52965
  • Molnibalage
    #14362
    30 perc és fent lesz. :)
  • Boconadi
    #14361
    és mit csekkoljunk le róla?
  • Molnibalage
    #14360
    A render 80%-ban kész. 2 órája renderel egy 3 perces videót...

    Ja, csekkoljátok le a honlapomat a jobb felső sarokban. :)
  • Molnibalage
    #14359
    Majd egyszer talán, ha lesz időm. Egyikről sem tudni amúgy túl sokat...
  • Jammer
    #14358
    Meg szép képek.

    1.
    2.
    3.
  • Jammer
    #14357
    Akit egy kicsit érdekel az Avionika egész érdekes vita alakult itt ki az AESA/PESA radarokról. Sok érdekes dolog elhangzott...

    Forum
  • Molnibalage
    #14356
    Megy a render. Dolgoztam volna még rajta, de talán a diplománon is kéne ma dolgozni...
  • JoeDestroy
    #14355
    Az asztalomon a csomag. Azt hiszem újra kell tanulnom repülni. Eléggé nem lesz egyszerű felprogramozni a Cuogart. El fog tartani egy darabig. Az asztalom is át kell kissé szabni.
  • L Viper #14354
    Jó hallani
  • Molnibalage
    #14353
    Az új videó 75%-ban kész. :)
  • Molnibalage
    #14352
    Hát igen, egyszer a gépelési hibákat is javítanom kéne... A Koreaobj részbe kell másolni (dds-sel dds írnuk felül ugyebár), de előtte csinálj backupot az ÖSSZES eredeti file-ról amit felülísz. Az új Thunderbirds skin nagyon csúnyán összekuszálta a dolgokata Horus skinnel együtt. A test szép Horus skines, de az vezérsíkok nem, azok a régiek kivéve egy ami meg Thunderbirds-ös. Én ezt a lépést kihagytam és lusta vagyok újra tenni az egészet. Az új horus török F-16 az F-16C+, azzal forgatom az új kilppet.
  • Scottt
    #14351
    Igen, csak kicsit érzik rajtam a heti öt edzés...Letöltöttem Zsolti papa skinjeit,tailcode-jait hova kell bemásolni őket?Mert a bibliában az áll, hogy álltalában terrdata/objects/objects mappába kell,de nekem /objects/Koreaobj van csak.S nem látok semmilyen olyan helyet ahova berakhatnám őket.Tudom kicsit kezdő kérdés dehát..
  • LeonSilver
    #14350
    Eléggé csinos kis kép.Egy kicsit hasonlít erre ( cuccok nélkül )

  • Boconadi
    #14349
    mellékelt két videót is.
  • Molnibalage
    #14348
    Mármint háttérnek mi? Én már vagy 3 hete láttam ezt a képet, majd megvesztem, hogy nem postolhattam be...
  • Scottt
    #14347
    Amin a Viper van lemenő nappal háttérnek egyből beraktam:D
  • Molnibalage
    #14346
    Majd csekkold az új videómat. Engedélyt kaptam, hogy ha elkészült bemutassam.
  • LeonSilver
    #14345
    váháháháááááááááá

    Soha többet nemnézek iylen pikcsöröket :P meer csak felidegesítem magam.Enélkül is nehéz kibírni amíg kijön vére.
  • L Viper #14344
    Uraim, Aragorn megmutatott pár dolgot:

    Lehet nézni, szép képek.
  • L Viper #14343
    Szép DOS korszak !
    Az 1942 Pacific Air War az nagyon jó volt. Stratégiai rész, pilóta karrier, videószerkesztő. Micsoda dogfight videókat lehetett csinálni. Ja és Microprose ez is, mint a Falcon 4
  • JoeDestroy
    #14342
    No most ez nekenm megható!
  • Molnibalage
    #14341
    Többhöz is volt szerencsém a lentiek közül.
  • Molnibalage
    #14340
    Megvan a Jane's USAF. Régen annyit álomdtam arról meg az IAF-ről, de egyikhez sem volt szerencsém. Ma már biztos nem lenne nagy szám a Falcon mellett.
  • L Viper #14339
    Megható
  • JoeDestroy
    #14338
    Eszembe jutott egy régi CD-m: Best Flight Simulator Collection
    A tartalomból:


