52965
  • Molnibalage
    #13921
    Fingom sincs. Képet kerestem róla és ezt dobta ki. Ilyen jó nem lesz az én modellem. Modjuk a skin minősége a rohadt jó igazán az FF guyok szerint.
  • Tgabbar
    #13920
    Ez miből van?
  • Molnibalage
    #13919
    Ha majd a Falconban is ilyen járművek lesznek... :)

  • Wampa
    #13918
    Képek
  • Hypo #13917
    Ja jo kis video, volt a spectrumon is valamikor az egesz, illetve anno a jane`s fele IAF jateknak is volt egy kiadasa amihez adtak az 50 eves az iaf cd-t amin eleg jo dokumentum filmek voltak meg riportok, nekem meg meg is van neha megnezem de koszi a linket most megint raindultam:)))
  • Bucser
    #13916
    Láttátok-e már?
  • JoeDestroy
    #13915
    Jól kell mennie az OF-nek.
  • Boconadi
    #13914
    :D
  • Molnibalage
    #13913
    Hát az én konfigom emelett egy rossz vicc.
  • L Viper #13912
    Elszállt az alaplapom, meg elég régi volt mindenem és inkább beruháztam pár dologra. Nem kifejezetten játék miatt tettem, mert az RV és az AF a régin is jól ment.

    Most Intel Dual 2,4 Ghz proci lett, 2 GB Ram és egy Geforce 8600-as GT (512 MB)kártya lett berakva. Az elvárásaimnak bőven megfelel.
  • Molnibalage
    #13911
    Nehezen tudnák lekövetni, mert a nagy része még most sem publikus...
    Az A-10 modell kapcsán meg ők azt modják, majd ha 4-6 A-10 mellett és még egyéb gépek mellett is megy a dolog akkor van értelme, mert a képregény stílus a repszimeknél nem előnyös.

    Mit fejlesztettél a gépem. A fő ok amiért nem fejlesztek az, hogy nem tudom hogy mi kéne az OF-nek, hogy menjen.
  • L Viper #13910
    Kíváncsi vagyok az 4.6-ban mivel rukkolnak elő. Gondolom figyelik az FF vonalon mi történik és megy tovább a verseny.
    Még a gépfejlesztésem óta nem próbáltam az OF hadjáratot, de tervezem letesztelni.
  • Molnibalage
    #13909
    A legfájóbb az, hogy az OF netkódjával szerintem lehetne hadjáratot repülni az FF5 megejelenéséig, csak gépünk nincs hozzá...
  • L Viper #13908
    Szerencsére ez sem igazán jellemző. Van néhány fanatikus, mint mindenhol. Én elvagyok az OF-el az RV-vel és a Loncival is.
  • Molnibalage
    #13907
    Én nem fújok rájuk. :) Na de falconos falconosra??
  • LeonSilver
    #13906
    Hát szerintem a lokkonos szebb.De ez teljes mértékben szubjektív.

    Hogy miért fújnak egymásra a két csapat emberei??Ezt nemérted papu ??
    Hát a lokkon / falcon rajongót itt az SG-n miért fújnak egymásra??
    Nalátod ... :P
  • Molnibalage
    #13905
    Kokrétan? Én nem látok a modell között sok difit, de az OF SZERINTEM enyhén jobb. Valszeg a skin miatt, mert én ezt a fajtát szoktam meg. A lényeg az, hogy ha ilyen lenne az RV-ben az nem lenne rossz...
  • Bucser
    #13904
    ? Cserélj szemüveget... A Részletek a modellen kicsit jobban helyben vannak..
  • Molnibalage
    #13903
    Felvetettem a dev fórumon, hgy egyfajta cserét kéne lebonyolítani. "Mi" is adunk egy gépet ezért cserébe. Attól tartok ez nem fog menni, pedig jó lenne. Nem értem miért fújnak ennyire egymásra egyesek a két táborban. Ha egyszer erősebb gépem lesz és OF is tényleg jól fog fejlődni akkor beza azzal is fogok játszani!
  • Molnibalage
    #13902
    Ezt mire érted pontosan? Hogy az SP4-et felhasználva adtak ki egy pénzes játékot?
  • Molnibalage
    #13901
    Nem akarok én lopni inkább engedélyt kérnék az alkotótól. A belinkelt loncis A-10 már első látásra is gyengébb.
  • Molnibalage
    #13900
    A kép alá is volt írva, hogy ez csak egy régi teszt screen. Rossz HP pozícionálás...
  • Bucser
    #13899
    A lopást szerintem hagyd meg a Lead Pursuitnak.:)
  • LeonSilver
    #13898
    Háát azért szerintem ha lopni kellene valahonnan akkor inkább innen kellene loppni ;)

