52965
  • Molnibalage
    #15442
    Torrent megy?
  • L Viper #15441
    Isohunton megtalálod, most is sokan mocorognak rajta.
  • L Viper #15440
    Megúsztuk, de Tesómék pl. szintén kaptak belőle.
  • netmester
    #15439
    sajnos én nem talátam még mindig af-et amit le lehetne szedni. az lenne jó ha valki elküldené postán
  • LeonSilver
    #15438
    Csakhogy a legújabb MB ülések nem véletlenül olyanok amilyenek.
    Ha nemhiszed járj utána.
  • Molnibalage
    #15437
    Semmivel sem különb a K-36, mint a legújabb MB ülések...
  • LeonSilver
    #15436
    Nemtudom most végignézni de azt látom, hogy a katapultról van szó.
    Kíváncsi lennék rá, hogy azt megemlítik e, hogy az orosz katapultok a maguk nemében a Non plus ultrák.
  • Razor18
    #15435
    Spektrum TV most !
  • Molnibalage
    #15434
    Skacok, ma repültem egy viszonylag komolyabb éjszakai bevetést. Kész vagyok. A hangulata valami isteni. Multiban ez nagyon állat lesz. Hej, de várom már!
  • Molnibalage
    #15433
    Úgy néz ki, hogy DX9 motorig nem lesz változás. Ez van...
  • Wampa
    #15432
    K...va jól néz ki
  • Molnibalage
    #15431
    Új cuccok. Ez is mikor fog kijönni...?
  • Scottt
    #15430
    Felétek is jégeső volt?Haverokkal kószáltunk városba egyszer csak elordítja magát a srác:TÜNÉS! 1pillanat mulva olyan "golyózáport" kaptam a nyakamba :S
  • L Viper #15429
    Gabbar, kár, hogy eltűntél, utána megjelent Destroy és mentünk 3 kampány küldetést. Az idő rövidsége miatt az Adria átrepülés második harmadában huppantunk a gépekbe.
    Alakul szépen a kampány:

    Lukak a kifutón és felette Destroy:






  • JoeDestroy
    #15428
    Kösz Viper!
    Minimulti volt, de jó volt!
  • Wampa
    #15427
    Ja,ja....
  • Gundark
    #15426
    Még jó hogy csókolomot kell köszönni neki. Láttad mekkora szárnyai vannak? :) Ez csak előretolja magát oszt jóvan. Az usákos pilóták nem véletlenül hivták ember vezette rakétának :)
  • Wampa
    #15425
    Volt a Spectrumon egy faszi,maszekba volt neki,bemutatókon repkedett....imádta.Azt mondta viszont hogy igen tisztelni kell,de ha megteszed nincs problemo vele.A bemutatók után általában bokáztak neki az amcsik és urambátyámnak szólitották:)
  • Wampa
    #15424
    De nem is csúnya ......
  • L Viper #15423
    Na most lettem szabad, váratlan vendégek voltak. Csinálok egy szobát, de 22:15-kor tudok leülni a gép elé :-)

    tss.thomi.hu Falcon-falcon
  • JoeDestroy
    #15422
    Multi?
  • Molnibalage
    #15421
    "90%-a azért esett le mert balfasz volt a pilóta"

    Azért ez sértő rájuk nézve. A gond azzal volt, hogy egy generációt kihagytak és kellő gyakorlat nélküli pilóták repültek. A '70-es években és később ez már a múlté volt. Igen, a pilóták miatt zuhantak le, de nem azért mert balfaszok voltak, hanem mert ezt erőltették rá a politikusok a fegyvernemre. Erich Hartmann megjósolta mi lesz a vége előre. Igaza volt..
  • LeonSilver
    #15420
    Már annyira nem emlékszem, hogy mi is volt pontosan de ha jól emlékszem a sok lezuhant gép 90%-a azért esett le mert balfasz volt a pilóta ami ne mfeltétlenül jelenti azt, hogy szar a gép.Tény, hogy ezzel tudni kellett repülni.
  • LeonSilver
    #15419
    Pont nemigaz :p
    Volt erről egy műsor a National Geo-n.És éppen a németekről volt szó benne.Majd ha esetleg ismétlik felírom a címét az izének.
  • Molnibalage
    #15418
    Márpedig igaz. Németeknél az volt. Más jobban üzemeltette őket. Volt erről egy vicc is.

