52965
  • L Viper #13121
    Még szerencse, hogy megvettem eredetiben ( piros Tesco-s )
    1000 Forintért anno. A megapatsz tényleg jó. Nézd meg a fórumot bövebb infókért.

    Ide katt !
  • L Viper #13120
    A távollétért a szokásos büntetés: 30 Rampstart egér nélkül és 25 önkorbács a Joy zsinórral

    Tényleg jól eltűntél.
  • Molnibalage
    #13119
    Jaja. :)
  • repvez
    #13118
    Az uj RV patch-el készült az anim?
  • Molnibalage
    #13117
    F-15 baleset rekonstrukció.
  • Molnibalage
    #13116
    Lesz még ebből A-50 is talán.

  • Molnibalage
    #13115

  • LeonSilver
    #13114
    A jó büdös francba .... Kórházban voltam amikor eladtam a régi gépem ( nej bonyolította ) és mondtam neki, hogy adja csak oda ( kb. 10-20 eredeti szoftver, xp-t, anyámkinnyát ) az EE-t is.Most meg megnézném ezt a modot.Mondjuk eddig nem is hallottam róla.Én nagyon szeretek helikufferrel repülni.
  • Tgabbar
    #13113
    Ez relalív.
  • Gundark
    #13112
    Csak pár nap telt el... :)
  • Wampa
    #13111
    At EECH-t brutálisan megdobja a mod.....tényleg ugy mint az RV-t.Kár hogy nincs Supercobra pit:(
  • Wampa
    #13110
    Üdv Gundark
    Jó rég voltál......
  • Molnibalage
    #13109
    A Jet Thunder erőssége elvileg a Harrier lesz és a dinamikus hadjárat.
  • Molnibalage
    #13108
    Akkor még szomorúbb vagyok. Így tényleg elég "vicces" a DCS.
  • Gundark
    #13107
    Hát az a Jet Thunder... A legutolsó video amit kiadtak a "légvédelmi tűz"... Hmm. Ilyet már láttam a Falconban is .Meg kicsit furául is mozog az egész. Szóval szerintem ettől túl sok jóra nem számithatunk. Bár tévednék.. Rövidtávon az új RV hosszabban meg a Fighter Ops ami érdekes lesz. És szintén ne legyen igazam, de a DCS sem lesz átütő siker. Kopterrel még kevesebben játszanak, és nekik ott van a szétmoddolt EECH. És megint ne legyen igazam :)
  • Bucser
    #13106
    te tévedsz. Mert ilyet nem ígértek.
  • Molnibalage
    #13105
    Utoljára még február végét emlegettek és két helikoptert ígértek elsőre tudtommal. Persze én is tévedhetek.
  • LeonSilver
    #13104
    A DCS-vel csak annyi bajom van, hogy túl sok benne a ha a majd és a valamikor .... :P
  • Bucser
    #13103
    Senki nem mondta, hogy AH-64 meg A-10 lesz az első kiadásban.

    Az eső kiadásban Ka-50 lesz és semmi több. Majd a köv évben 2 újabb modul fog jönni biztosan az A-10 és az AH-64.
  • Molnibalage
    #13102
    A DCS igazából az lesz kezdetben, ha minden igaz. AH-64 áés KA-50 lesz az első kiadásban benne, meg talán A-10. A többi gép meg jön később.
  • Molnibalage
    #13101
    Nagy kiadó által pénzelt egy sem. Az ED csinál egy DCS-t ami egy Lock On upgrade, de nem kompatibilis az előzőkkel.

    Fighter Ops, sunfi project. Bucser szerint is leghamarabb 2 év múlva lesz belőle valami. Van topicja itt, olvasd végig infóért.

    Jet Thunder, ez is sufni fejlesztés tudtommal.

    Egyiknek sincs kiadója, a fejlesztők terjesztik majd.

    Röviden ez a helyzet.
  • LeonSilver
    #13100
    Éppen erről beszélgettem az előbb az öcsémmel, hogy mivel a si meléggé réteg stuff ezért nem nagyon csinálnak ilyent a gyártók.
    Viszont az is igaz, hogy akit érdekel annak a Falcon & Lokkon megfelelő páros.Én egy helikuffer szimre vágyok nagyon.Mert az EE2 nem az.
    Tankosoknak meg ott a Steel Beast ami ugyan nem olcsó de állítólag igen jó stuff.
  • repvez
    #13099
    Az attol függ mit értesz mostanába alatt.Mert van 2 szimulátor aminek már meg kelett volna tavaly jelennie,de az is lehet hogy még az idén sem fog.(LockonBS 1.2,BoB)és van amire még legalább 3 évet kell várni (FighterOps).Sajna elég idö és költségigényes ez a fajta program és nem nagyon térül meg mert eléggé réteg termék.
    A legközelebbi várható ujjitás az ehhez a falconhoz várható egy nagyobb patch formályában talán május körül.
  • Mozes
    #13098
    Sziasztok!

    Kicsit off topic:

    Fog mostanában megjelenni valami újabb szimálátor. Az utolsó használható a Lock:On volt lassan már 3-4éve vagy a fejlesztők annyira nem látnak piacot ezen a területen?!

