52965
  • LeonSilver
    #14282
    Hát nem kis szélben volt itten kérem.

    Az anyám kenyerit ... ;)
  • Molnibalage
    #14281
    A TE az RV-ben már önmagában problémás, ha sok egység van, csinál akkor laggokat és szaggatásokat, hogy ehaj... Utoljára RV TE repkedés még a Funfalcon 2 felvételeikor volt asszem.
  • JoeDestroy
    #14280
    Igen. Az.
  • Bucser
    #14279
    Zone alarm egy fos.

    Ez a problémátok oka... nekem pl volt olyan hogy egyszerűen kinyírta a netkapcsolatomat (holott router szerint csatlakozva voltam).
  • Razor18
    #14278
    Bocsi, de nekem az ott a háttérben inkább tűnik egy F-14-nek...
  • 97th Vampire
    #14277
    -Én a Zone Alarm tűzfalát használom.
    -az RV-ben tactical engagement-et repülünk.

    Megnézem akkor majd a tűzfalas tanácsotokat...

    Ebben az egész internetes kapcsolódásban az a poén, hogy múlt évben simán tudtunk probléma nélkül kapcsolódni az RV-ben (18ó után is :D) a Hamachi nélkül is... soha sem volt semmilyen problémánk. Ugyanaz a tűzfal, OP rendszer, egyéb beállítás....
    PL. ma 8ó-kor ismét probléma mentesen tudtunk kapcsolódni egymáshoz az RV-ben. Nem is szaggatott semmi sem.
  • L Viper #14276
    A Kasperskynél a játék mappát kell megadni ? Nem az exe-t ?
  • JoeDestroy
    #14275
    Az antivírusnál meg kell adni a kivétel könyvtárat, és akkor nem nézi pl. az RV könyvtárat. Akkor röccenés mentesen fut a tartalom.
  • L Viper #14274
    Tényleg Vampire, a tűzfal is bekavarhat, jól mondja Gundark.
    Nekem Kaspersky van és bizony olyankor amikor multizunk átállok a Windows tűzfalra, mert valamiért nem jó.
    Hiába engedélyezem akkor sem engedi joinolni a szerverre a reptársakat. Egyszerűen olyankor letiltom a Kaspersky-ét és a Windowsét kapcsolom be, abban meg engedélyezem a kivételek közé pl. az AF-et. Igy jó minden.
  • Molnibalage
    #14273
    Nem kicsit. A tesóm valaki extra kieget is megszerzett hozzá iszonyat nehéz pályákkal. Az 51-es körzetnél akadtunk el.
  • JoeDestroy
    #14272
    Holnap kettes kötelék gyak lesz és nem én akarom!
    - Az anyja kötelező mutatványa, hogy az aranysas új száma meglegyen, és mivel a gyerek nem tud még olvasni (lévén hogy óvodás), felolvastat mese helyett (is) cikkeket, amikben érdekes képi anyagot talál. -
    Sok kreativitást vitt az óvodai viselkedésekbe, (más gyerkőcöknél is) és amelyik gyerek eddig nem akart rajzolni, hajtogatni (addig Gabó sem) az mostanra nem az óvónénik réme maradt (ők modták, hogy kreatíven viszi a " szerintük" kezelhetetlen magot), hanem egymást elfoglalva lekötik magukat. Soha nem gondoltam volna, hogy ez ennyire hatásos lehet. Nem akartam sem én sem a párom, hogy a gyerek a gép elép akarjon ülni, de a játék magával radagda Gabót.
    Ma volt ikolaérettségi felmérésen. Unta. Két negatívumot mondtak:
    - Hintázik a széken ha kész van,
    - Az iránymeghatározással vannak gondjai.
    Szerintetek?
    A lenti képekhez tényleg ő repülte a gépet, én csak a képeket csináltam.
  • Boconadi
    #14271
    nekem szinkronja tetszett a legjobban
  • Gundark
    #14270
    A duke-ben volt először tükör. Az első pályán a mozi klotyójába bemenve kapott egy sorozatot. :) Vámpír, milyen tűzfalat használtok?
  • zsoltfireman
    #14269
    OF F-16C B32 302 FS "Sun Devils/Hellions"


  • L Viper #14268
    Régebben mi is játszottunk RV-t Hamachival, mert volt olyan, hogy egyéb módon nem lehetett kapcsolódni pár "kollégának".
    Dogfightban jó volt, ment szépen.
    A hadjárat az gyakorlatilag játszhatatlan RV-ben jelenleg, bármilyen netkapcsolattal. Ezért arra jó az AF.
  • L Viper #14267
    Offoljunk tovább: az összes szörnyikét megcsinálták 3D-ben és nagy felbontású textúrákat kapott a játék. Te is szeretted anno a Duke-ot?

