52965
  • Gundark
    #14322
    Off :)

    Mindjárt gyanús volt nekem.. de nem akartam szólni, hátha egy terv része, én meg leleplezném a cselszövést melyet azért állitottál hogy a gaz ellent csapdába csald. Az elvtársak nevét akik nem akarták befogadni a tanitást, majd add át privátban Kiváló helyük lesz egy gulá... öö, nem egy átnevelő munka és vidámtáborban :)

    On

    Balázs, lehet már beszéltünk róla, de nem emlékszem, tréfás, légvédelmet felpiszkáló "robotrepülők" vagyis olyan műcsakil mint a TALD vagy az I-Tald, lesznek az ff5ben? Mert pl a Janes 18ban van. Vicces lenne ha egy reptértámadáskor valaki menne elöl, elengedne párat, a légvédelem meg rákattanna és elpuffogtatná rá a rakétáit, míg az igazi támadók csak percekkel később esnének be. Egyébként ezt még nem is figyeltem, ha egy üteg ellövi a rakétáit, mennyi idő után képes ismét tüzelni? Csak a legáltalánosabbak tehát SA 2 SA 3 vagy SA 6.
  • LeonSilver
    #14321
    Kabbe (sic!) :P ;)
  • Scottt
    #14320
    Azta betyár jómindenségit.Ez nagyon jól néz ki ;)
  • Molnibalage
    #14319
    reviper.extra.hu/MoFF5 end.rar

    Ez már FF5, de nem látszik rajta. Ennél többet nem mutathatok, de jó nem?

    A WoFF5 klipet is újraforgatom majd hathatós multis segítséggel veletek.
    A MoFF5-tel nem bírok várni. :)
  • Molnibalage
    #14318
  • Wampa
    #14317
    Üdv Gundark
    Off
    Sajnos félre tájékoztattalak,az emlitett művet nem Lenin irta(bár ne zárjuk ki,a mester annyit irt munkássága során,amit emberi számitás szerint csak akkor lehetett véghez vinni,ha ő és 4 klónja gyerekkoruktól irtak folyamatosan.)Szóval Trockij irta és érdekes is.
    Egyszer kalandvágyból dolgoztam rendőrökkel (civilként)és találtam egy Lenin könyvet a szekrényükben.Gondoltam nem árt a művelődés és mivel én tudtam olvasni:)elkezdtem felolvasni nekik belőle.A szolgálat végére ott tartottunk hogy pisztolyal kergettek az épület körül:)
    On
  • Molnibalage
    #14316
    Akkor vissza fogom tenni azt bár ezen a hétvégen sem leszek multi közelben. Péntek esténként mindig röpi lesz és most szombaton meg esküvő..
  • L Viper #14315
    Csak egy példa, hogy az 1.013-as patch óta többeknek gondjai voltak (és nekünk is voltak furcsaságok), vannak.

    Egy a hibatopikok közül !

    Szerintem továbbra is maradunk a jól bevált 1.012-nél !
  • Molnibalage
    #14314
    Vagy a másik amit még régen tettem és Aragornnak is nagyon bejött. A radarral nem rendelkező gépek talán ne repkedjenek éjszaka...
  • Molnibalage
    #14313
    Azért viccesnek találom, hogy (a kommentjei alapján) olyan ember ír ilyeneket aki mintha "5 perce" repkedne vele. Nagyon nem látja még át hogyan épül fel a cucc. Persze ez nem hiba, csak így nem érzni milyen irreális kérésekkel áll elő. Ennél nekem sokkal ésszerűbb ötelteim vannak, de még azokat sem valósították meg. Most van egy új is, még be sem postoltam.

    Az szovjet/orosz precíziós rakétafegyverek és a Maverick egyes típusai lézeres irányításúak. Megvan az az előnye ennek, hogy elég az, ha a lézer csak előrefele kell, hogy nézzen nagyjából. Ergo lehetne egy olyan fegyverosztályt létrehozni, ami egy limitált szögű TGP-vel dolgozna, de a rakétahajtás maradna a fegyvereken. Ez még lehet, hogy én is meg tudom buherálni F4Browse-val és simdataval csak a TGP szögkorlátozása maradna meg. (a gond ott kezdődik, hogy egyes gépeknél ahol van konténer akkor az bezavar a korlátozott TGP FOV-ba..)
  • L Viper #14312
    Fura kívánságlista, mégfurább példákkal.
  • Gundark
    #14311
    Off

    Lehetne részletesebben? Mit is üzent a Nagy Eltás a dolgozóknak? :) Erről eszembe jut Zsukov önéletrajzi könyvének a vége. Már berlin előtt állnak csak szét van minden bombázva, sár, és egyszerűen a páncélosok 12 vel tudnak előre menni. Felhivja sztálin eltásat és jelent: Sztálin eltás, nem tudunk gyorsabban haladni, a vörös hadsereg páncélosai bátran nyomulnak előre, de a körülmények.... Sztálin közbevág : Zsukov elvtárs, holnap meg kell kezdeni a külső városrészek ostromát. Zsukov : Sztálin elvtárs ez lehetetlent kiván mert... Sztálin : Viszontlátásra -búcsúzott sztálin eltás :)

