52965
  • Tgabbar
    #13161
    :)
    ..és a videókat valóban nézegesd,mert hasznosak.
  • LeonSilver
    #13160
    Annyival egészíteném ki, hogy igen, lehet benne szimplán is röpködni bár úgy az egész egy mezei árkáddá degradálódik aminek nemsok értelme van.Árkádra ott a JetFighter huszonnyóc.ÉS ha már a magyar kézikönyvet leszeded akkor töltsd le a videjókat is.Eszméletlen sokat lehet tanulni belőlük. (AF-nél nem igaz, hogy nem olyan szép.Egyenesen randa :P )

    **--**

    #13158 -- Ööööö izéé....lehetne már május :-
  • Molnibalage
    #13159
    A netkód elvielg még az AF-nél is jobb lesz.
  • Molnibalage
    #13158
    Én május környékére tippelnék. Nincs fix időpont, mert bugosan nem adjuk ki. Most kapjuk majd meg tesztelésre az új megacuccot.
  • Tgabbar
    #13157
    eh..elkéstem.:).
  • Tgabbar
    #13156
    Hali!

    Gyorsan próbálok válaszolni ,mielőtt Balázs végérvényesen befordulna :D.
    Akkor szép sorjában.
    Alapvetően 3 féle falcont különböztetünk meg.Van az újabb,remek netkóddal ellátot Allied Force,ezzel szoktunk mi is többnyire multizni és lehet vele hyperlobbyn is repkedni(grafikailag viszont nem olyan szép ,mint a másik 2 verzió).
    Volt ugye anno egy falcon nevű játék,amihez a lelkes rajongók elkészítettek 2 (vagy több?) modot ,ami a leginkább felkapottak.
    Az egyiket Open Falconnak nevezték el(ez biza tényleg szép csak sajnos gépigényesebb és bizonyos műszerkezelési procedúrák is összetettebbek), a másikat Red Vipernek (Free Falcon 4)hívják.Az RV is szép,műszerek kezelhetőek.
    Próbáld ki őket és majd döntsd el.Én pl RV-zek(igaz az OF-et még enm próbáltam,mert sajnos több negaívumot hallotam róla,minnt jót így inkább nem erőltetem).
    Gépigény?Hát nézd.Nálam egy 3,2 +os 64 bites athlon dobog 1 Gb ram-mal,valamint egy 6600 gt és nem panaszkodhatok a grafikát illetően,bár van aki egy mx 440-essel játszik,szóval nem kell izgulni.
    "A szimplán lehet-e benne repülni.." kérdést nemértem teljesen így erre nem válaszolok.
    A játék lényege pedig : Rep. szimulátor.
    Javaslom ,fent kattints a Magyar Honlap feliratra és az ott megjelenő oldalnál a segédletek fülre és szedd le az ott található FreeFalcon 4 magyar nyelvű kézikönyvét és olvasd végig.Esetleg nézd meg az Allied Force-ét is.
    Nm.
  • Yoda001
    #13155
    kösz a gyors választ,akkor nem tudom mi legyen,igazából joyom sincs,meg semmi.. (playstationos,külön joy,meg kormány van,dehát nem gondolom,h egy harci szimulátort ezekkel lehetne irányítani normálisan)
  • LeonSilver
    #13154
    Az "új" RV-ben javítanak a netkódon is??
    És úgy kb. mikorra várható??
  • sindelnet
    #13153
    Sztem mi már hamarabb leszedjük innen az új RV-t,mint ahogy azt Balázs letesztelné...
  • Molnibalage
    #13152
    Kézikönyv? Ott a link a honlapon hozzá...
    Igen van multi, de hadjáratban JELENLEG csak AF tolható a netkód gyengesége miatt. Ez vérbeli harci szim, nem csak repkedés.
  • Yoda001
    #13151
    Hali,csak azt szeretném kérdezni,hogy multiplayer van-e a játékban,pontosan mi a lényege a gémnek,és hogy a gépigény mekkora. Egyikre sem találtam választ,sem a faq-ban,sem gugliban,sem pedig wiki-n.. És szimplán lehet benne repülni,vagy erre Lock On alkalmasabb? Nem ismerem semelyiket,szóval valaki felvilágosítana? Köszönöm :)
  • L Viper #13150
    Sindel, mi lassan már "hazajárunk" erre a japán oldalra
  • L Viper #13149
    Az biztos, hogy az AF-ben egy borzalom a vizuális észlelése pl. egy tanknak. RV-ben nem annyira nehéz, mivel elég nagy port kavarnak.

