52965
  • L Viper #13601
    Nekem sem megy, szerencsére felraktam a szerver exe-t is, majd csinálok mindjárt egy saját TS szervert !
  • JoeDestroy
    #13600
    Gyakorló IP:
    88.209.194.191
  • L Viper #13599
    Ezt még a tudomány sem igazán tudja megmagyarázni a jelenlegi ismereteinkkel. Lehet UFO jelenség okozza, esetleg "hamisítók"
    :-))))))))))
  • JoeDestroy
    #13598
    Ha valaki tud szobát csinálni írjon.
    Az 1. társalgó szobában vagyunk jelenleg.
  • JoeDestroy
    #13597
    LG nem megy a szoba létrehozás nekem.
    Látom ott vagy.
  • Molnibalage
    #13596
    Hát ma nem'tok sajnos menni max. beköszönök. Keményen dolgozom a jobb FF5-ért. :)
  • Molnibalage
    #13595
    Ez meg mi??
  • L Viper #13594
    :-)



  • L Viper #13593
    Nem raktam rá, majd Balage csinál nekünk egy újat az 1.13-hoz :D

    Majd a Harmokat is visszaállíthatná, hogy 4-et lehessen felrakni, mint régen.
  • JoeDestroy
    #13592
    Már kipróbáltam a neten keresztül.
    Ment.
  • Tgabbar
    #13591
    a realism mod-ot fel kell tenni?Gondolom a valid-ot se árt átírni.
  • Tgabbar
    #13590
    Letesztelem én is lobbyn,hogy megy-e amulti része
  • L Viper #13589
    Most raktam fel az AF-et és rá az 1.013-at.
  • Tgabbar
    #13588
    Meg ugye,hogy most újra rakom,kíváncsi leszek lessz -e szarakodás a multival,mint annak idején,amikor nem látot egy szervert se...alig várom :S:
  • Tgabbar
    #13587
    Bezony ráérek,csak szóljatok,hogy kb hány óra körül kezdenénk,mer takkor úgy inmtézek mindent.
    Addig meg rakom újra az Af-et...hülye patch...
  • L Viper #13586
    Ha jól tudom Tgabbar is ráér este.
  • eLGi84
    #13585
    Akkor edig 3, és a "szever" is jön :)
  • L Viper #13584
    Jelentkezem.
  • Molnibalage
    #13583
    Aham. Még a bomba modellje is kéne pluszban. Felvethetem a Dev. fórumban, de sok esélyt nem látok rá, főleg mert a kép alapján megjósolható, hogy a jelenlegi bombazárakon sem lenne olyan amilyennek kéne lennie.
  • zsoltfireman
    #13582

    Van egy szimulátor progi,na ott ez is benne van,az összes verzióival!!!
    WINGS OVER EUROPE
  • zsoltfireman
    #13581
    Fehér foszforos effekt KITŰNŐ!!!!!!!!
    BDU-33....tényleg nem tudod mi???
  • Molnibalage
    #13580
    Elindítottam egy videó kódolást, de olyan durván lassan fogja számolni az előzetes tesztek szerint, hogy elfődulhat hogy nem fejezi be még este 9-re sem..
  • eLGi84
    #13579
    1
  • JoeDestroy
    #13578
    Uraim!
    Estére hányan jelentkezünk?
  • Molnibalage
    #13577
    BDU-33? Az mi? A gond ezzel az, hogy nagyon sok melóval jár. Új bejegyzést kell készíteni iszonyat sok helyen. A füst is meglenne, gondolom a fehérfoszforos effekt csak megteszi.

    A probléma az, hogy ez nagyon nem szempont a Falconban... A Figter Ops-ben tuti lesz ilyen.
  • zsoltfireman
    #13576
    Lehetne készíteni,olyan gyakorló bomba effekteket,hogy mint a BDU-33-nál
    becspódás után füst jelezze a találat helyét....
    szija Wampa
  • Molnibalage
    #13575
    Nem, csak skin. De időlegesen F4Browse-val át lehet írni 0-ra a sebzést.
    Majd egyszer egy ponénos vieóban felviszem a gépágy sebzését az egekbe és azzal kapok szét mindent.
  • Wampa
    #13574

    Ha ledobod a gyakorló bombát,nem robban?Lehet vele gyakorlatozni?
  • zsoltfireman
    #13573
  • Molnibalage
    #13572
    aax.wmv- végén vannak a nyomjelzők? Azért mert a FF4-ben is hasonló látvány fogad este annyi különbséggel, hogy sárga és nem fehér színben látod ezt. Ezt lehet, hogy lehet korrigálni.

