52965
  • JoeDestroy
    #15722
    Vele még csak néhány könnyedebb TE. (Kell a sikerélmény).
    Robival nemtúlrég.
  • JoeDestroy
    #15721
    Azon voltam, h. az összes gép dolgozzon. Osztogattam a parancsokat mintha muszáj lenne. Radar ki, jammer be, hol szorítottam a köteléket, hol távolítottam. A cél előtt vonat, majd weap free, többször is. visszafelé laposkúszás libasorban, majd magasan szétszéledve. MIndenki hazaért, pedig volt tömeg rendesen. Én meg a labelles balfaszkodás közben sikeresen kikapcsoltam a lézert (nem mind ctrl ami kéz alá esik hirtelen). így az első két leoldás elszállt a susnyásba.
    De azért széthánytuk a bázist :)
  • Molnibalage
    #15720
    Aha! Az ifjú pilótával?
  • JoeDestroy
    #15719
    Lan.
  • Molnibalage
    #15718
    Az első ajándék.
  • L Viper #15717
    Volt CTD és volt, hogy megállt. Az RV multiban Dogfightra jó és TE-re valamennyire. Az AF-ben ellenben nagyon jól összedobták a kampányban is a multi kódot, le a kalappal előtük. Még a legnagyobb "tömegnyomorban" is lehet szorosan kötelékezni.

    Az FF5 legnagyobb durranása számomra az új multikód lesz. Végre lecserélik az eredeti "ezerévest". Akkoriban még a szélessávú net nem is létezett felhasználói szinten :-)

    A Labels nálam akkor okoz egy döccenést, ha hirtelen ráhajítom a közelit és a távolit is a DMZ-nél. Azután valóban visszaál laz FPS. Gondolom a Destroy masinája combosabb az enyémnél. Annyira meg nem lényeges, mert nagyon ritkán használom.

    Destroy, szép az értékelés
  • Molnibalage
    #15716
    Hamarosan kaptok tőlem egy kis ajándékot. Nem nagyot, csak egy kezdetet meg egy véget. :)
  • Molnibalage
    #15715
    Az App controlledet el kell felejteni, csak klipkészítőknek fontos, vagy még nekik sem. Ezt még tesztelem. ARRA vagyok kívácsi igazán, hogy ha csak egy szimpla TE-t repülsz akkor lehet -e felvenni 4-szeres AA vagy 8-szoros AA vagy AF mellett. Akkor eltűnnének a recék sok helyről. Tehát nem az érdekelt igazán, hogy a hadjárat hogyan megy hány FPS-be, arról nekem is volt sejtésem. :)

    Hajrátaban multi?? Az hogyan csináltad? Én háromszor próbáltam még L_Viper tizengibaites uploadjval is és ott is CTD lett, mikor a DMZ közelébe értünk. Fura...
  • JoeDestroy
    #15714
    Nos.
    Minden kártya beállítás HQ, AA, AF app cont.-ed,
    Rolling Fire (tényleg húzós a DMZ felett)
    Felszállás után:

    DMZ előtt:

    DMZ felett:

    Célon:

    Hazafelé: ~20nm-re a DMZ-től.

    Értékelés: (No mert az is hozzá tartozik )

    Konklúzió:
    Ez tényleg húzós amikor teljes a tömegnyomor. A feliratok nem befolyásolják az FPS értéket. Ketten multiztunk kampányt, de ott nem tűnt fel. Bár lehet hogy a -g2 kapcsoló nem volt bekapcsolva.
    A gép alapórajeleken üzemel!
    Beállítás a múltkori:

    AA AF értékek növelése előtt szerintem visszaveszem az értékeket.
    Azzal már nem szemetelem tele a fórumot, majd küldöm privben.
  • Scottt
    #15713
    Mostmár igen :)
  • Molnibalage
    #15712
    Nagyon nem sürgős. Egy két SAM atomdurva. Néhány skin viszont méretre azonos azzal amik benne vannak. Azért majd felülírom azokat is.
  • JoeDestroy
    #15711
    Hát tényleg jók!
    Szerintem kipróbálom.
    Most végeztem mára. (pihi ... :)
    A teszteket remélem a hét elején meg tudom csinálni.
  • L Viper #15710
    Nem, de "rohadt" jók
  • Buren
    #15709
    Jelentem főnök, igen!
  • Molnibalage
    #15708
    Ezeket használja valaki?
  • Molnibalage
    #15707
    Kösz. Már válaszoltak az FW-n is. Mit ne mondjak lehettek volna konkrétabbak szerintem. Azt hiszik, hogy mindenki halott egy ilyen nevesincs megosztóoldalról? Próbáltam egy-két dolgot lejátszani, de borzalmasan lassúnak tűnik... Nem értem ezt a kritériumot mit ne mondjak. Még ha jó is a minőség akkor is majdnem annyit kell letölteni, mintha leszednéd a hibátlan origit. Gratula... Szerintem ökörség.
  • Scottt
    #15706
    Jobbulást!

