52965
  • Scottt
    #15602
    Ha az f-35 tud mindent amit a valóságban akkor azt.Ha nem akkor A-10a de abból is a legújabb mert hallom elég sokat modernizálódtak a varacskosok.
  • Buren
    #15601
    Kár, hogy 15-20 évig nem lesz egy kereskedelmi szimulátor se ami ezt a fecskét helyezné a reflektorfénybe. :(

    Amúgy üdv mindenkinek! :)
  • L Viper #15600
    ŰŰŰŰ ez a videó nagyon oda*asz! Nem lenne rossz egy modern hadjárat sem, ezzel.
  • L Viper #15599
    Az is jó, persze, de a Falcon classic hadjáratokban egy Openfalcon szintű A-10 modellbe szívesen behuppannék. :P
  • LeonSilver
    #15598
    A10-re ott a lokkon :P
    F-35 ha működne rendesen... Így E
  • L Viper #15597
    B-1B semmiképp, mivel nincs hadjáratban.
    A-10 jó, mert van jó Aeyes kabin hozzá :-)
    Az F-35is jó, de az én voksom az A-10
  • Molnibalage
    #15596
    Skaco, ha LEHETNE választani, F-35, B-1B és A-10 3D modell upgrade közül ti melyiket választanátok? Csak úgy... :)

  • Scottt
    #15595
    Hát na :D
  • L Viper #15594
    Tanyasi barett
  • Wampa
    #15593
    A privihez:Igen kelendő lehetett a svájci sapka az alakulatban
  • Scottt
    #15592
    -j
  • Scottt
    #15591
    Barátok,csak barátok.Bár ma edzésen úgy fejberugta egy idejig nemtudtam merre száll a sólymom..Egyébként is gyászolok..:(
  • Molnibalage
    #15590
    "On Su-39 UV-26 installed on fuselage, at the end, under kiel.
    UV-26(S) block with 192 charges, installed on wings ends."

    Ezt írta az orosz srác.
  • Caterpillar
    #15589
    Tudom hogy ez nem a 39 -es de tulajdonképpen ugyan arról beszélünk:

    http://www.aeronautics.ru/sukhoi/su25tm01.jpg

    Itt nagyon nincs és ha belegondolsz nem is nagyon fér el.. az ott teljes egésszében a "törzsféklap" munkahengere meg a fényszóró...

