52965
  • L Viper #13561
    A legújabb javítással rakom fel. Realism mod nélkül egyenlőre ?
  • Molnibalage
    #13560
    Akár. Addigra csak felrakom az AF-et is.
  • Tgabbar
    #13559
    Holnap akkor mikor lesz a multi Urak?
  • zsoltfireman
    #13558
    Hát igen,de alul az a csík....
    Te is nyomod???
  • L Viper #13557
    Viszont az F16-os kabinok nagyon jók.
  • zsoltfireman
    #13556
    Hát azért az a füst a háttérbe...Nagyobb a füstje,mint a lángja...
    Lehetne jobb is...
  • L Viper #13555
    A Tom féle ingyenes volt az első, aztán ez bővült és lett fizetős, majd az AF-é végül.
    Az OF ugye a SuperPak 4.2 One click installerből nőtt ki, abba már benne volt a Tom féle ingyenes, amit az OF-esek tovább alakítottak, főleg a repterek környékét.
  • zsoltfireman
    #13554
  • L Viper #13553
    Más évszak és Photoshoppal még egy kis színkorrekció. Azon a topikon amit látunk, sokszor korigált és effektelt. ( Nem mintha baj lenne. )

    Amit Boci mutatott képet ahhoz még fel van telepítve a magasabb felbontású reptér Tiles is. (Airbase Tile Upgrade asszem a neve. )
  • Molnibalage
    #13552
    Szerintem téged az téveszthetett meg, hogy nem nyári textúrákat rakott fel. Szerintem ez az őszi.
  • Boconadi
    #13551
    ok
  • Molnibalage
    #13550
    Ha nem Hitiles akkor szerinted mi? (lehet, hogy az OF-es texture zip-pel készült)

    Jelenleg 2,5 Hitiles van.
    AF-hez készült, a régiebbi Falconhoz készült fizetős és az ezzel összemixelt Tom féle free ami egyes elemeket adott és ebből lett az OF féle asszem.

  • Boconadi
    #13549
    Ennek köze nincs a sima hitileshez... Én használok alap hitilest mégsem ilyen szép. Amúgy meg ez van IAF_MetalHead 469 hozzászólásában, tehát ezt Repveznek mondjad.

    Minden esetre szép kép és kész. szerintem.
  • Molnibalage
    #13548
    ???

    1. Ez csak sima Hitiles szerintem.
    2. JanHas F-16 skin.

    Semmi újat nem látok rajta.
  • Boconadi
    #13547
    wow!
  • Molnibalage
    #13546
    IAF_MetalHead 469-es hozzászólására gondolsz? Nekem szimpla Hitiles-nek tűnik.
  • franko2
    #13545
    Köszi szépen a segítséget.
  • LeonSilver
    #13544
    1. Felteszed az falcont és erre az RV-t
    2. regedit és HKEY_LOCAL_MACHINE-on belül megkeresed a MicroProse bejegyzést és exportálod mondjuk RedViper.reg néven.Ha megvan akkor törlöd a bejegyzést a regisztriből.
    3 Felteszed a falcont ( más könyvtárba mint az előbb ) és erre felteszed az OF-t.Megkeresed az előbb említett regisztri bejegyzést és elmented mondjuk OF.reg néven.

    Amelyikkel játszani akarsz az ahoz tartozó, elmentett reg. bejegyzésre a játék indítása előtt klikk.Aztán lehet indítani a játékot.

  • repvez
    #13543
    ennek a topiknak az utolsó képein milyen talaj texturát használhat? az ujból nem hiszem,mert azt nagyon titkolják,mindig csak az eget lehetett látni az eddigi képeken.
  • sindelnet
    #13542
    Of Rv dual install
  • JoeDestroy
    #13541
    Regeditálás +batch file készítés, vagy Falconswitch1.3 vagy multifalcon prg-k.
  • zsoltfireman
    #13540
    Laptopom....? Hát lehetne jobb is,Turion dupla proci,ATI XPRESS 1100 256MB,
    1GB RAM,120GB vinyó,és a COD 4 legyengítve is szaggat! OF,az nem gond.
    De hát aki a munkahelyein él....
  • franko2
    #13539
    Hogy tudtad feltenni a RV meg az OF egyszerre? én is próbáltam de mindig csak az müködött ameiket utóljára tettem fel.
  • Molnibalage
    #13538
    Durva jó lepotopod lehet, ha fut rajta az OF.
  • LeonSilver
    #13537
    +1

