52965
  • bAguziB2
    #15562
    kössz 60% kész
  • L Viper #15561
    Elindítod a TS-t, aztán a Quick connect és ott beírod tss.thomi.hu.
    Belép, majd az F betűt nyomogatva ugorj a Falcon szobára, ott két katt és jelszó.
  • bAguziB2
    #15560
    csak beírom a szerver nevet meg a jelszót és kész?
  • L Viper #15559
    Persze, ott leszünk egy ideig.
  • bAguziB2
    #15558
    nem hiszem hogy késsz lesz félre, mert tetű lassú. Később is be lehet lépni a szerverre???
  • L Viper #15557
    TeamSpeak: tss.thomi.hu, Falcon szoba, ef16 a jelszó.
  • Molnibalage
    #15556
    A hivatalos oldalról.

    Downloadsban talán benne van.

    Most tetű lassú valamiért.
  • L Viper #15555
    Innen, tekerd picit lentebb !
  • bAguziB2
    #15554
    gyorsan valaki!!! honnan tudom leszedni az 1.0.12. es patchet??????
  • Molnibalage
    #15553
    Jó.
  • L Viper #15552
    Mikor kezdjünk ma ? 21:30 jó ?
  • Molnibalage
    #15551
    Vagy ő, vagy megkérünk majd valami modit. Azért ez még odébb van. :)
  • L Viper #15550
    Magyar Honlap - Egyebek - Bal felső sarok, Allied Force Realism mod.
  • L Viper #15549
    Neuro ritkán jár mostanában SG-re, csak ő tudja lecserélni ?
  • Molnibalage
    #15548
    Ja, csak egy godolat. Ha kijön az FF5 új banner kéne. :)
  • L Viper #15547
    Az Allied Force és a régi Falcon 4.0 RedViperre feljavítva, mennek egymás mellett. Általában nekem is mindkettő fent van egyszerre.

    Fontos, hogy az AF 1.012-re legyen peccselve, noha van 1.013-as is.
    A lényeg, hogy a játék menüjében majd az auto update legyen kikapcsolva, mert frisítene netről.

    Az FF5-nek lesz kampányra jó multi kódja, addig erre a részre az AF-et használjuk.
  • bAguziB2
    #15546
    melyik realism mod azmert az elsőt leszedtem.
  • Molnibalage
    #15545
    Ugye nem WLAN-os (mikrós) vagy mobilos neted van? Ha lesz, akkor itt be lesz postolva a dolog. 1.12-espatch fent van? Realism MOD a honlapomról?
  • bAguziB2
    #15544
    512 es netem van. és hál istennek még az allied force van fennt, mert holnaap akartam mindent felrakni (redviper,hitiles,+ cuccok).egy kérdés lehet hülyén hangzik, de mi a router?? mert sokszor hallottam de nem tom mi az.és hánykor lesz??
  • Molnibalage
    #15543
    Ja és AF-fel lesz, ha hadjáratot akarunk repülni. FF4-gyel az utolsó Funfalcon klip óta és nem repültem multiban.
  • Molnibalage
    #15542
    Milyen neted van? Van router? Szerver L_Viper lesz. TS szerver címe és a szoba is ide lesz beírva IP-vel együtt.
  • bAguziB2
    #15541
    sziasztok. én is szeretnék jönni. csak azért hogy megnézem milyen aztán később én is játszhassak, mert csak nemrég kezdtem el falcon 4.0-zni. mikor lesz a multi és milyen szerveren vagy hogy megy ez????
  • Molnibalage
    #15540
    Mikor? Akkor ketten már vagyunk? Netmester talán ma ráélr. Destroy? Gundark? Még valaki?
  • L Viper #15539
    Legyen ?
  • Molnibalage
    #15538
    Ma este lesz multi?
  • Putyin
    #15537
    igen, igazad van.
  • L Viper #15536
    Nem uszításnak szántam és eléggé lent van a stílus sajnos. Semmi értelme amit műveltek.
  • Putyin
    #15535
    az anyázás meg mint érv és válasz, szerintem nem elfogadható.
  • Putyin
    #15534
    Látod, te is csak uszítasz. Baromira nem erről van szó, kéretik nem kiforgatni egyes emberek véleményét.
  • L Viper #15533
    Annak a két embernek a szemében szálka vagy, akármit is csinálsz, akármilyen nemzetközi közösség is van a Frugalson, mind hülye, mert Falconnal játszik, fejleszti stb.
    Amikor belinkelted a Kobra landing videót a topicra, érdekes módon nem ment bele senki a repmodellekbe :-)

