52965
  • Molnibalage
    #14922
    Mármint a valóságban érted az R-27-es megjegyzést. A játékban, ha egyszer megszakad a befogás akkor helló...

    Az "ide lőjetek tábla" a HOJ estében igaz.
  • Caterpillar
    #14921
    Ami tuti hogy az R-27 még nem veszett fejsze nyele ha netán megszakad a besugárzás és gyors vagy és újra rámérsz a rakéta megkapja a jelet és esetleg még találhat is de általában az újra befogás túl sokáig tart...


    Usainál ha netán a célgép azt mondja "music on (ECM be)" a számítógép ezt gond nélkül és nem igazán zavartatva fogja lekövetni...


    Mindenesetre én személy szerint úgy gondolom adódhat olyan helyzet amikor az ECM inkább egy hatalmas "IDE LŐJETEK" tábla mintsem védelmet biztosító eszköz... :)
  • Caterpillar
    #14920
    Ellenben én a váltásban igen :)

    Viszont ez a majdcsak célbaér dolog necces... Gondolj bele hogy nagyrészt egy nem zavart célt sem találnak el a rakéták pedig arról még azt is tudod jobb esetben hogy milyen típus... :)
  • Molnibalage
    #14919
    Az AA-10 alklmazásnál kiír HOJ üzemmódot a HUD-on a játékban, de ha megszakítod a radarkapcsoltatot (STT-t) akkor bye-bye.
    Egyláltalán nem is kéne STT. Szóval erre értettem, hogy csak szöveg van modellezés nincs.

    A váltogatás az üzemmódok miatt meg az IFF miatt problémás meg azért ez nem olyan egyszerű, mint a villanyat kapcsolgatni. Egyszerűbb egyet simán egyet meg HOJ üzemmdóban indítani.
  • Molnibalage
    #14918
    Szerintem nagyjából korrekt amit mondasz.

    "ezért csak az irányát tudod a távolságát max saccolni."
    Ha mindig a jó irányba repül a rakéta akkor egyszer csak célbaér.

    A váltásban nem vagyok biztos.
  • Caterpillar
    #14917
    Őm egy dolgon megakadt a szemem, bár lehet rosszul értelmeztem, de tudomásom szerint ha elindítasz egy rakétát egy adott célra és az útközben netán ECM -t kapcsol akkor a váltás automatikusan megtörténik és ez nem okoz gondot a rakétának.

    Másrészről viszont a HOJ módnak a nagy problémája hogy távolságadat nem társul a kisugárzott jel mellé ezért csak az irányát tudod a távolságát max saccolni.

    A harmadik ami ugyan egyértelmű HOJ módban a rakéták találati aránya töredéke az egyébként mért értékeknek.


    Ha hülyeséget beszélek szóljatok és csöndben maradok.
  • Molnibalage
    #14916
    Szépek. OF.


  • Molnibalage
    #14915
    Kicsit eldurrant az agyam..
  • Molnibalage
    #14914
    Az új klipem készülget. Ami eddig megvan belőle űbereli a MoFF5-öt! És a multis felvételek még el sem készültek!
  • haflac
    #14913
    Bocsi az off miatt,de úgy gondolom,hogy ezt a vidit látni kell
    http://www.youtube.com/watch?v=Dmx6sjuUJDM&feature=related


    jobb mint Kecskeméten
  • Bucser
    #14912
    3.
  • Molnibalage
    #14911
    Gohtic? Melyikkel? Ma adtam al a G3-at...
  • Bucser
    #14910
    Tévedsz:) Total Warozok és Gothicozok meg néha GRAW-ozunk coopba haverokkal. Persze baromi keveset.
  • L Viper #14909
    Amikor még rengeteg időm volt a létező összes szimulátort végigjátszottam amihez hozzájutottam. Training, kampány stb. Kevés olyan volt ami nem tetszett.
    Az utóbbi időben már nincs annyi időm, de szimulátor is alíg akad új.
  • Gundark
    #14908
    De miért kéne dönteni? Ez nem a komoly élet ahol vagy ezt választod vagy azt és az kihatással van mindenre. Játssz mindkettővel. Én vagyok itt az egyetlen hitehagyott, aki mindenfélével játszik :) Nemrég feltették egy helyre a Freedom Force-t azt nyomtam végig újból sok év után. De mellette megy a GTR2 a WTCC meg a Race 07. A kód 4ről nem is beszélve. De hébe hóba még előveszem a Janes FA 18at, a DI superhornetet is. (ha ezek a hülyék nem nyirják ki egymást ebből a kettőből egy igen jó hornetszimet lehetett volna gyúrni :) Ja én meg ezt használom képfeltöltésre.
  • Bucser
    #14907
    Akkor próbáld ki a Jane's félét. sokkal jobb.
  • Wampa
    #14906
    Ja,meg nekem a DI Superhornet örök szerelem.
  • Wampa
    #14905
    Meg az IL-2....igaz az 2WW-os,de nekem nehezebb mint a Falcon,vagy a LOck On
    Főleg a sugárhajtású gépek az ujban......mármint az 1942 ben.Borzalmasan szar vagyok vele.Is.
  • LeonSilver
    #14904
    Ez is jó.
  • Molnibalage
    #14903
    Edig mindig az volt. Ez azért egy komolyabb oldal..
  • zsoltfireman
    #14902
    Huuuu......Ez még jobbaz sg-nél is!!!!! Remélem elérhető lesz mindíg!!!!
  • zsoltfireman
    #14901
    Koszi!!!!!!!!
  • Molnibalage
    #14900
    Ja. Ezt is betetetem majd a banner alá.
  • L Viper #14899
    Próbáld ezt Zsolti.
  • zsoltfireman
    #14898
    Tud valaki egy másik képfeltöltő oldalt ajánlani az sgupload-on kívűl????? Mert az nem elérhető!!!!
  • L Viper #14897
    Jól beszélsz Bácsi :-)
    Lonciban fasza az időjárás is. Alapvetően ez a két (csúnyán fogalmazva)harcigép szimulátor van, helisben meg az EECH.
    Személy szerint gyűjtök mindent ami repülős progi. Kell az, elfér.
    Én sem szeretek hasonlítgatni. Ha Loncival repülök, akkor nem azon nyafogok, hogy ez "mér" így van, amott nem így van és viszont.
    Örülök, hogy van és kikapcsolja az agyam egy jó bevetés. A multikról nem is beszélve.

