52965
  • TTomi55
    #13721
    Sziasztok!
    Felraktam a RedViper-t és felszálásnál nem működik a fék.
    Hogyan tudnám működésre bírni?
  • Scottt
    #13720
    Jobbulást!
    Balázs neked meg sok sikert:)
  • Molnibalage
    #13719
    Is-is. :)

    Azért ideje felnőni..
  • Bucser
    #13718
    Első az élet minden csak utána jöhet:)
  • L Viper #13717
    Kivárjuk, majdcsak megjelenik egyszer. Ez van. Sikeres vizsgázást !
  • Gundark
    #13716
    Repvez : Jobbulást kivánok.

    Balázs : Döntsük el, most dicsekszel vagy panaszkodsz? :)
  • Molnibalage
    #13715
    A fejlesztés is. Meg lennék lepve, ha május végén kijön. Mostanában én is kicsit ritkábban leszek itt és kevesebb időm lesz a Falconnal foglalkozni.

    Diplomamunka írás, nyelvvizsgára készülés, államvizgára készülés is elég elfoglaltság, de felajánlottak részmunkaidős komoly mérnöki állást is. Szóval nagyon elfogalt leszek. Diplomázás után meló ugyanezen teljes gőzzel + már most szóltak, hogy villámgyorsan kéne, hogy legyen jogsim. Szóval meghajtanak, mint Singer a varrógépet.

    A most futó cuccaimat gyorsan befejezem, de a 3D modellezés hosszú időre talonba kerül.
  • repvez
    #13714
    Hali ! jo sokat irtatok 1 hét alatt mig nem voltam.
    De most kurálom magam 39,2c lázam van :(
    remélem hamar tul leszek rajta.
    Jo a kép,de lehet hogy nem leszek itt amikor kijön a game,mert elhuzodik a dolog.
  • Tgabbar
    #13713
    Lehet valami skyfix miatt,de ezt csak Aragorn tudná megmondani.
  • Molnibalage
    #13712
    Nem értem miért. Én is hasonló napszakban csináltam videót (nagyot szól majd, ha ki lesz téve publikusra) és nekem nem volt ilyen színű.
  • Tgabbar
    #13711
    Elég kék a flare füstje,nekem legalább is annak tűnik.
    Mikor lesz multi?
  • JoeDestroy
    #13710
    Ha ma lenne multi, az nekem nem jó.
    Holnap már valószínűleg ráérek.
  • Bucser
    #13709
    Nem hinném, hogy balázs nem látta ezeket:)


  • zsoltfireman
    #13708
    Tisztelgés a Mystere IV elött...

    De majd holnap rakom fel a skint
  • zsoltfireman
    #13707
    Köszi nagyon! Szép munka!!!
    Cserébe kapsz egy Mirage 2000-es skint
  • Molnibalage
    #13706
    Tessék Zsolti itt a taijvani F-16.

    Látod nem idióta, csak ezért nem adta oda az övet. Ez egy "picit" jobb nála.
  • Gundark
    #13705
    ALE-50
  • Gundark
    #13704
    A gen-x a Texas Instruments által gyártott egyfajta egyszer használatos aktiv zavarótöltet. Ilyet találtak egyszer itthon is, mikor a 18asok a szerbekhez járkáltak, oszt verték a harangot hogy a nátó bombáz minket mert hanyagok :) Úgy emlékszem a hagyományos dipólszóróba is betölthető. Legalábbis asszem a 18as igy hagyta el. Az ale-50 pedig egy huzalon vontatott "rakétacsali". Vagyis aktiv radarzavaró. A 18asokon van, legalábbis a szuperhorneteken. (lásd janes fa-18:) De a mostani Aranysásban van egy kép egy 16osról, aminek az átalakitott pilonjában van. Ezért gondoltam hogy esetleg megjelenik "nálunk" is.
  • Molnibalage
    #13703
    Nem lesz vontatott csali. Ez még a wishlistben sem került szóba. IGEN nehéz lenne ezt megvalósítani tekintve, hogy ki az aki már leglább fotón látott ilyen. (működés közben meg pláne...)

