52965
  • L Viper #15282
    Medieval 2: Total War. Megvan. Szép és részletes a grafika.
  • L Viper #15281
    Mi lenne ez pontosan és hol van ez a topic ?
  • Scottt
    #15280
    Na jelöltettem az M2TW topickban házigazdának:)Szurkoljatok, hogy megkapjam..Bucsi és a Pápa játszik vele úgyhogy nem rossz játék
  • Gundark
    #15279
    Jól néz ki. Majd meglátjuk lesz e belőle új vörös báró. Addig is egy kis művészet :)

  • L Viper #15278
    OFF, de repül:

    Knights Of The Sky

    Ez a szim nem tűnik rossznak.
  • L Viper #15277
    Csak gyorsan
  • Molnibalage
    #15276
    Az FW állítólag új helyre költözik.
  • L Viper #15275
    Még most sem lehet elérni a Frugals és Global Falcon fórumokat.
    Mi a franc lehet ?
  • Molnibalage
    #15274
    Az igen.
  • JoeDestroy
    #15273
    Műanyaggyárat!
    sok sok marha nagy géppel, 2-4 MW hajtóművekkel + statikus készülékekkel : ) ! Terveim szerint szombat du gyárindítás!
  • L Viper #15272
    Mit javitassz ? Érjen véget :-)
  • JoeDestroy
    #15271
    Ha a javításunk végre véget ér én is jelentkezem!
    Remélem :) !
  • L Viper #15270
    Már nagyon óhajtom, én benne vagyok
    Végre lesz időm szombat este !
  • Molnibalage
    #15269
    Szombaton esetleg multi? Még nem biztos, hogy ráérek, de kéne már egyet repkedni. Nem indítottam el egyik Falcon-t sem már vagy 2 hete..

  • Gundark
    #15268
    Ma tanmesénk.

    Vannak Nagyok.




    És vannak akik nagynak képzelik magukat :)


    Jaaa, Lémisztő kaphatok büntetőpontot? Jó lenne :) Más ennyi idős korában már megkapta az életfogytiglanját :) Én még csak kicsi lépésekben haladok. Ma büntipont, holnap a Csillag :))
  • Molnibalage
    #15267
    Ja.
  • L Viper #15266
    Ez egy szépen összerakott oldal!

    Klikk : 388 TH

    Vannak TE-k a downloadban !
  • L Viper #15265
    Szép csokor
  • Molnibalage
    #15264
    Új shotok.
  • L Viper #15263
    Ezért büntetőpontot érdemelnél, eretnek
  • Scottt
    #15262
    Elindul a tajiga apacs meg elkezdi követni csak megy 200 mögötte alacsonyan amennyire lehet és uccu.
  • LeonSilver
    #15261
    Éppen arra gondoltam, hogy a HM-be kellene neki levelet írni.
    Majd meglássuk.Egyébként nagyon jó képeket készít, szóval nem egy mezei turiszt.
  • haflac
    #15260
    én megyek májusban a pápai reptérre,egy két fotó erejéig(grippenbe szerettem volna ülni de az valahogy nem nagyon látszik megvalósulni,talán kecskeméten),aki nekem intézte, az após,mi minisztériumi engedéllyel megyünk majd(a személyi igazolványom számától a kocsi rendszámáig kellett egy csomó adat),egy magyarnak sem könnyű bejutni,nemhogy egy németnek.
  • Gundark
    #15259
    Égjetek a bűnben hitetlenek :)

    Ez egy igazi autóverseny :)



    Ez itt egy Porsche. Mégpedig egy Spyder RS



    Ő pedig egy igazi DÍZEL motoros versenyótó :) És még jó is! (sorban taroltak mindenkit a Le Manson meg a hosszútávú versenyeken.)



    De legyen még egy a kedvetekért :)

  • LeonSilver
    #15258
    Igen.Az most ~ 180 dollárok.A másik meg LED-es mutatvány.
  • Molnibalage
    #15257
    A clip-es az amikor tükröződő fémfelületek vannak? Nekem olyan Track IR 4 van. Akciósan 35-ért Balu-tól. :)
  • LeonSilver
    #15256
    Huhuuu gyerekek.Nagy királyság eza trekk izé.Asszem elkezdem összekapirgálni a lét egy gyárira
    Van akinek a 180$-os, sapkás clipes van? A 200$-os LED-es sokkal jobb??
  • Molnibalage
    #15255
    Na egy jó hírrel kezdeném. Az FF5 kiadása közeleg, az általam jósolt 4 hónap még a végén bejön... A rossz hír, hogy emiatt sok most futó project nem fog belekerülni.
  • Gundark
    #15254
    Igen, egy cselendzser vagy egy hetvenkettes ritkán megy kétszázzal :) Ezenkivül ezek a játszások (Apacs vs jag, lotus vs csel) kb annyira jók mint amikor Bocskorgabit elviszik versenyezni 29el Paliklaci ellen :)
  • Molnibalage
    #15253
    ?? Azért egy 200-zal robogó célnál az előtartás smafu? 1 km-es átlagos lőtáv mellett még a lssú céloknél is kell.. Erősem kétlem, hogy ekkora sebességű céllal képes lenne megbírkozni főleg, ha merőlegesen halad hozzád képest. Mondjuk ez nem is feladatuk...
  • Scottt
    #15252
    Ráküldöd a hydrákat azt csókolom.Kül ha van sisak display mit kell ezen szenvedni Hellfirével?Sisak display,kocsira ránéz lőgomb gépágyú teszi a dolgát:)
  • L Viper #15251
    Sem a Frugals forum, sem a Global Falcon nem jön be...
  • L Viper #15250
    Köszi Zsolti.
  • zsoltfireman
    #15249
    Ha még nincs meg...
    AF F-16 tails
  • LeonSilver
    #15248
    Ja.ÉS persze esetleg szolnokon?
    Az öcsém ugyan ott végzett ( Hind hajtőműveket szerelt a suli után Szentkirályon ) de egyrészt régen másrészt meg már nincs a szakmában ( a hülyéje )
  • LeonSilver
    #15247
    Srácok!

    Nincs tök véletlenül valakinek a pápai röptéren valami ismerőse aki segítene bejutni egy fotósnak?Csak valami elérhetőség kellene.
    Egy német fényékpész kérdezte.Íme a levelentyű:

    Hello

    I have very important question to you. Can you help me to get into Papa airbase and Szolnok? I really want to photograph the aircraft stored there but I din´´t got any reply yet. Do you have a contact who can help me any further.

    Nagyon Köszenem

    Jörg

    Itt vannak a képei, egészen jók.

    Szóval ha valaki tud segíteni az szóljon legyenszives.
    Kössz!
  • zaccos1
    #15246
    Te vagy az én barátom!Hozzám inkább a kocsik állnak közel meg az autósport,de tetszik nagyon a repülés is,szerintem a két dolog nem zárja ki egymást.Ja,de azért ennyire nem vagyok kocsibuzi hogy naponta mosogassam.
  • L Viper #15245
    Ez legyen is a végszó

    Sportkocsi, ugyanmááá...
  • Gundark
    #15244
    Na jó de ez igy nem ér Belőle csak egy van. Illetve vannak tanítványok, de azért még messze ő e vezető. NEKI megadná magát a cselendzser tank is
  • L Viper #15243
    Igen, ez az a körzeti megbízott, egyre gondolunk. Aki szigorúan kéri a jogosítványt és a forgalmi engedélyt is