52965
  • zsoltfireman
    #14122
    Ha nincs meg egy skinnek a PSD-je,/Ez egy olyan formátum,ahol paint shoppal ízekre tudom a skin-t szedni/ Az a baj,hogy én nem tudok gyártani PSD-t!
    Ha meg a meglévőt alakítod,az már nem lesz szép!
  • Molnibalage
    #14121
    Ez nekem nem mond semmit. Ez mit jelent technikailag?
  • zsoltfireman
    #14120
    Egy kis Öböl háború OF-en...
  • zsoltfireman
    #14119
    Nincs ezekhez psd!
  • Molnibalage
    #14118
    Zsolt, ccc egy kéréssel fordulna hozzád. F-100, F-105, F-4(E) és F-5 Thunderbids skineket nem csinálnád meg meg esetleg a Blue Angels régebbi gépeit?
  • zsoltfireman
    #14117
    Örömmel!!!
  • L Viper #14116
    Kösz, hogy időt szántál rá.
  • zsoltfireman
    #14115
    OF-nél így néz ki Block 30,mert még jelenleg 30-sal repűlnek még



  • zsoltfireman
    #14114
    RV F-16CG T-BIRDS 6 tail ! Beleraktam a forditott ötöst is
  • zsoltfireman
    #14113
    Gyerekek,mégegyszer a T-Birds...Csapó 3
  • JoeDestroy
    #14112
    Nekem a szombat jó, ha lesz multi.
  • Molnibalage
    #14111
    Bepostolom ide.
  • Molnibalage
    #14110
    Meg tudnád úgy csinálni, hogy az ÖSSZES F-16CG skin függőleges vezérsíkja thunderbirs-ös legyen? A skin választás még mindig bugos a TE és hadjárat alatt az FF5-ben... Dogfightben készültek a screenek.
    (miért van az 1-es gépjelzés kétszer a gépen??)




  • Molnibalage
    #14109
    Pénteken legénybúcsúra megyek (nem az enyém az ikertesóméra), másnap meg pár óra alvás után meg röplabdakupára és egészen estig tart 11-re jó ha itton leszek. Azért beköszönni talán befogok.
  • L Viper #14108
    BOCI !
    Köszönjük, már akartam hamarabb is írni.
    Remélem a következő multin jó lesz.
    Zaccos kolléga jelezte nekem, hogy pénteken jönne is, ha lesz.
    Nekem jó a péntek és a szombat is most.
  • Molnibalage
    #14107
    Azért az FF5 bétában is észre lehet venni, időgyorsításkor aztán meg végképp bár ez azért bocsánatos bűn.
  • L Viper #14106
    OF-ben jobban észre lehet venni.
  • Molnibalage
    #14105
    Apró ricegés akkor van, mikor a bubble-n berül kerülnek a dolgot és a szétesnek egyéni objetumokra. Ez RV-ben is megvan ám...
  • JoeDestroy
    #14104
    RV Korea standard, dogfight.
  • L Viper #14103
    Végre eljutottam odáig, hogy leteszteltem az OF kampányt az új gépen.
    A Tiger Spirit-nél jobb volt a helyzet, mint a Rolling Fire-nél.
    Az FPS-el nem volt gond általában. Sűrűbb "helyeken" azért a Rollingban volt esés, de játszható maradt.
    A gond inkább az akadozás volt. Érdekes, mert tűrhető FPS érték mellett is volt apró ricegés.
    Az FPS értékek szinte azonosak voltak 8x-os vonalsimítás és 8x-os Anizotróp szűrés bekapcsolásával és ezek mellőzésével is. A régi DirectX lekorlátoz sok mindent sajnos. Ennek processzor kell, de keményen.
    Egyébként sok helyen szép nagyon az OF, de annyira megszoktam az AF és RV irányvonalát, hogy sok minden nem áll kézre az OF-ben. Nem hiszem, hogy túl sok időt is tudnék rá fordítani és egyébként is jön az új RV :-)
  • zsoltfireman
    #14102
    OF-ben kipróbáltam,és nincs semmilyen rózsaszín folt! Átmásoltad az új színeket a régire???
    Használsz más teathre-t is??? Mert ODS és Europe esetében ott külön be kell másolni a megfelelő mappába
  • JoeDestroy
    #14101
    A kabin alatti részen kétoldalt.
    Ld lenti kép.
  • zsoltfireman
    #14100
    Ezt,hogy érted?????
  • JoeDestroy
    #14099
    Már csak a rózsaszín marad ki.
  • zsoltfireman
    #14098
    T-Birds UPGRADE!
    Visszajelzést kérek!
  • zsoltfireman
    #14097
    Az én T-Birds mappám hiányos! Ha valaki megszerzi,elkészítem RV-re!!!
  • JoeDestroy
    #14096
    Ugyanaz mint ott.
  • LeonSilver
    #14095
    Nnnna.Most lejött nekem is.Az imént amikor próbáltam ilyen 0 bájtos izé lett belőle.
  • zsoltfireman
    #14094
    Na,ha valaki tud letőlthető T-Birds skint szóljon!!!!!!!!
    Nekem most nem elérhető!
  • repvez
    #14093
    Nem mindegyik webkameránál kell megcsinálni az infraszürö leszedést.A müvelet elött érdemes lett volna letsztelni egy távirányitoval.Ha látod a távirányito ledjét akkor nem kell leszedni a szüröt, ha nem látszik az infraled csak akkor kell eltávolitani.Legalábbis nálam nem kellett hogy muködjön infraleddel.
  • Boconadi
    #14092
    Üdv!

