52965
  • Molnibalage
    #14802
    Nekem itt azt mondták, hogy mozgó kapcsolók vannak. Én bambulok, de nem látom sehol...
  • Molnibalage
    #14801
    Haladnak ezzel is.

    Szépen néz ki.
  • Scottt
    #14800
    Hát igen:)
  • Gundark
    #14799
    Gratulálok :) Az egészből a pinant értettem :))))
  • Molnibalage
    #14798
    Hát igen. :)
  • Wampa
    #14797
    Krisztusom.....akarom mondani szent Jehova.
    Ha rajtam mulna Izrael soem szűkőlködne utánpotlásban:))
    Az amcsi videon is feltünik egy csaj....az a 6 hónapos tipus
    Hat hónap a tengeren.........
  • Molnibalage
    #14796
    Offoljunk még egy kicsit. :)

    Még.

    És végül. :)
  • Molnibalage
    #14795
    Elborultak... :)
  • Molnibalage
    #14794
    Aha. Biztos. Én egy hangot sem értek belőle. :)
    Azért gratula!
  • Scottt
    #14793
    Kyokushin kai karate.8kyu,első körben Pinan sono ni.Másodikba Pinan yon.De vhogy útközben módosították a szabályzatot és azzal a kataval is indulhattál amivel előző körben.Így mindenki még1x pinan nivel indult.Én meg szenvedtem a yonnal.:)
    6nap mulva megint verseny lesz ;) De az már kumute lesz.
  • Wampa
    #14792
    Gratulálok én is

  • Wampa
    #14791
    Hello
    Milyen ryu,melyik kata?
  • Molnibalage
    #14790
    Karate?
  • L Viper #14789
    Gratulálok
  • Molnibalage
    #14788
    Azért van haladás itt is.

    A Csüt. Márc. 06, 2008 22:24 hozzászólás videóját töltsétek le. MARHA jó zene van alatta esélyes a köv videóklippre is. Sajnos az előadót nem tudom csak sejtem. (Lisa Gerrard?)
  • Molnibalage
    #14787
    Hangar azt mondta, hogy látott screeneket.
  • Scottt
    #14786
    Jól lemaradtam tőletek srácok..Nembaj míg ti itthon kockultatok addig én szép sunyiban Magyar Kata Bajnokságon felálltam a dobogó harmadik fokára.:)
  • L Viper #14785
    Ez eléggé felkavarja a dolgokat. Nehéz elhinni, de nem lenne rossz.
  • Molnibalage
    #14784
    Persze az is lehet, hogy aki beírta csak tréfál. A stílusa egyáltalán nem arról árulkodik.
  • repvez
    #14783
    Most akkor az OF-et ki hegeszti?Vagy Naldó annyira penge hogy egymaga dx9-re átpakolja a cuccot?
    Ezért lenne jo ha félretennének minden ellentétet és összefognának, hiszen értünk csinálják mindegyiket.De a mostani helyzet sztem senkinek sem elönyös mert igy mindig lesz amiben az egyik jobb a másiknál.
  • Molnibalage
    #14782
    Ma ezt olvastam, tessék kapaszkodni.

    Yep, OF beta is using DX9 and I heard this weekend from a reliable source they are working on heat blur......... costs you about 50% of your framerate though
  • Molnibalage
    #14781
    Dogfight training 1 TE.avi 1:51
    Dogfight training 2.avi 2:18
  • Razor18
    #14780
    Nem mondod...
  • Molnibalage
    #14779
    Légiharc. Valamelyikben...
  • Razor18
    #14778
    Balázs, melyik training videodban van szó a gépágyú/célzó funnel használatáról? A manualodban nem találtam sokmindent erről...
  • L Viper #14777
    Remélem jössz legközelebb te is.
  • Molnibalage
    #14776
    Jó duma. :)
  • Boconadi
    #14775
  • zaccos1
    #14774
    Köszönjük!Bár jut eszembe,te duplán kapod az áldást.A multi jó volt,annak ellenére hogy elég későn kezdtünk,és Balázs is hamar lelépett,na meg egyikünk megőrült és saját társára kezdett tüzelni(ugye Boci).De sebaj,repülünk még együtt..
  • L Viper #14773
    Jó egészséget neki és nektek is. El sem tudom képzelni mit éltél át .

    Multira már nem tudtam menni, hosszabb lett a nap, mint terveztem, de ez így is jó volt. Látom szép bevetést repültetek.
  • Boconadi
    #14772
  • zaccos1
    #14771
    Vagy csak szimplán "mindenki azt kapja amit érdemel"?!!
  • JoeDestroy
    #14770
    Hidd el.
    Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond!
    De a lényeg az hogy egészséges legyen!

    Először azt várod, hogy elinduljon, utána hogy megálljon már végre.
    Kezdjen beszélni, aztán hogy úgy tudjon levegőt kifújni, hogy nem hagyja el hang a száját.
    stb...
  • Gundark
    #14769
    Izí Zaccos úr, csak előkészit a jövőre :) Az már neccesebb lesz mikor 18 éves korában egy jól kivitelezett buli után csinálja majd veled ugyanezt :))
  • zaccos1
    #14768
    Túlságosan is jól van.Két hetes,de már most úgy megalázott mintmég soha senki.Péntek esti fürdetésnél először lehugyozott aztán ráfosott a kezemre,s ezek után megetettem és mikór a büfiztetésre került sor nyakonhányt.Egyébként tündéri....
  • Molnibalage
    #14767
    Múlt héten fogorvosnál jártam, mert mint utólag kiderült gyakrolatilag kettétört a régen tömött fogam. Gyökérkez stb. jön majd. A doki viszont betegen dolgozott. Faszán elkaptam tőle, de csak enyhébben. A hangom Lee Marvin hangjához hasonlít jelenleg... :)
  • Tgabbar
    #14766
    DE jó lett volna jönnöm..azért hiányzik a közös repkedés:).Mentségemre váljék,hogy köszönhetően az influenzának deliriumban töltöttem a hétvégét(kicsit progresszív volt,de azért benne volt a bugi a lábamban),most meg ugye megyek vissza,de jövő hétvégére hazajövök megint.Majd jelentkezem:).
    Zaccos:Remélem jól van a kiccsaládod,a gyerek működik és nem sok ébrentöltött órád van:).
  • Molnibalage
    #14765
    Kipróbáltan 1400 lábon a 440 csomós sebesség (C, 0,68 Mach) tartható 100% hajtóműtejesíménnyel az alábbi kongfigban két póttankkal.
  • Molnibalage
    #14764
    Mert rosszul repültetek. Utánégetővel fel kellett volna gyorsítani 400 környékéig és után vissza max. gázra. Az állászöget folyamatosan növelni kellett volna, de még ilyen rakománnyal is elérhető a 340-es sebesség simán.
  • zaccos1
    #14763
    Köszönöm a játékot Urak!Na meg az egyedi fényezést...