52965
  • Molnibalage
    #14882
    Mondjuk az utolsó mondat első része az nekem nem tisza. Gondban vagyok az ilyesfajta rövidítéssekkel..
  • Molnibalage
    #14881
    Sajnos ezt Falcon kódja jelenleg nem támogatja. Már ide is postoltam a javaslatot. Most megteszem megint.

    "- The bubble is too small for all CG gropus and combat ships.

    - Somehow should be reach that can use long range missiles from ~70-120 miles. --> In SEA radar mode the max. scale that is allowed only 40 miles. BAD! --> should be minimum 80 but 160 sould be better!

    - Needs a new guidance mode for long range radar guided missiles. I think we need a similar method as for ARH missiles. This method can be good, because ship can equipped with dispensers too! --> Should be visible on radar the big missiles! --> SAM's and CIWS can fight agains these!

    - (Modern ship's SAMs too accurate, have 100% kill ratio in the game I have never seen a miss I swear!

    These new things bring a WHOLE new dimension to FALCON!"

    Ez volt a válasz Dewdog-tól.

    "1) Need some tweaking of those Navy SAMs somehow to reduce hit chance.
    2) Need an EXE with the carrier code complete so can do some proper testing.
    3) Bubble changes shouldn't be a problem. I dunno the process for RWR.
    4) Yes, you should be able to launch from much larger distances like the JSOW from 25k. However JSOW goes after fixed target only at the Stpt. The Navy is moving....Your SeaMode Radar is not even going to pick them up beyond 40 miles and you can't see enough on AGM MFD to get a lock....

    just my .02 and hope someone has methods to implement your great thoughts."
  • Bucser
    #14880
    A saját kilőtt rakéták elleni ellentevékenységre. Azért a hajóknak van közel és távollégvédelmi rendszerei igen szépek. A közellégvédelem nem a repülők és helikopterek ellen van.
  • Molnibalage
    #14879
    Ezt a mondatot nem értem. Saját kilőtt rakétára gondolsz vagy a hajók által kilőttekre?
  • Molnibalage
    #14878
    Nem, nincs meg. Vígan megy 1,6 Mach-os szupercirkálás és utánégetővel is úgy megy 2 Mach-ig, hogy ehaj. Nagyon kijön a Falconban is, hogy nem nagyon van ellenfele a gépnek, pedig a szuperérzékeny RWR és istekirály AESA radarját nem tudjuk leszimuláni. A NCTR képessége is iszonyatos. kb 20-30 fokos szögben közeledett egy ellen és asszem 25 mérföldről már azonosította az NCTR mód...
  • Molnibalage
    #14877
    Nem is akármilyen. A 2D-s már majdnem készen a 3D-sből csak 3DS előnézetet láttam, de iszonyat durva lesz. Más változás is lesz, de arról most inkább nem... :)
  • Gundark
    #14876
    Boeing? A terhes cápa? :) És ezt a saját emberei adták neki :)) Nekem a 35ösből a helyből felszálló tetszik. Amikor kinyilnak az ajtók meg lefelé fordul a gsf az állat :) Olyan transzformeres :)) Az F22 tetszik. Még mindig megvan az a bug hogy 800 csomó felett szétesik? :) Mert az RVben igen :)) Valami durran és már égnek is a vészjelzők. De az a vicc hogy a többi nagyvas viszi szó nélkül a 800 felettit. Azok a képek jól néznek ki ahol a 15ös és a 22es együtt van. Akkor úgy néz ki mintha a 15ös lépett volna egy evolúciós lépcsőfokot és 22essé vált.:)) Ja mennyire lesz "valós" a repmodellje? Mármint természetesen a kereteink között. Tudom hogy már unsz Balázs, de az EFnek lesz új kabinja meg repmodellje? Mert az is tetszik. Lesz itt mivel röpülni :))

    Wampaboy :

    A Raptorhoz lesz. Szerintem a Lightninghez még nem. Az nagyon más. Tiszta képernyő az egész :))
  • Wampa
    #14875
    Jelzem az x gépek tudtommal nem sorozatgyártásra tervezett ,kisérleti gépek az amcsi terminológiában.Az y elnevezést kapják a tenderre elkészitett gépek,itt YF-22/23
    Ebből a 22 nyert(szerintem brrrrr)De nekem az f-35 szemben indult Boeing gép is jobban tetszett:)

    Balage ,lesz uj csili vili pit a 22 eshez?35 ös nem lesz?
  • Wampa
    #14874
    Nekem az YF-23 jobban tetszett
  • Bucser
    #14873
    Inkább a hajókra kéne ellentevékenység, mert nem minden kilőtt rakéta talál.
  • Molnibalage
    #14872
    Ja, az adatbázis turkálása közben érdekes dolgokra bukkantam. Az kifutó ellen bombák tulajdonságai meglehetősen érdekesek.

    A BetAB-500Shp, 200kgARB és BLU-107B (Durandal) értékei elég furán vannak belőle.

    1. Az összes damage value értéke ugyanaz, holott az utóbbi kettő a 250 kg-os kategórában van, a másik meg eggyel feljebb...

    2. A 2D statisztikája a BetAB-nek durvább, mint egy LGB-nek...

    So én megfelezetem a kisebbek sebzését és a találati arányát is lentebb vettem az összesnek, a hozzájuk hasonló nem irányított bombákéhoz lőttem be. (A BetAB-nál ez felezést jelentett!!). Mindjárt más az összkép... Nem képes egy mísz kóbór J-6 kötelék szarrá bombázni egy repteret, de a BLU-107-ből is kell ám a 6 legalábbb és egy gép nem elég a sikerhez egy áthúzásból.

