52965
  • L Viper #15402
    Nagyon remekbeszabott leírás free-track építéshez.
    Az FS fórumokra volt linkelve, Alert jóvoltából. ( Köszönjük mi is. )



    PDF Letöltés itt !
  • L Viper #15401
    Erről a projectről mit tudsz Balage? A görögök rajta vannak még, vajon mikor adják ki.
    Tetszetős modellek láthatóak itt.
  • L Viper #15400
    Kéne egy jó signatura ?
  • Molnibalage
    #15399
    Hölgyeim és uraim, új Tajvan hadjárat és egyebek Dersteftől.
  • Molnibalage
    #15398
    Na, márimnt ilyet.

  • Molnibalage
    #15397
    Valami ilyesmit szeretnék én is. Veszett jól néz ki szerintem.
  • Molnibalage
    #15396
    Mármint maga a gép szép vagy a 3D modell a játékban? Mert a 3D modellben agyonveri a Raptor szinte az összes gépet.
  • L Viper #15395
    Nagyon ígéretes.

    Leon a Su-27 bizony sokkal szebb. F22, ronda szögletes vas
  • LeonSilver
    #15394
    Viszont a SU-27 még mindig szebb mint a 22-es :P
    szvsz
  • Solt
    #15393
    Uhhh... gyönyörűűűűűű
  • Molnibalage
    #15392
    Na, milyen?

  • Molnibalage
    #15391
    Az új repmodelle meg aztán hajjaj... 2 F-22 vs. 8 Su-27? Laza tréning.. :)
  • Gundark
    #15390
    Enyim! Az FF5ben az első kört Raptorral viszem. A másodikat Typhonnal. Ha harmadikat Tornádóval. A negyediket... A 22esnek egy baja van csak. Olyan nyomasztó a fölénye hogy már már csalásnak minősül a használata

    Ja és Cifu válaszolt a pod kérdésemre :
    Azt kérdeztem hogy olyan e a cucc a szárnyvégen (ECM) mint a Szuhojoknál

    "Igen, olyasmi. Az Eurofighternél DASS (Defensive Aids Sub-Systems) podokként ismertek, van bennük két-két radar-besugárzás érzékelő antenna (RWR), két rakéta-indítás érzékelő rendszer (PIMAWS vagyis Passive Infra-red Missile Approach Warning System) és az angol légierő gépein egy-egy Ariel TRD (Towed Radar Decoy, vontatott radar csali)."
  • L Viper #15389
    Szép nagyon.
  • Molnibalage
    #15388
    Mármint a játékban feliratozás? Az OF-ben valahogy megcsinálták. FF-ben ilyet nem lehet, vagy ha igen nem'tom hogyan kell. Azért vannak oktatófilmjeim.

    Kétüléses gépet szándékosan nem raktam be.
  • franko2
    #15387
    Kösz a válszt, lenne még két kérdésem, megoldható hogy a training résznél feliratozza hogy éppen mit kell csinálni, esetleg azt is hogy mi a billentyükombinációja az adott müveletnek, a másik dolog, igazából nem egy túl lényeges dolog de nekem borzasztóan tetszett az AF-ben hogy a training résznél kétüléses gépeket teszz be, ez megoldható lenne?
  • Molnibalage
    #15386
  • Molnibalage
    #15385
    Tessék kapaszkodni. Új F-22. A kabin is hasonló színvonalú lesz.
  • L Viper #15384
    Én a kabin dologhoz csak annyitt tennék hozzá, Franko2-höz hasonlóan, hogy a gyenge minőségű kabinokat egyszerűen töröljétek ki az FF5-ből. Inkább a 16-os kabinja legyen helyette. Kár az összhatást olyan színvonalú 3D-s kabinokkal lerontani, mint pl.az FF4-es Su-27 3D. Nagyon zavaró és nem illik bele.
    Engem nem zavar, ha inkább kevesebb, de szép, használható kabint látok csak. Vonatkozik ez a 2D-s kabinokra is.

  • Molnibalage
    #15383
    Egyszerűen szép.


  • Gundark
    #15382
    Megkérdezem :) Ma is okosabb leszek :)
  • Molnibalage
    #15381
    Ja és még rájöttem valamire amit már régóta ki akartam próbálni.
    So a játék ismer statikus és mobil SAM-eket. A statikus ahogy én észrevettem az összes AAA és SA-2/3/4/5, Hawk, Nike-ADS, stb. A mobilak SA-6/10/12/12/17. Nos a fentiek mindig látszanak (vagy csak a nagyon-nagyon távoliak nem) viszont az utóbbiak képesek a "semmiből" felbukkani, nem mindig látszanak a térékpen. Leteszteltem hadjáratban, a DMZ-től tettem le 10 mérföldre őket. Hol látszottak, hol nem.

