52965
  • Molnibalage
    #13201
    A miket?
  • Bucser
    #13200
    Nana.... Az alapfalcon sem szerettea homebrew-kat. ennek nézz utána. Ez csak a code kiszivárogtatása után lett lehetséges.

    Más programok forráskódja nem igazán kerül ki a napvilágra... ezért a moddereknek kb 10 ezerszer nehezebb dolguk van...
  • Molnibalage
    #13199
    A Falconnak valszeg azért van, mert elég könnyen moddolható (szinte teljesen modulszerű a progi) és az volt az első lépés, hogy még toolokat is csináltak ehhez.
  • Wampa
    #13198
    Igen,igen.Nekem nagy bánatom hogy nem lett olyan utóélete mint a Falkonnak
  • L Viper #13197
    Igen, Digital Image Design volt a teljes nevük. Az EF-2000 kiadása után az F22 Air Dominance Fighter és az F22 Total Air War-t csinálták. Jó volt mindegyik szim. A T.A.W-ben jól bele lehetett piszkálni a kampányokba.

    Valóban, katonai oldalon dolgozik a csapat, az Eurofighter szimulátorát ők csinálták. Utolsó PC-s munkájuk az Eurofighter Typhoon, ami már kissé árkádos vonásokat is mutat. Izlandon kell benne helytállni.
  • sure
    #13196
    OFF1

    Digital valami nevűvel (DID, amelyik az EF2000-t+az F-22-t csinálta) meg ha jól emlékszem az történt, amivel az ED is takarózott/ik az FC meg a BS leszará*á*al kapcsolatban, hogy valami IRL katonai projektet megcsíptek, és kicsit


    OFF2

    Mérnem tetettek be ti is bannerbe linket Flakon vs Lonci gumis tápighoz. Sztem Kutter is unja már folyamatosan csak Boconadit aszogatni.

    ON2
    ON1
  • L Viper #13195
    Akkor még nem veszekedtünk a realisztikán, keleti és nyugati szimeken :)
  • Molnibalage
    #13194
    ABSZOLÚTE OFF, de marha jó.
  • Molnibalage
    #13193
    Beza. Gondolom már ők sem léteznek.
  • sindelnet
    #13192
    Annak idején én ezért vettem a lányomnak segamegadrájvot/akkor még nem volt pénzem pc-re......most sincs/
  • L Viper #13191
    Digital Integration jó kis cég volt. (Apache Longbow, Hind, F16-Fighting Falcon) A DOS korszak remekművei, aztán a 3dfx verziókkal Voodoo 1 kártyán még mai szemmel is szemet gyönyörködtetőek.
  • JoeDestroy
    #13190
    DI's?
    Az yo.
  • Wampa
    #13189
    Su/Hornet?Fs2004?
  • L Viper #13188
    Na igen, az is nagyon jó, bár több időm lenne. EECH 2 is milyen jóóó.
  • L Viper #13187
    Semmi gond 30db Rampstart, ugye tudod, egér nélkül
  • Boconadi
    #13186
    jajj, szégyenlem magam, elnézést :(
  • LeonSilver
    #13185
    Ezzel én is ígyvagyok.Csak nekem még az IL2 is a szüvem csüccse ;)
  • L Viper #13184
    De jó nekem, mert két kedvenc szimulátorom van: A Falcon és a Lock On. Ku*vajó játék mind a kettő.
  • Molnibalage
    #13183
    Valóban. :)
  • Caterpillar
    #13182
    Őmm az egyes elemei még nem az egész hanem egy kissebb-nagyobb RÉSZ az egészből..
  • Molnibalage
    #13181
    A grafikára tett megjeszéssel nem tudok egyetérteni. 2 éven belül egyes elemei már valszeg Locni sziten lesznek, mert addigra már majdnem biztos, hogy DX9 támogatott motorja lesz.

    A repmodell fejlesztése is terítéken van, a probléma a hogyan...
  • Caterpillar
    #13180
    Igazából be kell valljam őszintén.. Tisztában voltam vele!
  • Bucser
    #13179
    Kár volt

    Ez kb olyan vitaindító beszólás minthogy a németek is lőttek le pilótát az ernyőn komment vagy a Német gépek nem is voltak olyan jók mint néhány legendárium szerint komment az Il-2 topicban:D

    Néhány elvakult Fan ugyis ráugrik és elkezdi osztani az észt, hogy DE IGEN!
  • Caterpillar
    #13178
    Nem szeretnék belefolyni meg elkezdeni sem a vitát (bár már késő)...


    1. Valóban de ettől még az ugyan úgy F-16 marad..

    2. Ez lock on ban is így van...

    3. Füst? Szerintem ez a legkevesebb de a lonciban is van többszínű sőt át is írható a színe a milyensége meg tökéletes.. általában a füstök azért egyformák irl...

    4. UA mint az első...



    Azért mert sok újdonság belekerül a programba van amiben soha nem lesz jobb a Falcon a Lock Onnál és ez a grafika + repmodell... ezzel nem is érdemes vitázni mert így van és pont...
  • zsoltfireman
    #13177
    ÚJRA ÉL!!!!!!!!!
  • L Viper #13176
    Kész a fejléc, köszönet a moderátornak
  • L Viper #13175
    "Hagyjunk már fel ezzel a flakon vs loncicica háborúval kéremszépen."
    Csak idéztelek.
  • Molnibalage
    #13174
    Mármint mi? Az ilyen kijelentésekkel csak óvatosan. Tervbe van véve hasonló nézegető/felvevő progi, mint a loncihoz csak nem ez élvez prioritást... Melleslgeg, ha egyszer ez meglesz akkor meg alkalmasabb lesz a loncinál. Miért is?

    1. NAGYON könnyen moddolható a program, tényleg azzal repülsz amivel akarsz.

    2. Olyan skinnel amivel akarsz.

    3. Olyan füstökkel amilyennel akarsz.

    4. És a kabin is azé a típusé amivel repülsz.

    Falconnál soha nem mond, hogy soha.
  • Boconadi
    #13173
    Óriási! Élőben is tetű jó volt :P

    Na ilyen biztos, hogy sosem lesz a falconban szerintem...
  • Boconadi
    #13172
  • Molnibalage
    #13171
    Nem is olyan rossz movie.
  • Solt
    #13170
    Végignéztem! Elképesztő hangulata van... le a kalappal... az én szerény tudásommal olyan ez, mintha ufo-kat néznék! :)))
  • Molnibalage
    #13169
    XSI fóruban képeket raktam be a T-55 majdnem végelges verziójáról.
  • Bucser
    #13168
    VFAT 2007 HD (950 mega vigyázat)

    56 perc. Meg lehet nézni online is

    Itt
  • Molnibalage
    #13167
    Az, mert ő indította a topicok és a bannert is ő varázsolta fel.
  • Yoda001
    #13166
    Csak ha házigazda,egyébként nem
  • L Viper #13165
    Elvileg Neuro tudja ezeket rendezni, de ezer éve nem járt erre.
  • Molnibalage
    #13164
    Megkértem a moderátorokat. Azért elég ormótlan, hogy nagyobb betűkkel van kiiírva és, hogy fehér háttérrel van. Ugyanaz a kékes szín kéne, mint a benner mellett. Remélem megteszik ezt a kedvünkért.
  • L Viper #13163
    A raktár linket te tetted be a fejlécbe ? Nagyon jó.
  • Molnibalage
    #13162
    A hívek dícsérik urukat. Helyes. :)