52965
  • L Viper #15162
    Sajna egyet sem. Korán keltem, este 10-ig dolgoztam.
  • L Viper #15161
    Tényleg jó kis klip !

    Annyira jók ezek a Lazystones felhők, pedig már milyen régen kreálta őket és mégis ez van még a legújabb OF-ben is.

    Anno a Superpak 4-hez is ezeket használtam.
  • Scottt
    #15160
    Földim úgylátom jókedved van..Ez hány jégert takar?
  • L Viper #15159
    Nyugi én is csak másodjára vettem észre
  • repvez
    #15158
    Mentségemre szolgáljon,hogy 8 orát buszosztam ma összesen és az éjszakám se volt valami kényelmes és hosszu
    Aludnom is kéne má
  • L Viper #15157
    Senki nem tud olvasni ? H.A.W.X. IKSZ a végén.
  • Wampa
    #15156
    Pont most akartam betenni én is.....H.A.W.K képek
  • L Viper #15155
    A Frugalson is ezzel poénkodtak, hogy Falcon5 !
  • repvez
    #15154
    Ahogy Swarci mondaná "visszatértem" :)

    Egy kis könnyed repkedést azértmegér majd ez az alkotás is már csak a táj és tom clancy történet miatt is:

    H.A.W.K
    Remélem ezek a képek nem az introbol vannak,bár ha azt vesszük akkor lehet hogy ace combat6 clone lesz.

    Balage jok az infok és én is csak azt tudom mondani, hogy ha csak apró javitásokat is ,de sokszor kell kiadni hozzá, hogy érezze az ember hogy foglalkoznak vele és nem csak PS-be effekteznek és azt mondják hogy készül valami csak várjatok.
  • Molnibalage
    #15153
    Egész jó.
  • Molnibalage
    #15152
    Konkrét nincs, de a Ara nekem azt mondta erre, hogy hamarosan végrehajt egy "fagyasztást". El lesz döntve mi kerül be a következőbe és mi nem fér bele. Gondolom szeretné már ő is kiadni. Ha saccolnom kéne azt mondanám, hogy kb. 4 hónap, de én optimista vagyok.

    December közepén kedődött az mostani beta összekaparása és feb. 1. óta nyúzzuk. Eltelt kb. 2 hónap. Ha mostantól számítva 1 hónapon belül kezdődik a gereplyézés, akkor az még kb. 1 hónap míg kijön az új beta és legalább 1 hónapig azt is nyúzni ell. A
  • Scottt
    #15151
    Na ez jól hangzik:)És a megapatch megjelenési idejéről nincsen semmi?
  • L Viper #15150
    Amíg nincs kész addig jó lesz a HiTiles is.
  • Molnibalage
    #15149
    A RIPTiles nem fog belekerülni az új patchbe, nem készül el időre szerintem. Mivel csak textúracsomag, ez egy egyszerű copyval "installálható" lesz később. Egyszer elkészül, csak ki kell várni. A Hitiles-t el lehet felejteni, egy gyengre tréfa az RIPTiles-hoz képest.
  • L Viper #15148
    Ezek igazán jó hírek.

    Az az igazság, hogy nekem már úgy is teljesen megfelelt a RedViper, ahogy az volt, ha csak egy olyan új multipatchet adnátok ki, amivel nem csak a Dogfight és TE játszható én már azzal is elégedett lettem volna.

    A fejlesztéseket látva és amik haladnak, azért persze jobban örülök, hogy sok más is lesz benne. És jobb textúrák lesznek, mint a HiTiles-é, ez azért jó.
  • Molnibalage
    #15147
    Skacok ez FF fejleszétse GŐZERŐVEL fog haladni az FF5 kiadása után. Sajnos nagyon sok futó dolog már nem fog belekerülni, viszont emiatt korábban jöhet ki. A későbbi dolgok elivleg későbbi patchekben jönnek majd amire nem kell majd olyan sokat várni, mint a major release-ek közötti idő. ELVILEG, de ez még nem biztos én ezt javasoltam Ara-nak!

    SOHA nem volt még akkor potenciál az FF-ben talán, mint most és ezt nem én íretam le, de nagyon is egyetértej vele Az elmúlt hónapban 6 új tag jött és midannyian NAGYON keményen nyomják. Programozók, 3D modellezők, stb. Valaki a való életben 18 éve F-16 technikus, ő írta néhány szoftverét az IGAZI gépnek!! Szóval az F-16 NAGYON finomra lesz hangolva majd, ha végeznek vele.
    Az új 3D modeller NAGYON tud.
    Ebbe dolgozott bele.