    Jaja, RV-ben mikor oldassz egy rakétát, akkor is megbillen picit, az f@sza
  • LeonSilver
    #14896
    Szintén zenész.Én szivesen repülök a Loncival, Falconal vagy ha úgyhozza a kedvem akkor EECH-val és rohadtul nemérdekel, hogy melyiknek milyen az akármilye.Szeretem a röpcsiket, szórakoztat és pihetntet ha repülök ( ha már IRL nemtehetem ) és nekem csak és csakis ez a lényeg!

    ( azé Falconban is billent egy kicsinyt a gép ha ledobsz valami nagyot de nemkell trimmelni ) :P
  • L Viper #14895
    A hangulat, a dinamikus hadjárat jobb, részese vagy egy szimulált háborúnak, minden velejáróval együtt, nem csak előre konfigurált bevetéseket repülsz.
    Sokkal kisebb a gépigénye. Avionika messze összetetteb, klikkelhető kapcsolók, kidolgozottabb rádiózás.
    Sokan szidják a repmodellt, hogy nem csúszkál, nem libeg úgy a gép. mint a Lock Onban, de alapvetően ez F-16 szimulátor, Fly by Wire irányítási rendszerrel. Itt nem kell trimmelgetni, mert a computer elvégzi a kompenzációkat. Ha leoldasz egy bombát, nem húz félre a gép stb.

    Grafikában, táj részletességben jobb a Lock On. Egyesek tűzzel vassal irtanák a Falcont, állandóan szidják, hogy ilyen szar, meg olyan szar. Vagyunk itt jópáran, akik évek óta szinte csak Falconozunk, nekünk nagyon tetszik. Személy szerint én szeretem a Lock Ont is és az elődje a Flanker 2.5 is a nagy kedvencem volt.

    Nemsoká várható egy új csomag a Falconhoz, amiben sok szép grafikai fejlesztés is lesz.
    Nézd meg, egy kis előzetes.
  • Jammer
    #14894
    "Mik a Falcon előnyei?"

    A LockOn gyengéi... :)
  • scover
    #14893
    Hm?
  • Wampa
    #14892
    Balage:)))))
  • scover
    #14891
    Nem tudok dönteni. Lock On vagy Falcon...

    Mik a Falcon előnyei?
  • Wampa
    #14890
    De ki fog ezzel felszállni?
    Nem lesz könnyű......nagy poén lenne ha csak orosz manuálja lenne:)
    Én nekem még az EECH ban se volt egy rendes leszállásom,pedig ott nincs egy klikkelhető kepcsoló sem
  • Molnibalage
    #14889
    Na végre. :)
  • Molnibalage
    #14888
    Harrier esetében most is le van modellezve, persze igen messze van a valóságtól, de legalább van valami.
  • Bucser
    #14887
    Black Shark a Lowland-i Tiger Meet '08-on.

    Jahh a képen 4 touchscreen látható:)
  • zsoltfireman
    #14886
    Kiváncsi vagyok,hogy fogják lemodelezni.....STOL-VTOL....
    Szegény F-16-osok,mivel fogunkrepkedni,ha már nem lesznek?
    F-35,az egy szar......
  • Molnibalage
    #14885
    F-35 project most jelenleg nincs nem is tartom indokoltnak egyelőre mivel még a valóságban sem sokat tudni róla.
  • Molnibalage
    #14884
    Igen, arra. Most már ezt is tudom. :)
  • Razor18
    #14883
    Just my .02ra gondolsz? Az a "just my 2 cents", ami kb. annyit tesz "ez legalábbis az én véleményem".