52965
  • Molnibalage
    #14482
    Ez preview? Most keltem fel esküvő után. Kicsit fejnehéz vagyok...
  • LeonSilver
    #14481
  • L Viper #14480
    Lyámpaoszlyop
  • L Viper #14479
    1024x768
  • LeonSilver
    #14478
    1280 x 1024
  • Razor18
    #14477
    Ki milyen felbontásban nyomja? 1024 x 768 v. 1280 x 1024?
  • repvez
    #14476
    És az ima meghallgatásra talált :D
  • JoeDestroy
    #14475
    Uraim a mai kötelékes képek első küldetés túlélési arány 0%.
    Viper Ez az amit a múlt héten néztünk és gyalázatos eredménye lett (power plant)
    Második körből már átgondoltan 50-75% arányban megúszuk.




  • Gundark
    #14474
    Urak, köszönöm a mai adagot. A másodikra már majd nem sikerült :)
  • Boconadi
    #14473
    Mai "öngyi küldi" :]



  • Scottt
    #14472
    Hát földim úgylátszik egy cipőben járunk...22ig mindennap edzésem lesz:(
  • JoeDestroy
    #14471
    IP:88.209.229.134
  • L Viper #14470
    Húzós volt a hetem és holnaptól indul megint. Leesik a fejem :(
  • Boconadi
    #14469
    attól jöhetsz, maximum majd irsz
  • Scottt
    #14468
    Pázdki, hogy nincs mikim úgy mennék:(
  • JoeDestroy
    #14467
    Vipera leszel ma?
    Már lennénk öten.
    No meg aki mé akar az jöhet a Boci féle TS-re.
  • Gundark
    #14466
    Köszi :) Lémisztő_Vipera itt vagy? Gyere szervernek :)
  • Boconadi
    #14465
    Server Address: 87.229.7.118:8795
  • Gundark
    #14464
    Én még nem vagyok :) Mehetek?

    De nem találom a cimet sem.
  • JoeDestroy
    #14463
    Hamarosan jelentkezem a TS-en.
  • Boconadi
    #14462
    Ha most ráérsz, beizzithatnánk a freetrack-et :) Meg aki nincs beregelve még TS-re, az kérem jöjjön fel.
  • JoeDestroy
    #14461
    Egér módban kipróbáltam a TIR-t a DI's F-18-al és teljesen jól működött.
    Még a center is a helyén maradt. A FreeTr is ugyanezt produkálta egér módba.
  • Scottt
    #14460
    :)Ok,megjegyeztem, hogy lógok neked egy kötelékkel.Legyen már meg az a hülye mikrofon másik meghalélt:(
  • Gundark
    #14459
    És? Ha neked is az lesz akkor max géppárban repülünk :)
  • Scottt
    #14458
    ÚÚÚÚ.Gundark kr*va jó a logód:).Most gondolkoztam ,hogy nekem is kéne lassan egy logó.De most elúszott az egyetlen ötletem mert én is F-14re gondoltam.:((
  • Jammer
    #14457
    Ááá vissza minden! Megvan! :) Balázs oldalán ki van rakva... :))
  • Jammer
    #14456
    Be volt ide linkelve régebben egy mod ami a helyzetfényeket cserélte le egy jobbra... Letöltöttem de nagyon elkevertem vhová és nem találom... Nincs meg véletlenül valakinek? A gond az, hogy oldalral ezelőttről olvasgatom a topicot időben a "jelen" felé haladva és nem tudom hol volt ez de nagyon tetszett... Ha valakinek megvan esetleg fölrakná valahová?

    THX!
  • Bucser
    #14455
    "A programban nagyon jó ötletnek látom, hogy az érzékelt mozgást lehet csatolni az egérhez. Tehát azokban a játékokban is tudjuk használni, ami nem támogatja a trackIR-t, vagy amiben az egérrel mozgatjuk főként a kamerát. Tehát tegyük fel kodozunk, akkor amerre nézünk, arra megyünk. De egy jobb példa: ofp."

    TrackIR már a 2 verziója óta tudja ezt a megodlást. bár nem túl üdvözítő. egyedül OFP-en értelmes, mert ott külön kezelheted a forudlástól a fegyvert.

    de ArmA-ban sokkal jobban megoldották.
  • Boconadi
    #14454
    Na akkor a progiról:

    Hasonlóan működik mint a FreeTrack, csakhogy itt nem ledekkel kell játszadozni, hanem fehér színű fényforrásokkal. Lényege az lenne, hogy papírfecniket ragaszgatni egy sapkára, és azt érzékelné led ként.

    A progi alapvetően úgy működik, hogy fekete fehér webkamera állás mellett a fehér fényforrásokat érzékeli.
    Namármost a progi kicsit furcsa, ugyanis hiába rakom a papírt a sapkára vagy akárhová, ha valahonnan beletükröződik egy fehérebb fény a kamerába, akkor azt fogja venni (nagyon befojásolják a külső tényezők a hatást. pl: nappal van, lámpa a háttérben, stb...)Tehát, megkéne próbálni azt, hogy pici kis tükröket, vagy valami alufóliát tenni a papír helyett, hogy például a monitor fényét villantsa visszafelé a kamba, így inkább arra koncentrálna, és azt érzékelné.

    A programban nagyon jó ötletnek látom, hogy az érzékelt mozgást lehet csatolni az egérhez. Tehát azokban a játékokban is tudjuk használni, ami nem támogatja a trackIR-t, vagy amiben az egérrel mozgatjuk főként a kamerát. Tehát tegyük fel kodozunk, akkor amerre nézünk, arra megyünk. De egy jobb példa: ofp.
    mondjuk, lehet hogy ez csak nekem ujdonság

    Valójában még tesztelgetnem kéne (ledekkel például, alufóliával, stb), de nincs hozzá sok kedvem
  • Gundark
    #14453
    Lehet ki leszek átkozva, de nekem inkább az a Mustang kellene a pócról :) Este ha lesz multi mennék. De ezt az új TS izét nem tudom :)
  • repvez
    #14452
    Gratula a cicushoz!Már csak egy ilyet kell hozzá összeállitani:
    kép1
    kép2
    Egyébként honnan és mennyiért vetted?
  • repvez
    #14451
    Bocs, ha nagyon off leszek.
    Valakinek van tapasztalata,hogy milyen hálozsákot érdemes venni a mostani idöszakra.Lehetöleg minél kisebbre össze lehessen csomagolni ,nagyon könnyü legyen és meleg.A hervisbe néztem egyet 8k-ért az -12-től +19 fokig volt ráirva.A márkáját nem tudom,de talán az jó lehet?
  • Molnibalage
    #14450
    Valakinek nincsenek meg a SAAFOPS-ról lementett kabinok képei?
  • Scottt
    #14449
    Tyűű,odab*sz.Vajon Gripen kabin lesz benne?
  • Molnibalage
    #14448
    A honlapon fent van a MoFF5 javított verziója.
  • L Viper #14447
    Figyelem, a lap alján gyönyörű Viggen kabin !!!

    Ha még nem látta volna valaki !
  • Scottt
    #14446
    Zsolti véletlenül nem gondolkoztál mostanában azon, hogy megtudnád lepni a Scott-ot egy finom kis F-14es skinnel?
  • Wampa
    #14445
    Látni hogy fiatal harcos vagy.....nekünk már csak igen,iiigen,haggyá alunni ribanc!
  • zsoltfireman
    #14444
    Igen,igen,igen.....
    Bármikor......
  • repvez
    #14443
    Köszi ,rámfér.nem kell altató mese az elalváshoz :D