    Elvileg el fogják fogadni ezeket a váltzotatásokat. A az orosz haditengerészeti rakéták sebzése is valami vicc. Kínai csoporton teszteltem. 3-4 találatot kibírnak AS-17-ből a rombolók és fregattok. Hát azért ez vicc.. Egy két Mach felett bejövő tárgy már önmagában elég combos pusztítást okoz. Szóval az ő sebzésük is meg lesz buherálva, sőt van egy pár hajó aminek szintén érdekes. A haditengerészetre most személy szerint rászálltam és megpróbálom azért élvezhetőbbé tenni. Persze a Falconnak van korlátai...
  • Molnibalage
    #14871
    Ja, hétvégén új FF5 preview kippet forgatok dersteffel. :)
  • Molnibalage
    #14870
    Hát hátulról nézve (4-5óra irányából) olyan a gép, mintha valaki mögélopakodott volna és iszonyatosan seggberúgta volna. Onnan irdatlan hülyén néz ki. Szemből, felülről szép.
  • Jammer
    #14869
    Ha a tudását nem is veszem számításba szerintem az egyik legszebb repülőgép amit valaha láttam... Valamiért nagyon tetszenek a kifelé döntött függőleges vezérsíkok és a szárnyainak alakja. Igazából az egészért oda vagyok mióta az XF-22 -t először megláttam.
  • Molnibalage
    #14868
    Tesztelgettem egy kicsit az új F-22 FM-et. Brutális. 1.6 Mach körüli szupercirkálás 9 km-en! A gép gyorsulása valami iszonyatos.
  • Wampa
    #14867
    [IMG][/IMG]
  • Gundark
    #14866
    Igazából nem "zavar" a hudja , hanem nem tetszik :) Tudom hogy csiri meg biri, de akkor sem tetszik. Ezért inkább kerülöm a 40est. Az 52es egyébként is jobban bejön :) De a 60as tetszene igazán. Remélem egyszer valaki megcsinálja :)
  • JoeDestroy
    #14865
    Ettől még nem látom (több böngészővel sen, -nincs csak üres hivatkozás-) a képet.
  • Wampa
    #14864
    A .....m a billentyűzetembe.Természetesen :"nem kell"
  • Wampa
    #14863
    Üdvös
    Nem kel,erre gondoltam: Jane Fonda-traitor; we will not forget
  • JoeDestroy
    #14862
    Nem jelenik meg a kép!
    Ahogy a lányom mondja, Kíváncsiságos vagyok!
    Relink .. . ..
  • Wampa
    #14861
    Hali
    Kis off,pár Spectrés jelvény
    Patchek
    Nekem ez tetszik a legjobban,Joe biztos képben van miért......
  • JoeDestroy
    #14860
    Jóvanna.
  • Boconadi
    #14859
    Azt, hogy ha kinnt van, akkor kinnt van, ha meg bennt akkor bennt. Nem viszi át normálisan az effektet. Ezért is írtam, hogy multiplayerben.
  • JoeDestroy
    #14858
    Nem, sp: singleplay. :)
    Nem figyeltem multi alatt, hogy grafikailag mit mutat a féklap.
  • Molnibalage
    #14857
    SuperPAK-kal nyomatad MP-ben?
  • JoeDestroy
    #14856
    Akit zavart a Blck40 "fura" HUD-ja nos, unreal ugyan, de sem 2D sem 3D alatt nincs már így (Gundark!). A ckpittypes.dat filet is editálni kell.

    Bl.40 kiválasztás után:
  • JoeDestroy
    #14855
    Ezt még mp-ben nem figyeltem sp-n fokozatos a graf is.
  • JoeDestroy
    #14854
    Kiheréltem az AF kabinokat 1680x1050 nincs fekete csík, teljes képernyő, igaz munden gép a Bl50-es graffal megy (más nincs kidolgozva erre) 2D és 3D is faja. (Aeyes! res 1920-al).
  • Molnibalage
    #14853
    Csak MP-ben ez grafikailag nem látszik!
  • JoeDestroy
    #14852
    Az AF-ben is lehet szakaszosan nyitni és zárni a féklapot, és a sebességet szabályozni.
  • Molnibalage
    #14851
    Jópofa.
  • Molnibalage
    #14850
    Arra gondolsz, hogy nem csak két állása van? Hétvégen le fogom tesztelni.
  • Boconadi
    #14849
    Balázs, FF5 multiplayerben a féklap normálisan ki fog nyitódni? Mármint remélem nem úgy mint az AF-ben.
  • Molnibalage
    #14848
    Ilyen skin kéne a Su-33-nak. A mostani az szerintem nem valóságos...

  • Molnibalage
    #14847
    Ilyen biztos nem lesz egy darabig. Az F-16 avionikai felépítése továbbra is gátat szab szinte mindennek.
  • Gundark
    #14846
    Még durvábbat kérdezek :) Egy F-4 (mert az rulez :) rampstart különbözni fog egy F-18 rampstarttól? Most leszámitva azt hogy mondjuk az adott kapcsolók máshol vannak. Tehát lesznek "tipus specifikus" inditások?
  • L Viper #14845
    A végleges akkor frankó lesz a látott alapján.
  • Molnibalage
    #14844
    Az még félkész.
  • L Viper #14843
    Az F4-es kabint mi már teszteltük Sindelnettel, hála a japán oldalnak :-)
    A kiszivárogtatott cuccban benne volt