52965
  • LeonSilver
    #13441
    Nekem simán felment az ótóápdéttel :)
  • L Viper #13440
    Szerintem uninstall után a naggyal kezdj egyből, majd reboot, mikor fent a patch. Ez nagyon fontos.
  • Razor18
    #13439
    Gyerekek, az AF-re az 1.0.13 mindenkinek csont nélkül felmegy? Nekem a 12-13 inkrement patch valamire azt mondja, hogy nem eredeti, ezért nem települ fel. Próbáljam a komplett, 56 MB-os fájllal, vagy valaki tud okosabbat mondani?
  • Molnibalage
    #13438
    Gyönyörű ATC.
  • Molnibalage
    #13437
    Nekem most is ott van a galériámban. (Még abból a korból maradt vissza, mikor itt volt téma...)
  • Tgabbar
    #13436
    A vasárnap nekem is jó,tudok jönni.
  • L Viper #13435
    Már régen láttam, sőt nemrég a Frugalson az Openfalcon Screenshotoknál is volt egy kép ezzel a szebb textúrával.
    Eddig a legjobb táj, amit láttam.
  • Molnibalage
    #13434
    Másnak if feltűnt, hogy ez szép screen, de honnan és mikor...?
  • LeonSilver
    #13433
    Érdekes ez az AF mert nekem meg azt csinálja, hogy ha először felteszem a K-Lite kódpakkot és utána az AF-et akkor nem megy.Viszont fordítva ( először AF és utána K-Lite ) tökéletes :)
  • L Viper #13432
    Mióta fejlesztettem a gépet, nekem sem megy az intro, vírusirtó ugyanaz, mint eddig. Kodek sem hiszem, hogy gond lenne, mert lejátssza amúgy a mozikat a mappából. Át kellett neveznem a mappáját nekem is.

    Destroy, ha hétfőn nem kell korán kelni, mehet a dolog vasárnap.
  • Gundark
    #13431
    Mármint mi? A Kaspersky? Annak van 30napos próbája. Az AVGt kidobtam :)
  • Molnibalage
    #13430
    Az ingyenes? Az AVG nekem valamiért már nem megy ingyenesen...
  • Monoton
    #13429
    kitöröltem és elindult Köszönöm
  • Gundark
    #13428
    Valószinűleg codec hiba IS lehet. De pl nekem a NOD32 v3mal nem játszotta le. Miután levettem és áttértem a Kasperskyre (miután a komodó betett a hintába :) semmi gond nincs.
  • Monoton
    #13427
    kk thx kiprobalom
  • Molnibalage
    #13426
    Fura. Mostanában sok új jövevénynek nem játsza le rendesen az intro videót. Keresd meg a játék könyvtárában ai intro moviet és töröld le. Utána nem lesz gond.
  • Monoton
    #13425
    hmm mégsem játszom :)

    elinditom nagy feketeség háttérzaj egy riadora hasonlit és ennyi :S

    amd athlon am2 3800+
    2x512 ram
    7600 GS 512 ram

    ha valaki tud segiteni hálkás lennék

    köszönöm
  • JoeDestroy
    #13424
    Általában 6.00-x.00 ig van meló, de akár egy vasárnapi v. bármelyik időben beszállok én is ha úgy alakul.
    A vasárnap jó lehet.
  • Molnibalage
    #13423
    Én sem...
  • L Viper #13422
    Csütörtök sem jó, a mesterhármasom első napja. Vasárnap estém elvileg szabad, de sokan meg hétfőn kelnek korán.
    Már nagyon jó lenne pedig résztvennem, mert hiányzik. Az utóbbi kettőn sem voltam.
  • Molnibalage
    #13421
    Repülhetünk más időpontban akár ketten is. Nekem csütörtökön lesz elvileg az utolsó fellépésem, aztán már nagyjából én osztom be az időmet diplomamunka írás és nyelvvizsgára való készülés jegyében.
  • L Viper #13420
    Ki sem próbáltam még az 1.013-ast az AF-hez. Sajnos ráér, mert a hétvégém megint sűrűre sikeredett. Már megint nem tudok menni multizni.
    Péntek, szombat megint kilőve.
  • Monoton
    #13419
    thx
  • repvez
    #13418
    Ha AF-el akarsz játszani akkor innen egyik se :)
    Neked ez kell: 1.013.exe
    Ha az alap falcon is meg van akkor az általad linkelt oldalról A red viper1-hez tartozok.
  • Monoton
    #13417
    innen lécci kopizzátok már be melyiket :) köszi
  • Monoton
    #13416
    vagyis superpack? :)
  • Wampa
    #13415
    Ez is 3d-s:)
  • Wampa
    #13414
    Lehet, hogy ezt kellene mégis letöltenem?
  • Molnibalage
    #13413
    A legutolsó kell csak tudtommal. Nekem most perpillanat fent sincs a játék.
  • Monoton
    #13412
    hali!

