52965
  • Molnibalage
    #13961
    Ez tényleg egy állat. Mobil SA-3, SA-2 trailer, új SAM egységek (a T-62-est megcsinálta, akkor nekem már nem kell..), új radarok. Ez eszméletlen. Remélem, hogy nem csak úgy a "levegőbe" csinálja őket.
  • Bucser
    #13960
    Assszem megy önállóan is, meg össze is lehet őket boronálni valahogy (Wings over Vietnam, Wings over Europe, Strike Fighter: Project 1, és most ez)

    Meg rengeteg moddolást csináltak hozzájuk lelkes amatőrök. 3d kabinok repülőmodellek nagyon jók, viszont az avionika még a lock-onénál is butább, hisz alapvetően 60-70-es évekbeli típusokra lett írva az engine.

    Valamint a project 1-ben még nagyon szar volt a dinamikus kampány. nem tudom, hogy az utóbbi 3 verzióban mit változtattak rajta.
  • LeonSilver
    #13959
    Ez valaminek a valamilye vagy önálló gém?
  • Molnibalage
    #13958
    ccc egy magvadult fanatikus.
    Eszméletlen tempóban ontja a modelleket. A 2S19-et én is meg akartam csinálni, de akkor lekerül a listáról. Asszem megkérem majd egy kis skinezésre.
  • Bucser
    #13957
    Gondolom ugyanúgy mnt eddig az SFP1 óta folyamatosan jönnek ki az újabb kiegek amikben mindig van valami avionikai újítás vagy egyéb dolgok.
  • Molnibalage
    #13956
    Gondolom az valami arcade jellegű valami. A WoV felturbóott motorjával megy?
  • Bucser
    #13955
    Meglepett, hogy senki nem írta be, de megjelent a ThirdWire-től a

    Wings over Israel
  • Hypo #13954
    :))))))))
  • Molnibalage
    #13953
    Fingom sincs. Hozzá van adva az egyik dev egyre növekvő listájához. :)
    (ha nagyon elhúzűdik, akkor még az is előfordulhat, hogy addigra én is megtanulom)
  • L Viper #13952
    Ki fogja textúrázni?
  • Molnibalage
    #13951
    XSI topic frissült akit érdekel.
  • haflac
    #13950
    ez az f-18-as melyik progiból van lekapva?nagyon jól néz ki
  • Molnibalage
    #13949
    Na most kapaszkodj meg. Elvileg ez elérhető az egyik dev tag szerint még az FF-ben is egy kis munkával. Szóval egyre erősebb a gyanúm, hogy ez nem kamu...
  • JoeDestroy
    #13948
    Hát szerintem nem. Az OF 4.5 ben igen jó a reflection.
    Csináltam egy képet a gyári textúrával, és azon is jól kivehetők a világító részletek. Mozgás közben kiválóan vándorolnak a felületen a renderelt highlight részek. Az egyedi textúra még sokat dobhat rajta főleg az üvegen. A képedet egyébként a Globalfalconon láttam először.
  • Bucser
    #13947
    Jahh a gond ezzel még mindig az, hogy a tökkel a gép alatt nem lehet mit kezdeni:D
  • L Viper #13946
    Gyönyörű
  • Hypo #13945
  • L Viper #13944
    Használd ezt !

    A beszúrási kódnál lévő sort csak beilleszted ide a szövegmezőbe.
  • Molnibalage
    #13943
    Mondom, nem biztos. Az is leht, hogy egy beta scrensoh, sok hibával.
  • Hypo #13942
    sorry, nem akartam egybol kepet berakni volt mar hogy leszoltak...na jo nem itt:))

    amugy nem falconbol van a kep
  • Boconadi
    #13941
    biztos hogy photoshop, márcsak két szempontból is:

    1. A nap a képen szemben van, és a gép szárnyaira rásüt a nap, tehát ebben az esetben két napnak kéne lennie. (igaz a függőleges vezérsíknál az árnyék jó helyzetben van)

    2. A kabin tetején is úgy csillan meg a fény, mintha egy másik nap is lenne valahol a másik irányban. Emellett ilyen kabintető tükröződést még sosem láttam a falconban, és a többi képeken sincs ilyen.

