52965
  • L Viper #15202
    Gondolom Korea '83 maniac barátom ez Neked eléggé a szíved csücske !

  • Molnibalage
    #15201
    Az emlegetett. Szerintem megvan a maga bája.
  • Molnibalage
    #15200
    OF fanoknak.
  • L Viper #15199
    Uszáskor is áramvonalas a feje és 10 évet húzott le, ha nem említette volna még -ne feledjük !
  • Gundark
    #15198
    Igazából a "future weapons" abszolút nézhető. Csak le kell venni a hangot :) Nem láttam sokat, de abban "jópofa" fegyverek voltak. Mint pl a Javelin, a GPS-es lőszerrel tüzelő tüzérség, MRLSek LCAC-k meg hasonló "látványos" dolgok. Jó hát közben a kopasz futtatja magát mert ő szíl volt :) (a vizes dolgot mindig elmondja. Legalábbis abban amit láttam. Lehet hogy ezért kopasz. Nem kell hajat száritania mikor kiszílezik a tengerparton :) De a forditások sem gyengék. :) De a legjobb akkor is a "legjobb 10". A musztáng jobb mint a raptor.
  • JoeDestroy
    #15197
    Az igen!?!
  • LeonSilver
    #15196
    Apám, ez mekkora !!!! Isten bizony régen röhögtem ekkorát.Ahogy a faszi dobálja a csalit .....
  • Scottt
    #15195
    Úristen, Chaff:D:D
  • Molnibalage
    #15194
    Azért szépek az OF modellek és az F-15E személynez nem egyfele bámul..

  • Molnibalage
    #15193
    Chaff!! :)
  • Molnibalage
    #15192
    Ez beteg! :)
  • Molnibalage
    #15191
    És F-16A. A kedvencem. :)
  • L Viper #15190
    Az a muksó minden adásban 10x megemléti a leszolgált 10 évét. Lételeme a víz, bla - bla...

    Balage, ez nagyon szép skin.
  • Molnibalage
    #15189
    Izraeli F-16A skin. Talán gyün még több is.
  • Scottt
    #15188
    Az műsör igazából szórakoztatásra van kitaláva.Igazi jenki propaganda.És úgy beszél mintakit elkapott a farbatosz vagy valami hangszál betegsége lenne.."Tuggyák tíz évig voltam néví szíl kommandós"
  • Bucser
    #15187
    Ha jót akarsz magadnak nem nézed a Future Weapons-t... az a fószer egy tehetségtelen ripacs. Nem beszélve arról, hogy szerintem irodamunkát végezhetett a Seal-nél, mert egy normális katona nem lenne hajlandó semmi pénzért ennyi faszságot összebeszélni mint az...
  • Wampa
    #15186
    Hát a Mig 25 F 15 el nem teljesen értek egyet.....az F 15 mint váltótipus szükségszerű volt,mint a flottánál a Tomcatek....
    A multkor nétegettem a Future Weapons sorozatot a DC-n.A csávó valami seales jóember kurva büszke volt hogyborzalmas 6 g-t huztak neki.....mondom Navy Seal 10 év.
    A palinak orgazmusa volt hogy ki tudta csatolni magát a katapultülsből viz alatt:))
    Mondom:egy fóka.
    Az Orange Country choppers-ben felvitték a kis puki főszerelő gyereket és 10 G ig huzták egy 16 ossal.Az nem volt igy beájulva magától.
  • Gundark
    #15185
    Az XB-70es nincs elfelejtve. Érdekes, bár nem túl használható konstrukció volt. A kor sebesség divatját követte. Ezenkivül mindig is elő fog kerülni a tipusismertetők során hiszen : Xb-70 3makkos bombázó- válasz-A MiG-25 a 3makkos elfogója- válasz-F15 és az F15 váltótipusa a Raptor. Ami azért még egy darabig velünk marad :)
  • Wampa
    #15184
    Ez nem sikerült,itt a site
    Érdekes hogy néha nem teszi be a képet
    x-planes
  • Wampa
    #15183
    Azért sok elfelejtett érdekes x gép van
  • Wampa
    #15182
    Igen érdekes gép.....
  • Wampa
    #15181
    A MIG- 25 "szülőatyja"
  • LeonSilver
    #15180
    UffOff

    Közel vóót ..