    On :)
  • Molnibalage
    #14310
    SimonTek Mar 4th, 2008 09:14 pm
  • L Viper #14309
    Melyik hozzászólásod előttire gondolsz ?
  • L Viper #14308
    Jó a hasonlat.
  • Bucser
    #14307
    Szerintem csak nem érted a viccet...
  • Boconadi
    #14306
    Csak kanos :D
  • Molnibalage
    #14305
    Érti valaki, hogy ez előttem szóló mire gondolt? Én nem...

  • Wampa
    #14304
    Üdv
    Erre azt szokta mondani egy világhirű topiktársam,a maga kedves és megfellebezhetetlen stilusában,hogy a Doom és a Falcon között sok gamer helyezkedik el,akik ugyancsak szeretnék
    kiélni a Top Gun keltette vágyaikat:)
    Nem tudom kipróbáltad e ,de megelőlegezem hogy olyan repmodel van benne mint a WoE-ban és
    a jelenetekből itélve magasan veri grafikában és a küldetések is izgalmasabbak.Igazából a WoE küldetéseitől az is izgalmasabb ha Kiszel Tünde részleteket olvas fel Lenin :Levél a szovjet munkásokhoz c. művéből......
  • Molnibalage
    #14303
    Az lehet, viszont minőségileg HATALMAS ugrást jelent majd. Mivel gépem nem lesz hozzá ez sajnálatos. Amennyire én látom a gépem a Fighter Ops megjelenéséig nem nagyon lesz fejlesztve nincs rá szükség. A DCS kevéért talán veszek még 1 GB RAM-ot azt passz. Már ha megveszem és leszt rá időm és kijön az FO előtt... :)
  • Molnibalage
    #14302
    Ő csak azt mondta, hogy Ő nem vállalkozik erre. Van még pár kóder és talán a készítő is segít. Régen FF tag volt, de történt valami régen a múltban sajnos...
  • Boconadi
    #14301
    Hát én azt a videóban látott repmodellt nem igazán hasonlítgatnám a su-25t repmodelljéhez.

    #14299: :-D!
  • Bucser
    #14300
    mármint miből???

    OF4.6-ban lehet, hogy Su-25T szintű flight modell lesz. És a ti coderetek pedig azt mondta, hogy ne számítsatok semmi hasonlóra FF/RV alatt ugyanis ő az aerodinamikához nem ért.

    Innentől miből is lehet valami??
  • Bucser
    #14299
    Valóban nem rossz, hanem szar. All grafika semmi realizmus...
  • Wampa
    #14298
    Tudom hogy már volt szó róla de ez se olyan rossz,Ace combat
  • Wampa
    #14297
    Nagyon jó felvételek....tényleg a katasztrófát és a megmenekülést egy hajszál választja el.
    A chopperes műrepüléseken mindig megdöbbenek.Nem tudom minek csinálják.....na ja,látványos csak igy elég drága.
    Ha jól látom az egyik filmben, egy Transal csúszik az orrán.....biztos az orrfutó benyakkant.
    Gondolom meglepődtek ,hogy kicsit lejebbről látják a betont:)
  • JoeDestroy
    #14296
    Itt egy csokor az alábbi témában. Ezek láttán akartam én is kipróbálni ezt.
    http://www.metacafe.com/tags/crosswind_landing/
  • Molnibalage
    #14295
    FF Dev fómumon téma az utolsó OF verzió. Mivel csak érinti az FF-et ezért bepostolom ide.

    "What has done Mav-JP are 2, I repeat TWO, all new Flight Model Engine.

    The current one (all Falcon version) is a 2D (X and Z only) simple physical engine without any torque concept...

    He has coded a 6D Physical engine (X,Y,Z effort, + XYZ torque and Ineritia) that he wants to apply to basic simple A/C (like A-10) to achive the level of perception provided today by LO/FlmingCliff for the SU-25T

    And a full Viper FLCS system on top of the physical engine.

    This is of course 100% coding and nothing can be done based on the current RV or OF code.

    The question is : will he release his new engine with OF4.6, if yes it will be clearly a major step forward...

    RV/FF can support not having the "most advanced" avioninc feature such as data link, DTC or B&W tgt pod, but it will become hard if we are far beyong in term of flight perceptions.."

    Ezt Topplo írta. Erre T-Rex.

    "Historically, Mav has been good about allowing FF to use things like the HFFM. Hopefully, he will still have that feeling.

    The big problem will be integrating it, I think"

    Hm... Ez érdekes.

    Erre Seifer meg ezt.

    "I know about this FM a long time ago, since Mav started rewriting it. Its not a simple FM table change. Its 100% code rewrite. Mav even showed me the books where he got his information from. Some NASA stuff.