    Szerintem photoshop
  • Molnibalage
    #13940
    Nem jön be a kép... Tedd be a screent ide és ne linked, hogy láthassuk mi is.
  • JoeDestroy
    #13939
    Ez a háttérképem bent.
    Több gépen is van ilyen reflection.
  • Hypo #13938
    ez nem:)
  • Molnibalage
    #13937
    Nem mernék rá megesküdni. Az A-10 pilóta feltűnt a dev csapatnak is.
  • Boconadi
    #13936
    ez ugye Photoshop?
  • Boconadi
    #13935
    faszi feje?
  • Molnibalage
    #13934
    Már linkeltem be ccc-től ilyeneket is. Egy rakás hajó kapott egész pofás textúrákat, néhány még új modellt is. Hajót csinálhatok én is. Csak textúrázva nem lesz "természetesen"...
  • L Viper #13933
    Jó lesz, de nekem még mindig a hajómodellektől és textúráktól van rossznyavajám. Egyszer majd sorrakerülnek.
  • Molnibalage
    #13932
    Akkor egy kis összehasonlítás és nem szennyezem tovább ezzel a fóumot.

    Az enyém félkészen, még kell a testre pakolni ezt-azt...


    A mostani. (elölről eszmből nézve LOD Editorban tiszta Tiger II.)


    Az M60. (a valóságban eléggé hasonlít az M48-ra. A modellemet vessétek össze ezzel. Szerintem hasonlít.)
  • Molnibalage
    #13931
    Csak viccnek szántam, természetesen felesleges. Az én 3D modelljeim is csak annyira részletesek, hogy olyan nagyításban nézva mintha 100 m-re állnál akkor felismerhető a típus. Apámon teszteltem le. Azokat járműveket dolgozom újra amit ő nem ismert fel. A M60-ra kapsból rávágta hogy az, de az M48-ra azt mondtha, hogy távolról ez még kis túlzással Tiger II is lehetne. Ezért választottam ezt. Látható, hogy ccc-hez képest kispályás senki vagyok. Textúrázni sem én fogom őket. Majd egyszer megcsinlája vlaki. Amit betettem képet, annak két kereke tobb poligonból áll, mint az én egész modellem. (350-nél nem nagyon állhat többől egy földi jármű a Falconban és max 512-es textúrája lehet....)
  • 97th Vampire
    #13930
    Üdv!
    Én csak csendes figyelője vagyok a fórumnak. DE...
    Szerintem nincs értelme, hogy ilyen részletességű legyen a Falconban egy jármű. Odafentről úgy sem látszik, csak valami fekete pont/körvonal amit -ha elég lassan megyünk és alacsonyan-, fel lehet ismerni hogy mi is az. Jó ez így, mert nem fogja feleslegesen a gépet.
    Na persze aki külsőnézetben akar gyönyörködni a járművekben (nem pedig repked)... nos megvannak az erre való játékok is.
    Egy repszimben a repüléssel kapcsolatos elemeket kellene fejleszteni.
    Szerintem.
  • Molnibalage
    #13929
    ccc nem aprózza el...
  • Molnibalage
    #13928
    Szóval tetszik?
  • L Viper #13927
    Jó fotó:
    Kép (268.9 KB)
  • L Viper #13926
    Ez igen. Falcon polihisztor
  • Molnibalage
    #13925
    Nézz át az XSI topicba. :)
  • Molnibalage
    #13924
    Érdekes képek. Ez mind megy OF-be? Az EA-6B modell meg gyanúsan lopttnak tűnik az FS-ből...
  • L Viper #13923
    Majd Te, mint Pápa legyártod ezt is !
  • Tgabbar
    #13922
    Tényleg jól néz ki.
    Lehet ,valamelyik rts-ből szedték