52965
  • Tgabbar
    #14202
    A Lee féle Sindelnet által átírt csatornájú Viper által belinkelt skyfix :).Elég jól néz ki bár az estéket érdekesen kezeli le.Dinamikusban csak narancssárga a sötéstség,de ha kilépsz és vissza,akkor meg jó szokott lenni :S.
  • L Viper #14201
    Jó, megyek oda 1/4 óra múlva. A Falcon szobába.
  • JoeDestroy
    #14200
    Boci féle TS beállítva.
    Más.
    Jövő héten várhatóan pakkot kapok. Tartalma egy TM Cougar HOTAS usb 2.0.
    Beállítása, tapasztalata ha van valakinek szívesen venném.
  • L Viper #14199
    Ez van fent RV alatt nekem is.
  • L Viper #14198
    Elvileg Boci és eLGi akart ma is, nekem még van egy kis dolgom, de reppenhetünk egyet.


    Repvez : Ez nagyon korrekt lesz, tetszik.
  • JoeDestroy
    #14197
    Kösz ez jól jön.
  • repvez
    #14196
    TOD tool
    L_Viper most már kedvedre állitgathatod a felhöket :D
  • 97th Vampire
    #14195
    A "SEAD A-10-el" nevezetű képen milyen "égbolt" mod-ot és milyen felhőzet mod-ot használtál? Mi a nevük?
  • zsoltfireman
    #14194
    Nem rossz!!!
  • sindelnet
    #14193
    Sőt,ha a hud kezdetű sort átírod erre:
    "hud 20.063 -2.750 -0.618 20.063 2.750 -0.618 20.063 -2.750 4.902 5 5 260 260 c;."
    akkor a kijelző is a helyén marad forgolódásnál....
  • JoeDestroy
    #14192
    Ma lesz multi?
  • JoeDestroy
    #14191
    Az art/ckpitar könyvtárban a 3dckpit.dat filet ki kell egészíteni az alábbi módon, minden olyan repülőnél amivel repülni akarsz:

    viewlimit_pan_left 170.0;
    viewlimit_pan_right 170.0;
    viewlimit_pitch_down 50.0;
    6dof_ready 1;

    Ezután lesz 6DOF.
  • L Viper #14190
    Már elfogytak a Harm-ok, de a környéken még voltak célpontok.
    Nekem és Bocinak már csak AA fegyverzet volt, eLGi-nek volt még kazettás bombája.
    Az ügyködésünk miatt MiG-eket "emeltek" ránk, én őket kötöttem le, Boci csalit repült a Kub ütegnek, amig rámozdultak eLGi szétkapta őket. Utána fegyverzet nélkül pucolás haza. Hatalmas volt a hangulat.
  • franko2
    #14189
    Sziasztok, láttam egy videót a youtubon az Open Falconról, én próbáltam 4 ledes free trackkerrel de nekem csak a fel-le és a jobra--balra forgás megy, megtudná valaki mondani mit kell beállítana hogy a fel-le a jobra--balra csúszás és a zoomolás is menjen. Szoktam néha olvasgatni a fórumot, de nem mindig jut időm rá ezért ha volt már róla szó akkor elnézést, Molnibalage ha jól vettem ki akkor te is a Red Viper fejlesztőcsapatában vagy, arra lennék kiváncsi hogy a következő RV-ben lessz e hasonló fülke mint az OF-ba, fog-e úgy müködni mint a videóban? a mások ami borzasztóan zavaró mind RV-ben mind OF-ban hogy a 3D fülkében nem látszanak a kapcsolók állásai, sosem tudom mikor van le vagy felkapcsolva valami, ez ki lessz javítva? Gripen leszz a következő RV-ben és ha lessz mennyire lessz kidolgozva? főleg a fülke érdekel. A következő RV-nek van honlapja ahol képeket vagy videókat vagy valami infót lehet olvasni?
  • JoeDestroy
    #14188
    Mi is. + Bowling.
  • Molnibalage
    #14187
    Bővebben? Mi összehangoltan ittuk le magunkat tegnap. :)
  • Molnibalage
    #14186
    Az új FF manualban ennek is lesz szentelve egy fejezet.
  • Tgabbar
    #14185
    Épp egy kifagyott pillanatban... :)


    És persze RV....
    Khm:


    Antiship:


    SAD A-10-el:


    SEAD:


    Jöhetne az új,mert kellenek a multis képekhez :).
  • L Viper #14184
    Köszönöm uraim az esti multit. Jó volt a SEAD bevetés, szépen összedolgoztunk.









