52965
  • repvez
    #13481
    Söt továbbmegyek lehetne egy olyan mint IL2-ben az online warok.A beregisztrált emberek és századok lenne egy kijelölt reptere és gépparkja amivel csak az adott társaság szálhat fel.Tesem fel osan bázison a 162th századba lennénk igy akinek van szabad ideje az ezt a századot választaná és lerepülne egy bevetést.Ez adná ki igazán a dinamikus kampány velejét amikor többnemzetiségi bevetések lennének.És az ellen is ugyan igy lehetne emberes.Föleg hogy már lesz északi oldalon is jol kidolgozott kabin.
  • repvez
    #13480
    Nem kell egy csapatba lenned vele,de ugy egy kicsit egybemaradna a falconos társadalom,nem 30 különbözö egyéni server lenne amiröl senki sem tud.
    Amugy azt is le lehet jelszavazni és saját servert is tudsz ott is csinálni,de lenne egy-két 0-24 server amin bármikor lehetne nyomulni.És mennyivel nagyobb feelingje van ha több emberi szereplö végzi el a bevetéseket.Én AF-el egyszer egy ÍR srácnak voltam a wingmanje és tök jó volt mikor jöttek ránk a rossz fiuk ( igyaz,hogy csak szövegesen,mert angolul nem tudok) meg tudtuk beszélni hogy ki melyiket lövi le igy nem ment pocsékba rakétám ha a másik is ugyan arra akart löni.
  • Bucser
    #13479
    ÉS ha belegondolsz azzal már nagyon szép kis több squadron által repült kampányt lehetne összehozni weboldalas felületttel. vagy éppen online awacset használva. (ami több szerverhez is bejoinol és összegyűjti majd összefésüli az adatokat és egy átfogó operációképet adhat.)

    de ez csak ötlet és nem elvárás.
  • Molnibalage
    #13478
    Akkor megkérdem, hogy ezzel mi a helyzet.
  • Bucser
    #13477
    Semmit. lelövöd. Szerinted IL-2-ben mit cisnálunk az idegen ismeretlenekkel?ellenező odlalra állunk és jól lelőjük. Ez a szépsége.

    TS-en meg haverok voltak és velük egy odlalon repültünk coopban és dogban is.

    Nem lenne butaság a join in progress és a HL támogatás. kúrva sok HC szimmer gyülekezik ottan.
  • Molnibalage
    #13476
    Látnátok éjszaka, meg belülről a kabinban... Ha a gép külső felületeni ilyen fényeffekt van akkor csak halkan súgom, hogy bent is van hatása a kabinban.
  • Molnibalage
    #13475
    Azért az húzós lenne. A másik -már bocs a kijelentésért - nem feltétlenül repkednék bárkivel aki csak úgy feltéved a multire. Az, hogy egy magyar kezdő okítok mondjuk az rendben van. De feltéved egy halál láma kis külfödi srác, vele mit kezdjek?
  • repvez
    #13474
    Ezt is Ara likelte be:
  • Molnibalage
    #13473
    Port forward az már nem kell majd asszem és auto sávszél beállítás lesz. Ez utóbbi már nem titok ezt már korábban mondták.
  • repvez
    #13472
    Mondjuk egy hyperlobby támogatásnak jobban örülnék.Igy több ember tudna egyszerre multizni,nem csak az olyan emberek tudnának multizni akik ismerik egymást vagy a server IP-jét.
  • LeonSilver
    #13471
    Nemmondod, hogy beteszik RV-be :)
  • Bucser
    #13470
    Nem tudom. Lehet.
  • Molnibalage
    #13469
    Tehát jó azzal a cuccal amit még Leon Silver linkelt be a #13373-ban?
    Vajon miért is kérdezem? ;)
  • Bucser
    #13468
    nem a touchbuddy egy freeware program amivel érintőképernyőket tudsz programozni és profilokat létrehozni rajta, hogy adott területen érintve milyen funkciót kezeljen le.
  • Molnibalage
    #13467
    A Touchbuddy az valami érintőképernyő ugye?
  • Molnibalage
    #13466
    Szép és jó, de mi közze ehhez derstefnek?? Ő is FF Dev tag. Tesz magaról ő szerintem az OF-re. Mower is lassen megtér...
  • zsoltfireman
    #13465
    Töltsd le,és meglátod....
  • Molnibalage
    #13464
    Annyit mondok, hogy lesz még legalább 3. A kabinokban feltűnnek majd extra új dolgok is. ;)
  • Bucser
    #13463
    Nem imageshacket. Ugyanis le van tiltva az domain cégtől.

