52965
  • Molnibalage
    #14962
    Igen, ott állítható.
  • Gundark
    #14961
    Egy hullámban támadva üssük ki a repteret teljesen. Elöl durandalok, mögötte BSU 50esek, utána kazettások. Közben valaki meg SEADot megy. Bár inkább már csak alacsony védelem van, de ha jól láttam eljövetelkor még egy vagy két SA6 aktiv.

    Lordj, a Pápa jól mondja (hihi pápamobil vadászat dogfightban :) Nem kell a stick. Én a gázkar hátulján lévő HATot használom. A forgó meg az antennát állitja. Egy kézzel tudok radarozni :) Jut eszembe tegnap a kis sumák 21esek mélyrepülésben hogy bombázták a mieinket. 10 mérföldön belül voltak mikor végre sikerült jelet fogni róluk. Vagy inkább közelebb mert láttam az utánégetőjüket a radaron meg se kép se hang. Pedig párban dolgoztunk Tgabbarral. De ő is csak a G4eseket fogta. Ravasz.. De nem eléggé :)
  • Razor18
    #14960
    Azt sajnos nem fogod tudni megcsinálni, hogy a kurzor SEBESSÉGÉT a ministick kitérítésétől tedd függővé, de tudomásom szerint eleve a kurzor sebessége bár állítható a config-ban, de utána fix. Azt viszont meg lehet csinálni, hogy a ministickhez rendeled a kurzort, de ahhoz a stick-en Band-eket kell létrehozni.
  • Molnibalage
    #14959
    Az biztosan kell, hogy menjen. Gundark tud segíteni, neki X52-je van.
    (mondjuk én is tehetném a POV HAT-ra, ha már van Trak IR 4-em...)

    Ma este multi megint?
  • Molnibalage
    #14958
    Akkor legközelebb megint vissza lehet térni. Egyébként azért jópofa ez a légvédelem koncentrálság, az én új hadjáratomban is ehhez hasonló helyzet van az északi főváros körül, csak korhű fegyverzettel. Azért elsőre mindenhova berepülni tényleg lehetetlen. A bugok azért zavaróak. Az a fáránya RWR...
  • lordj
    #14957
    Saitek X52-m van, és szeretném használni rajta a ministicket a radarkurzor irányítására. Persze konfigurálhatok rá gombokat is, csak így elvész a folytonosság (azaz hogy minél jobban nyomom, annál gyorsabban megy a kurzor).
  • L Viper #14956
    Kezd már alakulni ez a hadjárat is, miután elmentél tesztelni, még reppentünk 3-an egy Bihac környéki bevetést.
    Annyi gond volt, hogy nem akart generálni oda bevetést, vagy sokat kellett volna várni a következőre, ezért az ATO-ban kerestünk egyet és annak a steer pointjait áthúztuk Bihacra.
    Határozottan látszik a ténykedésünk értelme, a légvédelem gyengül, de ebben a bevetésben még mindig veszélyesek voltak. Szépen sebészkedtünk, excellent-et kaptunk.
    A következőben szerintem visszük a Durandal-okat, egy áthúzást már be lehet vállalni, mostmár túlélhető.

    Jó volt a hangulat nagyon.
  • L Viper #14955
    A hajókat lestük meg :-) Arra értettem.
  • Molnibalage
    #14954
    Hát nem én! :)

    Bár láthatnátok az új videómat. Atombrutál lesz, nagyon sok dinamikus résszel.
  • L Viper #14953
    Köszi a mai repülést, pár kép:

    Ki ez ?



