52965
  • Wampa
    #13281
    Végül is nehéz fegyver,nem?
  • Boconadi
    #13280
    kicsit érdekes lenne tankokkal lövöldözni :D

    Az kéne következő funfalcon videóba... Aim-9-es rakétára ráhúzni valamelyik tank modelljét :D
  • Molnibalage
    #13279
    Képzeld el ez válról indítható formában.
  • Boconadi
    #13278
    Lődd rá a tankot valamelyik ellenségre :DDDDDDDD
  • Molnibalage
    #13277
    Rossz CT bejegyzés lehet. A rack 3D modellje helyett ez van.
  • zsoltfireman
    #13276
    Az igazi érdekesség az egészbe,hoy még repülni is lehet ilyen terheléssel!
  • zsoltfireman
    #13275
    Igen....Ez OF!
    Europe theatre
    Dán F-16-ra fel lehet függeszteni nehéz fegyvereket is!
    Van olyan funkció,hogy csak pilonokat raksz fel,és akkor ez a kép fogad!
    No comment......
  • eLGi84
    #13274
    Sziaztok! Lesz ma multi?
  • Wampa
    #13273
    Ez hogy jött össze?
  • zsoltfireman
    #13272
    Vagy csak a jövő fegyverét látjuk...???
  • zsoltfireman
    #13271
    Total Force...
    Azért mindennek van határa...

  • L Viper #13270
    A Frieslandnál Lémisztek
  • Wampa
    #13269
    Nem szeressem a nyüzsit......azt szeretem mikor kisz szálga embelt bumm bumm adios.
    De amugy meg az én stars 'n'stripes repülőterem körül köröztek!!!!
    Hát a fa...(cenzurázott rész)...ba a kis kö...g sárga ku...(erősen cenzurázott rész)..t a kis Kim Ir Szen imádó pi...(igen igen erősen cenzurázott rész)..ba

  • Wampa
    #13268
    Hát pont ez az:))))
  • Scottt
    #13267
    Lémisztő:)_Viper hol dolgozol Debrecenen belül?
  • Molnibalage
    #13266
    Egyelőre csak egyszínű cuccokat néhány vonallal vagy karakterrel, hogy menézzem, hogy hogyon torzul és vetíti rá a felszínre. Rohadtul nem megy.

    A 3D modelleim nagyon tetszenek a Dev csapatnak csak textúra nélkül szart sem érnek...
  • L Viper #13265
    Én mérgelődök, hogy nem tudok menni multizni, itt dekkolok "bent" !
  • L Viper #13264
    Ne mérgelődj, gondolom jó lenne, ha ez is pikk-pakk menne. Egyébként milyen textúrát akarsz rátenni ? Fotó alapján, vagy máshonnan kiszedettet ?
    A program biztos jó, ha olyan sokan használják és szeretik. Gondolom aki otthon van a témában, pont olyan gyorsan textúrázik, mint ahogy Te a moddolást csinálod.
  • Molnibalage
    #13263
    Mégsem megy, a tutorial sem azt csinálja amit kéne. Ez nekem magas...
  • Molnibalage
    #13262
    Bucser örök hála neked. Asszem megtaláltad amit kerestem. Lassan, de kezdem érteni a logikáját.
  • Scottt
    #13261
    Heh az il-2ben pedig nemsokat kell foglalkozni az MFDvel :)
  • Molnibalage
    #13260
    Mondom, hogy az elvet értem, fejben már RÉGEN meg van, hogy hány darabból és hova akarom vetíteni a dolgokat "csak" nem tudom megcsinálni. Apró hiba...

    A T-55 szerintem 7 darabból kijönne.
  • Molnibalage
    #13259
    És ezzel mi a baj? Ez volt a valóság régen. A '80-as években az északiak légierje számszerűleg vagy 2-3-szor akkora volt, mint a délieké és az állandóan japánban és koreában állomásozó USA gépeké. Persze a technikai színvonal a kettő között igen nagy volt az USA és észk között. F-15, F-16, A-10 és F-4E gépek álltak szemben MIG-21PF/PFM (csak két Atoll tehető rájuk és még gépgyú sincs bennük...), H-5, J-6, Su-7 és Q-5 gépekkel szemben. Ezek az F-15 számára a célgép kategórában vannak a Q-5-öt leszámítva...

