52965
  • Scottt
    #15122
    "Állj át a jó oldalra Luke érzem benned az erőt.."
  • Molnibalage
    #15121
    Lonci videó.

    A készítők között van egy leendő FF dev tag is.
  • Molnibalage
    #15120
    Hmmmm.. Én még a Pénznyelő című filmben halottam. Az idestova kb. 20 éves film. Hol voltak ők még akkor... :)
  • Gundark
    #15119
    Ezt a "két hét múlva" dumát, még Oleg Maddox találta fel még jó idővel ezelőtt mikor azt kérdezte bárki hogy mikor jelenik meg a legújabb pecs az IL2-höz. Mivel a SoW:BoB is az ő projektje, és meglepő módon csúszik, itt is ezt alkalmazza. Néha durvábban, akkor egy évet tol :)
  • Molnibalage
    #15118
    ?
  • Gundark
    #15117
    Ja akkor a szokásos. Azt hittem két hét múlva a SoW:BoB jelenik meg :)
  • Molnibalage
    #15116
    Két hét! :)

    (Tavaly novemberben még február utolsó hete volt azóta hallgatnak, mint szar a fűben... Putyin szerint soha nem fog kijönni.
  • Gundark
    #15115
    A BS mikorra lett igérve?
  • Molnibalage
    #15114
    Kiváló wallpaper anyag.
  • JoeDestroy
    #15113
    Hát ez combosan át lett szabva!
  • Molnibalage
    #15112
    Azért ezek a textúrák nem semmik...
  • Molnibalage
    #15111
    Most már ideje a diplomámmal is foglalkozni. Az FF beta tevékenységem is csak az olvasásra és pár javaslatr korlátozódik. Az egyik új kész pitet nem is teszteltem és multi sem vót a hétvégén. Jövő hétvégén megint röpikupa, most már van nyelsuli is, stb. Zajlik az életem.
  • JoeDestroy
    #15110
    Úgy látom tavaszodik. Ritkulnak a bejegyzések, mindenkinek akad egy kis dolga :) Nekem is.
  • zaccos1
    #15109
    Köszönöm a segítséget!!!Ezidáig ízi avionikával játszottam,s nem kellett semmit csinálni,de most próbálkozok a realisztikkal.
  • Gundark
    #15108
    Na, akkor essen szó a mi kis alaptípusunkról is
  • Razor18
    #15107
    Vajon mitől ez az első dolog mnden Falcon topic FAQ-jában?
  • L Viper #15106
    Jobb Shift+mínusszal átváltod kerékkormányzás módba miután leraktad, utána működik a joyon a rudder.
  • Boconadi
    #15105
    meg kell nyomni a shift + - (kötőjel, alsóvonal, vagymija tök, itt a jobb shift mellett egyből), hogy bekapcsold a futókormányzást.
  • zaccos1
    #15104
    Urak!egy hülye kérdés,landolás után mivel tudom a kerekeket kormányozni?
  • Boconadi
    #15103
    ez az idiota effekt minek hozzá?
  • L Viper #15102
    Azért 1917 tavaszán voltak rendesen események.
    Az angolok veszteségei szembeötlőek, ugyebár "Bloody April"-ként is ismeretes ez az időszak.



    Pár infó itt.
  • Wampa
    #15101
    Max Immelmann a lille-i sas, aki azért kapta ezt a szép nevet, mert ő egyedül volt a város "légiereje"

  • Molnibalage
    #15100
    Nem, nem igazán. Háborús felvételen látni ilyen leborításokat simán. Ne feledd 250 km/h felett elég ritkán repültek.

