52965
  • L Viper #15482
    Küldjed.
  • Molnibalage
    #15481
    Érdekel valakit, hogy mit írtam?
  • Gundark
    #15480
    Okay. Csak kérdeztem. A 22esben úgyis én leszek a világ ura
  • Molnibalage
    #15479
    Felvetettem, 0 reakció. Egyszer biztos lesz, de nem ma. AI-val kapcsolatban is elég súlyos kritikákat fogalmaztam meg...
  • Gundark
    #15478
    Tehát maradunk a szokásos szinvonalnál Balázs? :) Akkor egy páran anyázni fognak a frugálon De ha jól emlékszem nem válaszoltál arra kérdésemre hogy lesz-e rakátainditásészlelőgép a 22esen meg a Tájfunon. Lesz-e? :) Annyiban még csatlakoznék Lémisző kollégához hogy ha majd itt az idő nem-e lehetne-e megoldani-e hogy legalább felszállni tudjunk anélkül hogy a pálya felett Szuhojoj döngicsélnének
  • Molnibalage
    #15477
    Azért a realim MOD értékeiből itt-ott visszaveszek. Két tanács amit szerintem leírtam a gépkönyben.

    1. Sebesség = védelem

    2. Ha van sebesség és lendület akkor légiharc konfigban 85 RPM-mel lehet tartani a 0,8 Mach körüli sebességet. Ilyen körülmények között még az alap értékekkel is viszonylag jól ki lehet bekkelni a szemből indításokat, HA ÉSZLELED és tömegesen szóród a csalit! Hárulról inðítás estén over, tehetsz bármit...

    Na ezen akarok változtati. Csak pont a legrosszabkor, mert Ara kb. 1 hete adott. Pont most mikor a legkevésbé érek rá... Azért belehúzok.
  • L Viper #15476
    Hát az fasza lenne, ha nem kéne külön realism modozni.
    Azért remélem csak a hitelességre törekszel a durva dolgokban is és nem valami öngyilkos őrületre !
  • Molnibalage
    #15475
    Tessék kapaszkodni. A data tweakelés részre érkezett komment Ara-tól. Megkérdeztem, hogy mehetnek -e az én elkézeléseim. A válasz.

    "What the fu*k.....

    Yeah.

    Go crazy......!!


    BUT - on ONE condition....

    You MUST post an Easy-to-Understand version of ALL changes.

    (Like I discussed in PM. No technical details, just: "Missile "x" - range increased; "Bomb "y" - Lethality increased.... etc.)


    That way - we can set Beta-Missions for the Team Squadron to TEST out, and give their opinions on EVERY change."

    Theát zöld utat kaptam. A Relism MOD értékeim azért itt-ott durvák lesznek, de a szellemisége fogalmazzunk úgy, hogy utat tör! :)
  • Razor18
    #15474
    Vasárnap egy Mig-29 levadászott egy pilcsi nélküli felderítőgépet. A korábbi rakétafüst-dilemmáról jutott eszembe, ezen elég intenzív a füst végig...
  • L Viper #15473
    Ok.
  • JoeDestroy
    #15472
    Klikk jobb lent a válasz sorra!
  • L Viper #15471
    Egy link lenne ?
  • Molnibalage
    #15470
    Most esik le, hogy ezek FALCON F-16-oskok fotó háttérel! Aztarohadt...
  • Molnibalage
    #15469
    Találtam még egy fasza zenét Falcon movie-hoz.

    Trevor Rabin - The guardian suite score (The Guardian OST)
  • Molnibalage
    #15468
    Sokan mondták eddig, hogy a Falconban nem érezni alacsonyan a sebességet. Akkor próbáljátok ki a következőt.

    1. CE-ben a max. FOV legyen 120 fok.

    2. Hitiles felrak.

    3. Repülj alacsonyan és zoomolj ki (sajnos csak egyensesn tudsz nézni torzítás nélkül). Érezni! (Főleg OF-ben a BazT akármi miatt.)
  • L Viper #15467
    Ez már jobb, a csikós nem látszik át
    A mérete is kb. jó.
  • Molnibalage
    #15466
    Pedig ez most csak egy gányolás. Több helyen kegyetlenül el lett tolva. Majd egyszer megcsinálom tisztességesen. A raktéák füspamacsait meg sem csináltam.

    Más. Most láttam egy OLYAN dev videót, hogy majd magam alá piszkítottam.
  • Gundark
    #15465
    Igen. Szerintem igy jobban látható, mint kéken. Nem? Meg jó kis grafika kár lenne beépülve hagyni a háttérbe.
  • Molnibalage
    #15464
    Valami ilyesmire gondoltál?