    feltettem az AF et és kérdezném melyik patch et tegyem fel?
  • Molnibalage
    #13411
    Új A-10 3D modell.

    Kicsit átlátszó a skin. :)
  • LeonSilver
    #13410
    vagy 50 egér rampstart nélkül.Választhaccccc
  • Molnibalage
    #13409
    50 ramp start egér nélkül! Az inkvizícó lesújt rád!
  • Boconadi
    #13408
    Xiasztok! Már is itvok. Nem leszek sokáig de látomhogy vkinek balyai vannak a hejesírással. Mié muszály ezt fojton kibeszélni! hadjátok rá ezeket az ien hüjékre létszives.há magyarok vaunk nem? enyit cak el nézhetnétek szerény userbarátjaitoknak...
    Legyetek lyók, és had éllyen mindenki békeségbe.
    na mek is cuppikázlak titeket (L)(K)
  • Molnibalage
    #13407
    Egyetértek.
  • Solt
    #13406
    Off:

    Remélem Bucser nem figyel! Ehhez csak gratulálni tudok! Ezt kéne mindenhol!

    Wampa: Az a nagyobbik baj, hogy sokan már így is beszélnek: "it vok"

    Na tényleg befejeztem! :)

  • JoeDestroy
    #13405
    Ez tetszett!
  • Molnibalage
    #13404
    AN-2-es vicc kicsit más formában.

    F-14 Tomcat Járőrözik alacsonyan,és meglát egy An-2-est a pilóta.Ilyet még nem látott,ezért meg akarja nézni közelről.Lelassít,nyitja a féklapokat,nyilazza a szárnyát,kinyitja a futókat meg a fékezőhorgot.Aztán rádiózik.
    -Nem tudom mi ez,de ártalmatlannak néz ki.
    -Rendben repüljön el felette,aztán irány haza!
    -Értettem.
    Ahogy elrepül felette a fékezőhorog bele akad az Ancsa drótozatába.
    -Baj van ez elkezdett követni!
    -Rázza le!
    -Nem megy ez valami spéci gép!Úgy tapad rám mint a pióca akármit csinálok!
    Fáklya beakaszt,szárnyak 45 fokban sebesség 450 mérföld.-Még mindig követ!Mit csináljak?!-Nyilazza a szárnyat teljesen,és rázza már le!
    Tomcat szárnyai már tökig nyilazva,sebesség 0.98 Mach.
    -Nagy baj van!Itt van végig mögöttem,szárnyaim teljesen hátranyilazva...akármit csinálok végig 6 óránál van...úristen ez a ***mégcsak most kezdi nyilazni a szárnyait....
  • Molnibalage
    #13403
    Fogalmam sincs én nem repkedek ezekkel. Ez még csak előzetes volt. Gondolom fent lesz majd a EECH valamelyik "hivatalos" honlapján.
  • Wampa
    #13402
    Egyik kedvencem S.Kingtől......nem felejtettem el még amit beszéltünkj,csak nem nagyon volt időm.Oan sűrű hetem volt:)
    Próbálkoztam is,de nem jött be.
    Különben szerintem sem szép ezeket a ferde kifejezéseket használni,főleg sűrűn nem .
    Én sokat nem is értek,még abból sem amit ti használtok.Pld nem tudom mit neveztek
    Flame-nek.De az is biztos hogy az internetes angol minden nyelvben ott van már,
    ezek a "hüje"átirások meg talán csak múló divat .....illetve lehet hogy másnak is szar a billentyűzete.Ellenpélda a francik,lásd courriel-e mail
    Balage a chopper pitet amiről videot tettél be hol lehet letölteni?
    Kivánom mint vámpir malaca a fokhagymát:)