    Ellenben bár ez lomac kép a lényeg itt is látszik a Su-25T dipól/infra szórói egyeznek a 39 -vel...
    http://iplaster.net/rugg/splinter04.jpg
  • Molnibalage
    #15588
    3x 192 db töltet van (UV-26). Kettő a szárny végén és egy ott ahol te írtad. A Falcon motorja képes a hely, a kilvövési irány és sebesség állítására is.
  • Caterpillar
    #15587
    A Su-39 tulajdonképpen a Su-25T nek felel meg kialakításban így a töltetek a függőleges tövében fölfele és a törzs nyúlványon vannak elhelyezve szintén fölfelé ha jól rémlik összesen 180db...
  • Molnibalage
    #15586
    A zavarótöltetel száma igen pontosan be lett lőve most már a keleti gépeken. A Su-39-nél kell még buherálnom ezt-azt, hogy a kilövés iránya stimmeljen a valóságossal. Sajnos csak Loncis videó lehet tán referencia. Három helyen van rajta. A két szárnyvégen és a törzs alsó részén tudtommal.
  • L Viper #15585
    Juteszembe, szeretettel várunk minden pontosítást a keleti és nyugati oldal gépeiről, harci eszközeinek az adatairól, bármilyen helyesbítést is szívesen veszünk, hogy pontosan mi és hol nem jó a realism modban, ill. az adatbázisban. De az nem túl okos dolog, ha valaki ezek ismerete nélkül szarozza le az egészet, hasraütve.
  • L Viper #15584
    Nekem a 4 napos ünnepen elfoglaltság van, minden este.
  • Wampa
    #15583
    Nyugodt erő vagy:))Rokonszenves tulajdonság.
    Szerintem mindenki azt irja emit szemtől szemben is mondana.Utálom a kiabálos kakamatyikat,ha meg
    face to face az ábra akkor visit mint a kucu.
    Nem vall nagy jellemre ha valaki falkában támad.....Balage amugy is udvariasan válaszol,nem láttam még elvetni a sulykot.Arrol nem beszélve hogy ugy profitáloka munkájából hogy én nem teszek érte semmit(ez igaz mindenkire aki segit valamit)
    A valaki valakinek a valakije c.dolognál meg deja vu-m volt,mintha egy előző életemben:))olvastam volna olyat hogy jobb ha befogom a pofám,mert valaki ismer valakit aki igazi vadászpilota és vegyek vissza mert kibaxnak a fórumrol.Egy hétig kerestem hova xarjak izgalmamban.ERről ennyit.
    Ja ott volt egy jó fej srác aki ugy kért bocsánatot hogy nem is mondott semmit rám.Mondjuk ő itt is szokott lenni,mondanám ki,de elfelejtettem.Basszus.
    Buchernak jót röhögtem a beszólásán szinvonalról.
  • Molnibalage
    #15582
    Valaki felveti itt és a többi majd eldől.
  • bAguziB2
    #15581
    Köszi L Viper a modokat. Lehet már tudni mikor lesz legközelebb multi?
  • JoeDestroy
    #15580
    Igen érdekes egoista hangulat uralkodik ott.
    Itt is előfordulnak érdekes beszólások, de nem követi vendetta az elkövetést, hanem kultúráltan elsiklunk az eltévejgő szavai felett.
    Valahogy nem kerekedik ekkora fenék egyetlen beszólásnak sem.
    Nemhogy amikor még beszólás sincs (vagy én vagyok balfasz, de nem találtam az eredő főbenjáró bűnt).
    (teszem hozzá, h. a Lonciban téleg billegnek a gépek, bár ezt Viper kollégával már egyszer kitárgyaltuk máshol.)
    Szó szót követve remélem itt az nem fordulhat elő!
  • L Viper #15579
    Kollégák, földim ?
  • Scottt
    #15578
    Megkukkantottam a Lokkon topikot.
    Balázs ha tömegbunyóról lenne szó akkor szólj:)Ismerek egy-két kopasz kigyúrt izomcsávót:D:D
  • Molnibalage
    #15577
    Itt a kötelék maradékára lőttek. :)
  • Scottt
    #15576
    Semmibe veszik a genfi egyezmény hadifoglyokra vonatkozó 3823odal 35bekezdésének 22paragrafusát miszerint ez nem ér
  • L Viper #15575
    Elküldtem az RV-hez a modokat, így fog kinézni, ha felrakod őket:







    Itt nincs fent a HiTiles sem, annyira engem nem zargat, elvagyok a régi alaptextúrákkal is.
  • bAguziB2
    #15574
    oké köszi.
  • L Viper #15573
    A szervert nem muszály felrakni, elég a kliens. Akkor kell a szerver, ha te akarsz csinálni saját szervert.
    Volt már, hogy saját szerverre mentünk, de általában jók a meglévők, ahol multikon létrehozunk egy Falcon szobát.
  • bAguziB2
    #15572
    Felraktam a Teamspeaket. kell hozzá az a szerver izé is amit mellé kellett leszedni?
  • bAguziB2
    #15571
    Nagyon tutik lettek a képek! Remélem legközelebb már én is tudok játszani.
  • L Viper #15570
    Köszi urak !

    Fogadtatás Udbinában. A repair alakulatok helyrepofozták eléggé és megint oda kellett menni:


    Netmester hazafelé:


    Kötelék képek:










  • Molnibalage
    #15569
    Céllövölde. :)

  • L Viper #15568
    Persze, kell TeamSpeak program, azzal kommunikálunk. Még játszunk, majd legközelebbre felraksz mindent.
  • bAguziB2
    #15567
    most jó csak nem tom hogy hogy kell majd légyszi írjátok le. valami teamspeak is kell hozzá???
  • bAguziB2
    #15566
    elkezdtem előlről fennt van az alp mindjárt patchelek
  • bAguziB2
    #15565
    basszus most az abaja hogy módosítva lettek a fájlok és patchelni csak az "eredeti" fájlokat lehet.... komolyan mondom hogy ha ma tudok játszani veletek elmegyek papnak... ha nme sikerül akkor mikor lesz legközelebb multi?
  • bAguziB2
    #15564
    ááááááááááááá de lassan megy
  • bAguziB2
    #15563
    kész most telepítem