52965
  • L Viper #13801
    Ez is jó volt:



  • eLGi84
    #13800
    A pénteki multiban benne vagyok
  • L Viper #13799
    Az-az! Sok jó Falconos, kis helyen is elfért
  • Molnibalage
    #13798
    Gruppen csillag? :)
  • L Viper #13797
    Eddig a péntek estém szabad, akkor reppenhetünk egy kis kampányt, TE-t vagy Dogot. A végére egy kis össznépi bohóckodással lezárva.
    Az egyik legjobb multi volt, amikor a végén megcsináltuk a Falcon "csillagot" HEHE
  • Molnibalage
    #13796
    A hadjárattal sajnos gondok vannak ahogy látom (remélem nincs igazam).ú

    ROHADT jó volt a skacokkal együtt dumálni bár NAGYON kellett koncentrálnom, mert 7 éve nem beszéltem semmit, csak írtam/olvastam. A fiatal izraeli srác mondanivalójának felét, ha értettem. Aztán jött egy öregebb arc, őt már sokkal jobban értettem. :)

  • Tgabbar
    #13795
    Meg ne tudjam,hogy mégegyszer előfordul:)
    (már csak azért is,ert akkor nálam mégtöbbször lesz)
  • Molnibalage
    #13794
    Na volt egy kis teszt. HATÁROZOTTABBAN jó mind dogfight, mind TE alatt. Hadjárat alatt sajnos kaptunk egy CTD-t.
  • Molnibalage
    #13793
    Nem jött derstef. Ma egy fiatal izraeli sráccal próbálkozok.
  • Scottt
    #13792
    Balu megvolt már az FF5 multi teszt?
  • Molnibalage
    #13791
    AF multi mikor lesz? Azért már TÉNYLEG nagyon régen repült együtt a banda.
  • Bucser
    #13790
    Uff!

    Szólt a törzsfőnök és a KisIndián elindult a túlpartra.
  • Solt
    #13789
    Érdekesek amiket és ahogy kiemeltél tőlem. A véleményem megvan erről, de nem akarok vitát! :)) Nem hiszem, hogy ennyi "politika" ami ebben a pár hozzászólásban volt, az jobban eltérne a játéktól, mint amikor "pilóta" csajok képei voltak berakva! :) A lényeg, hogy ezt is felnőtt ember módjára megvitattuk és a világ nem dőlt össze! :)
  • Wampa
    #13788
    Szerintem Balage nem nagyon politizál,lehet hogy az én hibám,de az ominózus mondatot se éreztem annak.

    Vipera reagálása engem érdekelt,rá a legnagyobb rosszindulattal se fognám hogy "poligame":)

    A "politkai"témához irt mondatok több mint egyharmadát Bucser irta.

    Az Indexen is van olyan topik amin nem ugrunk egymás torkának,legalábbis kettőt biztosan tudok,meg amit én nyitottam(mondjuk oda havonta egyszer ir valaki,ugy nem nehéz:)Nem beszélve a Szőrös p...k topikról

    Oroszlán,helyes a bőgés és nem értelmetlen.Milyen topikokon vagy még?


  • Gundark
    #13787
    Nekem van olyan profil amvel használom. Nekem igy áll kézre :) Igaz van kutyaharcra optimalizált is. Egy mozdulat és köpi a flereket meg a szecskákat :) No meg ott a 3ra meg a 4re tettem a flapset. Mert az kell a 15hő meg 18hó. :) Ja és a GriPpent azért vettük, mert 4-es metró, és globális felmelegedés. De asszem ha elkészül a 4es az megszünteti a globálist. Vagy valami elértettem és az árából lehetne megszüntetni?
  • Molnibalage
    #13786
    Ha majd végre egyszer lesz pénzem akkor én is beszerzek egyet. Track IR 4 már van, bár az elmúlt 1 hónapban, ha 3-szor volt rajam...
  • LeonSilver
    #13785
    Én kérem két fórumon vagyok kisfőnök.Mind a két fórum gémmel foglalkozik ( mindkettő ugyan azzal ) és ezek közül az egyik elég népszerü.A politika száműzve van a fórumról ugyan de néha-néha azért megvitatunk ezt - azt.De sohasem engedjük nagyon mert ez az a része az életnek ami miatt akár barátok is képesek lennének egymás torkát átharapni.Tényleg nemkell politika egy ilyen fórumon bár azért néha lehet róla beszélni.