    Rewriting that requires knowledge about aerodynamic concepts, which I lack. So dont expect this kind of stuff, at least from me"

    Hát még a végén ebből lehet valami.

  • Molnibalage
    #14294
    Az eset kapcsán érdekes módon senkiben fel sem merül, hogy a pilóta hibázhatott? Ém nem tudom, nem voltam ott...
  • Gundark
    #14293
    Én nem tapasztaltam ilyet a ZAval. Pedig párszor cserélgettem hátha akadok jobbra. De mindig ide lyukadtam ki a végére. :) A Comodo 3mal szivtam nagyot múltkor mikor L_Viper szerverére akartam felcsatlakozni. Le kellett installálnom hogy menjen. Ami meg az gépevést illeti nálam nem eszik többet mint a többiek. Egyet találtam ami szimpatikusabb volt az a kaspersky 7ese. De annak meg lejárt a 30 napja :)

    Bucser : Ez melyik ZA volt egyébként?
    Wampa : Valóban csodakategória. HA kicsit lejjebb megy akkor megreped a szárny, vagy annyira megfogja a gépet hogy oldalra fordul. Azt mondják hogy felment ment egy kört és leszállt. Kérdés persze mennyi keró volt még. Lehet nem volt elég másik reptérhez. Az szépen látszik hogy már az elején herrierként csúszik a pályához. Kétségtelen hogy szép nagy mák, és profi tudás kellett hogy lehozza. Sikerült, de szerintem ott azért utána volt a cockpitben pár "baz*eg" :)
  • Wampa
    #14292
    Hello Gundark

    Én a pilot helyében még mindig ütném a repülésirányito fejét aki ráengedte a reptérre.
    Borzalmas keresztszél van ,szemmel láthatóan forditja el a gépet.Lehet hogy csak a siklópálya
    végén,a beton felett ,ezért jött be a pilota,de ezt a toronyban nem észlelik?
    Akkora szerencséjük volt,szinte csoda.

    Valamelyik tűzfal nekem is hazavágta a netet.Az egész Windowst ujra kellett raknom.
    Nem biztos hogy ez a Zone izé,de ismerős igen.
  • Bucser
    #14291
    Khmm....

    Uninstalláltam és minő furcsaság utána nem volt netem. Azaz állat nem volt hajlandó visszanyitni a portokat amiket blokkoltam és a végén blokkolt minden portot mikor uninstallra került. és még a windowsos processturkálásban és registrydurkálásból sem tudtam előszedni, hogy rendesen menjen.

    Nem beszélve arról, hogy a processfigyelése olyan szinten leöli a gépet, hogy félelmetes. (nálam ez volt az ok az uninstallra ja meg hogy nincs 64 bites verzió:))
  • Gundark
    #14290
    Ahogy megkarcolja a betont a szárny az brutális. Valószinűleg még két milliméter kellett volna ahhoz hogy ömleni kezdjen a kerozin. És ugye ahogy a mondás is tartja ahol kerozin van ott szikra is akad :) Ezzel együtt bravúrosan oldották meg a feladatot. Ha én lettem volna utasként a fedélzeten, valószinűleg még mindig az ülés karfáját szoritom :)
  • LeonSilver
    #14289
    Egyetértek.Én már vagy 1.5 éve használom ( előtte Keio volt, azza lakadtak gondok játékoknál ) és semmi gáz nincs vele.Bár attól még másnál lehet.

    @ Wampa

    Igaz!
  • Wampa
    #14288
    Nagyon durva....én inkább ugy fogalmaznék hogy száz akárhányan mindennap csókolgathatják a piloták képét.Szerintem aki felfogta az nem megijedt,összesz..ta magát.
  • Gundark
    #14287
    A Zone Alarm 7nek semmi baja sincs. Hónapok óta használom, és tudok vele multizni. Próbáltam kód4et is meg sh4et is. Amikor bajom volt akkor a comodo volt fenn.
  • LeonSilver
    #14286
    Na persze.Csakhogy míg mi itt max nyomunk egy restartot addig ott neki megkellett izzadni rendesen.131+4 ember izgulhatott (+ a földiek,családtagok ) és hát gondolom utána legalább egy kézfogás megillette a főnököt.Minden tiszteletem a pilótáké! ;)
  • Molnibalage
    #14285
    Az többihez is van. Csinálhatod Tacedittel (nézd meg az angol manualt) vagy van weather editor is bár nehéz aktív linket találni hozzá. FF5-höz mellékelve lesz asszem.
  • JoeDestroy
    #14284
    Az AF-hez van időjárás buheráló, a múltkor én is raktan be képet ide hogy hurrikánban ~80-as széllel szálltam le. ~40 fokban állt a gép a kifutóhoz képest. Izgalmas gyakorlat volt.
  • Molnibalage
    #14283
    Falconban is lehet ilyet összehozni! :)