  • Molnibalage
    #15463
    Még nem vagyok olyan szinten PS-ben, hogy ez egyből menjen. Fog ez még fejlődni. :)
  • Gundark
    #15462
    Jó ha lesz kedved meg időd csinálhatunk majd modern tréning videókat. Ami a képet illeti... Hmm. A Krézihórszmen embléma nem lenne jobb fehérben? Valami körben, mint egy századjelvény, vagy fehérben a ruci meg a rakcsik? Vagy próbáltad és furiul néz ki? Mert igy elég sok elvész belőle nem? De ahogy gondolod.
  • Molnibalage
    #15461
    A régi postokhoz nem teszi be. Ott is az 70%-os kerül be.

    Más. A Dev. csapatnak is végre feltűnt, hogy a MIG-19 repmodellje atombrutál. Erre replikáztam, hogy a MIG-21-é is érdekes. Majd az egész kifutó kell a felszálláshoz 4 AA rakétával, mikor a valóságban elég neki 8-900 méter...
  • Boconadi
    #15460
    frugalsworld-on nagyon széthúzza a topikot, csodálkozok hogy nem szóltak még érte :D
  • Molnibalage
    #15459
    FF fómuon 50%-kal összenyomott verzió van fent ebből.
  • L Viper #15458
    Jó lesz, csak ne legyen akkora bazi nagy, mint a videóversenyes fórumra raktál. Ésszerűen méretezd át, hogy pl. 1024x768-nál ne lógjon ki a fórumból :-)
  • Molnibalage
    #15457
    Na, asszem kész. :) Milyen?

  • Molnibalage
    #15456
    Ebben segít majd valaki ha eljön az idő? Gundark és L_Viperre számítok nagyon mert, nagyon profik.
  • Solt
    #15455
    Az biztos, hogy tanulni úgy lehet igazán, amikor olvasás után vizuálisan is meg tudom nézni, hogy kéne csinálni...
  • Molnibalage
    #15454
    Talán még a training videók egy részét is lecserélem, mert multis segíséggel sok dolgot újra lehetne forgatni és XVid kódolással sokkal jobb mindőségben raknám fel a dolgokat. Persze ez meló melett nem lesz olyan gyors, de megéri!
  • Solt
    #15453
    Na pont a "bassz erről írhattam volna" dolgok miatt várom meg az újat, amit előre is köszönök a régivel egyetemben. :)) Friss ropogós FF5 a friss ropogós kézikönyvvel lesz az igazi! :))
  • Molnibalage
    #15452
    Jó kis PS kép. HA bekapcsolta volna az AA-t és AF-et akkor tényleg elég nehéz lenne kiszúni. :)

  • L Viper #15451
    Sokszor egy kezdő többet ér egy kivonatos leírással, nem a fullos 700 oldalas kézikönyvvel. Nehezebb kibogozni az alapokat onnan. Indulásnak elég is.
    Persze később nagyon jó az a sok plussz oldal :-)

    Én is örülnék Balage, egy FF5-ös manuálnak. ( FF5 Biblia, a hit terjesztése végett )
  • Wampa
    #15450
    Üdvöm
    Engem is érdekel.....jó kis manual és sok meló.Még anno azt se tudtam ki vagy de az AF manualod használtam,szerintem vannak igy jó páran akik hálásak ezért.Ha volna eszük átemelnék angolra és mellékelnék a cucchoz.
  • Molnibalage
    #15449
    Szóval nyugodtan ásd bele magad. Az avionika TUTIRA nem fog változni vagy csak nagyon minimálisan.
  • Molnibalage
    #15448
    Azért AKKORA difi nem lesz! Ahz FF4 is használható, csak az FF5 tesztelése kapcsán jött be sok olyan dolgo, hogy bassz erről írhattam volna...
  • Solt
    #15447
    Részemről lenne rá igény. Én pont az FF5 miatt, és a várható változások miatt nem ástam bele magam az FF4-be. Nagy segítség lenne a tudás magamba szívásához egy az FF5-re írt kézikönyv!
  • Molnibalage
    #15446
    Van rá igény, hogy nyáron esteleg kibővítsem a Falcon kézikönyvet és átrakjam álló A-4-es formátumba? Elég sok dolgot még így is kifelejtettem és elég az új FF5 dolgokról is jó lenne írni benne, válozik ez-az FF5 miatt. A kinézetén is változtatni fogok és bővített sorközökkel írok majd egy picit, mert ez így nagyon ömleszve van.
  • Molnibalage
    #15445
    FW-n linkelték. Vannak benne szép dolgok.
  • L Viper #15444
    Alakul, de szerintem legyen inkább laposabb elrendezésű és az egyik szélén a Crazy Horsemen, a másik szélen a Freefalcon Logo, középen pedig az ábra és esetleg még a nicked is belerakhatod alul középre, kisebb karakterekkel.
    Ez csak művészi javaslat.
  • Molnibalage
    #15443
    Első PS próbálkozásaim eredménye.