52965
  • Molnibalage
    #13361
    Majd a dds konvertálásra leszek kíváncsi még. A plugint sem szedtem még le. Régen egyszer próbáltam felrakni, de akkor nem sikerült.
  • Bucser
    #13360
    igen. a merge erre való. de amikor pl jpg-t csinálsz belőle vagy mást akkor automatice mergeli a layereket.
  • Molnibalage
    #13359
    Az animáció egy egyszerű kameramozgatási pálya leírása lenne csak nagyjából mgvilágítással és háttérrel.

    A UWV mapping felejtős az UWV unwrap opciót használom és működik. Azon vagyok, hogy SZÉP skint hozzak össze. Nem egyszerű, mert nem vagyok művész és soha nem csináltam ilyen és PS-t sem használtam. Ugye lehet olyat csinálni a PS-sel, hogy külön layeren rajzolgatok aztán meg egyesítem őket? Én így tervezem.
  • Bucser
    #13358
    Azzal ne fáraszd magad.

    Ott van hozzá a Xsara 3d.

    ráadásul modellezni és animációt készíteni 3 különböző dolog...

    Ha sz ilyen egyszerű dolog mint az UWV mapping tépted a hajad mit csinálsz egy esetleges anim miatt majd, mert nem úgy működik ahogy esetleg szerinted kéne???
  • Molnibalage
    #13357
    Most esett le valami. Most, hogy végre úgy ahogy tudok 3D modellezni ezzel még jobb introkat lehet összehozni a Falcon klippekhez. 3D-s karakterek. :)
  • haflac
    #13356
    egy kis könyvecske az F-16 ról kb 130 oldal pdf.
    http://rapidshare.com/files/80716253/Lockheed_Martin_F16.pdf
    ha már volt akkor elnézést!
  • Molnibalage
    #13355
    Agean theater.
  • Molnibalage
    #13354
    Kapaszkodj meg, NINCS szám rendelve hozzá jelenleg...
    A probléma az, hogy jelenleg neked nincs olyan szerkesztőd amivel alá tudnád varázsolni az RV-nek, de még ha lenne is, hogy mindenki számára repühető legyen a cucc és benne legyen az installba meg kéne várnod a köv kiadást. Szóval szerintem inkább légy türelemmel. ;)
  • zsoltfireman
    #13353
  • sindelnet
    #13352
    Lesz több nézet is,a műszerek egyébként is működnének,csak a kép más pontján.A HUD helyét lehet változtatni,de nem érdemes,mert a géppityunál,meg a rakétáknál elmászik a célkereszt.
    Igazából csak a kért számok érdekelnek,hogy RV-n is fusson,kösz h
    megkérdezted.
  • Molnibalage
    #13351
    Ezt nem igazán értem. Mondtam, hogy RÉSZLETEZD hogy mit csinálsz így nem tudok segítséget kérni.

    1. Nyomtál egy print screen-t és ebből lett egy kabinkép.
    2. Ezt gondolom átnevezted a megfelelő formátumra, hogy legyen előrefele egy nézeted a játékban.
    3. A HUD pozíciója az a program kódjában van eltárolva, az ott van ahol eddig is volt.
    4. A műszerekek a cockpit edtiorral hoztad működésbe?

    Már kértem a cockpit számot, válasz még nem jött.

    Szerintem túl sok értelme nincs ezzel foglalkozni, mer az összes többi nézet is kéne már akkor és a jövőre nézve is mit lehet tudni. ;)
  • sindelnet
    #13350
    Ezek működnek,folyt.köv.RV-re is ha be sikerül szereznem a kért infókat.


  • Molnibalage
    #13349
    Helikoptereseknek.
  • Razor18
    #13348
    Nekem dettó, nem találja az eredeti (?) falcon4.vcd filet az objects2005 mappában, bár ugyanilyen néven talált egy "másikat". Nooormááliiiis?
  • Molnibalage
    #13347
    OFF, de egyszerűen szép.

  • JoeDestroy
    #13346
    Nekem csontnélkül felment.

    No egy kis crosswind land. Az időjárás buzeráló segédprogrammal az egyik gyakorló file-ba generáltam egy kisebb hurrikánt, Közepes köddel és 40 kts oldalszéllel.
    A képek önmagukért beszélnek. Az fpm már nincs is a HUD-on. Izgalmas így leszállni.


    Másik külső nézetből:

    Érdekesség hogy az AI korrekciózás nélkül tudott leszállni, meg sem látszott rajta a szél.
  • eLGi84
    #13345
    Valszeg igen, mert nem engedi telepíteni és a terrdata\objects2005 mappában hibát észlel.
    Most telepítem újra az egész AF-et.
  • Molnibalage
    #13344
    "BLK40 F16 given more chaff and flare."

    Khöm. Csak halgattak rám végül? El sem hiszem...
  • sindelnet
    #13343
    Először is,ez csak egy "fapados" változat lesz,a legfontosabb kapcsolókkal,és műszerekkel,nem célom rászánni a teljes szabadidőm.
    A cockpit editor nem túl bonyolult.
    Az rv-ben a repcsi mappájában van egy txt fájl,pl az F5 esetében ez van benne:
    F5
    cockpit2d 2377 2377

    Na ezt a számot kéne tudnom,és a mappanév sem biztos,h SU-25,
    lásd fentebb az F5 sem F-5...
  • Molnibalage
    #13342
    Miért kéne? A játék szerkezete nem változik.
  • L Viper #13341
    Köszi eLGi, már lógott a levegőben. Pár apróbb javítás és Vistahoz, ennyit lehetett tudni. Olvasom az oldalukon, miket variáltak, de szebb füst nincs :-(
    Holnap fel is rakom. Akkor most Balázsnak újra kell írni az AF-es realism modot vajon ?
  • L Viper #13340
    Vagy a TFX-ben ( D.I.D. )
  • eLGi84
    #13339
    !
    -------------------------------------

