52965
  • LeonSilver
    #13521
    A qrva életbe belefele.Mikó' lészen má máLYus ...



    ( bocsi, de most ilyen félőrütt hangulatom van )
  • L Viper #13520
    Added: February 01, 2008 (Youtube)
  • Molnibalage
    #13519
    Ez HAF F-4. F-4E kabin lesz az FF5-ben.
  • repvez
    #13518
    szerintem igen szinte még meleg :)
  • Bucser
    #13517
    10 hónapos video... Biztos elég friss ez?:)
  • repvez
    #13516
    F4 kabin frissitve
  • L Viper #13515
    Hát ez tényleg egy okostojás !
  • Wampa
    #13514
    Te nagy sportember vagy Balage...Repsect(mielőtt valaki lebax ez Ali G -ül van)
    Vannak rögeszmések akikkel felesleges vitázni....Annak idején amég olvastam a Top Gunt ,azok a piloták akik mertek nyilatkozni,mindig azt fújták...emelni a repórák számát,szimók kellenek gyakorolni,mert csúnya világ lesz.Arról nem is beszélve,hány jó szakembert elmartak,akik egzisztenciális gondok miatt szereltek le,pedig tuti hogy a szivük beleszakadt.A srác jól ir,korrektül, aki a nyitó hozzászólást irta,ja,meg plussz közli hogy személyesen is érintve van valamilyen szinten.
    Erre ráugrik a gyerek hogy nincs tekintettel a tragédiára.Ezt nem kell kommentálni.
  • Molnibalage
    #13513
    Nem válaszolt. Majd szólni fogok, ha van bármi is.
  • zsoltfireman
    #13512
    Hali,Na? Mi a helyzet skin ügyben???
  • Tgabbar
    #13511
    Ma pont voltam bent a kórházban.
    Eléggé lehangoló volt ,ahogy két katonai egyeruhába öltözött férfi haladt át a folyosón.Gondolom a rep.bizt-től voltak és a tűlélőket keresték
  • Molnibalage
    #13510
    A helikopter baleset kapcsán.

    Hát ez jó. Itt is feltűnt egy okostojás...

  • Molnibalage
    #13509
    Az utolsó kép amit Ara betett, azt én csináltam. :)
  • L Viper #13508
    A Flare szép, a napazért még nem olyan, mint az Il-2 -ben
    A jelenlegi verzióban olyan "sugaras" azt kéne kicsit élénkebbé, vakítóvá tenni.
    (A kép alapján ez jön le, a játékban gondolom másabb.)
  • Molnibalage
    #13507
    Simán. Kettőt pislogsz és itt lesz. A gond, hogy nekem akkor lesz tetőponton az elfogaltságom. Államvizsga, diplomamunka, nyelvvizsga.

  • Molnibalage
    #13506
    Ja és már az sem titok, hogy FF5 néven fut majd. Szóval gondolhatjátok, hogy mekkora lépés lesz ez előbbre.
  • repvez
    #13505
    De az még 4 honap :(
    Hogy birom azt ki.
  • Molnibalage
    #13504
    Hát akkor úgy tűnik igen. Egész jól tudok becsülni.
  • repvez
    #13503
    Jól értelmezem,hogy málus 31-re akarják kiadni?
    megjelenési dátum
  • Tgabbar
    #13502
    Sajnos így van,legalább is amennyire eddig volt alkalmam belelátni.Durva dolhokat mesélnek itt is a szolnokiak.Pl. amikor volt az a botrány az afgán misszió kapcsán a hiányos felszerelés miatt,akkor is utánna mit kaptak a srácok? Napfényvédő krémet,miközben ott álltak a tökig érő hóban a nyári felszerelésükben február közepén.(ámbár igaz,még a nyár végén mentek oda-igen ez szarkazmus akarna lenni).
    Ami a katonákat illeti..hát..zászlóalj függő.Van ilyen is ,olyan is,de azt konkrétan tudom ,hogy a 34-esek többnyire benne vannak az első háromban a harcászati versenyeken.Tán a legutóbb is a másodikok lettünk a swédek után.Elég kemények voltak a résztvevők véleménye szerint :).
  • zsoltfireman
    #13501
    Ez így van...
  • Molnibalage
    #13500
    Talán attól, hogy nem adnak elég repidőt és ezer éves gépeken kell repülniük. Igazából itthon ami a honvédelem terén megy az az IGAZI magyar unikum és nem a tokaji. Kevés ország van a világon, ahol így elhanyagolják és lezüllesztik a honvédelem színvonalát...
  • Boconadi
    #13499
    Mitől is van? Mert én nem tudom.
  • zsoltfireman
    #13498
    2súlyos,1könnyebb,1halott.....
  • Molnibalage
    #13497
    A magyar katonai helik és repcsik balasetei statisztikája valami elborzató itthon sajnos 100'000 rep órára levetítve. Sajnos tudjuk, hogy ez mitől is van.
  • Tgabbar
    #13496
    Olvastam az origón. :(
  • Tgabbar
    #13495
    Egész pontosan hol?Ma amikor voltam kint futni láttam repkedni őket(itt élek Szolnok mellett és ugye így eléggé direkte kontaktba vagyok velük,méghacsak vizuálisan is (egyelőre :) ),mer titt repkednek felettünk,mellettünk,mindenhol).
  • LeonSilver
    #13494
    Ja.Most olvasom én is, hogy leesett egy minyó és valaki meghalt.Sajnos..
  • repvez
    #13493
    Bakker, lezuhant egy mi-8-asunk :(
  • Molnibalage
    #13492
    Meg. Még nem válaszolt. Most olyan nyüzsi van a dev fórmon, mint itt amikor kijött az FF4.
  • zsoltfireman
    #13491
    Az jó lesz!!! Nyugi a gépemen fent van az RV is!
    MEGKÉRDEZTED????
  • Molnibalage
    #13490
    Milyen okból kifolyólag. Az ITO-2 hamarosan elkészül RV alá abban tutira realisztikusabbak a hadjáratok + lesznek hozzá kabinok is.
  • zsoltfireman
    #13489

    Az Israel theatre egyszerűen durva!!!!
  • Molnibalage
    #13488
    Benéztem.
  • repvez
    #13487
    Ezt miböl gondolod hogy ujraéled ezt az irást 2006 májusában irta.
  • Molnibalage
    #13486
    Mad Dog McEwan kommentje az érdekes.

    1. A SAAFOPS akkor hamarosan újra életre kell.

    2. Hej, MÉG jó kabinok!

  • Molnibalage
    #13485
    HITETLEN! Ez OF!
  • Boconadi
    #13484
    amúgy meg lehet privát szervert indítani, és esetleg levédeni kóddal.

    Ha meg csak oktatni akarsz, akkor csatlakozhattok IP-vel is, nem kötelező fellőni lobby-ra.
  • zsoltfireman
    #13483

  • Bucser
    #13482
    LÁSD: #13481