52965
  • JoeDestroy
    #15322
    Már úgy látom másokat is zavart az alábbi probléma.
    2D pit-hez képesti (ez a valós) 3D pit CCIP és stp. gyémánt elcsúszás orvoslása TrackIr ill. FreeTrack használat esetén.
    A Z tengelyen a görbét úgy kell szerkeszteni, hogy egy nagyobb DeadZone legyen a center környezetében akár FOV a funkciója, akár 6DOF Z.
    A többi tengelynél sem árt ezt beállítani, de azoknál szinte minimális lehet ez az érték. Ez azért kell, mert csak a centerpontban adja vissza a HUD pontosan a célra a szimbólumokat (a valóságban sem követi az ember nézőpontját -gondolom én, nehéz lenne, meg már ott a sisakcélzó.) és így egyszerű a centert megtalálni, a csata forgatagában. Hotkeyt sem árt az alapról átállítani valami nem használtra (pl. sh+F12, v nálam a bal Win gomb)
    Régebben talán multin volt már erről szó.
    A lenti linken az Ara supportban is ez a téma.
    Freefalcon topic
  • Molnibalage
    #15321
    Ejnye. :)
  • L Viper #15320
    Strike Fighter Project videó:
    De ismerősek ezek a tájtextúrák

  • JoeDestroy
    #15319
    Abban lehet bízni (talán), hogy a ~80 repült óra éves szinten (most már talán eléri a 'százast') megy feljebb; sztem mi többet repülünk virtuális erre kialakított valónkban. (Az F-15 tolóerő kategóriába eső gépek csak fékezőernyő közbenső használatával maradnak a magyar légtérben felszállás után . A többi meg immelmant kezd a kifutót elhagyva)
  • L Viper #15318
    Amit az USA nekünk el akart adni, nem voltak új gépek évjárat szerint valóban, de repült óra szerint viszont nem is voltak öregek. Bő üzemidő tartalékkal rendelkeztek. Annak idején cikkezett róla az Aranysas is (lehet még akkor Topgun volt). Természetesen elektronikai korszerűsítéssel, de hogy melyik csomag pontosan, azt passzolom.
    Emlékszem még fantáziaképek is megjelentek F16-osokról ék alakú magyar felségjellel.
    Az akkori katonai szakértők szerint, messze a legjobb választás lett volna nekünk, árban, teljesítményben, fegyverzetben is.

    A Gripent nem kell szidni, ez van, ezt kell megbecsülni, más kérdés, hogy sokak meglepetésére lett ez a befutó. Akkor gazdasági szempontokra hivatkoztak, hogy az ország érdekeinek ez így jobb, stb-stb.
  • Gundark
    #15317
    Digital Integration Super Hornet. Jó volt. De hogy legyen egy kis korea is :)



    Ja és Joe :) Magyar égre magyar ufót :)
  • Molnibalage
    #15316
    Valamlyik Hornetes a kettő közül. Gundark és a többiek ismerik.

    Az FF5-ös "milyen lesz lesz" kérdésekre még én sem tudok válaszolni, mert nem tudom hogy mi az ami még az időben belefér. Azt már tudom, hogy mi az ami BIZTOSAN nem lesz benne sajnos.
  • franko2
    #15315
    Volt régen valami szim amibe voltak mozgó emberek, ilyesmi nincs tervbe a Falconnál? Esetleg valaki nem tudja pontosan mi volt ennek a szimnek a neve, azt hiszem valami anyahajós szim volt.
  • franko2
    #15314
    Szerintem is jó a Gripen, az amerikai F16-orsról meg ha jól hallottam valami régebbi elektronikával felszerelt darabokat akartak eladni, olyat amit az usa már kiselejtezett, akkor már inkább a Mig 29-eket lett volna érdemesebb rendbehozni azért a pénzért. Lenne egy kérdésem is az új Falconba lessz Gripen, mennyire lessz kidolgozva, esetleg van kép róla?
  • Scottt
    #15313
    Szar a videó kártya 5mp-s laggok vannak a videóban:@
  • JoeDestroy
    #15312
    Most néztem a Grippen videót.
    No mivel sokaknak ellene ez a gép hát íme az én véleményem is.
    Nem nagy. Sőt kifejezettem kicsi. De fordulékony, és a sárkánya miatt széles sebességtartományban stabil. 4. generációs, fejlett elekronika és fegyverrendszer. És kicsi ország, kicsi repülő! (Tudi! kerozin meg egyéb fajlagos fogyasztás alacsonyabb)
    Nekem tetszik a kicsike!
  • JoeDestroy
    #15311
    Jól megaszondtam :) TrackIR No!
    Ezt még (is) érdemes megtekinteni:
  • JoeDestroy
    #15310
    TarkIR egér módban, igy az egérmozgást átveszi. Ebben ugyan nem próbáltam, de a DI's Superhornetben jól működött ez a mód.
    Mig-23 csak kívülről. Se létra se átlátszó kabin, és a gépek zárva vannak.
    A Mig-21 be tudtam belefényképezni csak, de ott is csak kívülről.

