52965
  • zsoltfireman
    #14082
    Thunderbirds skin
  • Tgabbar
    #14081
    Eszméletlen..nem kis idő lehetett megcsinálni nameg megtervezni.
  • L Viper #14080
    Nagyon beteg
  • LeonSilver
    #14079
    Ez qrvajó!
  • Molnibalage
    #14078
    Nem Falcon videó, de én beszartam a röhögéstől.
  • Wampa
    #14077
    Köszönöm.....
  • Jammer
    #14076
    Aham... Én is csak a NAV módra értettem. Köszönöm az infot!
  • Molnibalage
    #14075
    Dogfigt módban nincs se pitct ladder és FPS sem, mert a valóságban a pilóta ilyenkor a "segge alapján" repül. Többi üzemmódban is el lehet tünteni a jobbkéz fele levő panelon oldalt.

    Ha AF-ben kilövöd az ATO-t akkor semmlyen bevetést nem generál. 6-8 órát simán fent lehet egy bevetésen az E-3-as, de ha teszel mellé tankert akkor talán még tankol is az AI és adhatsz meg még hosszab őrjáratozási időt.
  • Jammer
    #14074
    Yepp! :)
  • Boconadi
    #14073
    Hyperlobby-ról -Jammer- -hez van szerencsénk? :)
  • Jammer
    #14072
    Sziasztok 2 kérdésem lenne... Kb 1 hónapja játszom a gameval vegyesen AF/RV. Arra lennék kíváncsi, hogy ha Campaign generáláskor az ATO-t is kiveszem a HQ "keze alól" akkor az AWACS -et és a KC-t is nekem kell fölküldeni ? A másik gondom az, hogy a Flight Path Maker az hol van, hol nincs... :) Hogy lehet be/ki kapcsolni mert próbáltam megfigyelni de teljesen rendszertelenül van és nincs...

    THX!
  • LeonSilver
    #14071
    Nekem átvan irányítva a gmail-re
    Gmail spamfilter ( és Emil ) ruleZ
  • Tgabbar
    #14070
    Változó,de előfordul időnként nálam is
  • Molnibalage
    #14069
    Skacok nektek mostanában nem szarakszik a freemail? Nem enged belépni, képembe azt vágja, hogy "adatbázis hiba". Régen ez félévente, ha előfordult, de az utóbbi időben szinte napi jelleggel és órákra.
  • Molnibalage
    #14068
    OFF

    Pénos oldaln, vannak rajta piszok nehezek is.

    ON
  • Boconadi
    #14067
    Basszus, pedig sok filmet innen szedtem... Köztük a Red Flag-et is :(
  • Bucser
    #14066
    Tipikus példája annak, hogy a gyors de rosszabb minőségű dolgok lenyomják az igényesebb dolgokat. Ez a világban mindig is így volt. Sajnos csak az egyén tud lenni igényes. A tömeg az mindig igénytelen. És amanapsg egy ilyen jellegű szolgáltatáshoz nagyobb tömeg kell. Azzal meg jön az igénytelenség igénye.
  • Molnibalage
    #14065
    Bezár. :(

    Bár soha nem töltöttem fel semmit, de nagyon ütős minősgében lehetett nézni az ide felarkott cuccokat.
  • Molnibalage
    #14064
    Persze.
  • Molnibalage
    #14063
    Bettem az FF beta fórumra, persze fordítssal. '97-es TOP GUN-ban volt.
  • Wampa
    #14062
    Ez jó
    Betehetem máshová is?
  • Molnibalage
    #14061
    Volt már?

  • Molnibalage
    #14059
    Minden új tactical engagement szerkesztésekor a bal alsó sarokban van kitéve több hajó csoprt azokat tudod húzogatni. Újakat kitenni a programban nem tudsz, ahhoz Tacedit progi kell.
  • LeonSilver
    #14058
    Csak én nemtudok vagy nemlehet csónakokat letenni az editorban??Annyira kiszeretném próbálni az AGM-84 -et ... ;)
  • L Viper #14057
    Nem tudom, de az biztos, hogy anno volt az az eligazításos tréning videó és látszott, hogy bizony beszaggatott néha annak a gépe is aki vette, pedig az nem kampány volt.
    A Frugalson is van olyan Topic, hogy miért repülik az AF-et a virtuális századok! Valószínűleg ezért és az OF-es CTD-k miatt.
    Most sok a dolgom, de nagyon kíváncsi vagyok, ahol régen 10-12 -es FPS-em volt, most mennyi lesz ?!
  • Molnibalage
    #14056
    Én most szedem le. 3-4 FPS hadjáratban FLOT környékén. Ez valami vicc. Milyen gépe lehet azoknak a srácoknak akik OF-fel videóklippet tudnak csinálni?
  • L Viper #14055
    A kampánytesztet még azóta sem néztem, majd leírom ha eljutok addig végre, hogyan futott a mostani konfigomon.
  • Molnibalage
    #14054
    Hihetetlen, de most OF-et tesztelek és vizsgálok. Azért elég masszív adatbázis hibák vannak benne ebbem is.

    pl.: MIG-21MF/PFM típus jelölés. Elég vicces, mert két eltérő MIG-21 generációhoz tartoznak...
  • Molnibalage
    #14053
    Okos. :)
  • L Viper #14052
    Emlékeztem, hogy a Stalkerhez hasonlítottam a látott képeket.
    Alul beírtam a keresés a témában részhez, hogy Stalker. Azt hiszem, két találat volt, így már meg is volt a link.
  • Molnibalage
    #14051
    MINDENT ide fognak nyomatni.

    OF-ben mit takar a VEAF radar mode?
  • repvez
    #14050
    Lehet ide azt a videot fogják benyomni amiröl a frugalson beszéltek,hogy az uj video az egy hosszabbnak egy töredéke amit majd követ 2 másik?
  • Molnibalage
    #14049
    Tényleg. Sajnos csak töredéke van meg a régi képeknek...
  • Scottt
    #14048
    Még jó,nekem bejött az oldal,csak a /trips/et kikellett törölni a linkből.
  • Molnibalage
    #14047
    :(

    Hogyan találtad meg?
  • L Viper #14046
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1114537900&order=reverse&index=55]Itt linkelted be a #9684 -es hozzászólásban.[/URL]

    De már halott az oldal.
  • Molnibalage
    #14045
    OFF

    Egyszer régen belinkeltem egy elhagyott szovjet gyár(?) vagy katonai telepet és mellette voltak elhagyott repcsik és harcjáművek is és egy hatalmas parabolaantenna. Nem emélkszik valaki a linkre? Nekem elveszett vinyóhalál miatt.

    ON
  • Wampa
    #14044
    Én szerettem a SF P1 et,tényleg sok fülke volt,egészen jók,pld az F16 első változatáé meg az F15.....ja jó volt a Tomcaté is.Azt viszont nagyon jol irtad Viper hogy a kampány egy idő után sablonos lett.....De a grafika nem olyan rossz és hangulatos volt az 60 évek technikájával
    földi célokat támadni,meg gépágyúval dogozni.
  • L Viper #14043
    Igen, lentebb volt is szó róla,már itt is.
    annyi, hogy a Strife Fighter Project "vonulat" tagja, hasonló grafikával és hadjárat sémával.
    Egész kellemes az összkép, de ez egy egyszerűbb progi.
  • Hypo #14042
    Lehet nem jo helyen kerdezem, ezt a Wings over Israel progit valaki ismeri most jott ki nemreg ha jol tudom.