    Nekem mind a három fentvan (RV,OF,AF) és hangulattól függően használom őket ;)
    Jaa.És a lokkon is fentvan.És azt is szeretem
  • zsoltfireman
    #13536
    Ez így van! Azért sok dolog szól az OF mellett! Egy tűzoltó kollegám meglátta a laptopomon az OF-et,jó mondjuk ő is rep.mániás,meglátta a felhőket és elájult! Hétfőn felteszem a gépére.
    Igen szóval RV,OF nagyon nagyon jók,de az lenne a legjobb,ha nem az lenne,hogy ezt azért szeretem,azt meg azért...
  • L Viper #13535
    Az OF-esek valóban kihoztak már majdnem mindent a DX5-ből, amit lehetett, de vannak határok.
    Csak egy példát mondok: Az OF-ben a gépek guruló fényszórójának fénysugár effektje még mindig olyan, mint az alap Falconé, az RV-ben már sokkal jobb.
    Dolgoznak még az OF-esek is azért! Szerintem még egy ideig fognak is. Azért még nem írom le őket.
    Az nagyon valószínű. hogy az RV apparátusa jóval nagyobb, pl. Aeyes is inkább az RV alá dolgozik inkáább, az utóbbi időben.
  • Molnibalage
    #13534
    Csak a probléma az, hogy nem is fog. Tethát TÉNYLEG minden tiszteletem az OF csapat előtt IS, csak sajnos a DX5 motor felett már eljárt az idő. Bármi amit ezalatt csinálnak az már nem vezet messzire. Ezt már Mower is kezdi belátni ami nagy szó.
  • JoeDestroy
    #13533
    Ha a szim. élményét és az összetettségét nézed akkor RV ha a coop. ot és a a társaságot nézed (multi és a kontakt) akkor AF. DE HA A FALCON 4.0 nézzük akkor ez szerintem valahol ez az egész ami van közügy is lehet.
  • L Viper #13532
    Jogos
  • Boconadi
    #13531
    legjobban használható az RV? Attól függ miben? Jelenleg multiban az AF a nyerő :)
  • L Viper #13530
    Így igaz, a legjobban használható az RV, a legszebb pedig az OF.
  • JoeDestroy
    #13529
    Soha ne becsüljük le mások munkáit, inkább nézzük a hasznos (iránymutató) oldalát az eredményeknek. Egyetlen fejlesztésben sem a tudatlanok dolgoznak, de az irányvonalak különbözhetnek. Pálcát törni mások felett akkor sem lehet ha a látszat épp annak kedvez.
    Tapasztalatom az iparban az, hogy a kölcsönös tisztelet egymás eredményei előtt hasznosabb, mint meddő vitákat folytatni arról, hogy ki mit szart el.
    Valamely hozzászólásodban azt fejtegetted, hogy te is OFeznél ha kellően futna.
    Ez most OFF volt.
    ON.
    A látottak teljes mértékben izgatják a fantáziámat nekem is. Szubjektív véleményem szerin az RV az eddigi legjobban használható Falcon fejlesztés ami eddig volt.
    A jövő meg maradjon a holnapé.
  • Molnibalage
    #13528
    Ez az én szememben édeskevés.. Iszonyatos lépéshátrányban van az OF és nem úgy tűnik, hogy leváltanák azt a DX5-ös motort. Az FF-nél asszem már mondtam, hogy azon ment a vita, hogy akkor következő lépés az DX9 vagy 10 legyen...
  • L Viper #13527
    Szépen széthullot és a másodlagos robbanások is jók.
    Az éjszakai fülke is nagyon szép.
  • repvez
    #13526
    Ara közben modositja néha a hzs-eit és uj képeket is rakbe.Ezen már látszik egy kicsit a városi táj részlete is :)
  • repvez
    #13525
    Az OF-esek is fejlesztenek egy kicsit.
  • Molnibalage
    #13524
    Érdekes dolog történt. A privát üzenet mellé lehet csatolni dolgokat. Ez új dolog. Viszont édekes úgy tónik, hogy a rendszer bevezétésének időpontjában frissítve lettek a hozzászólások száma kereséskor.
  • L Viper #13523
    Coming Soon FF5 ! -ennyit még hozzáírnék
  • Caterpillar
    #13522
    "Szeretet ünnepe?! Szeressük egymást! Dzsínó Oláh család... Csak sok kcsg van!"


    :D

    Sry ON