    A játék kódjába bezavar, hogy az alap Falcon úgy készült, hogy feltételezték, hogy mindig van fent JSTAR. A gond az, hogy most nincs egy hadjáratban sem asszem...
  • Molnibalage
    #15380
    Cifu hamarabb válaszolna..
  • Molnibalage
    #15379
    1. Vam preview thread az FreeFalcon fórmuán.

    2. Elivleg 2D/3D, SAAFOPS-os Kasper kabin továbbfejlesztése de lehet, hogy tévedek. Elivelg ezt sem lett volna szabad elmondanom. Képeket fórumra sehova nem rakok fel, nem szabad.

    3.Kabionk.
    A kabinok egy-két helyen Aeyes kabijait is túlszárnyalják, de az összes kabin ami bent lesz az nem gányolt lesz. Ez tuti. NAGYON halkan jegyzem meg, hogy ez a fajta 3D kabin ami most van egy idő után a múlté lesz. Tessék valami sokkal durvábbra gondolni. (Persze előszőr csak kevés gépnek lesz olyan.)

    4. Az újításokról sem írhatnék elvileg konkrétan. Legyen annyi elég, hogy újítás lesz benne, hiszen a grafikai motor most már majdnem full DX7. A terrain sajnos még mindig nem... A hordozós műveletek fel lesznek táplva, ezt már láthatot az FF preview thread-ben. Lesznek még markánsabb csinosítgatások. Az avionika semmit nem fog változni tudtommal ez előre leszögezem.
    Én jobb MAV WPN képet erőltettem, de nem a jobb kinézet miatt, hanem a használhatóság miatt. A jelenlegin alig látszik valami és vannak furcsaságok egyes fegyvereknél. Egyes fegyvereknél az objectek egész jól látszanak, (világosak, fehéresek zöld háttér mellett) viszont legtöbbször fekete objectek zöld háttérrel. Szar sem látszik. FF3 alatt a kép textúrázott volt, FF4 alatt meg már nem. Kérdeztem miért, erre jött a válasz, hogy be lehet kapcsolni de ezen felül le sem szarták. Nem értem miért...
  • Gundark
    #15378
    Lehet. De akkor nem lenne praktikusabb beépitve a géptörzsbe hiszen a harci feladatok 99%ban viszik magukkal. Bár persze lehet hogy üzát spórolnak vele békeidőben ha lenn hagyják. Na mindegy majd Kecskeméten megkérdezzük a pilótát :)
  • franko2
    #15377
    Hú annak nagyon örülnék, mikorra lessz biztos? 3D-s lessz? ha lesznek képek feltétlen tegyél be. A jelenlegi Falconban engem rendkivül zavar hogy vannak borzasztó gyengén megcsinált kabinok, a következő verzióban megoldható hogy csak igényes kabinok legyenek? Esetleg azt megtudnád mondanik mik azok az ujítások amik már biztos benne lesznek a következő Falconba.
  • L Viper #15376
    Ez nagyon jó fotó
  • Molnibalage
    #15375
    Skacok, elvileg lesz JAS-39A kabin.
  • Molnibalage
    #15374
    ECM pod? Nem lenne alapból a gépen?
  • Molnibalage
    #15373
    Dev fórumról csentem.
  • LeonSilver
    #15372
    http://www.liveleak.com/view?i=088_1197984117
  • Gundark
    #15371
    Egy kis evolúció :)

  • Gundark
    #15370
    Hőha Valaki az összes bőröndöt viszi, lehet költözik



    De mi az neki a szárnyvégén?
  • L Viper #15369
    Szombat este nekem is okés eddig.
  • Tgabbar
    #15368
    Nemár....voltam elég fellációnak részese a héten,úgyhogy kérlek:D.
  • L Viper #15367
    FreeFalcon 6
  • Tgabbar
    #15366
    A hétvégi multira jelentkeznék én is.
    (Ma engedtek haza minket a strike miatt,de azért még így is kijutott a hétre egy kis akadály pálya,fizikai felmérő és egyéybb okosságok:) ).
    Ez a kép,,,mi ez és honnan ?Teccik:)
  • LeonSilver
    #15365
    A lényeg, hogy a pilóta jólvan!
    Azért én sajnálom a nagyvasat :(
  • JoeDestroy
    #15364
    Uraim!
    Szombatra időzíteni KELLene egy marha nagy multit!
    Kb. 2 hétig utána megint nincs időm (tudtommal most lesz).
  • JoeDestroy
    #15363
    A hírportálok már írják. Néhány kép is van.