    A szabad vélemény-nyilvánítás egy érdekes dolog.Mert igaz, hogy szabad vélemény-nyilvánítás van viszont a fórum moderátorainak joguk van ezt korlátok közé szorítani.Én annak idején kértem egy állásfoglalást az adatvédelmi biztostól ( Dr. Péterfalvi Attila volt akkor még ) és többek között a következőt írta :

    "A vélemények megjelenítése és törlése az oldal moderálási elvei (modus moderandi) szerint történik. A moderálási szabályok írják elő azt, hogy a moderátor milyen feltételek között jeleníti meg a hozzászólásokat, illetve töröl bizonyos véleményeket, a hozzászóló pedig ezeket a feltételeket elfogadja és tudomásul veszi"

    Szóval a lényeg a lényeg, hogy ( pártállástól függetlenül ) Szekeres egy pöcs, aki a Gripenek vásárlása mellett döntött az meg egy barom.

    Elnézést a hosszú és értelmetlen post miatt

    **--**

    Gyerekek ez az x52 egy igen fasza kis cucc!
  • Molnibalage
    #13784
    Bombázhatom én, de semmi hatása sem lenne. A kecskeméti repnapról írt cikkemet is azért nem adták le a HT-ben, hogy ne álljon fent az a veszély, hogy megszűnik az újság emiatt az egyetlen cikk miatt...

    Ilyesfajta szemlélet uralkodik ott még mindig. Szégyen.
  • Bucser
    #13783
    Ő csak egy aktatologató bürökrata ezt mindenki tudja. Ezen újra és újra felhördülni meg unalmas.

    De mindegy tőlem azon nyammogtok amin akartok. Ha ez jó nektek vagy ettől a HM jobb lesz akkor hajrá. Bár célravezetőbb lenne levelekkel bombázni a HM-et hátha nyílik a fejükben világosság, hogy mit kellene tenni.
  • Molnibalage
    #13782
    Nincs valakinek egy faszányos X52-je? Megdobhatna vele. "X52-es profilomat X52-re cserélném" jeilge alatt.
  • Molnibalage
    #13781
    Jó, akkor leszokok erről. Bár mi abban a politika, ha megmondom azt hogy fingja nincs a pilótaképzéről, repülésről és semmi technikai dologról a "főnöknek"? Ez szakmai kritika. Az is, hogy piásan dolgozik.

    Jut eszembe Gripen. LEHET, hogy új modellje (mármint 3D) lesz. Azért nem akarom elkiabálni...
  • LeonSilver
    #13780
    Tök véletlenül nincs valakinek egy faszányos kis x52 profilja az RV-hez ??
    Igazán megdobhatna vele.

  • L Viper #13779
  • L Viper #13778
    Egyébként tovább nem akartam a Gripen témával foglalkozni, ennyi volt, kész.
  • Bucser
    #13777


    Nincs bajom az offal. A politikai offal van bajom. Eléggé széleskörűen el lehet bezsélgetni bármiről itt az SG-n. Speciel politikát semmilyen formában nem tűrnek meg.
  • L Viper #13776
    Nemár, nem sértésnek szántam !
  • Bucser
    #13775
  • L Viper #13774
    Na figyelj ! Balázs feldobott egy témát, erre gondolom szabad reagálni, igen, itt a Falcon topikban dobta fel a témát, ezért nem politikai fórumban válaszoltam neki.
    Azthiszem az idejárók többségét ez nem zavarta, többek között ezért válaszoltam én is Balázsnak ITT.
    Arról, meg, hogy melyik topikba mi való ne beszélj, akkor amikor az IL-2 -ben lehet oldalakon át Offolnod, vállalkozói topikot csinálni ?
    Ja, bocs neked lehet...oké, elnézést. És nem hisztizek, köszi

    Még annyit, mint állampolgár van véleményem a Gripen vásárlásról és mivel szabad, ki is nyilvánítom, akkor is, ha téged zavar. (Tudom, hisztis vagyok.)

