülni a felhőkkel a mai napig. Főleg amióta ismerem a Lazystone féléket, ami még a SuperPak 4.2-höz készült és az OF 4.5-ben már alapból választhatóak.
  • LeonSilver
    #13068
    Viszont szép :P Nem mintha az RV csúnya lenne.Az AF viszont az.Randa.

    ( neke mfentvan az RV, OF és az AF is :P )
  • Molnibalage
    #13067
    FF4 = RV1. Ez is benne van már az ELEJÉN! Komolyan modnom, midjárt felrobbanok. NEM VÉLETLENÜL ÍRTAM LE EZEKET!!! A 3. oldal alján van a LEGELEJÉN...

    Én általában kedves és segítőkész vagyok, de most kicsit elszakadt a cérna.
  • diesel963
    #13066
    Szóval ha jol értelmezem akkor a FF4 és az RV1.0 megapatchek és ezek közül vmelyiket kell a régi falcon 4.0ra feltelepiteni.
    Így van?
  • L Viper #13065
    Többnyire RV és AF van fent egyszerre.
    OF-ben a hadjáratban nagyon kevés az FPS egy olyan gépen, amin az RV és az AF jól megy.
  • Molnibalage
    #13064
    Kézikönyv első oldalai miről is szólnak??
  • diesel963
    #13063
    te melyiktet jaánlod hogy leszedjem a Of-et vagy az RV-t? melyik a jobb vagy miben különböznek? légyszi irj már roluk pár szot köszi
  • L Viper #13062
    Az AF-et használjuk multis hadjáratok repülésekor, mert jelenleg ennek a verziónak a legjobb a netkódja, de grafikailag és sok egyéb dologban nagyon le van maradva az OpenFalconhoz és a RedViperhez képest.

    Ha kijön az új RedViper megapatch akkor az AF valószínűleg eltűnik a süllyesztőben, hacsak nem készülnek titokban ott is valami nagy dobásra.
  • Molnibalage
    #13061
    AF-ben nincs IFF csak AWACS.
  • diesel963
    #13060
    Ja, az Allied Force van meg nekem, már regeltem is a hyper lobby-ra csak még várok az email-re.

    És az AF-ben hogy kell megcsinálni azokat amiket kérdeztem mert h nem működik ahogy ezt te leirtad.
  • LeonSilver
    #13059
    1. Balage is csinált egy ( nem is rossz ) videjót.Én ezeket használom.
  • LeonSilver
    #13058
    Hát én ismerek olyan emberkét aki a Maxal is qrva gyorsan dolgozik és semmi másra nemcserélné le ;) Sajnos nem Falcon őrütt mint mi :( Mondjuk ideje se lenne rá annyit melózik.
  • repvez
    #13057
    Ja és ez a Redviper nevü modra vonatkozik.
    Te melyikkel szeretnél játszani,mert az Allied Forcet lehet Hyper lobby-n is játszani.
  • repvez
    #13056
    1.Bár nem ezzel kellene kezdeni hogy egyböl nulláról akarod inditani a gépet,de a játék mappájában a docs mappápan SP3 néven van egy másik ahol van egy rampstart tréner.exe az elmutatja mit kell csinálnod és jol begyakorolni.
    2.Jobb CTRL+bal kurzor nyil lenyomásával lehet az idegen barát felismerést bekapcsolni.Ami nem változik át zold körré az MFD-n az ellenség.
    3.A HUD alatti konzolon lenyomod a COM1 vagy COM2-t és a DED-en tudod léptetni hogy mit akarsz halani,de Balage ezt jobban tudja.
    4.Nincsen központi server igy oda annak a gépnek az IP-jét kell beirni aki elválalja a server szerepét és a többiek rá kapcsolodnak.Végülis ez is olyan mintha LANon játszanál csak nem direktbe vannak a gépek kötve.
  • diesel963
    #13055
    szevasztok!
    Pár napja próbáltam ki a progit és nagyon megtetszett. Lenne is 1 pár kérdésem:
    1. Valaki le tudná irni nekem, hogy hogyen kell beinditani a gépet
    2. Azt honnan tudom hogy ellenséges vagy barát gépet fogtam be azon kivül hogy megkérdezem az AWACS et
    3. Azt hol kell beéllitani hogy milyen rádioadásokat halljak mert néha idegesit hogy mindenkit hallok. ugy tudom hogy a DED en be lehet állitani.
    4 neten h lehet játszani? kér egy server cimet oda mit kell beírni? légyszi mondjatok már egyet

    Tudom eléggé amatőr kérdések de az vagyok :( remélem tudtok segiteni
    Szereztem magyar nyelvü kézikönyvet hozzá de ezekre a kérdésekre nem kaptam választ. Légyszi valaki magyarázza már el ezeket nekem. Válaszaitokat előre is köszönöm
  • Molnibalage
    #13054
    Hát azért ez erős lenne.