    Kösz
  • repvez
    #13097
    Ha meglenne a pontos info hogy mit hogyan kell csinálni akkor jo lenne,de most pár hétig nem leszek igy nem tudok érdemben foglalkozni ilyennel.
    Sztem a modellezös kérdéseket folytassuk itt ne offoljuk annyira szét ezt.És lehet hogy betéved oda pár hozzábbértö aki tud tanácsokat adni,ha valahol elakad az ember.
  • Molnibalage
    #13096
    Ha belejössz a modell készítésbe, akkor akár be is dolgozhatál csapatnak szerintem. Ha más nem én megtanulom, hogy hogyan kell berakni cuccokat a játékba és én majd megcsinálom. Nem tudnád elküldeni nekem azt amit eddig csináltál. Be tudom olvasni XSI-vel.
  • Molnibalage
    #13095
    Fura, mert azokat az éleket a srác monda, hogy töröljem ki, aki segít nekem. Lehet, hogy félreértettem valamit?

    Ja és a repcsi nyugodtan állhat akár 10-12k poligonból is (legalábbis az első vonalbeli gépek).

    A srác tervezi, hogy készít majd guide-ot az új modellereknek.
  • repvez
    #13094
    1 polygon jobb esetben 1 négyszög és 2 háromszög.
    Ha megnézed az én modellemet a #12858 hsz-ban akkor láthatod a bal felsö sarokban hogy hány polyból és hány tris(háromszögböl áll.Azért kell négyszögböl dolgozni mert egy átló huzásával máris háromszög lesz belöle amit maxban ha bekapcsolod a nem látható elek kijelzését már láthatová is válnak.
    Nálad a toronnyal nincs gond de a lánctalpnál 17 szögü polygonod van amit meg kéne szüntetni ugy hogy csak 4 szögek legyenek

    A smooth az amikor egy polygon éleit megfelezi a progi és plusz éleket és vertexet rak be igy simább lesz a modell.
  • Molnibalage
    #13093
    Bucser, mostanában nagyon agresszív vagy.

    "megcsinálom ahogy nekem tetszik"

    Ki mondta, hogy én így csinálom? A skacok meg sem említették, hogy én ez nekem kell megcsinálni. Érdekes. Ekkora poligonszámnál még kézileg is meg tudom csinálni, de tuti van automatizált módszer szer.
  • Bucser
    #13092
    Neked kell megcsinálnod kézzel a 3 szögesítést...(így kell csinálni a járművet alapból.)

    Ezért mondtam, hogy modellezni nem annyi, hogy leülök és megcsinálom ahogy nekem tetszik.
  • Molnibalage
    #13091
    Így jobban látszik. (Mikor konvertálódnak át az elemek vajon háromszögekké? Vajon a LOD Editor csinálja, vagy majd én 3DS-sel vagy XSI-vel?)

  • Molnibalage
    #13090
    Max 3 triangle-t használhatok földi egységeknél. Namármost egy szégszög az 2 hármoszög lesz nem? Saccold meg, hogy ez most mennyiből állhat. Közel van a 300-hoz.

    Milyen smootholásról van szó? Nekem a skacok azt mondták, hogy amit látsz EZ fog bekerülni a játékba, nem használnak semmilyen beépített mgasabbrendű interpolációs eljárást, mert nehezen kontrollálható az elemek száma így és bizonytalan a végeredmény. Érthető, hogy mire gondolok?
  • repvez
    #13089
    Arra ugyelj,hogy soha ne legyen ilyen nagy egybefüggö sökszöged egy modellnél,mert gond lehet a smootolásnál.A legjobb ha csak négyszögekböl áll az egész modell a játékok igy könnyebben elboldogulnak vele,mert sokkal egyszerübben tudnak belöle 3 szögeket csinálni.
  • Molnibalage
    #13088
    Haladok a T-55-tel. Az egész tornyot újrakezdtem és a torony, cső és test külön vannak. Így mozoghatnak külön is.

  • Molnibalage
    #13087
    Lesz ez még jobb is. :)
  • L Viper #13086
    Erről van szó, 28 és félszer szebb



  • LeonSilver
    #13085
    Igen.Ez egy támadás után van OF-ben és nekem például az RV füstje kb. 28* jobban tetszik.
  • L Viper #13084
    Ami abban a kiszivárgott cuccban volt az új RV-ből (már jó régen), már ott látszott, hogy jó sok dologba belenyúlnak. A kabinokra is nagyon kíváncsi vagyok.
    A jól működő F4-kabin meggyőző volt.
  • Molnibalage
    #13083
    Talán azért, mert még az ősrégi DX5 támogatása van a motornak...
    Az új FF füstjei enyén szólva világbajnokok lesznek.
  • L Viper #13082
    Igen, OF-ben másabb a füst. Sokkal feketébb és nem száll olyan szép magasra, mint RV-ben és nem is oszlik el, végig egyforma fekete, majd hirtelen ér véget.

    Ja és a Frugalson már voltak képek az új RV még szebb füstjeiről és robbanásairól is.