52965
  • Molnibalage
    #14722
    A végén a sok feketeség ahol nincs semmi. Elbasztam a kódolást. A-10 jelentből többet nem tudtam kicsikarni. Az AI ellen ennyire voltam képes. A követő kameranézet még ennél is ocsmányabb a sima mozgazás ellenére is..
  • L Viper #14721
    Hadjárat IP: 78.131.91.68
  • L Viper #14720
    Negyed óra...
  • eLGi84
    #14719
    Vipera gyere gamelni, nem a fotós énedet éld ki ... :D
  • L Viper #14718
    Igazi fanatizmus :

  • eLGi84
    #14717
    a tss.thomi.hu ts-en csináltam egy falcon channelt, password: falcon
  • Boconadi
    #14716
    Azt hittem, hogy csak nálam van gond :S

    A srácék lannt szerveztek a hétvégére, négy naposat elvileg. Lehet ez játszik közre.
  • eLGi84
    #14715
    skacok nem tudok csatlakozni a ts szerverhez:(
  • zaccos1
    #14714
    ÁÁÁ,most ébredezik,ráadásul a tiszteletemre telerakta a pelust...
  • JoeDestroy
    #14713
    Nem alszik?
  • zaccos1
    #14712
    P.csába,ma sem tudok jönni,mert egyedül maradtam a gyerekkel.Majd talán holnap,feltéve hogy lesz multi.Pedig jó lenne,mert már hiányzik...Na mindegy,jó mulatást!
  • JoeDestroy
    #14711
    A Partice systemes videón látható apró leváló repeszdarabok, repeszfelhők okoznak a játékban sérülést vagy hajtóműleállás, esetleg tüzet?
  • L Viper #14710
    Nekem mindegy, engem nem zavar a "fura" HUD.
  • Boconadi
    #14709
    :D
  • eLGi84
    #14708
    csak NE, ismétlem, NE block 40 esekkel repüljünk
  • eLGi84
    #14707
    Akkor leszek én a vezérgép :) a BRIEFING után, csak block40 esekkel repüljük.
  • L Viper #14706
    Nem tudom mit akartatok, de ez igen f@sza, kivéve 0:50-től 0:54-ig az A-10 est körbe követő döcögő kamerát.
  • L Viper #14705
    Úgy biza !
  • Molnibalage
    #14704
    Egy kis ajándék ki hibával.

    Sajnos nem sikerült EGYELŐRE megcsinálni vele azt amit akartunk. Így lett belőle előzetes. Külföldi oldalakra egyelőre ne postoljátok, majd megteszem én vagy Ara. Nektek azért adom, mert eltart amíg Ara is mozdul.
  • JoeDestroy
    #14703
    AF 12 patch+realism mod?
  • Molnibalage
    #14702
    Dobj már össze akkor te is egyet, lássam mi tetszik neked. :)

    Kecskemétre jön REPÜLNI EF-2000 spanyoloktól! Csak ez maradjon is így. Jön a műrepülő kötelékük. Ha F-15 repülne az még azért jó lenne. Vagy istenem, de jó lenne egy Szu-27 varinást már látni legalább a földön.

    (a gázvezetékért cserébe egy jöhetne....)
  • Gundark
    #14701
    Remélem este hamarabb indulunk mint múltkor. :) Ha már itt lesz az FF5 akkor mehetünk mi is vegyesben :)

  • Boconadi
    #14700
    nekem nem tetszik :D
  • Molnibalage
    #14699
    Nem az volt a kérdés, hanem hogy jól néz -e ki.
  • Boconadi
    #14698
    nem nagy kunszt
  • Bucser
    #14697
    nem az FC a szar ilyen téren hanem az ACE codecpack agresszív mint a szar. próbáld eltávolítani és no more TS mert leszedi azokat a codeceket is amiket még a windows rakott fel. (azóta nem használok Ace codecpackot hogy velem ezt volt kedves megcsinálni az a fos.)
  • Gundark
    #14696
    Héló :) és az előzetes megbeszélés? :) Destroy, ez a "nem repülök elöl" annyit tesz hogy nem akarsz vezérgép lenni? :) Pedig statisztikailag nekik nagyobb esélyük van a túlélésre olyan helyzetben mint voltunk :)
  • eLGi84
    #14695
    Én ráérek ma, és jövök is mint állat :)
  • Molnibalage
    #14694
    Checklisttel lenne rá esély. :)
  • rtfmZoli
    #14693
    A kabinbelső alapján ki tudna vele felszállni? :)
    (Ha teljesen lekapcsolt állapotban van)
  • Molnibalage
    #14692
    Már volt, de marha jó.
  • Jammer
    #14691
    Huhh ez bár kicsit off, de jól meg van csinálva! :)

    A-380 interior
  • Molnibalage
    #14690
    Na, milyen?

  • Jammer
    #14689
    Hát egyszer próbáltam ki az ACE-t akkor is tönkreb@szta az összes jóféle dolgot a gépemen... :)) FC, Native Instruments KORE, SoundForge, PropellerHeads Reason. Úgyhogy én részemről letettem róla. Egyébként pl a Propellerheads vagy a Native Instruments sem egy egyszerű és 3fős brand és náluk is bekavart szal én nemigen használom. De ugye kinek a pap kinek a pápa! :)
  • Molnibalage
    #14688
    Azt tudom, hogy az FC-nél bekavar, de nekem olyna soha nem volt. Azért megjegyzem, hogy kedves kis móka, ha egy ilyen common dolog megfeketeti és még ott a starfos...
  • Jammer
    #14687
    Ááá attól kiver a víz! :)) ACE pack nekem a lehető legtöbb helyen bekavar, főleg a Flaming Cliffs -ben... Nekem egy Xvid codec van fönn, meg pár specifikus amit használok de ennyi.
  • L Viper #14686
    Így van.
    A VLC-t viszont már régóta szeretem, korrekt kis program.
  • Molnibalage
    #14685
    Nekem simán megy az ŐSRÉGI Ace Megacodecpack-kel. Már vagy 4-5 éves, mégis csak szökőévenként van olyan, hogy nem megy vele valami mikor pár érdekes arc olyan formában kódol le dolgat, hogy még a kersővel sem nagyon találsz hozzá codecet. Mondhatom inteligens dolog.

    DivX5 vagy XVid kiválóan megfelel.
  • L Viper #14684
    Ehhez ajánlotta a VLC Media Playert. Tudom már melyik.
  • Molnibalage
    #14683
    Minden sértés nélkül elég furcsa dolgokat írkálnak ide az emberek..