52965
  • Molnibalage
    #15522
    Ez nem olyan egyszerű, mint amilyennek sokan képzelik. Sokan szokták mondani, hogy GoogleMap képeit kéne rátenni. Ez soha nem fog megvalósulni a játék korlátai miatt én személy szerint sem tartom jó ötletnek.

    Most jelenleg DX7 supportja van az objektumoknak, de a talaj még mindig DX5 vagy DX6-os. Amíg nem lesz DX8/9 alá átírva a talaj motorja addig ilyen táj szóba sem jöhet főleg ilyen víz textúrákkal... Kevés kóder, so munka és kívánság. Ne feledjétek ezt ingyér csinálják / csináljuk...

    A táj teljesen új textúrát fog kapni, de ez még készül ezért az FF5-ben sajnos még nem lesz benne. A HiTiles-okat el lehet majd felejteni mellette olyan brutál lesz.

    Ekkora 3D-s erőket meg érdekes összehozni, pontosabban lehetetlen. Ebben a játékban amit linkeltek tutira nem 3D objektumok, ergo át lehet repülni rajtuk. Az új FF5 ebben azért előrébb van néhol. Nem lehet majd a fákon átrepülni.
  • bAguziB2
    #15521
    Lehtne egy ilyen"Kinghts Of The Sky" tájak Falcon 4.0 hoz. nem?? szerintem nagyon állat lenne...
  • Molnibalage
    #15520
    Asszem kész a javított verzió.

  • Molnibalage
    #15519
    Az éjszakai robbantásos kép az az én shotom. :)
  • L Viper #15518
    Tetszik
  • Molnibalage
    #15517
    Na tessék kapaszkodni! Szóval a fák kaptak olyan textúrákat, hogy van normál és elpusztult állapot! 3D objektumok a csoportok hitboxszal. Nagy bombatámadás után elpuszulthatnak! :)
  • L Viper #15516
    Multi nekem sem jó ma este. Talán holnap, de nem 100%.
  • Molnibalage
    #15515
    Mivel senki nem jelentkezett be nem is biztos, hogy lesz ma. Mostanában ritkán van.
  • netmester
    #15514
    lehet hogy nem leszek mert nekem holnap suli van :(
  • netmester
    #15513
    már megvan a gond csak rosszat akartam megnyitni :)
  • Molnibalage
    #15512
    Ara utolsó postjának utolsó soraiban a lényeg.
  • L Viper #15511
    Helyesbítés: Knights of The Sky.
  • L Viper #15510
    OFF
    De kipróbálnám már ( készülő I. Világháborús szim.)

    King Of The Sky képek
  • Molnibalage
    #15509
    ?? Amit a torrentz-n keresztül találsz az tudtommal mind jó. Ha egyik sem indul akkor a gépeddel van valami...
  • netmester
    #15508
    remélem estig sikerül leszedni egy olyan falcont aminél nem ír hibát ha meg akarom nyitni a telepítőt
  • Gundark
    #15507
    Használd Balázs kézikönyvét. Abból megtudsz mindent. És ha még azután is van kérdésed akkor nyugodtan kérdezz :)
  • Molnibalage
    #15506
    1.12 patch és realism MOD-om. Én nem leszek multin éjfél után érek haza.
  • netmester
    #15505
    ha holnap lessz multi akkor addigra felrakom az af-et. kll hozzá valamit leszednI???
  • Molnibalage
    #15504
    A gépek Falcon 4.0 a háttér meg egy szép kép.
  • LeonSilver
    #15503
    Hát kérlek ez a játék nem Shoot 'Em Up ..
  • L Viper #15502
    Torrentről ? Az a link nem ment amit küldtem privátban, ott egy helyen megvan minden ami kell. A manualban is benne van, ahogy Balage is írta...
  • Bucser
    #15501
    A 15452-ben látott kép össze van vágva. nem néz ki így játék közben és elvileg soha nem is fog. szarrá van Photoshoppolva.

    Telepítési útmutató viszont van a Manualban eléggé részletes. Ez a magyar honlapon megtalálható. A link nem esik le ha rákattintassz.