    Kedves barátom Kopi, megengedte, hogy használjuk a TS szerverüket, melynek elérhetősége:
    87.229.7.118:8795
    Ide bárki, bármikor bejöhet, ha regisztrált a TS szerverre. Tehát, szobák közti váltogatás csak a regisztrált felhasználók számára van engedélyezve. Alkalom adtán, mindenkit beregisztrálunk, aki feljön a szerverre (illetve idővel ha kapok adminisztrátori jogokat, akkor megteszem én)
    Természetesen megpróbálom mihamarabb elintézni a dolgot.

    Tehát:

    Server Address: 87.229.7.118:8795
    Pass (ha van): fuckoffallhacker
    Channel: Speedbreaker's channel
    Sub-Channel: Falcon 4.0 - Red Viper


    Tisztelettel...
  • franko2
    #14091
    Sziasztok, bocs hogy ide irok de régebben láttam hogy beszéltetek a FreeTrack beállításokról, van egy kis gondom vele, olvastam hogy ha infra ledeket használunk ki kell szedni az ifra szürőt, az enyémről ehez le kellet csavarni a lencserendszert, de azóta nem tudom rendesen visszaállítani mostmár ha a led nincs szembe a kamerával akkor apró pont, de ha teljesen szembe van akkor egy nagy fényfoltot lát a Freetrack akárhogy állítom a freetrackbe. Szerintem a kameránál nem tudtam visszallítni a fókusztávolságot, de fogalmamsincs hogy lehetne pontosan beállítni, most nagyon le vagyok égve nincs pénzem új kamerára, meg jó még ez csak elvan állítva, ha tudtok valami megoldást, kérlek segítsetek, egy noname kameráról van szó.
    Mégegyszer bocs a nem ide illő témáért.
  • zsoltfireman
    #14090
    Az az igazság,hogy nem próbáltam ki,csak feldobtam! Uraim,elnézést!
    Azonnal intézkedek!
  • Molnibalage
    #14089
    FF5 alatt ilyen. Rakjon be már majd valaki screent, hogy FF4 alatt milyen.

  • Molnibalage
    #14088
    FF5 alá új verzió kell, mert megváltoztak a dds számok egy kicsit. Midjárt jön a screenshot.
  • Molnibalage
    #14087
    Nekem legyütt bár kicsit töprengett.
  • LeonSilver
    #14086
    Valamit csinálj vele tezsvír mert nekem se FF-el se stexplórerrel nemjön le... :cry:
  • zsoltfireman
    #14085
  • Molnibalage
    #14084
    Bocs, hülye kérdés volt válasz ott a filenévben.
  • Molnibalage
    #14083
    Éljen éljen soká! RV alá?