    1.013 as patch a Lead pursuit oldalán

    -------------------------------------
    !
  • Molnibalage
    #13338
    Ja és az RV-ben már nem kell cockpit number. Vagy szám vagy a neve is elég. Nézd meg a kabinok neveit. Ha csinálsz egy Su-25 könyvtárat és átmásolsz oda más kabint elvileg az lesz. Javaslom a F-18C tartalmát átmásolni, repülj egyet és láss csodát (elvileg).
  • Molnibalage
    #13337
    Gondolom a kapcsolók nem működnek ugye? Tudod használni a cockpit editort? Ez OF screemshot nem?

    Légyszíves részletezd, hogy mit csináltál, mert ez közel sem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik.
  • LeonSilver
    #13336
    "Ja és először végig KELL csinálni egy kiképzést."

    Ez már volt jó régen.C=64 F-14 Tomcat-ben ;)
  • L Viper #13335
    Nagyon jó lesz :-)
    Tetszik
  • Tgabbar
    #13334
    Az biztos ,hogy szépnek szép lessz.

    Sindelnet: Húú...nagy ötlet volt,csak így tovább,már várom,hogy kész legyen..és persze bízok benne,hogy megosztod majd velünk :).Csak így tovább.
  • sindelnet
    #13333
    Balázs!Megkérdeznéd nekem a fejlesztőgárdától,h a Su-25 2D-nek
    mi a mappa neve,és a ckpit.dat-ban mi a 2D sorszáma?
    Of alá csináltam egy 2D cockpitot a Lonci screenjéből(még csak 25%-ban kész,a cockpit editorral még helyére kell tenni az kijelzőket)
    jó lenne RV-ben is kipróbálni.
    Gondolom ez nem hadititok....


  • Molnibalage
    #13332
    Új FO screenek.
  • Tgabbar
    #13331
    Elolvastam a hozzászólásokat és kívánom,hogy úgy legyen,ahogy ott is taglalva van..de majd meglátjuk :).
  • Molnibalage
    #13330
    Ez valszeg nem fog azok közé tartozni, mert NAGYON nem kapkodják el nem egy összegányolt valamit adnak ki, mint Lock On 1.0 és Falcon 4.0 az ősidőkben. (Ez is lehet az oka annak, hogy a szimektől teljesen elpártolnak az emberek, a sok meló miatt szinte félkészen adják ki őket, vagy sokkal jobban ledagradálva, mint eredetileg tervezétk)

    Én 2005 januárjában láttam screent róla először és akkor dörzsölgettem a kezem, hogy első képektől kezdve egy átlag játék azért 2-3 év alatt eljut a kiadás állapotáig. Na most 2008 janurája van és még 2-3 év míg kijön az LEGALAPABB cucc. Olvasd el a topicját, hogy mit várható kb.
    Az alap kiadásban lesz Texan és T-38 iskolagép és passz! Ezek után jön csak a többi repülhetúő típus. Ja és először végig KELL csinálni egy kiképzést. Na a többit a FO topicban nem itt.
  • Tgabbar
    #13329
    Most néztem meg őket.Szépek,de ugye konkrét véleményt még nem mondanék,majd ha kijön a teljes.Sajnos nem egy projectról derült ki,hogy nem annyira jók ,mint ahogy azt az addigi képekk sejtették,ezért inkább óvatos vagyok.De azért azt elmondhatom,hogy szép és tetszik.És kösz,hogy beraktad...mármint a képeket:).
  • Molnibalage
    #13328
    Semmi ováció a képek kapcsán? :)
  • L Viper #13327
    Skacok, ez a videó az EECH topikban volt 124 mega, de megéri megnézni:

    Jó kis Helis mozi, jó szórakozást.

  • Molnibalage
    #13326
    Pár kép itt.
    Elég impresszív. Emelett tényleg minden más vicc, max a Crysis (amit nem tartok sokra, csak a grafikai motorja jó) veheti feé a verseny vele pedig az FPS.
  • Molnibalage
    #13325
    Á, ez semmi ahhoz képest amikor kijött az FF4...

    Akkor asszem 6 óra alatt volt 500 post asszem és 1 hét alatt majd 1500 ha jól emlékszem. Ha kijön az FF5 akkor megint igen nagy mozgás lesz. Ez tavaly jan. 30-án volt asszem. Lapozz vissza és nézd meg. Azóta pörög nagyon a topic pedig már akkor az AF-fel nagyon nem foglalkoztunk. AF csak azért került elő, mert multiban az a jó. Az új után max. néha OF lesz téma itt szerintem a Falcon verziók közül. Amennyire én látom pár OF avionikai apróságot leszámítva az OF-ből AGYONVERI a többi verziót simán! Gondolom nem árulok el nagy titkot, hogy nem FF4 lesz az új neve a cuccnak. :)
  • Scottt
    #13324
    Úristen jól pörög a topik:)Szvsz mindennap minimum 40üzenet.Ki fogja vajon ellőni az 15k-s üzit?:))
  • Molnibalage
    #13323
    A régbbi képeid elérhetőek ingyenes reg után a Dev diary 19-ben a Fighter Ops fórumon.
  • Bucser
    #13322
    Nem teszek be képet.

    Ha elolvasod a Fighterops: Area 51 szabályzatot megtudod miért. (btw egyszer már bannoltak 2 hóra emiatt úgyhogy nem játszom el mégegyszer)