52965
  • L Viper #14041
    Jé, Neuró gőzerővel dolgozik. Frankó.
  • Molnibalage
    #14040
    Vigyázó szemetek.... :)
  • Molnibalage
    #14039
    BoP utódja!
  • zsoltfireman
    #14038
    Holnap-holnapután megoldom.....
    De majd egyszer én is kérek valamit....
  • Molnibalage
    #14037
    Akkor kunyizd el légyszíves. :)
  • zsoltfireman
    #14036
    Én meg tudám oldani....
  • L Viper #14035
    Az. A Frugalson volt, valaki keresett ilyen skint. De át lehet RV-hez is buherálni, skinmestereknek :-)

    ( A privire is válaszolok, csak még dolgozom. )
  • Molnibalage
    #14034
    Csak ez OF... :(
  • L Viper #14033
    Hoppá:





  • Molnibalage
    #14032
    Csináltam egy érdekes tesztet. Egy új beta tag kifogásolta az AIM-54 rakéták hatótávolságát. (a trükk az, hogy kb. 15 fokos emelkedés közben kell indítani, hogy felmenjen a rakéta magasra, sajnos van egy kis bug e téren, ha a rakéta átlépi a 92000 láb magasságot)

    So, LAN-ban összekötöttem két gépet. F-14 indított rakétát a nagy sebességgel közeleldő rakétacélt imitáló MIG-25-re. Indításkor a távolság 143 (!) mérföld volt (a valóságban a hasnoló tesztnél "csak" 110). A rakéta eltalálta a célt és úgy, hogy még bőven maradt sebessége manőverezésre is.

    A MIG-25 sebessége az indítás pillanatában 2 Mach felett volt és egészen M2.4-ig gyorsult, de aztán levettem a gáz, hogy visszalassuljon. Az átlagsebesség a becsapódásíg igy kb. 2Mach volt. Becsapódáskor a távolság a két gép között "csak" 72-75 mérföld volt.

    Van róla vidi is, de sajnos csak FF5-tel így elvileg nem oszthatom meg. (bár semmi olyan új dologot nem láttok benne amit eddig ne láttatok volna). Kérek rá engedélyt az meglátjuk.
  • Tgabbar
    #14031
    Szerintem az a kisiskolás meg én leszek :D
  • L Viper #14030
  • repvez
    #14029
    Sajna most ez az évem ilyen lesz hogy alig leszek itthon.Nem igy terveztem,de igy alakult egy 5 hetes tanfolyam helyett egy 2x 12 hetes levelező suli lett.De utánna hozzám képest rambo egy kis iskolás lesz. :D
  • L Viper #14028
    Szia Repvez ! Jól eltűntél, örülök, hogy "megvagy"
  • L Viper #14027
    A fás részeknél lett ez a sötét tónusú alap, szerintem nagyon sötét, nem hatnak olyan jól a fák, mint régen.
  • Molnibalage
    #14026
    A füst látványosság kedvéért van csak a füst bekapcsolva a videóban, a füstök pozícioálása terén minden marad a régiben.

    A fák valóban magasabbak lettek, de túlságosan is.... Nem fog így maradni.

    Az utánégető fényt már javasoltam, de nem volt rá válasz. Nagyon összetett probléma, mert minden gépnek új egyedi fényforrásokat kéne csinálni ráadásul változtó hosszal...
  • repvez
    #14025
    Üdv ismét mindenkinek.
    Láttam az uj videot és elég igéretesnek tünik eddig.
    Egy kicsit furcsálom viszont hogy minden gép huzza a fehér füstöt,ez csak a multi kedvéért kapcsolták be vagy állandoan látszik?A másik hogy az nem megoldhato hogy a 2 hajtomuves gépek 2 füst csikot huzzon?
    A másik hogy az utánégetö lángja kaphatna olyan fényefektet mint a flare?Hogy bevilágitsa a környezetét?
    Ami még tetszet, hogy szép dombos a táj és mintha modositottak volna a fák arányán,mert most sokkal nagyobbnak tunnek nem olyan kis bokornak mint a mostaniba.
    A láthato gépeket nézve lehet hogy lesz benne vietnám is mert az f105-ös és a skyridert ott használták elég sokat.
  • Molnibalage
    #14024
    Az már leszedtem... :)
  • Scottt
    #14023
    Mármint azt a hátulsó izét.
  • Molnibalage
    #14022
    Ennél kevesebből nem lehet már így is csak egyetlen törés van benne a lejtésnél...
  • Scottt
    #14021
    Akkor próbáld meg kevesebb poligonból összehozni szerintem.
  • Molnibalage
    #14020
    Az pont, hogy kell attól NAGYON jellegzetes a típus, hogy nem sima a segge. A toronyra még állványra mehet a géppuska és talán picit lehet szebb a lövegcső.
  • Scottt
    #14019
    A torony mögötti izé szvsz nemkell oda(vagy jóval kevesebb poliból),és a felszabaduló helyből szépítheted még egy picit.
  • Molnibalage
    #14018
    Erősen redukált. Ez sem rossz, de én siratom a szép verziót. :(