    És Blazing angels szerű hátulról lövök kamerabeállítás nincs miután ez egy szim és még senki nem vezetett Jetet cockpiten kívülről.
  • bAguziB2
    #15500
    Ja meg még azt szeretném kérdezni hogy lehet e a gépet fixen hátulról nézni?mint például a Blazing Angels 2-ben. köszi
  • bAguziB2
    #15499
    Sziaszok. köszi a válaszokat. már töltöm torrentről a HiTiles AF-et( ha kell valakinek akkor miniova.org ről szedem) meg hamarosan kész lesz a rdviper 1 is.Lent láttam egy nagyon fullos képet (15452. hozzász.) azt hitilessel toltátok fel ennyire? Meg azt is szeretném kérdezni hogy melyik kiegeket érdemes feltenni? először a grafikát zeretném feltolni aztán a játékmenetet. írjátok le hogy hogy lett fényképezve a kép(milyen kiegekkel) bocsi a regényért....
    előre is kössz: Balázs
  • Molnibalage
    #15498
    Szép logó. Az FF5 hegesztése meg nagyon halad. Ara bácsi közölte, hogy ami ezen hét után érkezik arra már nincs garancia, hogy bekerül. Ezért most pénteken és hétvégén villámsebesen be kell dolgoznom a modom értékeit és itt-ott azért korrigálni kell ezt-azt...
  • Scottt
    #15497
    Nem.
  • Molnibalage
    #15496
    Nem.
  • Wampa
    #15495
    Hello
    A jó ember nem nézne ki jobban fekete gatyában?
  • Molnibalage
    #15494
    Javított verzió. Azért ez szebb.

  • L Viper #15493
    Annyira nem tűnik tömörnek, de az OF amúgy is FPS faló, enékül is.
  • Molnibalage
    #15492
    Azért az FPS hit-re kíváncsi lennék...
  • Molnibalage
    #15491
    Más is dolgozgat.
  • Molnibalage
    #15490
    Pilóta légzésgang mod.
  • Molnibalage
    #15489
    Nem két gigás, csak annyira tömríti ki magát talán. 126 mega az AF két fájlja összesen és 83 az sima Hitiles. A kézikönyv 4. oldalán levő tárhelyek egyikén a \w könyvtárban van. Vagy próbálkozz torrentel.
  • Molnibalage
    #15488
    "I behaviour cannot - AFAIK - be changed appreciably via a simple .dat."
    It would also need to have code-support.

    Long ago, I was trying to form the AIRT (AI Research Team), which was - I had hoped - to be headed by BaldEagle, and manned by DewDog2, Triton & Earthling.

    Due to "retirements", it never panned out."

    Ez van..
  • L Viper #15487
    Végre normálisabb füst az OF 4.5-höz !

    Terrdata letöltése itt !
  • L Viper #15486
    Kíváncsi leszek, mit fog Ara' válaszolni, szerintem ilyen mélységekig lehet nem akarnak beleásni ezekbe a problémákba, bár jó lenne helyretenni ezeket a dolgokat is.
    Lehet Ara' már szedi az Andaxin ausztrál megfelelőjét a javaslataid miatt
  • L Viper #15485
    Javaslom, hogy a fejlécben szereplő Magyar Honlapon nézd meg, töltsd le az oktató videókat. Ott mindenre szájbarágós választ kapsz.

    Ha a Redvipert felraktad, a Docs mappában talász helpet és billentyűkiosztást is.
  • bAguziB2
    #15484
    Sziasztok! Most kezdtem el Falcon 4.0-ni. Olvastam hogy rengeteg kiegészítő van a játékhoz, most már töltöm is a Redvipert.Az lenne a kérdésem hogy honnan tudnám letölteni INGYEN azt a 2gigás kieget( aszt hiszem HiTilesAF a neve)ami feljaítja fullosra a grafikát. Még azt is szeretném kérdezni hogy valaki le tudná e írni a legfontosabb billentyűket( amúgy joyal játszok) amik az alapokhoz és a harchoz szükségesek
    előre is köszönöm: Balázs
  • Molnibalage
    #15483
    Nem a teljes szöveg, csak a magja. A tecnobalbla ki lett vágva.

    "If we can solve TWO serious thing the balance of the game and realism will be better.

    What are these two problems?

    1. AI drops both chaff and flare when only chaff or flare is needed.

    2. AI drops too few espercially against up form AIM-9M and latest generation missiles. Against the '70s era missiles is quite good but there isn't any camapign in this era and Falcon's engise can't handle this era properly.


    As I can judge there are categories for AI in database. Are listed some typical dofight type that depends on ACs that are in fight. If we can modify or create new categories we can achive better realsim (can't we?). If you want defeat AIM-9M or latest IR missiles you have to dros DOZENS of decoys. AI ATM is far from that capability, so this era is unplayable for me.


    So can we change AI behavior?

    1. AI should have drop only chaff or flare against radar or IR missiles.

    2. AI sould recognize the category of opponent ACs or SAM system. For ex. AI flighs on an F-16C against a MIG-21bis. MIG-21s best wepon is AA-8, this is more sensible than AA-11, AI should have drops less falre than fly against a MIG-29 or Su-27. We should make categories that depends on the carried wepons on ACs and effectiveness of these weapons.

    3. And one more. The ECM. SA-10 and other moder SAM's don't produce STT lock, so AI can't turn it's ECM. WRONG! These system more resistible to jamming than older but effect of the jamming is definetly appreciable. In great distance this gives a chance to survival. When AI detect spike from these SAM category should have turn on ECM immediately (and maybe should drops chaff and go lower to protectr and gather kinetic energy to defeat the incoming missile) !"