    köszike:) szépeka pitek:) Osszesen mennyi lesz?
  • Molnibalage
    #13462
    Az FW-t? Akkor betesz ide a képet.

  • Bucser
    #13461
    Cégtől nem tudom megnézni sajna.
  • Molnibalage
    #13460
    Gondolom igen. Én még SOHA nem csináltam kéthajtóműves rampt stratot... Itt az ideje,

    A legtöbb korlátozó bug asszem már ki van javítva ami az FF4-ben jelenleg van.

    A DBS2 mód hibás nagyítása.
    Asszem most már nem blokkol le a kötelékedben levő AI két AGM-65 indítása után. Stb.
  • Boconadi
    #13459
    Meg lesz az csinálva, hogy a kéthajtóműves gépek rampstartnál beinduljanak? Vagy ezt nem szabad megmondani? :)
  • Molnibalage
    #13458
    Megkaptuk tesztelésre az új FF-et. Kicsit még instabil, de félelmetes potenciált rejd magában. Attól tartok nem jön ki májusban, de ez csak becslés részemről.
  • Molnibalage
    #13457
    Na Aragorn addot egy kis nyálcsorgatnivalót.


    Igen, ennyi új 3D kabin tutira lesz! Sőt! ;)
  • Molnibalage
    #13456
    Mire nem képes?
  • zsoltfireman
    #13455
    EZ MEHET!!!!!!!
  • zsoltfireman
    #13454
    EZT MÉG NE! TŐLTSÉTEK LE!!!
    Mindjárt frissítem!!!!
  • zsoltfireman
    #13453
    Ha már a Destref nem képes....Taiwan theatres-hez jól fog jönni! OF verzió!
  • L Viper #13452
    Unalmas a szolgálat, fel kell dobni egy kicsit !
  • Molnibalage
    #13451
    Ez kész... Mint a vécécsésze az A-1 szárnya alatt.

  • Molnibalage
    #13450
    TE-ben.
  • JoeDestroy
    #13449
    Tényleg benne van az RV-ben is, csak dogfight-nál nem hozza fel, az AF-el meg ritkán dogfightolok.
    Elő lehet csalni valahogy az RV-ben?
  • Molnibalage
    #13448
    A játékban? Még az ős verzióban is asszem bár abban talán még más sárkánnyal.
  • JoeDestroy
    #13447
    Mi a különbség a kettő között?
    Félelmetes amit ezeken a videókon leművelnek. Van még egy pár belőlük ott.
  • JoeDestroy
    #13446
    Régebben is benne volt ez a gép?
    http://www.metacafe.com/watch/885443/su_35_demon_fly/
    Ezek sem rossz manőverek!
  • JoeDestroy
    #13445
    http://www.metacafe.com/watch/313270/su_37/
    Impozáns kis rövidfilm. AF-ben most dogfightoltam ellene.
    No ott is szépen repült. Néhány trükköt beleprogramoztak az AI-be.
  • zsoltfireman
    #13444
    GRATULÁLOK!!!!!
  • LeonSilver
    #13443
    Nem.Az AF gyökerében van egy bfopsupdate.exe nevü fájl.Ez az autoupdater.
  • Razor18
    #13442
    Ugye ez az indítás után, már az AF programon belülről érhető el?