    Nem "élből" vagyok OF ellenes, sőt nem is vagyok ellenes, de az én szememben minden olyan újítás ami nem hozza a grafikus motor változását lényegtelen. Vicc, hogy egy olyan gép kell az OF-hez amivel a Crysis-szal is elég jól el lehet szórakozni.

    A grafikai újításoknak köszönhetően és majd, ha támogatja a többmagos procikat a cucc eljöhet az a pillanat az FF-be, hogy a bubble méretét jelentősen meg lehet növeli egységesen a gépek számára. Jelenleg a legmodernebb gépeknél az a gond, hogy az RWR azért nem jelez mert az csak a 3D-s világban működik, de a radar meg képes felderíteni a 2D-s világban repülő kötelékeket. Bár ilyenkor csak egy gépként jellenek meg.

    Szóval a gond az, hogy modjuk a MIG-31 radarja vígan észeleli a B-52-őt akár 80-100 mérföldről is (mert 2D-s világban is számol radarral a progi) és rádmozdul de te jó, ha 40 mérföld körül kapsz erről jelzést.

    A MIG-29-nél is az alap 3-as bubble méretnél 22 mérföld körül dobja szét őket. Ez túl későn van...

    A motor korlát miatt az OF ezen ebben a formában SOHA nem fog túllépni. Na itt a bibi..
  • Molnibalage
    #13571
    Bocs, nem vettem észre. Most NAGYON sok dolgom van az új FF5 betaval. Iszonyatos mennyiséget kell tesztelni és mindamellett más feladatom is akad bőve.
  • repvez
    #13570
    Már megbocsáss,de te olvasol is közbe vagy csak nézed amiket irunk,mert ott volt ,hogy a "amit most a #13525 számü hsz-ben linkelt topic ".Tehát ha figyelmesen elolvastad volna akkor kb 5 hsz-el lejjebb megtalálod a linket ezért is nem akartam ujra betenni.
  • L Viper #13569
    Gondolom ez lenne, amit Repvez nézett:

    OF - Új robbanások nappal és éjszaka

    #231-estől pár nappali screen
    #235-östől az éjszakaiak

    Szerintem nagyon pofásak.
  • L Viper #13568
    Talán mostmár fogom, mert erősebb lett a masinám. Eddig hadjáratban játszhatatlan volt.
  • Molnibalage
    #13567
    Topicot nem linkeltél eddig. Megtennéd?
  • repvez
    #13566
    nem tudja valaki hogy ezt a jetstream cimu müsort hogyan tudnám megnézni ,mert az online lejátszásnál kiirja hogy "SORRY! You can't play the CTV Broadband Channel videos in your country".
    Lehetséges valahol letöltös formába megnézni ?
  • repvez
    #13565
    A linkelt topik utolsó hsz-ében ismét van egy video aax néven annak az utolsó 7 mp-e amikor a kis fehér pontocskák mennek össze vissza.
  • Molnibalage
    #13564
    Mi borít be mit?? Én nem látok semmit. Halvány gőzöm sincs róla milyen nyomjelzőkről beszélsz. A videó semmi mást nem mutat csak azt, hogy nagyobb darabokra esnek szét a gépek.
  • repvez
    #13563
    Nem a hangulatkeltés végett,de régebben éppen erröl beszéltem amit most a #13525 számü hsz-ben linkelt topic uj OF-es videoján van.A végén éppen a nyomjelzöket mutatják ahogy az egész város feletti területet beboritják.
    Ezek szerint mégsem lehet olyan nagy dolog megcsinálni,ha exe modositás nélkül sikerült.
    Ebbol látszik hogy nem kell attol leirni az OF-eseket sem mert maradnak a régi DX5-nél.Ök teljesen más irányba indultak el a fejlesztés terén és jobban meg is van kötve a kezük A jogi dolgok miatt.
    Lehet ök nem is akarnak a grafikán fejlezteni csak a minél élethübb szimuláciora hajtanak.
  • Molnibalage
    #13562
    A Realism Patch-el nem működik az új patch? Én nem tudom nem próbáltam... Ha nem megy vele akkor megcsinálom majd megint. Hála istennek úgy tűnik, nem kell már sokáig használni..