  • eLGi84
    #14183
    Nálam a csúcsot a Kub üteg elleni összehangolt támadás hozta el :)
  • Boconadi
    #14182
    Fain volt az esti játék :)



  • LeonSilver
    #14181
    Kössz skacok!Asszem simán meglesz csinálva.A sógorom úgyis ilyen elektronyos buherátor.Meg majd az említett úriemberrel is felveszem a kapcsolatot.
  • L Viper #14180
    Hadjárat IP: 78.131.91.237
  • L Viper #14179
    Nem quick connect !
    Ha nem jó Gabbar, írj ide a fórumra.
  • Boconadi
    #14178
    TS-en vagyunk:

    address: 87.229.7.118:8795
    pass (ha van): fuckoffallhacker
    nickname: neved
  • Boconadi
    #14177
    vagy
  • L Viper #14176
    Itt van, képekkel egyebekkel
    Vedd fel a kapcsolatot Joe Destroy-al, ő "vágja" a témát.
  • LeonSilver
    #14175
    Megpróbálom megtalálni, bár a 14k hsz-ből nehéz lesz lévén az SG keresője egy rakat bálnasza*.
  • L Viper #14174
    Dehogynem, többen megcsinálták itt is.
    Volt komoly értekezés itt is, setupolásról és mindenféléről.
  • LeonSilver
    #14173
    Te skacok.Ilyen trekk ir izét házilag nemlehet összedobni webkamerából meg mittoménmiből?
  • L Viper #14172
    Rakom én is az 1.012-őt.
    No és a Realism patch is legyen fent mindenkinek.
  • eLGi84
    #14171
    Este tudok jönni. Ha a többség 1.0.12 javasolja akkor újrarakom.
  • Boconadi
    #14170
    akkor ma 9kor AF 1.012. Ts, a lent leirtaknál.
  • Tgabbar
    #14169
    Halehet akkor a 1.012 mellett voksolnék és nekem bármelyik nap jó per pillanat.
  • Jammer
    #14168
    Megvan, köszi szépen.
  • Molnibalage
    #14167
    Na holnap sokáig lesztek akkor talán én is tiszteletemet teszem.
  • L Viper #14166
    Nekem jó amikor ráértek, ma is holnap is. Destroynak szombaton jó, azt mondta. A többséghez alkalmazkodom.
    Akkor mi legyen, 1.013 vagy 1.012 ?
  • Molnibalage
    #14165
    Áttételesen van ilyen. Oldási távolságokat adsz meg amit a sebbeségedből számol ki a rendszer. Időt azért nincs értelme megadni, mert akkor épp az aktuális sebességedtől függ az szórás iszonyat körüményes és pontatlan lenne a dolog.

    Alapból 175 lábon van a dolog. Kazettás bombáknál ezt érdemes sorozatoldás esetán legalább 400-500 lábra felvinni.
  • Jammer
    #14164
    Újabb kérdés. ( ...egyszer csak elfogy... ) Átolvastam a Falcon manual A-G részeit de vagy nincs benne szó erről ( nem valószínű ) vagy átsiklottam 2x is fölötte. ( sokkal inkább az ) Na szóval arra lennék kíváncsi, hogy tudok -e olyat csinálni, hogy ha mondjuk viszek magammal 6-12db Mk-82 -es bombát azokat tudom -e időzítve oldani ? Tehát mondjuk CCRP -ben elérem a relase point -ot, és a bombákat egymás után mondjuk 25ms -onként oldom le ?
  • Molnibalage
    #14163
    Az ember igyekszik. Néha már én is meglepődök, hogy mi mindent tudok. Szerénység ON. :)

    (én mi mindent nem!!!!)