  • L Viper #13897
    Pont most néztem én is a Frugalson. Rohadt jó lesz.
  • Tgabbar
    #13896
    Azért azon a jammer podon alakítatnék ha lehet ,mert így elég cifrán néz ki
  • Molnibalage
    #13895
    Aztakurva!! Azért ez tényleg jól néz ki... Kicsit szemét dolog lenne, de LOD editorral elvileg le lehetne nyúlni megjelenés után a modellt és átrakni.



    EF-2000 kabin. W.I.P.

  • Molnibalage
    #13894
    Ez a baj, ez még az FF3-hoz készült és ingyenes volt. Ami kell az fizetős. Vedd meg, megéri. Valami 3 ropi az egész. Ha nincs paypal kártyád kérj meg valakit. Bucser cimbora nagyon segítőkész.
  • Palinko
    #13893
    Igen olvastam, azt gondoltam megszerezni, de google nem elég ügyes hozzá, és itt szerettem vola ügyes embert találni, aki megmondja :)
    Azt elfelejtettem megmutatni, ezt használtam:
    http://www.cockpits.net/website/F15C_3Dpit.html

    Ja és szeretném felhívni a figyelmed, erre a kis hibára. Az említett 11 oldalon az elérés nem jó.
    \art\ckpart
    ilyen nálam nincs, ilyen van:
    \art\ckptart

    Kis jelentéktelen hiba, csak szerettem volna ha tudsz róla.
  • Molnibalage
    #13892
    Aeyes F-15C telepítése a 11. oldalon van. Az ami benne van a leírásban az one clik installer, csak el kell indítani és utána benne lesz a játékban. Stimmel a méret amit felraktál. Ugyebár az Aeyes az fizetős és te lehet, hogy a régi verziót töltötted le ami nem RV kompatibilis...

    Az F-15E is fizetős, de az újabb. Amikor a kézikönyv készült akkor nem volt még..
  • Palinko
    #13891
    Hol találok rendes F-15C cockpitet? Amit találtam azt be sem tette pedig követtem a readme-ét. Remélem így is jól használható a manual, hogy az F-15 C/E érdekel.
  • sindelnet
    #13890
    Az fsx a microsoft munkája,kétlem,hogy free...:)
    Átméretezés,színcsatorna szerkesztés,után kizárt hogy felismernék,az alfa csatornát különben is én csináltam hozzá,döntsétek el,hogy így felhasználható-e.
    Megjegyzem,hogy a LockOn,és a Falcon4 textúráit vizsgálgatva elég sok teljesen egyforma képet lehet találni,főleg harckocsikat,és gépjárműveket.
  • Molnibalage
    #13889
    És az kinek a munkája volt? Free volt?
  • sindelnet
    #13888
    Mindegyiket használhatja,de említsd meg neki,hogy az fsx textúra készletéből vagdostam ki őket...
  • Molnibalage
    #13887
    Sindel, te csináltál régen ugya trees modot még régen? Qawa szeretné felhasználni őket egy nagy dobáshoz. Szabad?
  • sindelnet
    #13886
    Csak fsx alatt próbáltam,az irányítás bugos,a hud is,lehet h emiatt visszarakom az Fs2004-et..(ment privi)
  • L Viper #13885
    Nagyon szép, mik a tapasztalataid vele?
  • L Viper #13884
    Az Allied Force-ra tedd fel az 1.013-as javítást, más nem kell. Vannak furcsaságok az új patch óta, lehet, hogy visszaállunk az 1.012-re. Legyen meg mind a kettő.
  • netmester
    #13883
    helo megvan az új gépem ugyhogy mostmár én is járok mjad multizni de előbb föl kell rakni a játékot. de ha valaki tudna segíteni vagy megmondani hogy mitt kell fölrakni mertgondolom van jópár új dolog.
  • haflac
    #13882
    Ha töltötted(nem fizetted) megtudnád adni a inkjét?