    Több új beta tester is lett, nagyon nyúzzák a cuccot. Összefoglalva, NAGYON megy a szekér és nemhogy lassulna, pörög a dev topic mint állat néha még hétköznap is. Hétvégén meg aztán nem gyengén.

    Akkor egy kis konkrétum ami nem top secret. Egy orosz srác is csatlakozott, igen hasznos segítség lesz a vörös oldal kidolgozásában. Az orosz gépeken levő zavarótöltetek mennyiségét végre PONTOSAN ismerem. Azért megelepő, hogy az új Su-33 és Su-30 gépeken is csak annyi van, mint a Szu-27 gépeken 3x32 darab. Ma azért ez szerintem már édeskevés, de ők tudják... A Su-24M gépen (még nem modernizált) meg csak 2x24!!! Azért egy elsővonalas vérbeli alacsonytámadótól és többre számítottam főleg, hogy amennyire tudom, a Su-17M4-en is JÓVAL több van ennél!! A MIG-29-es 2x30, de ezt eddig is tudtam.
  • Molnibalage
    #15146
    Szerintem MK-83 vagy MK-84 bombaoldási teszt volt, csak a fegyvertartóval együtt esett le a dolog.
  • JoeDestroy
    #15145
    Erről vajon mi vált le?
  • JoeDestroy
    #15144
    Király!
  • L Viper #15143
    Akkor addig marad Multira az AF.
    Inkább kerüljön még bele sok szép és jó dolog, érdemesebb akkor később kiadni.
  • Molnibalage
    #15142
    Nem, csak az a május 31. mint dátum nem igaz. Én igazából örülök nenki, mert államvizsga előtt nem ezzel kéne töltenem az időmet és mint ahogy írtam NAGYON sokminden belekerülhet. ESZMÉLETLEN, hogy mi zajlik most..
  • Gundark
    #15141
    Lighting rulez :)
  • Scottt
    #15140
    De akkor meg sose fog megjelenni?
  • L Viper #15139
    Ez ugyanaz, mint amit Destroy belinkelt, csak a balesetes rész nélkül.
  • Molnibalage
    #15138
    Ja skacok megkérdeztem Aragornt, pillanatnyilag nincs release date, de ez a JÓ hír! NAGYON sok NAGYON ütős project fut most, így legalább belekerülhet mind.
  • Molnibalage
    #15137
    F-15? Na akkor ez kő neked!
  • Molnibalage
    #15136
    Azzal az a gond, hogy erősen időjárás és egyéb tényezők függvénye, nem mindig látszik. Akarsz egy spécit látni? Tessék.

  • L Viper #15135
    Nagyon sokkoló a balesetes része !
    F15-ök nagyon királyak benne és ez a zene hozzá, nálam totál bejön. Metallica még '88-ban jó zenét játszott.
  • JoeDestroy
    #15134
    Sűrítmény!
    Egy-két részletét már láttam külön, de a végén a 15-ösök marhajók.

    A hangkúp kondenzkörét nem akarják lemodellezni az FF-ben? :)
  • JoeDestroy
    #15133
    Mai preview.
    Jó tájrészlet, +dokkoló hajók.
  • L Viper #15132
    Erre a topikra gondolsz "megpörgetésileg" ?
    Tavasz van, meg vihar előtti csend az FF5 megjelenéséig
  • Scottt
    #15131
    Igen.Csak nemjutott idő arra, hogy megmutassam mert Sedó kipontozott:(
    Topikot megpörgessük 1hónapja még napi 100üzenet ment el most meg semmi:(
  • Molnibalage
    #15130
    Hát ez se ma vót, de nagyon jó!!!
  • L Viper #15129
    A kék Tomkandúros óta volt új ?
  • Scottt
    #15128
    Méret a lényeg topik.Sedó meg kipontozott.Új logóm láttad már Földim?:)
  • L Viper #15127
    Messziről kell nézni
  • Molnibalage
    #15126
    A felbontása lehetett volna nagyobb. Nagyon pixeles és recés helyenként. Egyébként fasza, jó a zene is.
  • L Viper #15125
    Nagyon profin összerakott videó, le a kalappal. A vágások, a feliratozás a záróképek. Tetszett.
  • Molnibalage
    #15124
    Az, hagyján de ezért a beszólásért miért? Jól orrbaverném azt a nethuszárt aki így élvezkedik...
  • L Viper #15123
    Már megint sárga háromszögek ?
    Melyik topikban szóltál be ? Hová lett a szép logód földim ?