    Ma nagyba dogolok két mig ellen.Erre benyit anyám, hogy ő most takarít,kapásból kirántja a monitort mire vissza dugtam addigra leszedte az Evot és-tudni illik- annak idő míg a helyére tudod tapasztani.Szóval enyhén pipa lettem,modelleket meg se mertem nézni mit művelt:( De utánna a migeken revansot vettem
  • repvez
    #15705
    putfile video megosztó hely olyan mint a youtube
  • Molnibalage
    #15704
    "Videos must be hosted on Putfile using the WMV format in order to ensure equal resolutions for all, and so those community members who do not have a high speed connection can participate in the voting process."

    Ez mit jelent. Tökeletesen érteném ha tudnám, hogy mi a túró az a putfile... Meg kell osztani wmv forumátumban is és letölthetőnek kell lennie? Miért kell akkor szutyok wmv-t használni? Az XVID klassziskkal jobb. A Funfalcon III óta én azt használom. A többi a nyomába sem ér...
  • Molnibalage
    #15703
    Azta... 3 napit végighenyéltem, de ma már dolgozok a munkán és tanulom az angolt. Persze nem tudtam megállni, hogy ne próbáljak ki egy kis tweak-elést a Gripenen. Arról van szó, hogy a modern gépeken, ha az AI csak egyesével szórja a csalikat akkor elég esélytelen hiába van tömve csalikkal. A Su-25 pl. NÉGYESÉVEL szórja! So én azt találtam ki, hogy a Gripenen tudtommal két BOL szóró van a szárnyak alatt 160-160 töltettel. Akkor egyik oldalon chaff másikon flare. Igenám, csak ezt egyesével szórva az eredmény elég gyér (az F-14 bizony nagyvas és egyesével szórja sajnos a játékban...) szóval és összehoztam, hogy olyan legyen, mint pl. az F-15A/C/E. Nagyon kicsit eltoltam távolsában a kiszórás helyét és a szöget is kicsit eltérőre állítottam. Ez olyan hatást kelt, mintha ki időkülönbséggel lenne a dobás. Ezt az össszes olyan gépnél el kéne játszani szerintem ami 4. generációs vagy kéthajtóműves.

    Screent tennék be de nem lehet, de a dat file-t el tudom küldeni annak aki kéri. Csak be kell másolni a simadat.zip acdata részébe.
  • L Viper #15702
    A Falcont a legutóbbi multi óta el sem indítottam. A "4 napos" ünnepet is munkával ünnepeltem. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.
  • Molnibalage
    #15701
    Én vajon miért kértem?
    Május 16-án kell elvileg leadnom a diplomamunkámat...
  • L Viper #15700
    Ugyanaz a szitu
  • Gundark
    #15699
    Én kipróbálnám, de sajna manapság nem sok időm van...
  • Jake
    #15698
    Kössz
  • Molnibalage
    #15697
    Mármint az azt lecserélőt? '90-91 környéki forgatókönyv van.
  • Molnibalage
    #15696
    Akarja valaki tesztelni a '83-as hadjáratomat?
  • bAguziB2
    #15695
    okés köszi
  • L Viper #15694
    Jobbulást Repvez !
  • L Viper #15693
    Szia!
    Általában hétvégén szokott, pénteken, vagy szombaton. Szeretettel várunk, itt le lesz írva minden.
  • bAguziB2
    #15692
    sziasztok. már megvan minden és az alapok is megvannak. lehet már tudni mikor lesz multi?
  • repvez
    #15691
    az a naptának az naptárnak akar lenni, de ugy néz ki a nátha még az iráskészségemre is ráment :(
    A vidéki friss levegö meghozta a hatását a füstös pesti után, ujra vissz kell majd szoknom hozzá.
  • Molnibalage
    #15690
    Az FF4-et torrenten is megtalálod csak redviper1 néven keresd és a kézikönyv 4. oldalán levő linkek között is. Néha nem működnek, de az egyik az szinte minidg él.

    Parancsolj.
  • Molnibalage
    #15689
    AF server.
  • repvez
    #15688
    figter ops in-game kép naptának
  • Jake
    #15687
    Hello mindenki

    Tudnátok adni egy linket ahonnan letölthető a játék?
    Néztem az előző linkeket de egy része már nem él.
  • L Viper #15686
    Na ez az amit soha nem tudtam megfejteni, már az alap 4.0-nál sem igazán értettem.
    Talán egy kezdőnek, amíg gyakorol, hogy hamarabb észlelje vizuálisan a járműveket ?
    Gulliver a törpék kifutóján
  • Buren
    #15685
    Egyébként mi is volt az eredeti hivatása a vehicle magnification-nek, azon kívűl, hogy egy jót röhögj a vipereden mikor a fél törzse a kifutópályában van?
  • L Viper #15684
    Az AF-ből is kipucolták mindkét csúszkát.
  • Molnibalage
    #15683
    100%, hogy a bubble fix lesz. Viszont a repcsik számára a bubble nagyobb lesz, mint eddig. A vehicle magnification-t viszont javaslom kiírtásra.