52965
  • JoeDestroy
    #14001
    Külön erre nincs bill. hanem az OSB kiosztás billjeit lehetne használni.
    De ez mindig MFD funkció függő. Javaslom hogy vagy ezt használod, vagy mint én akár 3D-ben is az egeret.
  • LeonSilver
    #14000
    Öööö izé.
    Mi a francal lehet naftalint adni a Mavericknek ?
    Nem az "U" kell hanem amivel a powert lehet bekapcsolni.Biztos én vagyok a vakhangya de az istennek se találom.Beakarom konfigolni az x52-re.
  • L Viper #13999
    Ott, a multiplay résznél, fejből nem tudom a két portot.
  • Razor18
    #13998
    Bocs, felejtsd el. Elolvastam még egyszer, és másodjára már feltűnt a "kézikönyv" szó...
  • Razor18
    #13997
    Köszi ! Hol találok erről valamit? Mármint a "hogyan kell csinálni"-ról?
  • Molnibalage
    #13996
    A "Parade" kilppet nem láttad? Abben is van ilyen robbanás 3:03-nál. Igen látványosak a robbanások minden szinten.

    A pamacsok azok nem végig maradnak asszem, de az új robbanáseffektek vannak. MINDENHOL van hozzá generált fény. Este baromia bevilágítnak a fények már!
  • LeonSilver
    #13995
    Majsnem olyan, mint amikor nézi az ember az IRL bombázást és lehet látni ugye a lökéshullámokat ahogy terjednek.Na ez engem arra emlékeztet.
  • LeonSilver
    #13994
    Valahol ott amikor bombázzák a rÖpteret a robbanások igen f@szák!
    Előtte meg a gép seggéből dől a füst de nem csak úgy, hogy jön belőle oszt jónapot hanem ilyen pamacsok meg közbe pöffent némi kis tüzecskét is ;) Qrva jóóóó
  • L Viper #13993
    Szerintem figyeld mikor lesz multi és gyere Te is majd TS-re. Természetesen megnézzük.
    Volt aki csak a két, kézikönyvben is említett port engedélyezése után tudott joinolni (a routeres "kollégák").
  • Molnibalage
    #13992
    A reptér bombázására gondolsz? Konkrétan az időpontoknál amit írsz nincs semmi különös. Ennél szebb lesz, ebben még számtalan dolog nincs benne ami még készül. ;)
  • LeonSilver
    #13991
    Ez most tényleg ilyen lesz??Mint ami például 4:15-nél meg 4:20-nál van?
  • sindelnet
    #13990
    Azt játszuk,hogy kinekvantöbbFSaddonja???

  • Molnibalage
    #13989
    Hej, ha tudnád mi minden lesz még benne. :)
  • JoeDestroy
    #13988
    Most sikerült megnéznem.
    No innentől vágni fogom a centit a kiadásig.
  • Razor18
    #13987
    Sziasztok,

    valaki segítene majd kipróbálni, hogy az új mobilinternetes eszközömmel vajon tudok-e AF multihoz kapcsolódni (akár host-ként, akár client-ként)? Eddig nem ment, csak RV-ben tudtam bekapcsolódni a dogfightba, hátha ezzel az új kütyüvel megy, bár tartok tőle, hogy nem...

    üdv, kösz: Razor
  • Molnibalage
    #13986
    Van már róla kint jó sok kép az FW-n és az FF fórum screenshot topicjában.
  • Molnibalage
    #13985
    Azért lehetett volna jobb is, ha jobb lenne a multikód. Majd FF5-tel hegeszhetünk olyat, hogy ehaj. Nekem egyébként a vége a kedvencem igazából mikor a gépek mennek haza és szállnak le.
  • L Viper #13984
    Hú de jó visszanézni ennyi idő után. Ez tényleg ütős volt.
  • 97th Vampire
    #13983
    Közölhetsz róla képeket?
  • Molnibalage
    #13982
    Én FF5 multit tesztelek 8-ig aztán meg sörözés. Aztán meglátjuk..
  • Boconadi
    #13981
    ez a videód Balázs nagyon tetszik... Amikor beindul a 1:50-nél... Most nagy kedvem van a multihoz :] Este lesz? :P
  • Boconadi
    #13980
    Fasza a MiG-29 -es kabin 2:37-nél!
  • Molnibalage
    #13979
    Változó. A probléma alapvetően az, hogy a nagyon régi gépeket nem lehet jól leszimulálni a játékos számára a motor korlátai miatt egyelőre. MFD és egyéb gondok miatt. A MIG-23 kabinja inkább egy modernizált MIG-27-esre hajaz...
  • 97th Vampire
    #13978
    Láttam lesz MiG-21-es kabin is az FF5-höz.
    Nem akarna véletlenül valaki magyar festést csinálni a jó öreg MiG-re? :D
    Anno a SF: Project 1-hez volt magyar skinem, de nem tudom hogy fel lehet e használni a falconhoz... nem értek a skin készítéshez. :(

