52965
  • Tgabbar
    #13321
    Tegyél be kérlek képeket.Engem érdekel,de az is jó ha csak linket rakod be.Thx.
  • Bucser
    #13320
    Mozogni még nem. Azt majd csak hó végén elvileg.
  • Molnibalage
    #13319
    Tehát láttad már az mozogni amit mi csak állóképen? Ez jó hír, halad a dolog. A gépigénytől azért rettegek egy kicsit.
  • Bucser
    #13318
    Nem teszem be a képeket, de olyan talajt láttam realtime renderben az FO-ból ami mellett elbújhat a LockON FS-x meg Bárki aki repszimet fejleszt.
  • L Viper #13317
    Legközelebb remélem nem ütközik a hétvége és tudok menni végre.
  • JoeDestroy
    #13316
    Volt multi.
    LG egy kép erejéig sikerült megcsípnem.
    Egyébként nem. Ő lőtt szitává engem.
  • Scottt
    #13315
    Iskola:)
  • JoeDestroy
    #13314
    IP 88.209.215.194
  • JoeDestroy
    #13313
    Ne szaladj el LG.
    Megyünk ketten.
  • eLGi84
    #13312
    TS-en Falcon szoba pass: falcon
  • eLGi84
    #13311
    jelentkezem!
  • L Viper #13310
    Gyakorlatilag a 3.0-ban is ugyanolyan volt az avionika, mint az újabb grafikusan feljavított verziókban.
  • JoeDestroy
    #13309
    Ha van valaki jelezzen.
    Akkor indítok egy szervert.
  • Wampa
    #13308
    Last Tomcat launch?
  • Wampa
    #13307
    Tényleg nekem is ismerős az MCD-n a térkép a Hornet 3.ból.....azért tényleg eszement durva.
  • JoeDestroy
    #13306
    No kipróbáltam (mivel eddig még soha), 2x rampstart RV AF
    Egérrel no meg anékű. Király volt.
    A navigációt először rosszul kapcsoltam be, de a levegőben helyrehoztam.
    (nem oda tette a pontokat ahová kellett volna, de inflight align és jó lett).
  • Gundark
    #13305
    Én nem megyek srácok, nem mintha hiányoznék :) de SH3mal az új (nekem új:) gwx2 moddal multizom pár fanatikussal , és az sokáig tart. A tengózás nem gyorsjárat :)
  • JoeDestroy
    #13304
    320 körüli az upload.
  • JoeDestroy
    #13303
    Nem volt.
    Ma 22 körül. Ha kevesen leszünk, akkor valami TE-t reppenünk.
    ~ majd megbeszéljük.
  • Molnibalage
    #13302
    Tegnap nem volt, én legalábbis nem láttam fent senkit. Igazából most nincs nagy kedvem hozzá, túl sok más dolgom van.
  • L Viper #13301
    Tegnap játszottatok, sajnálom, hogy megint nem tudok menni, már 3-an lennénk.
  • JoeDestroy
    #13300
    Lehetne!
  • Boconadi
    #13299
    hát akkor :D:DDDDDDDDD:D:DD:D:d
  • JoeDestroy
    #13298
    3MFt körüli euroért láttam a neten F-16 kabint gyártótól.
    Korrekt kidolgozás, teljes funkció, F4.0-hoz illesztő stb..
    Vagy gyártasz egyet.
  • Molnibalage
    #13297
    Ja.
  • L Viper #13296
    Hú de durva, de még durvább, hogy az F/A-18 Hornet Korea (vagy a Gold ami már D3D-n is fut) szimulátor megy alatta a Graphsimtől. Eszméletlen sokat játszottam vele.

    Ezen a másik videón látszik igazán, hogy tényleg ez a szim. A kabinban a képernyőknél mikor mutatja a térképet, ott látszik a legjobban - 02:35-nél
    Hawaii térkép.
  • Boconadi
    #13295
    layer egyenlő a rétegekkel?
  • eLGi84
    #13294
    Lesz este multi?
  • zsoltfireman
    #13293
  • Molnibalage
    #13292
    Hú, ebből nem értek semmit.
  • zsoltfireman
    #13291
    Húúúúú ba.....eg!!!!!
  • Bucser
    #13290
    AKAROK egy ILYET!!!!
  • Bucser
    #13289
    Megnyitod a képet egy másik PS-ben duplicate background (ha jpg akkor csak Backgroundod van) azután copy layer vagy Irfanviewban nyomsz rá egy ctr+c-t, majd kijelölöd a layert ahova rakni akarod aztán ctrl+v. Bár érdemesebb előbb egy különálló layerre tenni és a layert testreszabni mert a PS nem csinál alapból nyújtást és nagyítást hanem abban a méretben illeszti be amekkorát kivágtál.
  • Molnibalage
    #13288
    OFF

    Árulja már el nekem valaki, hogy PS-ben az egyes layerekhez hogyan lehet képet betölteni? Fél óra alatt sem találtam meg...

    ON
  • L Viper #13287
    Te merre melózol, földi ?
  • Scottt
    #13286
  • zsoltfireman
    #13285
  • Molnibalage
    #13284
    3 nap szenvedés után végre egyszer már sikerült azt összehozni amire előzetesen számítottam. Hihetetlen...


  • zsoltfireman
    #13283

    Rambo 20
  • Molnibalage
    #13282
    Az nem menne, elég durva dolgokat kell hozzá csinálni.

    Most egy darabig asszem nem lesz Falcon videó készítés (egy speciálisat kivéve) más dolgom van. A héten CSAK 3D modellezést és textúrázást tanultam vagy egyéb fejlesztéseken dolgoztam. Játszani már nem is játszok az FF-fel főleg, hogy hamarosan új exe-t kapunk és azt nagyon kell majd nyúzni...