    Ja és kb. 100'000 repcsit gyártottak az I.Vh alatt...
  • Gundark
    #15099
    Nem rossz, persze ha leszámitjuk a költői túlzásokat :) Egy egy olyan kis manővertől amit ott bemutatnak vidáman leszakadt volna a szárny :) Mondjuk amik tetszenek, azok a tömegjelenetek :) Báz az egész háború alatt nem gyártottak annyi gépet mint ami ott volt :)) Jó a háború vége felé már előfordultak nagy kötelékek, de az igazi időkben ott volt pl Max Immelmann a lille-i sas, aki azért kapta ezt a szép nevet, mert ő egyedül volt a város "légiereje" Persze a dologhoz hozzátartozik még az is hogy olyan nagy élet akkoriban még nem volt az égben, szinte csak a felderitők jártak arra. (akkor is a korának az F-22esével repült a nagykirály eindeckerrel :)
  • L Viper #15098
    Nem Falcon, nem játék, meg OFF is:

    De nagyon tetszik, meg a zene is jó !
  • Molnibalage
    #15097
    Akkor ez Block 52-höz van? Be kell rakni a többihez is azt jóvan..
  • L Viper #15096
    Igen, lentebb raktam be letöltő linket.
    Az is szimpi, hogy a játékmappába rak egy uninstallt is, tehát eltávolítható, ha nem tetszene.
    Ahogy néztem a Block 40-es 3D-je a régi maradt.
  • JoeDestroy
    #15095
    Zerk 2.0?
  • L Viper #15094
    Animált lett végre a kabinnyitás, ez nagyon jó lett.
    Nem egy OF, vagy RV, de klasszisokkal jobb, mint az eredeti 3D-s pit volt. Mindenképp ajánlom feltelepíteni:





  • Molnibalage
    #15093
    "We are working on a completely new Falcon 3d pit that should be a real step forward. We don't have a testable prototype, though, yet, so it may not be ready for this release.

    But, when it is ready, it will rock"

    Ezt azért kéretik nem propagálni.

    Mikor beszálltam az FF5 fejlesztésébe, már akkor is elég durva dolgok voltak benne, de azért amik most futnak az már tényleg durva. PÉNZÉRT nem kapsz ma ilyen szimet nemhogy ingyen...
  • Molnibalage
    #15092
    ELVILEG lehetséges, de csak úgy ha az ALAP 3DS formázumhoz hozzáférsz valahogy "csupaszon". A repcsik 3D modelljének kiexportálásához van már progi, de ez igen sok szinten szerzői jogi problémákat vet fel. Pénzes kiegeket és az alap cuccokat nem lehet felhasználni.

    A skinkészítés terén a Falconban is változni fog asszem egy-két dolog.
  • Molnibalage
    #15091
    Nekem is olyan vót...
  • Molnibalage
    #15090
    Screenshot?
  • franko2
    #15089
    Hú ez tényleg iszonyat dúrván néz ki, most kérdek két hülyességet, 1: nem lehet valahogy beletenni ezt a Falconba? 2: az MS Flight Simulátort tudtommal úgy készítették hogy mindenféle kiegészítőt lehessen hozzá készíteni, nem lehet olyan kiegészítőt készíteni amitől használható lenne vadászgépszimulátornak az FS-t? Nagyon gyönyörű repgépek, helikopterek vannak az FS-hez, és mivel azt alapból is moddolhatóvá csinálták talán könnyebb lenne hozzá fejleszteni mint a Falconhoz. Én nem értek a fejlesztésekhez meg a játékkészítéshez, ezért lehet hogy hülyességeket kérdeztem.
  • Gundark
    #15088
    A TSHkat felraktad?
  • LeonSilver
    #15087
    Hát ettől elaléltam vazz ..
  • Wampa
    #15086
    Üdv Gundark
    Nem tudsz pár linket ahonnan fel tudom javitani a Jane F18 grafikáját,nagyon ocsmány.
    Egyenlőre nekem nyomába se ér a DI -s F18 -nak.A pit is borzalmas
    Azt se értem a training közben a faxért kockás a tenger,feliratokkal?
  • Wampa
    #15085
    Kész vagyok.....
  • repvez
    #15084
    FSX F16-os kabin
    Remélem megérjük hogy ilyen kinézet melett teljesen müködö harci simet is gyártanak.Talán a Fighter ops ilyen lesz
  • L Viper #15083
    AF-hez kint van a 2.0-ás Zerk 3D-s kabin !

    Frugals Forum info...



    Mediafire link