52965
  • Jammer
    #14242
    Ööö szerintem dogfight módban voltam. Bal MFD-n TWS, jobboldalin SMS oldalon AIM-120 kiválasztva ahová enterrel kerültem el. HUD-on egy nagy kör ( LockOn -ban BORESIGHT -nak hívják ) cél kis négyzetben kijelölve... WingMan már lelkesen támadta a köteléktársát.

    "2 másodpercig kell nyomva tartani a tűzgombot" - ez hasznos info, köszi.
  • Molnibalage
    #14241
    Mert ezek esetében, ha nem dogfight módban vagy akkor kb. 2 másodpercig kell nyomva tartani a tűzgombot. A DLZ egyébkénr elég sokszor téves (inkább csak becslés) a játék kódjából adódóan...
  • Jammer
    #14240
    Lenne még egy kérdésem. Van amikor egyszerűen nem birok rakétát indítani... Cél STT -ben befogva, Már majdnem belül van a Dynamic Launch Zone -n, Master ARM ON, teljesen ránézek orral és nem megy ki sem az AIM-120 sem az AIM-7. Egyszerűen nem értem. Ja, RV+2 patch.
  • L Viper #14239
    Talált, süllyed Majdnem.
  • Boconadi
    #14238
    biztos dcs-re
  • L Viper #14237
    Böktem én is, de nem árulom ám el, hogy melyikre !

  • Molnibalage
    #14236
    A válasz elég egyértelmű szerintem.
  • Jammer
    #14235
    Hát ezt szomorúan hallom. Pedig jó dolog az szerintem...
  • Molnibalage
    #14234
    És hosszú ideig nem is lesz, sőt talán soha.
  • Jammer
    #14233
    Aham. Nos ez hasznos info! :)
  • Molnibalage
    #14232
    Mert ilyen opció csak az AF-ben van...
  • Jammer
    #14231
    Üdv!

    Arra lennék kíváncsi, hogy RVben hogyan lehet az ATO-t kivenni a HQ "keze alól" ? Mert AFben hiába HQ kezeli flightokat, ott jobbklikkel lehet packaget létrehozni ennek ellenére. RV-ben viszont nem és a kampánygenerálásnál az elején ahol lehet a PAK -ot állítani ott nincs ott a másik jelölőnégyzet ahol ki tudnám venni az ATO mellől a pipát! ( Vagyis izé... asszem kocka van benne. )
  • Boconadi
    #14230
    nem tudom, nem próbáltam azóta, de majd mostanában nemgint beizzitom, hátha sikerül.
  • JoeDestroy
    #14229
    Jó képek. Lehet hogy én is gyakorolok egyet.
    Apropó a Freetrack megy már?
  • Boconadi
    #14228
    Nem kell letölteni (nem is tudod). Beállítod a megfelelő időpontra a csúszkán amit akarsz, jobb oldalt elmented, aztán rákattintassz, hogy "add TOD data to list", utána "show/hide list".
    Az ott levő sorokat kimásoljátok, majd a terrdata/korea/weather mappában a tod.lst file-t megnyitjátok jegyzettömbbel, és a kívánt időszak helyére beillesztitek a kimásolt sorokat. Elmentitek a jegyzettömbel megnyitott file-t, majd a játékon belül abban az időszakban amire átírtad a sorokat, olyan lesz. (elméletileg, nekem nem pont ugyan az lett)

    Én például összeraktam egy ilyet:

  • sindelnet
    #14227
    Próbáld ki azt amit én linkeltem,nem programban hanem flashben fut,
    csak nem tudom,hogy készít-e tod fájlt,vagy csak egy bemutató?
  • Boconadi
    #14226
    nem jön be
  • L Viper #14225
    Le tudtad tölteni?
  • sindelnet
    #14224
    Próbálta vki a repvez által belinkelt TodMakert?
    Hogy lehet menteni a az összemixelt tod fájlt?
  • JoeDestroy
    #14223
    Igen az volt fent azelőtt.
  • L Viper #14222
    Az a régebbi ATI driver lenne ?
  • JoeDestroy
    #14221
    A tegnapi hibák miatt visszaraktam a 7.12-es catalystot, a lenti képen látható hiba singleplay alatt megszünt. Remélem hogy multi alatt sem lesz több piros kép és fagyás. Előtte a 8.1-es volt fent.

  • Molnibalage
    #14220
    F-15 2003. Sajnos nem túl jól elkészített anyag, a látványos a dolgok alig látszanak rajta.
  • Molnibalage
    #14219
    Na erről beszéltem a multi alatt.
  • JoeDestroy
    #14218
    Köszönet a reppenésért.
    Multi pics:

    és:


  • Tgabbar
    #14217
    Köszönöm én is a lehetőséget,jó volt :).
  • L Viper #14216
    Na ez sem volt rossz repkedés. Köszi srácok!

    Indulás:


    Dogfight:






  • Molnibalage
    #14215
    Ezen sincs TS szerver... Mindegy, csak köszönni akartam a cimbiknek. Ma egy nagyon jó hangulatú röplabdakupán vagyok túl. Harmadikak lettünk, ha nem lettem volna kába az elején a bulizától akkor a 2. hely is megcsíphető lett volna.
  • Molnibalage
    #14214
    Új képek.
  • Tgabbar
    #14213
    Vagy próbáld meg quickconnect-tel . írd be a neved ,a loginnévhez ne írj semmit,szerver ip és szerver pass: fuckoffallhacker
  • JoeDestroy
    #14212
    Boci szerverére a portszámot is be kell írni, és nem regisztráltként gyere.
    L_Viper a szerver:
    78.131.91.22
  • Molnibalage
    #14211
    Nem tudok felmenni Boci TS szerverére és nem látok senkit a thomi-s szerveren.
  • Molnibalage
    #14210
    A kapcsolós dolog az két részből tevődik össze.

    1. A modellnek tartalmaznia kell és nem csak textúraként.

    2. Az exe-nek kezelnie kell ezt.

    Tudtommal ez a kijelölt irányvonal és az új kabionk már ezzel a szemlélettel készülnek már "csak" az exe-t kell aláírni. (Ez nem tuti...)

  • sindelnet
    #14209
    Ez baromira jóóóóóóóóó,ebből simán lehet nagyfelbontású,gyönyörű 3D
    F-16 cockpitet csinálni!!!!
  • JoeDestroy
    #14208
    Szerver
    IP:88.209.229.134
    ~ 400kbs up
  • 97th Vampire
    #14207
    Köszönöm a skyfix-et!
  • L Viper #14206
    Én is !
  • L Viper #14205
    Ez a többi skyfixnél is ilyen, a motor sajátossága.
  • JoeDestroy
    #14204
    Fent vagyok a TS-en.
  • Tgabbar
    #14203
    Fél 10 körül benézek,ha nincs senki,akkro majd félóránként,vagy írjátok ki ha már vagytok.Ma este inkább itthon maradok:).