    Meg egy kérdés:
    -Amit lehetett látni virtuális kabinokat az FF5-höz, azokban a kabinokban működnek a műszerek vagy amolyan tessék lássék virtuális kabinok?
  • haflac
    #13977
    Nem,FS2004.
  • Bucser
    #13976
    Szintén FS-X?
  • haflac
    #13975
  • haflac
    #13974
  • Molnibalage
    #13973
    Nem tudom és nem értem. ccc ezt írta.

    "no worries. i keep the lods.
    database editors can have them anytime"

    Akkor meg miért nem kerültek be? Holnap nyitok ennek egy topicot és rápörgök ezzerrel.
  • L Viper #13972
    Erőltesd, nem hiszem, hogy gondot okozna ha kicsit több a poligonszám. A modelleket elnézve nem vészes.
    Lehet azért nem rakták bele régebben, mert fps csökkenés lett volna ?
  • Molnibalage
    #13971
    Falconhoz lesz új Tornado kabin tehát lesz... Nos, a többit el tudjátok képzelni. ;)
  • Molnibalage
    #13970
    Nekem igen. :) Zsír új Dev videó. Én is csak tegnap láttam.
  • Molnibalage
    #13969
    Van egy apró gond. Ezek RÉGIEK, csak nem lettek felhasználva. Kurvára nem értem, hogy miért. Én mindenesetre erőltetni fogom, hogy a jókat pakolják már bele ugyan az FF5-be. Kész modell és textúra. Kell ennél több?
  • Bucser
    #13968
    Vótemá?

    FreeFalcon 5 - The Devil's Dance Floor by T-rex
  • Tgabbar
    #13967


    Hátha valaki majd moddolja :).
    Addig is kedvcsináló :) :
    Ugyan egyik sem Tornado,de legalább repülhető





  • L Viper #13966
    Jó sok modellt ont magából. Jó lenne látni őket mihamarabb.
    Tényleg fanatikus.
  • Bucser
    #13965
    HA páran nem néznétek Frugalst vagy Lock-On topicot.

    Jahh DCS Black Shark : Tornado. Kár, hogy nem lesz repülhető...









  • zsoltfireman
    #13964
    Már a Wings Over Vietnam,és Europe is jó volt!
    Falcon elött azt nyomtam,
    RV és az OF után kitöröltem a gépből őket!
    De rengeteg rep. típus,fegyverzet,azért jó volt!
  • Boconadi
    #13963
    nekem a gépen levő fényekkel csak az a bajom, hogy rossz helyen vannak. A nap nem abban az irányban van, mint amilyen irányban a gépre vetődik a fény. A reflection attól lehet jó, sőtt az ff4-ben is elég jók.
  • L Viper #13962
    Annyi a baj vele, hogy a kampányban kb. 7-8 féle egy kaptafára menő sablon küldetést repülsz, ami egy idő után már nagyon egysíkú és unalmas. Ez az egész sorozat fő problémája. Az eligazítás részre is igaz ugyanez.
    A grafika és a motor sem a legújabb, de nagyon jó az összbenyomás és sok jó mod van hozzá, amivel szebbé tehető.
    Azért el lehet vele lenni egy ideig. Egy jobb kampánnyal hatalmas játék lehetett volna az egész sorozatból.