  • L Viper #15309
    Írtam privátot, hogy ne legyen Offolás :-)
  • Molnibalage
    #15308
    OFF

    Érdekes, hogy mintha több A-G fegyver lenne benne, mint a Lonciban...
    A gond az, hogy olyan elcseszett színkészlete van a tájnak, hogy a rakéták füstjei reménytelenül nem látsztanak. Track IR-t sem támogat én legalábbis nem tudtam előcsalni. Az alap konfigja a joynak is valami borzalmas. Sokat kell majd vele szívnom, hogy menjen. A másik fura, hogy városok felett az FPS néha lemegy 24 köré, holott még a Lonci sem csinál ilyet nálam. Érdekes.

    ON
  • L Viper #15307
    Na ez jó :-)
    Szedd le azt a két csinosító csomagot hozzá, amit bepostoltam a Frugalsra.

    A képek alatt van a második link.

    Elég régen csináltam ezeket a dolgokat, netről összeollózott és javítgatott cucc. Sok munkám van benne. A neten egyszerűen nem volt egy hiba nélküli terep mod, mindegyik letölthetőnek volt valami ronda baja. Általában az éjszakai textúrákkal.

    Valamikor de sokat is Flankereztem, pár év után megint elővettem, hiába régi, még most is tetszik.
  • Molnibalage
    #15306
    Viper, működik a Flanker asszem. Majd egy órát szórakoztam vele hiba nélkül. Kikapcsoltam mindkét AVG-t és úgy néz ki működik!
  • Gundark
    #15305
    Raptor? Hah, EZ a vadászgép :)

  • Molnibalage
    #15304
    Szép.
  • repvez
    #15303
    200MB-os Gripen HD video
  • L Viper #15302
    Gundark ! Banner cserebere ? inkább multiztál volna :-)

    Pár mai kép, Balkán hadjárat folytatás volt:













  • Tgabbar
    #15301
    Köszönet a mai multiért:).Hiányoltuk a többieket.


  • Gundark
    #15300
    Szép kis csoki :)

  • L Viper #15299
    Csináltam TS-en szobát:
    tss,thomi.hu Falcon-falcon, ahogy szoktuk.
  • Gundark
    #15298
    Jöhet a sok modern csiribiri gép, de akkor is ez volt az utolsó tuti vas :)

  • repvez
    #15297
    Sztem a kabin belsö fényképezését azt el lehet felejteni,mert ha kinnt áll akkor a levegöt már eleresztette és anélkül nem lehet kinyitni.Csak ugy mint a szu22 esetében.
    Összel én is tervezem meglátodatni ezt a muzeumot, meg a kecelit is meg kéne egyszer.
  • Tgabbar
    #15296
    Amikor én a legutóbb voltam,nagyon nem kísért senki.Van amibe bele lehet nézni,de azért nem árt ha gyúrsz karra,hogy az apródott felemeld,hogy belenézhessen a repcsibe,de ha beszéltek a az ott lévő bácsival,biztos segíteni fog,legalább is úgy emlékszem velünk nem volt genyó.Gondolom kocsival mentek,ha mentek(ha teheted azzal menjetek,mert az ottani helyijáratos menetrend kicsit botrányos főleg hétvégén).
  • JoeDestroy
    #15295
    THX!

    Mi ott a menetrend? Bele lehet menni néhány gépbe?
    (Ha más nem lesz a fiút ráküldöm az ügyeletes vigyázóra. Hátha nem tud neki nemet mondani)
  • Tgabbar
    #15294
    Esetleg ha nem lenne jó a nyitvatartás a következő hétvégén megnézem Neked személyesen:).
    Multi akkor mikor lesz ma?
  • Tgabbar
    #15293
    Katt rám Joe
  • JoeDestroy
    #15292
    Csak nem textúrát kellene pontositani, v. készíteni az FF5-ben?
  • Molnibalage
    #15291
    Ha elmész akkor légszíves fotózzad szét a MIG-23 kabint pilóta szemmagasságból több irányból is és a paneleket is külön! ;)
  • JoeDestroy
    #15290
    Elképzelhető, bár még nem forognak a gépek!
    De ha igen, akkor lehet h. kacskaringósan fogok repülni

    Help me!
    A szolnoki rep.múzeum holnap nyitva van?
    Bele lehet ott nézni a gépekbe?
    Gabesz már egy ideje nyúz, hogy menjünk el.
  • Molnibalage
    #15289
    Ma este multi? Fél tizenegy körül jó? Előtte még egy kis ser lemegy. :)
  • Molnibalage
    #15288
    FW online. :)
  • Bucser
    #15287
    ez a Shogun óta így van.

    Az általam javasolt Mod csak nehezebbé teszi mert nagyobb a térkép és több atartomány valamint sokkal nagyobbak a büntetések.
  • L Viper #15286
    Ezt még régebben belinkeltem ide, de böngészés közben, megint belebotlottam. Egyszerűen fenomenális.
    Nem lehet elég korán kezdeni. ( A kínai óvodásoknak egy kis propaganda )

    F22 VS J-10

  • Molnibalage
    #15285
    Bassz.. FF5 leak. :)
  • Molnibalage
    #15284
    Én már nagyon régen nem. Hatalmas csalódás volt, bár lehet hogy a Bucser által javaslot MOD jobbá teszi. Vicc, hogy ma minden játékot a rajongók fejeznek be és tesznek játszhatóvá. A CIV IV még két kieg után is szar, a RoM után lett úgy ahogy játszható. Az AI viszont mindenhol csal...
  • Scottt
    #15283
    Ehhez azonban kb az én gépem 2-3x nyújtó erőmű kéne.Paksi 3as reaktor very high grafon 5000fős csatánál 20fps hátha meglenne:)