52965
  • Molnibalage
    #13681
    A Haze opciót érdemes kikapcsolni a setup-ban.
  • JoeDestroy
    #13680
    Elég ködös.


  • JoeDestroy
    #13679
    Ap. controlled-en volt. Megnéztem.
  • JoeDestroy
    #13678
    Ugyanaz.
    A külső élsimítás.
  • Molnibalage
    #13677
    Élsimítás és anisotrop filtering legyen application controlled-en vagy x2 x2-en legalább.
  • LeonSilver
    #13676
    Full-Scene Anti-Aliasing
  • Molnibalage
    #13675
    CSAK a terrain detailt tedd 11-re. A többi maradjon ahol volt.
    FSAA az mi?
  • JoeDestroy
    #13674
    Minden 13-ra téve,
    obj. detail, bubble, terrian,
    1680x1050@32: 38-55 fps labellekkel
    FSAA nincs bekapcsolva.
  • franko2
    #13673
    Köszi. Megnéztem a kézikönyved mielőtt kérdeztem, de nem találtam, persze ettől még lehet hogy benne van csak nem jól kerestem.
  • Molnibalage
    #13672
    1. Igen. (Balkán nincs)
    2. Kézikönyv telepítési részében van erről szó úgy emélkesz.


    Itt vannak,
  • franko2
    #13671
    Sziasztok, megtudná valaki mondani hogy a Red Viperhez létezik európai terület mint a AF-nél a Balkáni, és ha létezik honnan tölthető le? Köszi.
  • Molnibalage
    #13670
    Mindegy. Én csak nagyon felületesen teszteltem, mert videót gyártok éppen. Remélem engedélyezik kitenni és akkor nem csak a Dev. csapat élvezheti. Nálam szóló repülés soroán is végig 50 felett volt az FPS a legdimbesdombosabb részeket is FF5 alatt és jó magasan repülve.

    A kinti skacoknál olyan 40-50 FPS esetén 9-10-nél többet nem esett.
  • L Viper #13669
    Erre a paraméteres indítással megnővelt terrain detail 11 dologra gondolsz?
    Hitilessel vagy alaptextúrákkal nézzük az fps-t?
    Nálad sokat esett?
  • Molnibalage
    #13668
    Skacok tesztelnétek egy kicsit ti is? NAGYOBB mintára lenne szükség, mint ami most van. Nektek is ki kéne próbálni ezt a dologt és mérjétek le ugyanabban a helyzetekben az FPS-t. A Havin' fun strike küldetés az jó, vagy valamelyik hadjárat első napján a FLOT közelében. EGYELŐRE úgy tűnik, hogy ez a dolog nem is olyan vészes, mint amilyennek látszik. ;)
  • Molnibalage
    #13667
    Ezzel már én is próbálkozam, de nem volt ilyen látvánoys. A textúraváltás határát sem látom.
  • L Viper #13666
    Eltűnt a lopakodó szindróma ? Megy jól minden ?
  • Molnibalage
    #13665
    Kettőt találhatsz. ;)
  • Boconadi
    #13664
    Az FF5 bemutató trélerét ki fogja csinálni, ha lesz egyáltalán ilyen?
  • L Viper #13663
    Nem még.
  • Molnibalage
    #13662
    Falcon videó.

    Hát én is tervezek ilyen nyugisabb klippet, de szerintem csinálhatta volna kicsit jobban is. Csak emiatt nem fogom felrakni az 1.0.0.4-et, de amit engedélyezik akkor kirakom az én hasolnó klippemet.
  • Molnibalage
    #13661
    Kipróbáltátok már azt a reflection modot amit belinkeltem?
  • L Viper #13660
    Gyors voltál. Gondolom azért még van szöszmötölni való. Ha az is megvan: Ghostolni
  • zsoltfireman
    #13659
  • JoeDestroy
    #13658
    Reinstall system finished!
    Ready for takeoff!
    Test phase of net gaming....
  • L Viper #13657
    Persze, azokra a reptereknél. Az nagyon tetszik.
  • Molnibalage
    #13656
    Nem több, inkább az mondanám más. A repterekkel is keményen foglalkoztak a srácok, de többet nem mondatok. Azt már láttátok, hogy ccc milyen iszonyatos mennyiségű hajót és egyéb 3D modellet csinált.
  • zsoltfireman
    #13655
    Igen! Lámpaoszlop! Repterekre gondolsz? Meg azok a hangárok....
  • sindelnet
    #13654
    Hát Te még nem alszol...:)
    Ha a beharangozott 3D-s kabinok mindegyike működik,én azzal is
    bőven elégedett leszek!
  • L Viper #13653
    Nekem már ez is elég lenne és lámpaoszlop
  • sindelnet
    #13652
    Ha ennél több lesz,akkor természetesen megnyugodtam....






  • L Viper #13651
    Én is az RV-nek drukkolok, de sok olyan dolog van ami jelenleg jobb az OF-ben. Mégegyszer jelzem jelenleg és remélem az FF5-ben ezeket is javítják.
    Gondolok itt a felhőkre, a repterekre (lámpaoszlopok, antennatorony -amik apróságok, de iszonyat növelik a feelinget), a látótávolság / párásság aránya, ami az RV-ben roppantul el lett rontva. A haze lekapcsolása valamit javít ugyan, de sajnos akkor meg a köd tünik el a völgyekből. Aztán a "rosszidős" felhőmodell is meggyőző lett a 4.5-ben

    Az RV-ben a füstök sokkal jobbak és ami kiszivárgott, még jobbak lesznek, i_hawk egy két screenjén láttuk már. Az új Flare és a rengeteg kabin is jó lesz.
  • Molnibalage
    #13650
    Hát szerintem meg nem. Láttam pár radart (textúra még nem volt) néhány épületet és parkolóhelyet és új részletesebb hajóművet. AZ új FF-ben azért annyira sok őj modell nem lesz, de azért ennél több lesz.

    (Vagy csak én vagyok vak? Összesen 1 oldal volt csak.)
  • L Viper #13649
    Tényleg rengeteg minden van. Durva.
  • sindelnet
    #13648
    De ha OF 3D modding orgiára vágysz IDE érdemes benézni...
  • L Viper #13647
    Igen erről, csak nem tudtam átbogarászni, mert gyakorlatilag most dolgozom :-)
  • sindelnet
    #13646
    Sztem ERRŐL
    beszélt Viper
  • L Viper #13645
    Azon gondolkodtam, hogy nem is baj, hogy két fejlesztőcsapat van. Versenyeznek, hogy jobb legyen a Falcon, ez nekünk használóknak csak jó.
  • L Viper #13644
    Én kb. két hete néztem, épületek voltak főleg.
  • Molnibalage
    #13643
    Hát nem találtam meg és X oldal megnézése után letilt a szerver. Kedves.
  • Molnibalage
    #13642
    Az, hogy nem olyan tunyán lassú a gép végre érezni a nagy átmeneti forduló szögsebességet. Az átesés is mint látod szépépen le lett szimulálva.

    Amikor víuszintesen pörög az meg szerintem laposdugó.