    Dogfight:







  • Molnibalage
    #14952
    Tehát az AF-ben egérrel rángatod az radarkurzort? Az RV-ben tuti nem lehet, de sok értelme nem is lenne. A radakruzor mozgatása két tengely mentén van eggérrel leprogramozni felesleges lenne, mert a valóságban sem ilyen elven működtetik.
  • lordj
    #14951
    Van valami mód arra, hogy az egérrel irányítsuk a radar kurzort RedViperben? Allied Forceban lehet olyan billentyűt beállítani, hogy "Toggle mouse SOI", de RV-ben ilyet nem találok.
  • L Viper #14950
    IP: 78.131.91.103 lesz
  • Tgabbar
    #14949
    Bazz....valóban(szintén kisbetűselbaszós)
  • Molnibalage
    #14948
    Falcon a jelszó. Az kavart meg engem, hogy én kisbetűvel szoktam írni végig.
  • L Viper #14947
    Gyere tss.thomi és falcon szoba, a jelszó, na vajonmi ???
  • Tgabbar
    #14946
    Na ez egy jó kérdés..... Hazaérek,úgyahogy kilábadozva ebből a gedva dögvészből,multi is lenne...erre nincs jelszó....
    Helló Urak:)!
  • Molnibalage
    #14945
    És mi a jelszó??
  • Molnibalage
    #14944
    Ok.
  • L Viper #14943
    Csináltam szobát, de kb. negyed óra múlva lenne jó.
  • Molnibalage
    #14942
    Akár most rögtön. TS a thomi?
  • L Viper #14941
    Neked mikor jó ?
  • Molnibalage
    #14940
    Akkor eddig ketten? Mikor kezdjünk?

  • JoeDestroy
    #14939
    Én csak holnap, v vasárrnap. De Legyen akkor is!!!
    Lövünk!
  • L Viper #14938
    Legyen
  • LeonSilver
    #14937
    Jaja.Én volt, hogy "kicsit" keményebben tettem oda a gépet és ( kis túlzással ) csa ka kokpit meg a kis pisze orr látszott ki a betonybúú. E
  • Molnibalage
    #14936
    Lesz ma multi?
  • JoeDestroy
    #14935
    Egy ~bug miatt az RV-ben,de az AF-ben is (megfigyeltem leszállás közben is multi alatt) a hátsó stabilizátorsíkok a híd alatt (valamint a kifutó betonján) el tudnak merülni a felszín alá (már többen bemutattuk ezt a mutatványt leszálláskor -még az AI is leveri a gépet néha).:-)
  • JoeDestroy
    #14934
    Ezek a mini repülők! tán a mostani aranysasban van cikk róluk.Ha megfigyeled, 7,5x6 m kb. Erős csapat.
  • L Viper #14933
    Biztos nyaralni voltam
  • Molnibalage
    #14932
    Mutáns Tu-22M.

  • Molnibalage
    #14931
    Ezt pedig már linkeltem bő 1-2 évvel ezelőtt a Patrick oldaláról.
  • L Viper #14930
    Nagyon durva
  • LeonSilver
    #14929
    Persze.Némó kapitány :P
  • haflac
    #14928
    ettől alacsonyabban tud valaki repülni?
    http://www.indavideo.hu/video/Nagyon_alacsonyan
  • Jammer
    #14927
    Értem, köszönöm...
  • Molnibalage
    #14926
    Az még x16-os on is nehéz követni... Az időgyorsítás tuti, hogy exe kódolt.
  • Jammer
    #14925
    Éppen ez az. Szeretném nézni közben mi történik, milyen bevetések folynak a történések következményeként... Csak úgy figyelgetni. :)
  • Scottt
    #14924
    Hagyd úgy a géped menyjél fürödni,aludni..;):D
  • Jammer
    #14923
    Valaki aki egy kicsit mélyebben ismeri a program működését ( Balázs ? ) meg tudná mondani, hogy lehet -e olyat csinálni, hogy esetleg vmi fileban átírok valamit és a hadjárat közben gyorsabban telik az idő ? Másképpen lehet -e a mostani maximális 64x -es szorzót ( persze ezeknek a többszöröseire gondoltam pl.: 128, 256 ) föntebb emelni ? Kíváncsi lennék hogyan zajlanak a dolgok "nélkülem" hosszabb távon csak jelenleg elég lassan halad előre max 64 -es szorzóval...