    Szomorú, hogy felnőtt embereknek ez a legjobb szórakozása, hogy csak akkor ír az SG-re, ha Flémelni lehet és játékokról vitázik, ellenségeskedik.
  • Putyin
    #15532
    Nem. A lonci topikban nincs flém. ott anyázás van.
  • Bucser
    #15531
    Én meg általában nem megyek olyan helyre ahol csak szívatnak és nem kedvelnek....


    Ahogy a romák sem járnak skinhead gyűlésre. szimplán nem egészséges...
  • Molnibalage
    #15530
    Gondoltam szólok mielőtt csalódnak bennem páran. Kicsit már kezd elegem lenni az ott található örök fikagépekből akik szerintaz ős seggükbő süt a nap, csak fikáznak, de alkotást még azt nem láttam tőlük semmit...
  • Bucser
    #15529
    És?
  • Molnibalage
    #15528
    Skacok, Lonci topicban flém van...
  • Molnibalage
    #15527
    Nos az FF csapatban irányítás úgymond van és nincs is. Kicsit nehéz elmagyarázni. Azért megpróbálom.

    Az alapelv az, hogy alapvetően mindenki azon dolgozik amin akar és ez össze van fésülve a végén. Persze vannak általános irányelvek amik útmutatásul szolgálnak, hogy a kompatibiltás megmaradjon (plusz vannak tool-ok).

    Én az orosz gépek adatait ráztam eddig gatyába, jelenleg a Realism MOD értékeit építem be bizonyos változtatásokkal az adatbázisba, hogy lehessen tesztelni. Forrásokat is adtam a csapatnak elég sokmindenhez és általában véve adnak a véleményemre, a keleti cuccok terén meg főleg.

    Aragorn az egyik vezér aki összefogja a dolgokat, végső soron erős túlzással ő (IS!)az aki eldönti, hogy mi kerülhet be, de szoktak szavazások is lenni. Ezt nem a minőség alatt értem (azzak nincs gond), hanem hogy időben mi fér bele. A feature freeze-t is ő rendelte el, hogy ki lehessen adni már.

    Szóval kicsit úgy kell elképzelni, mint egy klubbot. Összejárnak az emberek és közlik, hogy mire jutottak, mit terveznek, mit szeretnének, milyen cuccaik vannak és hogyan képzelik el a jövőt. És persze segítjük egymást tanácsokkal és mindennel amivel csak tudunk. BAROMI JÓ! :)

    Persze egyes terültekhez valaki nagyon jól ért valamihez meg alig valaki. Kóder nagyon kevés van.

    Persze beta tester is vagyok, de mostanában nagyon keveset repkedek.
  • Molnibalage
    #15526
    Bazz!!!!
  • Caterpillar
    #15525
    Balázs lehetne egy kérdésem?

    Leírnád pontosan hogy te milyen szerepet is töltesz be az FF5 dev teamben? Mármint hogy mik a feladataid?
  • Molnibalage
    #15524
    Én sehol nem írtam az IL-2-ről. IL-2 FB-vel repkedtem pár hónapig még az ősidőkben és csendes óceáni kieggel kb. 5 percet.
  • Bucser
    #15523
    már miért lehetne??? IL-2 valahol ismerős?? nekimész a fáknak ultra high realistiken aztán pápá...

    Ja abbol sem 1.22-vel kéne repülgetni.