    Leon: Pályákat csináltam hozzá és azokon gyilkolásztuk egymást. Aztán jött a Quake őrület neten.
  • LeonSilver
    #14266
    Persze.VAn olyan verziója ami simán megy xp alatt ( DN 3D ugye DOS-os gém ) és mára akkor ( DOS időszakban ) megcsinálták, hogy magyarul dumáljon Duke ( tükör előtt --> Az istenit, de kurva jól nézek ki! ).Ez volt az első gém amit hálóban játszottam és frenetikus élmény volt.Holo Duke ruleZ
  • Molnibalage
    #14265
    Milyen módban repkedtek és mivel?
  • Molnibalage
    #14264
    Igen?
  • 97th Vampire
    #14263
    A Hamachi-val végre sikerült kapcsolódnunk... DE!...
    Játék közben kb 1 másodpercenként meg meg állt egy pillanatra a játék, mintha valami progi lefogta volna a gépet. Csakhogy semmi sem fogta a gépet mert csak a hamachi ment task-ban.
    Ismét ötleteket várnék! :D
    (még sohasem használtam a hamachi-t, lehet hogy nem állítottunk be valami fontosat???... )

    Köszönöm az eddig adott segítséget!!!
  • L Viper #14262
    Minek a Duke 4 ever, mikor a régit is feltupírozták az "amatőrők", mint a Falcont. Azért jöhetne már
  • LeonSilver
    #14261
    Ja.Meg a Duke Nukem 4everrel ... :P
  • L Viper #14260
    Majd meglátjuk
    Egyszerre jön ki a DCS - Black Shark-kal.
  • Molnibalage
    #14259
    Már bocsánat, de ezen csak mosolyogni tudok.
  • L Viper #14258
    Geraki:

    "OF 4.6 the last from OF series ,ULTIMATE FALCON 5.0 will take place after that !!!

    Naldo carry on with your life but do not forget us do not forget your dream.. it is very close to the time that FALCON 4.0 Jump's to 5.0.

    Developers keep walking ,all we are with you!!!"
  • Molnibalage
    #14257
    Ügyes, grat!
  • L Viper #14256
    Nemsoká jön velünk multizni...
  • JoeDestroy
    #14255
    A gyerek a lelkemre kötötte, hogy publikáljam a mai repülését, amint ráközelít és próbál együttrepülni egy "kétutánégős nagy repülővel" F-15C.
    Íme:



    Most elment fürödni, és ha nem csináltam volna meg, akkor gyalázatos hangulatot ígért!
  • Bucser
    #14254
    Próbálj innen klienst letölteni.

    8 főig ingyen lehet hálózatot kreálni. ha többet akarsz egyszerre mint 8 főt ahhoz eő kell fizetned.
  • 97th Vampire
    #14253
    Nem. Tudsz adni linket hogy honnan lehet leszedni?
  • Molnibalage
    #14252
    Hamachi LAN emulátorral próbálkoztatok már?
  • 97th Vampire
    #14251
    -AF-el soha sem sikerült még neten kapcsolódnunk. Az RV-vel gond nélkül ment... akkor.
    -Router-ünk nincs.
    -IP címek fix-ek.
    -Nekem ADSL, havernak kábeles netje van.
    -Igen. IDŐFÜGGŐ hogy mikor látjuk egymást...
  • LeonSilver
    #14250
    Necsigázz vazz ...
  • Molnibalage
    #14249
    Kapaszkodjatok meg ezt olvastam a Globalfalcon fórumon az egyik fejleszőtől itt.

    "4.6 being the last OF release, we are taking time to include as much fix/new stuff as possible.

    It will be released when it is ready."

    Ez druva.
  • JoeDestroy
    #14248
    Nem lehet hogy az ISP ekkor osztja újra a din. IP-ket? Utána csináltatok IP cím ellenőrzést, pl speedtestnet?
  • Molnibalage
    #14247
    Milyen fajta netetek van? (ADSL, mikró, stb.) Router van? Jól értem, hogy IDŐFÜGGŐ, hogy mikor látjátok egymást? Ilyenről még SENKI nem hallott. AF-fel is próbálkoztatok?
  • 97th Vampire
    #14246
    Lenne egy olyan problémám hogy haverral nem tudunk neten kapcsolódni egymáshoz kb 16-18óra után... (haver serverének IP címe beírva, próbálok join-olni, connection established... de csak én vagyok ott.)
    Simán az RV-ben próbálunk kapcsolódni. 16-18ó előtt viszont minden gond nélkül sikerül.
    Van valakinek valami ötletek?
  • Molnibalage
    #14245
    Volt egy ötlet arra Balu-tól, hogy mit lehetne csinálni a jobb nagy hatótávolságú A-G rakéta szimulációra, de egyelőre talonba került.
  • Gundark
    #14244
    Nem ide tartozik és ritkán is találkozunk vele a falconégben de akkor is tetszik ez a kép.

  • Molnibalage
    #14243
    Az enter lenyomása az AA Mastermode. Tekinteted vesd a 64. oldalon levő diagramre -e tekintetben.