    - Mi kell csinálnod, ha német Starfighter-t akarsz látni?
    - Állj egy fa mellé, előbb-utóbb oda zuhan egy.
  • LeonSilver
    #15417
    Nekem meg valahogy - valamiért ez volt a kedvenc.Amikor még maketteztem ez volt az első gép amit szépen megcsináltam / lefestettem.Sokan szídták meg terjengtek róla olyan urbánlegendák, hogy "widowmaker" de ez nemigaz!

  • JoeDestroy
    #15416
    Totál OFF!
    Vigyázat, nagyon erős!
    Ed's band
    Ed's home cleaning
    MTV report
    ON!
  • Molnibalage
    #15415
    Ja. A gond az, hogy egyet próbaképpen fel akartam tölteni, de nem jelent meg az FF fórumon. Hogyan kell ezt?

    "Balázs, az FF5ben lesz a modern vasakban rakétainditás figyelő?"
    Felvetettem a témát.
  • Wampa
    #15414
    gyerekkoromban ....sorry
  • Wampa
    #15413
    Gyeekkoromban ezt imádtam......el tudtam rajzolgatni órákig

  • Wampa
    #15412


    Ez szép.....
  • L Viper #15411
    A Lonciban bizonyos szögekből eléggé ronda, ciklikusan egyformán ismétlődő tud lenni a víz. Mentségére legyen mondva, hogy amikor kijött, leesett az állunk tőle. :-)
    A víz a Battle Of Britain 2-ben és a Pacific Fightersben tetszik. Az nagyot fog ütni, ha egyszer a falconban is látunk hasonlót.
  • Molnibalage
    #15410
    A Lonci szint biztosan nem. Egy egszerű csillogás. Háááááát.... Talán. Nem vagyok hozzáértő ez a baj. Egyszer biztosan eljön az ideje. FF5.5-ben szerintem már van rá esély. FF5-ben nem lesz még semmi az tuti.
  • Bucser
    #15409
    kérdés megoldható-e?
  • Molnibalage
    #15408
    Épp tegnap akartam javasolni, hogy kéne. Jelenleg az a baj, hogy nem tudunk gépspecifikusságoz adni. Tehát MIG-21MF-en is lenne... Esetleg lehetne egy új sensort csinálni. Jelenleg 5 sensor slot van, de 4-nél többi semmi nem használ. Tehát kéne egy új kód ehhez slot van. Javasolni fogom.
  • Molnibalage
    #15407
    Nevetni fogsz, az egyik dev hangos felkiáltásban tört ki, hogy a víz teljesen statikus. Konkrétan nem folyik most semmi, de szeretnénk már valami mást mi is.
  • LeonSilver
    #15406
    Hát most nem azért a kettőhúszért ( nem aróól van szó, hogy melyik jobb!! ) de ha szerinted a 22-es szebb mint a 27-es akkó kérem kaccsójja ki :P



  • Gundark
    #15405
    Barbárok ! Szögletes vasdarab? Bah, az ilyenek gyújtották fel Rómát Azért mert nem úgy néz ki mint egy girhes ló? Na majd multiban kötelékezünk és akkor talán megvilágosodtok :)

    Balázs, az FF5ben lesz a modern vasakban rakétainditás figyelő? Mert a 22es meg a Tájfun, biztosan tudja, de ha jól emlékszem akkor talán a Szuperhornet is. Ja és mennyivel szebb lenne a szignatúrád ha lenne századunk :)
  • Bucser
    #15404
    Balázs esetleg van olyan terv, hogy a vizet kicseréljétek textúráról shaderalapúra?
  • LeonSilver
    #15403
    IRL gondoltam.Ahogy a kolléga úr mondja : -F22 egy szögletes vasdarab.
    A SU-27 ( függetlenül attól, hogy ki melyik oldalt kedveli ) egy nagyon szép gép.

    Nekem a sógor dobta össze a sapkára a cuccot és hát qrva jó ez a trekk!De azthiszem azért összevakarok majd zsetont egy gyárira.