    Ehhez jön még a lekódolás problémája. Ez baromi hosszú cuccot vontatsz megad után. Már ez is fini fizikai probléma. Ezután még azt is le kéne kódolni, hogy illeszkedjen a jáétk elektorinkai világába. Ez jelenleg nem megoldható ennél sokkal egyszerűbb dolgot sem csináltak meg a srcáok.
  • Molnibalage
    #13702
    Az ALE-50 az nem chaff/flare konténer? Másikról fogalam sincs mi.
    Tudtommal még MINDIG nem lesz úgy chaff/flare pod, mint ahogy van ECM. Nem'tom miért.
  • Tgabbar
    #13701
    Ezek mik?Csak érdeklődöm...
  • Gundark
    #13700
    Csak egy kérdés Balázs, az FF5ről. Lesz a használható dolgok között gen-x vagy ale-50?
  • L Viper #13699
    Az is jó megoldás, ha átnevezed a movies mappát, ugyanis kiakadhat akkor is amikor kampányt indítassz és töltené a mozit. Nekem is ilyen, mióta felraktam az XP-t megint.
  • Bucser
    #13698
    Használd a Combined Community Codec Packot (CCCP for the world:))
  • LeonSilver
    #13697
  • zoltanhajdu
    #13696
    Ja hogy K-Lite codec pack! Leszedtem, működik! :))) Ezer köszönet!!!
  • zoltanhajdu
    #13695
    Hoppá. Ha letörlöm az intro movie-t akkor mikor indítanám a progit előtte szépen visszarakja és úgy indul el, hogy megint csak hangot hallok. Nagyon cseles, de már a tököm tele van vele. Mi az a K-Lite?
  • zoltanhajdu
    #13694
    Fogalmam sincs, de már kinlódok vele vagy 3 napja.
  • Molnibalage
    #13693
    Ezalatt nem azt értem, hogy nem tudod megoldani. Vajon mitől jött elő ez a gond ennyi idő után?
  • zoltanhajdu
    #13692
    Köszi mindenkinek!
  • Molnibalage
    #13691
    Elképesztő. Évekig senkinek nem volt ez a problémája most meg 1 hónap alatt te vagy kb. az 5. Valszeg codec. Ha minden kötél szakad töröld le az intro movie-t és menni fog. A főkönyvtárban megtalálod.
  • zoltanhajdu
    #13690
    Hol van ez a K-Lite? Mi az pontosan?
  • LeonSilver
    #13689
    Nekem a K-Lite csinálta.Leszedtem, Falcon indít, fasza minden.Aztán kodpakk vissza és azóta is jó.
  • zoltanhajdu
    #13688
    Sziasztok!

    Van egy nagy problémám, remélem tud valaki segíteni. Hónapokkal ezelőtt sokat játszottam ezzel a szimulátorral és nagyon tetszett. Most fel akarom tenni megint a gépemre és egészen egyszerűen az elején csak hang van, kép nincs. Maga a játék be sem jön, csak a legelején a szirénát hallom. Mi lehet a baj?
  • Molnibalage
    #13687
    Igen ugyanazt használja RÉSZBEN. Régen két darabból rakta össze, de én rájöttem, hogy egy is elég. Most már mindekttő ugyanaz az én modomban.
  • JoeDestroy
    #13686
    Teljes füstcsík volt, mint ami a moddodban van.
    Vagy ott ugyanazt használja?
    Ritkán megyek olyan magasságig.
  • Molnibalage
    #13685
    Bug? Kondenzcsík. Eddig 30 ezer lábon volt ez, én legalábbis úgy tudtam.
  • JoeDestroy
    #13684
    Néhány érdekes manőver a SU-val ábrákkal illusztrálva.
    http://www.youtube.com/watch?v=oSfETF-pkD0
  • JoeDestroy
    #13683
    27.000 láb felett a füstcsík automatikusan elindul, és nem lehet kikapcsolni.
    Bármely típusnál.
    Bug?
  • JoeDestroy
    #13682
    Így már jó.
    Szürkületi fények a városokban?

    Így már 45-60 fps.