52965
  • JoeDestroy
    #14762
    Én lenni ma dislex is!?
    V. csak szesszes?! :-))
  • JoeDestroy
    #14761
    A reptéri kifutót 100%-ban megsemmisítettük, és a létesítmények sora is teljesre sikeredett a debriefben. Némi mai dog!

    Köszönöm a mia repülést is!
  • Gundark
    #14760
    Nos. Boci a felszállástól kezdve szoros kötelékben jött velem.A malacokkal 230 csomót birtunk egyenesben :) Igaz 3 sparrow, egy konténer és 12 mk20 volt a rakomány. Csak a támadáskor váltunk szét. Szóval Boci aviátornak jár az előléptetés :)












    Aztán, valami történt. Azt hiszem a reptér utáni erdőben megbújó ravaszok eltaláltak. De valószinűbb hogy a kazettás illetve a célpont darabjai megütötték a gépet. Jó vas ez. Igaz 210 csomóra csökkent a sebesség, leállt az egyik hajtómű, felére esett a hidraulika nyomás, de stabilan repült (kicsit trimmeltem balra) és haza is ment volna. De nem ment, mert már mindenki leszállt mikor én még 30 mérföldre jártam a DMZ előtt , még javában ÉK területen :)





    Ez pedig dogfájt. Ittend lenni pájtosok mögöttem lőni erősen :)


  • Boconadi
    #14759



    Köszi a mókát, dogfight nagy volt! :D
  • Molnibalage
    #14758
    Köszi srácok a repkedést. A Pápa zarándoklatot tett a hívekkel a Szentföldön. :)
  • JoeDestroy
    #14757
    Gundark?
    F-4 pörölyök?
    OK!
  • JoeDestroy
    #14756
    Thomi szoba!
    pw:falcon
    No vajo?
    IP is lesz ha jön valapi:88.209.240.111
  • JoeDestroy
    #14755
    Most megyek!
  • zaccos1
    #14754
    Sajnos mentésem az nincs,ráadásul a netem is elég szar.Valaki még esetleg?Gundark?Destroy?Viper?
  • Molnibalage
    #14753
    Kell egy szerver azt csá. Meg hadjárat mentés. Én 1000 éve nem repültem veletek, nekem nincs..
  • zaccos1
    #14752
    Nah,mostmár szabad vagyok,úgyhogy felőlem mehetne....
  • Molnibalage
    #14751
    Na, múúúúúúúúúúúúúúúúúúti?
  • Jammer
    #14750
    Erre eddig nem jöttem rá! :)
  • Molnibalage
    #14749
    Ez nem igaz, csak félig! Ha az egér a csúszkán van akkor az egérgörgő működik. Ébernek kell lenni. :)
  • JoeDestroy
    #14748
    Másnak sem. Az RV-nél a listában nem tudsz görgővel lapozni (remélem csak eddig :-)).
  • Molnibalage
    #14747
    Mármint RV-ben nem tudsz egérrel zoomolni? Ilyenről még nem is halottam eddig.
  • Jammer
    #14746
    Lenne egy kérdésem/kérésem FF5-el kapcsolatban... Másnak sem ismeri a progi az egér görgőjét vagy csak a G7-et nem szereti ? Állandóan túlmegyek mindenen amit listából kell kiválasztani. :) Lehet ezen vhogyan segíteni ?
  • Gundark
    #14745
    Én jönnék ha lenne este múúti. Majd még benézek. Pörölyt akarok ! :)
  • JoeDestroy
    #14744
    THX.
    Oda is felrakom. Jól jön multinál.
    A ma este még képlékeny, majd ránézek a fórumra. kb ~1 óra múlva kiderül. Ki lenne még?
  • Molnibalage
    #14743
    Igen.
  • JoeDestroy
    #14742
    Az AF TE pack Korea 2005-ben is jó?
    Ha igen, oda is oda teszem.
  • Molnibalage
    #14741
    Ma este multi? Mikor, kik?
  • Molnibalage
    #14740
    ADSL neted van? A kapott IP címedet lehet, hogy előzőleg más használta és ő töltött le. Bontsad a kapcsolatot és próbáld újra. Majd felrakom tárhelyre is.
  • Gundark
    #14739
    Háj bojsz! :) Ha legközelebb röppenünk, meg kéne próbálni mégegyszer az utolsó bevetést. Legyőzhetnénk a csoda 29est. Én elviszem a Phantomokat. Azért valljuk be mikor Boci felszállt velük meglehetősen impresszivek voltak azzal a töménytelen mk20assal :) S mivel légvédelmi lefogónak mennek, (Hö gondolom azért hogy ők vesszenek oda ne a drága teknika :)) mélyrepülésben végig döngetnék az SA3asok felett. És akkor kiderülne hogy miért hivják őket izraelben Kurnass-nak, ami ugye pörölyt jelent :)
  • Wampa
    #14738
    Hello
    Balage én miért nem tudom leszedni a kis filmet a rapidszarról?Régebben engedett naponta egy valamit letölteni,de most mindig azt irja ki hogy tulléptem a szabad limitet:(
    De én ismerek olyat akinek dinamikus az IP cime és naponta leszed 10 cd-t......
  • Boconadi
    #14737
    Jah, a zenével kapcsolatban erre nem gondoltam.

