52965
  • L Viper #14442
    Majd írd le a tapasztalataid, sajnos most nincs időm megnézni.
  • L Viper #14441
    Üdv Gabbar és Repvez. Pihenjétek ki jól magatokat a kemény hét után.
  • Boconadi
    #14440
    Na megvan az éjjszakai programom azt hiszem :)
  • LeonSilver
    #14439
    Vattafakk??
  • Boconadi
    #14438
    Én is találkoztam már többször a zenével. Lock On-os videót kapásból vagy 4-et feltudnék sorolni amiben megegyezik a zene, valamennyire igazad van, de szerintem ahogy visszaolvasva nézem, Te is szereted, ha a saját videód alatt olyan zene muzsikál ami "csak" azalatt van.

    Nincs még :)
  • repvez
    #14437
    Én is tuléltem a hetet, nem volt könnyü, ellenben ennél csak nehezebb lesz.

    Amugy ezt látta vagy probálta már valaki?:
    webkamerás trackir ledek nélkül csak papir képpel.
  • LeonSilver
    #14436
    PM
  • Molnibalage
    #14435
    Én annyi repszimes videót láttam már volt olyan zene amivel már vagy 3-szor találkoztam, ha jó a képanyag rohadtul nem számít. Te pedig értesz hozzá mit ne mondjak, az FF fiúk először az hitték viccelek, mikor közöltem, hogy ez beza joy nélkül készült. Van már? :)
  • Boconadi
    #14434
    holnap szerintem
  • Tgabbar
    #14433
    Csókolom.Haza értem az első hetemről ésw még élek:).Majd mesélek,de mos tmennem kell .Holnap Lessz multi vagy esetleg ma?
  • Boconadi
    #14432
    "az RV az AF -nél"
  • Jammer
    #14431
    Hát kb 1-1,5 hónapig csak AF-el játszottam. Ahhoz képest az RV alapállapotában egy mese! :) Sokkal szebb az RV! És én átsiklottam az alábbi hibaüzi fölött és végig HiTiles nélkül játszottam az RV-t. Úgyhogy most keresek hozzá egy másik telepítőt!
  • Molnibalage
    #14430
    Mármint AF-nek?
  • Molnibalage
    #14429
    A vöröstől én készen vagyok. Biztos mert mindkét volt barátnőm vörös volt. :)
  • Jammer
    #14428
    Mondok egy viccet... Anynival szebb az RV az AF -nél, hogy eddig észre sem vettem, h HiTiles nélkül játszom! :) Most utánajárok honnan tudnám "beszerezni" egy működő verzióját...
  • Jammer
    #14427
    Hát egyszer egy ilyen ferdeszemű csajszit ha törik ha szakad is...
  • Boconadi
    #14426
    román csajszi a legjobb
  • Molnibalage
    #14425
    Akkor újítsuk fel egy régi témánkat. :)




  • Molnibalage
    #14424
    Az Aeyes. :)
  • Boconadi
    #14423
    De. Meg fasza a 3D-s F-14 kokpit is.

    #14400: Nekem nem tetszik. Számomra fusztráló, hogy lent van a horog felszállásnál...

    #14401: Úgy gondolom, hogy zavarna, hogy két Falcon videó alatt ugyan olyan zene van. De ha téged nem, engem marhára. Ha most én ugyan arra csinálnék videót és netán jobb lenne, avagy a roszabb, jönnének az "ilyen-olyan" kommentek, amire én nem vágyom, köszi. Szimplán zavar/zavarna és kész...


    A videókhoz magabiztosság az ugyan kell, csak elszállni magunktól nem .
  • Molnibalage
    #14422
    A legegyszerűbb újrarakni a Falcon-t.

    Egyébként az FF5 beta érdekes, mert nincs uninstallja elég egyszerűen törölni. FF5 felrakása után az MP F4.0 telepítője nem lát aktív telepítést engedi mégegyszer feltelepíteni tehát én úgy látom, hogy MINDENFÉLE registry trükk és átnevezés nélkül felmehet az OF is mellé így. Ha ez a jövőben is így marad simán fent lehet egyszerre a kettő. Majd megkérdezem.

    (De kinek lesz igénye rá? Haha! )
  • Jammer
    #14421
    Ittvan.

    >Link<
  • Jammer
    #14420
    Uhh lehet az a baj! Tényleg! Vmi hibát csinált... Mindjárt lefotózom.
  • L Viper #14419
    A Hitiles telepítés szabályosan történt? A terrain merger lefutott ?
  • Jammer
    #14418
    Az égvilágon semmit... A felbontást is változtattam és ez csak a Korea hadszíntéren generált akármelyik kampányban van így. Használok sok mindent de jelenleg még semmi nincs fölrakva. Érthetetlen számomra. :)
  • L Viper #14417
    Nálam hibátlanul megy.
    Használsz az alapon kívül más kabint? Realism Modot? Milyen felbontáson van a játék?
    A Kabintelepítés mindig a realism Mod után történjen.
    Csak a Campaign "feketedik"?
  • Jammer
    #14416
    Érdekes dologra jöttem rá az előbb... Eddig RV-ben nem is akartam Koreaban játsztani leginkább a Taiwan kampányt játszottam. Legenerálok egy Koreai kampányt és akármivel akármilyen bevetést akarok repülni egyszerűen nem tölt be a játék. Elkezdi tölteni, oldalt megy is fölfelé a kis képeken de a végén megáll és úgy marad. Újraraktam a következőképpen a játékot: F4->RV->2patch->HiTiles. Semmihez nem nyúltam, azonnal legeneráltam egy új kampányt és ugyanez. Valakinek vmi ötlet esetleg ?
  • L Viper #14415
    Hoppá !
  • L Viper #14414
    Ma nekem sem jó, a holnapot illetően, talán.
  • JoeDestroy
    #14413
    Multi nekem holnap jó.
    Ma üzemzavaros garázsesemények lesznek.
    Remélem nem a sárgaföldig :)
  • LeonSilver
    #14412
    Mindenki kap egy kindertojcit?
  • Molnibalage
    #14411
    Airbase tupírozás folyamatban.
  • Molnibalage
    #14410
    Aragorn szavaira figyelmezni tessék.
  • Scottt
    #14409
    Az-az ez kínzás de élvezzük :D
  • Solt
    #14408
    Ne mááár... ez olyan mint sajtreszelővel rejszólni... enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas! Ez kínzás... :))
  • Molnibalage
    #14407
    Egy lemaradt.

  • Molnibalage
    #14406
    Köszönöm elismerő szavakat mindenkitől. :)

    Pár módosított kép wallpaper-nek.


  • Solt
    #14405
    Megnéztem a videjót... hááát... Anyúúúúúúúúúúú... akaroooooom... (toporzékol)
  • Molnibalage
    #14404
    Kész van a javított videóklip, csak valami gáz van az extrával. Sem törölni, sem felmásolni nem enged a drága, csak letölteni...
  • Molnibalage
    #14403
    Derstef cimbi ajándéka.