    Én AF-ben megkeresem a radaron a menetoszlopot és utána már észre lehet venni őket, ha CCIP-ben vizuálisan akarsz operálni és nem AGM-65 -el.
  • Molnibalage
    #13148
    Zsolti, az AH-64 skint nem tudnád átrakni dds-be és megzéni, hogy jó -e FF4 alatt? Jobb, mint ami most van.
  • Molnibalage
    #13147
    Vannak itt jópofa jármű skinek is.
  • sindelnet
    #13146
    Ez nincs az alap FF4-ben,a hitilest javítja fel,sokkal több részletes dds van benne,mint az OF-hez kiadott "homebase" textúra.
    Mindegy,aki akarja INNEN
    töltheti....
  • zsoltfireman
    #13145
    Nem erről van szó???
  • Boconadi
    #13144
    RV-ről, AF-ről. OF-et nem ismerem.
  • zsoltfireman
    #13143
    Mi ez,mi ez?????????
  • zsoltfireman
    #13142
    Ez így van!

    De az OF-ben nagyon komoly a JSOW találati aránya!!!
    Meg azok az infrák....hmmmm...
  • Molnibalage
    #13141
    Akkor meg valszeg tartalmazza az FF4.
  • repvez
    #13140
    sztem felrakhatod,mert a googléval rákerestem és már 2006 ban feltették a rapidsarre az egyik forumon.
  • Molnibalage
    #13139
    Hol?
  • Molnibalage
    #13138
    Most RV-ről beszélsz? LOD probléma lehet.
  • Molnibalage
    #13137
    OF-ben a JSOW MAV célzási módszerrel működik RV-ben nem...
  • sindelnet
    #13136
    Balázs,a régebben említett japán,v kínai oldalon ismét van egy
    frissítés AirbaseTilesUpgrade02 néven.
    Ez most "lék",vagy feltehetjük???
  • Boconadi
    #13135
    fogalmazhatunk így is
  • Bucser
    #13134
    BS-el 1000 láb alatt élmény lesz repülni majd, RV-vel meg 5000 láb felett.
  • Boconadi
    #13133
    Akár milyen vicces a BS, úgy érzem, hogy egy ideig még nem fogunk látni ilyen grafikájú szimulátort (feltéve ha egyszer ez is kijön...). Nem hiszem hogy majd ez az új rv olyan verhetetlenül istenkirálycsászár lesz, mint ahogyan Ti azt istenítitek.

    Biztos vagyok benne, hogy az RV sosem fog kezelni annyi fát, házakat mint a lock on. (jó kedves Balázs tudom hogy miért nem, már párszor megvolt beszélve ez a téma, ne menjünk bele)


    Lényeg a lényeg, hogy én szeretem mindkét szimulátort, és vannak még itt egy páran akik ugyan így vannak ezzel. Ugyan úgy fogok repülni RV-vel mint falconnal, ugyanolyan élvezettel. Ennnnnnyi! Mindenki verje szét magán a joyzsinórt és játszatok ti is billentyűvel és egérrel! Hagyjunk már fel ezzel a flakon vs loncicica háborúval kéremszépen.
  • Boconadi
    #13132
    na majd a bs!
  • Boconadi
    #13131
    Szerintem itt az a gáz, ill. az a túlzás, hogy a füstöket még 10 km-ről is látod, míg egy konvojt néha 2-3 kmről sem lehet kiszúrni csak mfd-n...

    Undorító egy dolognak tartom, hogy tudom hogy áthúzok felettük, de sehol semmi, ha pedig fordulok egyet, és más szögből nézem (tegyük fel zoomolok egyet, vagy másik oldalról megyek a konvojra) akkor már látszanak a járművek.
  • LeonSilver
    #13130
    A-G
    2* MFD roll ( jobb MFD)
    2* HSD RDY
    TGP
    STBY
    A-G ( MFD-n)

    Kész.
  • zsoltfireman
    #13129
    Ez volt az első,amire rájöttem az OF-ben,de érdekes módon Lézeres bombázás nem megy,nem jön be az MFD-n,a POD képe....
    Aki tudja....
  • Molnibalage
    #13128
    Akinek eddig nem ment a JSOW itt egy rövid szösszenet lépésenként i-hawk cimborától.
  • zsoltfireman
    #13127
    18 AGRS 2 BLUE Alaska F-16C B30 skin OF!!!!
  • Tgabbar
    #13126
    Elég ha valamelyik ismerősöd dolgozik ott,neked meg max valamelyik surfcam progi is szerintem.Te megtervezed,a progi lemodellezi a gyártást is és átadod az illetőnek a kész fájlt:).Többnyire egymással összefordíthatók,úgyhogy nemhinném,hogy nagyon gond lenne az exportálásokkal.Bár nem mostanában csináltam ilyeneket.
  • LeonSilver
    #13125
    Én még a cdgalakszisban vettem anno ....
  • Molnibalage
    #13124
    Aha...
  • repvez
    #13123
    Mennyivel könnyebb dolga van annak akinek van CNC-s maró gépe:
    képek
  • zsoltfireman
    #13122
    18 AGRS 1 Alaska F-16C B30 OF-re!!!!!!!!!