    A földi egységeket még viszonylag könnyű megcsinálni, mert a nagy részükön még mozgó alkatrész sincs bár ezen is talán változtatni kéne, mert a harkocsiknál és más egységeknél kicsit gáz, hogy egy merev cucc az egész és a "textúrán" gurul. A harckocsi alja még nálam is most egyetlen szilárd tömb, de ezen tervezek változtatni. Ezt egyébként kb. 1,5 óra alatt dobtam össze. Eszméletlen gyorsna lehet dolgozni az XSI-vel.
  • L Viper #13053
    Eszméletlen ez az oplogó. Értjük a célzást. :-)
  • L Viper #13052
    Fél év? Szerintem egy hónap múlva már lecseréled az összes régi csúnya modellt
  • Molnibalage
    #13051
    Ott még közel sem tartnuk. Csak gyorsan összedobtam egyet tesztelésre, hogy 3DS mit tud kezdeni az exportált adattal. NAGYON sok kérdőjel van még a dologba. Ha 6 hónap múlva eljutok oda, hogy már önállóan be tudok rakni ilyen primtív dolgot, akkor boldog leszek.
  • L Viper #13050
    Jó lenne textúrával is látni, az sokat dobna rajta.
  • Molnibalage
    #13049
    T-55.



  • Molnibalage
    #13048
    Nem, éppen ez a gond és a fura. 3D-s felületet létrehozni tényleg baromi könnyű vele. A túxtúrázásig még naná, hogy nem jutottam el, csak egy ötlet volt a folyamat gyorsítására.
  • repvez
    #13047
    Csak azt ne mond hogy 1 nap alatt eljutottál odáig ,hogy bármilyen formát be tudsz mappolni és texturázni.
    A mappolás tulképpen a textura készités az hogy mit festesz rá az már részletkérdés.
    (2 ora mulva megláttom én is, hogy mennyire egyszerü ez a progi)
  • Molnibalage
    #13046
    A 3D modellezésem kapcsán lehet, hogy szükségem lenne olyan emberekre akik tudnak textúrázni. Ha megcsinálom a textúra mappinget, akkor "csak" magát a textrúát kéne elkészíteni.
  • L Viper #13045
    Én a Photoshoppal jártam úgy, hogy kezdetektől angolt használtam, aztán kipróbáltam a magyar verziót, de vissza kellett térnem az angolra, mert a magyarban semmit nem találtam meg, pedig ugyanaz a progi.

    Akinek nincs sok ideje, érthetően a számára könnyebben megtanulható, kézreállóbb progit fogja használni.
  • Molnibalage
    #13044
    Ahogy mondtam ez csak egy próbálkozás volt, hogy lássam mit tudok. Ahhoz képest, hogy a 3DS-sel gyakorlatilag semmit nem tudtam megcsinálni ez nagy előrelépés szerintem.

    Ezek után nem'tom miért szánjak rá 3-4 hetet a 3DS-re, mikor ennyi idő alatt az XSI-vel már rég normális modelleket is hegeszthetek talán és nem azt fogom találgatni, hogy megértsem miért nem működik úgy a snap funkció ahogy én akarom. Ahogy írtam elismerem, hogy jó progi lehet a 3DS csak nem NEKEM! Valaki a BMW-re esküszik valaki a Mercire. Valaki szerint F-15 az insten valaki szerint a Szu-27. Kinek mi...
  • Boconadi
    #13043
    ez olyan mint valami vibrátor :D
  • Bucser
    #13042
    Anélkül, hogy tüzetesebb időt szánnál egy program megismerésére kijelented, hogy egy másik jobb (nem ismétlem 1 nap nem elég a max megismerésére. legalább 3-4 hetet rá kell szánni az alapokra). De te tudod.

    Bár ettől kék műbrokitól nem vagyok elájulva (nem nem fogok modellezni, mert nem érdekel).