    '86-'89 között szereztek be kb. 30 Szu-25 gépet és kb. 20 MIG-29-et és 40-45 MIG-23ML-t. Ekkor vettek egy rakás helikoptert is.
  • Wampa
    #13258
    Weeeeell Sir Gundark,izlések és pofonok különbözőek:)
    A Joe által betett képeken látható Su/hornet-ben se volt soha egyszerű leszállni,főleg a seggedben egy Mig-el,ami egész addig kent(az ökör)amég a Phalanx szétlőtte.Annak is volt sok hibája,de nekem eszement feelingje volt.
    Nekem amugy sok a Falcon kampány,a multkor dörgettem hazafelé,több koreai gép volt a levegőben mint amcsi.Én nekem az RV egyértelműen a toppon áll és a Lock On A10 es része.EECH rulez,meg az Il-2 uj része,de ott nehezebben boldogulok.
  • Bucser
    #13257
    A Textúránál úgy kell gondolkodnod mintha egy dobozt csomagolnál be. Na most egy ilyen 261 háromszögből álló object síkban kiterített képe (mint amikor szétbontod a papírdobozt síkra) nem mindig olyan mint amilyennek látni szeretnéd elsőre:)

    Ezért is szokták minnél több darabból összerakni a modelleket. A Másik indok pedig, mert így sokkal egyszerübb az egész modellen változtatni. Ugyanis ha van egy sok polygonból álló bonyollt objected amivel különböző műveleteket is hajtottál végre egyetlen plygon törlési is óriási gubancokat tud okozni egy smoothing vagy éppen egy egyszerűsítés során.
  • JoeDestroy
    #13256
    most nekem is sikerült, de a múlt héten nem.
    Van jelentkező? Mert vagy sörözgetek, vagy repülünk (és sörözgetés).
  • Molnibalage
    #13255
    Nekem most azonnal engedett.
  • L Viper #13254
    Mi a fene lehet ? Nekem engedi rögtön.
  • JoeDestroy
    #13253
    tss.thomi.hu

    A múltkori tapasztalat, ~15min után engedett szobát csinálni.
  • Molnibalage
    #13252
    T-72

  • Molnibalage
    #13251
    Akár. Valaki írja be ide légyszíves a TS szerver címét, mert a reinstall miatt nincs meg a cím. Aki elsőnek van fent csináljon szobát. Jelenleg még az AF sincs fent.
  • L Viper #13250
    Nem jó sajnos, se ma, se holnap és vasárnap sem :-(
  • Molnibalage
    #13249
    Azért mondom,hogy nem értem.

    Értem ezalatt azt, hogy vagy egy dds kép aminek az egyes részei vannak rávetítve a 3D modellre. A végeredményt látom hogy mi, de mindeddig képtelen voltam reprodukálni...

    Máris nézem a linket. Igen, ezzel a funkcióval próbálkoztam eddig is.
  • JoeDestroy
    #13248
    Multi?
  • Bucser
    #13247
    Mert rosszat keresel.

    amit te keresel azaz UVW texture mapping. Ahhoz először a modellről le kell generálnod egy mapot azt photoshopban editzálni vagy más progiban aztán visszarakni a modellre.

    Rövid tutorial a dologról.

    Egyébként nem a program a hülye, hanem te gondolkodsz rosszul... Ezen még nem gondolkodtál el?
  • Molnibalage
    #13246
    A probléma az, hogy az ALAPELVET sem értem legtöbbször, hogy mi a tűrót akar a program csinálni. Megnézem az tutorialt és a helpet is, megpróbálom megcsinálni ami ott van, de még véletlenül sem az történik aminek kéne. 16 óra után enyéh szólva flusztráló...

    Tehát nem konkrét eseteket akarok kérdezni, annak nincs értelme.
  • Scottt
    #13245
    Frugalson már kérdezted?Vagy a titkos tesztelői fórumon a 3d modellezőket?
  • Molnibalage
    #13244
    Az csak annyit jelent, hogy 30 napig lehet használni. Minden funkció 100%-os sőt, ha meg akarod venni őket elég asszem online fizetni és ezeket is tudod aktíválni.
  • Boconadi
    #13243
    trial verzió. Hát akkor nem ez a probléma?
  • Molnibalage
    #13242
    Trial verziót használok XSI 6.5 és 3DS Max 2008-ból is.