    De repülhet 3000 méter felett egy A-10, ahogyan egy F-22 is 30 méteren :D
  • Molnibalage
    #14736
    Azért kellett az eredeti zenét használnom, mert azért egy flhivatalos játék introja nem használhat fel szerzői jog által védett számokat. Remélem ezt te is belátod...

    "Miért baj az, hogy egy A-10 3000 méteren van?"

    Mert nem valóságos? Mit keresne ott áruld már el? Egyszerűen nem az a repülési profilja. Az F-15C és F-22 sem 30 méteren repked...
  • Boconadi
    #14735
    Miért baj az, hogy egy A-10 3000 méteren van?

    Tény, hogy az alap intro ratyi, de nekem amit most csináltál sem tetszik. Ezek a hangok, és effektek nem kellenek alá. Más zene kell, más hangokkal. szvsz -.-

    Én tudnék ajánlani egy zenét, és szerintem frankón meglehetne vágni hangokkal alápakolni, fasza pörgősre csinálni. Legalábbis én látom benne a fantáziát.
  • Molnibalage
    #14734
    Mert a régi intro baromság. Mit keres egy A-10 3000 méter felett??? A nagy büdös semmit... A térképen tudok változtatni. Igen, ez lett volna betéve intronak, csak a Falcon intro olyan megveszekedett formátumban van, hogy a legjobb XVid videót is alákódolva okádék az egész...
  • Razor18
    #14733
    Gundark,

    Profil elment priviben.

    Üdv: Razor
  • rtfmZoli
    #14732
    Az A10-es klip meg azért nem jó, mert a földfelszín túl közelről látszik.
  • rtfmZoli
    #14731
    Nagyon jó lett, ez lesz a hivatalos intro?
    A zene, és a hangok jók, és az A10 kivételével(00:00:45:??-00:00:49:??) a képi anyag is.
    Tetszett a háttérben feltűnő HUD, viszont a térkép mintha túl nagy nagyításban lenne, kicsit kockás 00:00:23:??-től 00:00:28:??-ig, ha tudsz rajta javítani, változtatni, akkor tedd meg.
  • Gundark
    #14730
    Ó, Destroy elállitott valamit, mert külföldiül beszél minknekünk :)

    Ami meg a képet illeti : Elvtársak a célpont a rózsaszin területen található, két sárga meg egy zöld között A cél hogy sárga legyen, igy az ellenség eltéved :)

    Jó éjt mindenkinek, és köci a mai játékot.
  • JoeDestroy
    #14729
    Good Night Everybodi, Godd night developers!
    And Good nights and very thanks all flying guys at night.
  • L Viper #14728
    Mi ez agrár topic ?
  • Molnibalage
    #14727
    Új Hitiles. :)

  • L Viper #14726
    Multis képek:

    Vittünk most más típusokat is:




    A célterület feletti fogadtatás:


    Következő misszió:




    Dogfight:
  • Boconadi
    #14725
    szuszá
  • Molnibalage
    #14724
    A kibaszott KURVA életbe. A gépem veszi fel a hangot, de nincs hanom a TS-en! MI A FASZOM VAN??? Mindenki mellett UV -van , de nekem nem! ADJATOK MÁR JOGOT a dumára!!!
  • Molnibalage
    #14723
    Nem. A sérülésmodell a régi. A blast radius érték számít semmi más.