  • eLGi84
    #14017
    Üdv mindenkinek!
    Este lesz Multi? Mert, ha igen én jövök.
  • Molnibalage
    #14016
    Nagyon le lesz faragva. A toronygépusska tarthatatlan sajnos, mondjuk nagyon változó a megéléte a valóságban is. A lövegcső megvastagított része is mehet a levesbe, a torony végén levő tartó/tároló szerkezet. A tornyból is faragtam már rendesen. Sajnos nem mehetek 350 elem fölé.
  • Scottt
    #14015
    Szvsz a lövegcsőből tudsz lefaragni,meg a felső géppuskából.Egyébként tényleg jó:)
  • Molnibalage
    #14014
    Igen, ezt is megnéztem. Súlyos. :)

    Kis OFF, de nem brom ki, hogy ne tegyem be. Apró gond, hogy túl sok pilognból áll, sajnos degradálni kell. Szerintem rohadt jól néz ki.

  • L Viper #14013
    Nagyon "hüjjék".
    Ez is ugyanott volt, [URL=http://www.youtube.com/watch?v=GD2e8c2wBGU&feature=related]Nem kevésbé "hüjjék"[/URL]
  • Molnibalage
    #14012
    Itt is hintem az igét. :)
  • Molnibalage
    #14011
    Beszarás... :)
  • Molnibalage
    #14010
    OFF, de poénos. Különleges behatolás. :)

    US ARMY
  • Molnibalage
    #14009
    Azért durva, hogy egy olyan szoftver képével reklámozzák a cuccot ami elvileg illegális. :)
  • JoeDestroy
    #14008
    Erre.
    Ez ha kabint szeretnél építeni (majd ha lehetőségem lesz akkor én igen) akkor ezekkel kézenfoghatóbb lesz mint készen piaci áron 3,5 MFt átszámitva beszerezni egyet. Addig is szerintem most igen jó lehet a következetes egerészés.
  • LeonSilver
    #14007
    Erre gondolsz? Hát igen.Nem mondom, hogy nem kellene.Talán majd a következő beruházás ez lesz.De arra azért még várni kell egy hangyányit :(
  • JoeDestroy
    #14006
    Ezek szerint ha folyamatában szertnéd tudni hohy mit csináltál, akkor szerintem marad az ujjad helyettesítő egerészés adott helyzetben. (OF fegyverrendszer beállítás és aktiválásnál is jól jön ez a fajta gyakorlat.), vagy beruházol két darab CH féle felgombozható LCD-s MFD kijelzőbe és a click szintén adott.
  • Bucser
    #14005
    Úgyhogy minden billentyűhöz megkeresed az alapbeállítást. Azaz adott billhez mennyit kell visszamozogni mfd-n + mennyit kell előremozogni.

    Az mfd-nek is van egy 0 pontja (oldala) ahonnan nem mozogsz sehova. oda mindig visszamész és kész (úgy emlékszem elő lehet csalni egy "default" mfd képet amihez minden esetben visszatérhtsz.)
  • Molnibalage
    #14004
    Ezt hogyan csinálod? A rendszerek "ahogy hagytad" elv szerint móűködnek, szóval minden submode és mastermode-ban ha máshogy hagytad az MFD-ket akkor más kombinációk kellenek...
  • Bucser
    #14003
    de sokkal egyszerűbb ha billentyű szekvnciát raksz a joyra. Azt amivel mindig akármi legyen arra a szükséges mfd oldalra váltasz és meghívod vele a funkciót is.
  • Molnibalage
    #14002
    A megfelelő MFD oldalnak kell aktívnak lennie és a hozzá való MFD gomb kombinációját kell rárakni a joyra. Ha a PWR ON-on van, csak akkor használ az "u".