    Igen régi darab. Még ajándékba kaptam anno q...va régen.
  • JoeDestroy
    #14337
    Azt sajna nem ismerem. Az USAF van még meg amivel sokat repkedtem.
  • L Viper #14336
    A Jane's F-15 volt nagy durranás a maga korában. Főleg azoknak akik szerették a Microprose féle F-15 III-at is.
  • JoeDestroy
    #14335
    Leszek őszinte én annó sokat játszottam vele de ma már igen gyatra begyomást kelt a kabinbelső, és ezen a TeamSuperHornet TSH v3.1 sem segít (talán ez az utolsó patch amiről tudok) Elvileg kezelné a TIR4-et de nekem nem jött össze. A DI's féle szerintem komplexebb (és itt nem a grafra gondolok.).
  • Molnibalage
    #14334
    Nekem is megvan az F-18, de csak kipróbáltam valahogy nem jött be a sok Falcon után. (persze ahhoz is van pár upgrade, TSHV vagy miafene néven)
  • Wampa
    #14333
    Valahol meg kell szereznem ezt a Jane's féle cuccot,ha te ennyire rá vagy kattanva jó lehet.
    A su/Hornetben(D.I.)is ki lehetett tenni ilyen csalit,de én sose tudtam......ez nem ment soha ,hála a "jó"keyboard map"nek,meg a felderitő repüléseken az adat átvitel.
  • Molnibalage
    #14332
    És a szöveg a végén? Megpróbálom kierőszakolni, hogy ezt bemutathassam, ha már a másik videómat még nem lehet, mert egyes fejlesztések még nem készültek el hozzá. A videóban semmi olyat nem fogok mutatni amit már ne hoztak volna nyilvánosságra.
  • L Viper #14331
    Ezt én is észrevehettem volna.
    Sok nem látszik ezen a videón, de a nap az jól néz ki.

  • Molnibalage
    #14330
    Valakivel le kéne tesztelni az OF-et is multiban akinek van gépe hozzá.
  • Molnibalage
    #14329
    Mert a redviper-ből kiamaradt a d betű...

    redviper.extra.hu/MoFF5 end.rar
  • L Viper #14328
    Nem jön be :( Mi lenne ez, nagyon megnézném ?
  • L Viper #14327
    Ha csak sima Dogfight-ot repültek akkor ott még nincs nagy gépigény, a TE-ben sem vészes. A régi masinámon is jó FPS értékek voltak Dogfight-nál.
    Akkor volt kritikus és óriási a romlás, ha Campaignba léptem.
    Érdekes módon a kabinváltáskor ( 2D/3D ) sem gondolkodik, mint az RV-ben.
    Ezenkívül az RV nekem mindenben jobban bejön. A gépigény sokkal kisebb mint az OF-é és már Aeyes is RV alá dolgozik inkább.
    Az új FF5-ben remélem a látótávolsággal és a mindent átható párásságon javítanak, olyan legyen inkább, mint az FF3-ban ill. az OF-ben van.

  • Molnibalage
    #14326
    A földi rakétás járművek füstje nagyon régen el lett távolítva és tüzérségi kóddal lett az animációjuk helyetteseítve. Baluval váltott első levelezésem pont erről szólt, hogy akkro vetődött fel, hogy visszarakják. Azóta erről semmi.

    Az új füsteffekteknek sajnos van gyengéje is, NAGYON nagy zoomolásnál hülyén néznek ki, de cserébe nagy előnyük, hogy pl. az kondenzcsík baromi hosszú már alapból is FPS hit nélkül és E-3-at ALAP zoomon 17-20 mérfödlről is ki lehet szúrni. Agresszívebb flare dobálás is látszik akár 8-10 mérföldről. Nagyon oba*asz..

    Jelenleg CSAK repülőgépek látszanak a radaron, csak járműveknek van RCS értéke, de a repcsik kivételével a többinek 1-es érték van megadva. A földi radar észeléseket nem'tom hogyan számolja..
  • Gundark
    #14325
    A nagy AG rakéták nem látszanak a radaron? Mondjuk nem sokkal találkoztam a falconban. Az F/A 18ban annál inkább :) "vampire inbound" rulez :) Köcsög Tu 22esek annyit lőnek hogy nem győzzük elkapdosni :) Lesznek új fajta küldetés tipusok a hadjáratban? Kicsit személyesebbek :) Mint mondjuk a F/A 18ban :)) SARCAP, és hasonlók. Ha a füstök látványosabbak lesznek, akkor számithatok arra is hogy pl az MRLS ek mikor elkezdik szórni az áldást akkor látom őket pl aképpen mint az EECHban?
  • Molnibalage
    #14324
    Az egy dolog, de milyen gép kell ahhoz amikor MP-ben 4-6 gép repül ilyen közel egymáshoz. Tényleg durva, hogy akkor lesz gépem az OF-hez, ha majd a Fighter Ops-hoz veszek..
  • Molnibalage
    #14323
    Csali nem lesz bár az FF működése alapján sokmindenre látok ESÉLYT, de egylelőre nem fogalkoznak ezzel. A chaff/falre dobása alapján gondolom ezt. Azok is kapnak kameraállást, ergo objektumként kezelődnek. Akkor ennyi erővel lehet Radar Cross Section értéket is adni nekik. Csalik helyett első körben én annak örülnék, ha a nagy batár A-G rakéták látszódnának a radaron és nem fix RCS értéke lenne a gépeknek, hanem a rálátási szögtől függően lenne egy általános korrekciós görbe és még egyedi súlyozás típusonként és, hogy a függesztmény is számítson RCS szempontjából.

    A SA-2-őt írtam már. 14 vagy 15 rakéta van összesen aztán elfogy. Ha valami "kiemgy" a bubble-ból akkor asszem újra maxon lesz. Az újratöltési időre már nem emlékszem, de azért bőven érzékelhető és amíg van tartalék soha nem lövi el az üteg az összeset egy tartalék mindig van legalább. Az SA-10/12 és Patriotnak 16 db van betárazva. F4 Browse progival meg tudod nézni te magad is.