  • Bucser
    #13773
    "Kiforgathatod amit írok, de ez valahol a katonai repülésről is szól, ami által kapcsolódik a hadsereghez,"

    Te is tudod, hogy van saját topicja haditechnikának és a repülésnek. ez maradjon a Falcon 4.0-é, mert ennyi erővel öreganyám térdekalácsáról is lehetne itt beszélni.

    "Értelmes felnőtt emberek járnak ide"

    Boconadi???

    Másrészt meg tudom, hogy a politikai jellegű viták hova képesek fajulni fórumon, mert nincs egyetértés. Érdemes felnézni indexre.

    Én továbbra is tartom, hogy nem idevaló.

  • Solt
    #13772
    Kiforgathatod amit írok, de ez valahol a katonai repülésről is szól, ami által kapcsolódik a hadsereghez, amit meg nem lehet leválasztani a politikáról. Arról nem is beszélve, hogy ez nem a tizenévesek szupemario topikja. Értelmes felnőtt emberek járnak ide döntő többségében, nem hiszem, hogy néha amikor egy ilyen téma szóba jön, akkor ez túl nagy gondot okozna. Persze ez csak az én véleményem, és természetesen tiszteletben tartom a tiédet is. Gondolom te is az enyémet...
  • Bucser
    #13771
    Bocs, melyik kormány a felelős azért, hogy az AF grafikában, avionikában szar az RV csillivili, de az avionika kicsit hiányos Az OF-ben meg jó az avionika de zabálja a gépet??? Ehhez hogy jön a POLITIKa?

    Nem a mi érdekünk, hogy mindig mindenhol a pártokról beszéljünk vagy a kormányról vagy másról, hanem a politikusoké.
    Mindennek megvan a maga helye és ideje. A politikáé szerintem nem a JÁtékosok Fóruma -> Falcon 4.0 - Generation topicban van.

    Szerintem.
  • zsoltfireman
    #13770
  • Solt
    #13769
    Fórum, ráadásul egy szűk kör fóruma olyan témáról, ahol néha elkerülhetetlen a politika! Amíg nem itt vitatjuk meg a politikai oldalról alkotott nézetünket, addig ezzel semmi gond nincs! Azzal, hogy kerüljük a problémát, még létezik...
  • Bucser
    #13768
    Nem. Ez SG fórum.

    Szívesen politizálok. De nem itt.
  • Solt
    #13767
    Ez strucc politika...
  • Bucser
    #13766
    Én nem értem mit foglalkozunk még mindig azzal, hogy a lengyelek F-16-ost vettek. Azt vettek. Mi meg Jas-39-est. Ez van. Innentől felesleges a további sírás. A politikai elitünket meg tudjuk milyen állapotban van, csak már unalmas a téma. Szerintem ez a topic megmaradhatna a Falconnak. Aki politizálni akar menjen index polidilire és élje ki ott magát. Hála az égnek SG-ről száműzött a politika.
  • L Viper #13765
    Hát ez már gáz. De meg sem lepődöm rajta. "Lendületben az ország..." és a haderő is ! Szerintük. Pont mi hiányzunk onnan.
    A "hülye" lengyelek persze F16-ost vettek.
  • Molnibalage
    #13764
    Az hagyján, itt a folytatás. Biztos megint piált mikor ez az eszébe jutott.
  • L Viper #13763
    A miniszter bácsiban is volt egy kanyar. Ez szép volt
  • Scottt
    #13762
    Ááááá
    Részegen értelmesebben beszélek:D