    Kövezzenek meg érte de valamikor 1-2 éve volt hír, hogy a manust így elcsapta a röpcsi.Egy fél napig röhögtem rajta.Azért csa kgondoljatok bele, ez az abszolut balszerencse...


  • L Viper #15179
    Mielőtt még valaki felháborodna a sok OFF miatt, vezeklésképp ( nem joyzsinóros önkorbácsolás ) néhány szép RV-s kép:














  • Scottt
    #15178
    Jó szám:)Szintúgy rockosabb metalosabb műfajt szívlelem;)
  • JoeDestroy
    #15177
    THX a gondolatod, már ez az X52 korában alkalmaztam. Ha megint megnézed, kb 7-12 fok körül val a joy és a gázkar lerakva. Nekem is az volt a tapasztalt, hogy a hátra húzott joy kényelmetlen. E miatt először én is ékeltem, (ld. korai fórumképek) de most a tartólap döntött. (a teljes felfekvés miatt).

  • L Viper #15176
    Ejj földim, pont ezt hallgatjuk kollégámmal a melóhelyen, meg mást is persze :-)

    Destroyhoz csatlakoznék én is mindenevő vagyok a rockosabb, metalosabb műfajon belül, nem érdekel kicsoda, ha megtetszik, felőlem lehetnek fűszoknyás benszülöttek is
    Lehet elektrosabb, vagy a legdurvább.

    Gondolkodtam, mit szúrjak be, ez most nagyon bejön. Elég durva :-)
  • Caterpillar
    #15175
    Szia!


    Nem szeretnék belevauzni de lenne egy építő jellegű ötletem a kényelem jegyében! :)

    Nem kell nagy változtatásra gondolnod... :) Tulajdonképpen egy éket kellene elhelyezned a bot talpa alá úgy hogy az előrefelé lejtsen.

    Ha ez zavaros akkor próbáld ki hogy magadmellé rakod a kezed mintha megfognád a joy -t és kényelmes helyzetbe "igazítod" a csuklódat. Ekkor ha minden igaz az alkarod felső éle egy vonalba esik a kézfejed felső élével nem úgy mint jelenleg amikor az alsó él párhuzamos ezzel egy elég kényelmetlen természetellenes kéztartást idézve elő.

    Tehát a lényeg hogy meg kellene billentened a joy -t előrefelé a kezednek megfelelően. :) Nem nagy munka de mindenképpen megéri mert tényleg sokkal kényelmesebb lesz!!


    Remélem tudtam segíteni, ha esetleg mégsem lenne érthető leghamarabb holnap tudnék képet berakni! :)

    Üdv!
  • Scottt
    #15174
    Na akkor kedvencem jófajta finn folkmetal
  • JoeDestroy
    #15173
    Teljes OFF!
    És minden ami Rock'N Roll!
    Hegyalja? '91-'04 között, no meg tavaj.
    És idén is megint :D !
    Minden jó dallamos (nem tátogós) zenét szeretek.
    Led Zeppellintől a Santanán keresztül a Sepulturáig mindent!
    Csak valaki játszon. Lehet az a másik kedvencem, a 100 tagú cigányzenekar is. (csak muzikálisan!)
  • Bucser
    #15172
    Én az Old-style-t szeretem:)
  • JoeDestroy
    #15171
    Na ja!
  • JoeDestroy
    #15170
    Príma!
    Egy másik kedvencem!
  • Scottt
    #15169
    A ledekkel a fejeden úgy nézel ki mint egy ufo:)
  • sindelnet
    #15168
    Gilbert sem nokedli,de inkább ezt nézd meg Joe:S.R.V.
  • JoeDestroy
    #15167
    Így már nem! Teszteltem.
    In Flight:

    És a kadét :D!
    OFF!
    Már aki szereti!
    ON.
  • Bucser
    #15166
    hosszútávon nem fárasztó, hogy ennyire magasan van a joystick része a cougarnak?
  • JoeDestroy
    #15165
    Némi Feelinges átalakítást műveltem a kezelőszervek elhelyezésével,
    a kényelem jegyében.



    Hátradőlős, könyöktámaszos lett! :)
    Üdv. népek!
  • L Viper #15164
  • Wampa
    #15163
    Üdv kedves Watson
    A tény hogy az én elirásom megegyezik a Repvezével azt bizonyitja hogy tudok olvasni,ugyanis a cimet az övéről lestem:))
    Sherlock