52965
  • L Viper #15762
    Igen hatalmas volt a külömbség, bár a Novalogic szimek enyhe árkád jellegük miatt nem tartoztak a kedvenceim közé.
  • LeonSilver
    #15761
    Nekem is ez volt vele a gond ezért is adtam el ( én hüJJe baromállat ) a régi gépemmel együtt.

    Tényleg.Milyen jólenne ha ( mondjuk ) a CD galakszisban lenne ilyen retró részleg ahol lennének régi szoftverek.Simán megvenném megint.Meg lenne még egypár amire fáj a fogam.
  • L Viper #15760
    Akkor Wampa cimbivel állítsátok át kompatibilis módba és nézzétek meg a menüben milyen jók lesznek a karakterek. Nem az az árnyékos vacak.
    Ez főleg mission editornál hasznos.

    Ja persze, ha a menüben átállítottad a hagyományos windows interface-ra, akkor jók a karakterek, csak ezzel az a probléma (ismert bug, XP-n) , hogy az FPS kb. lecsökken a felére. Városok felett eléggé érdekes így, még az én masinám is megérzi rendesen!
  • Wampa
    #15759
    Látom Viper régi szimgyűjteményében a Novalogicos F-16 ot....ott mekkora különbség volt a grafikában egy sima meg egy Voodoo kártyával
  • Wampa
    #15758
    Nekem fut XP-n az USAF,de a kép szar,a szimbolumok nem jelennek meg rendesen se a HUD on se a kijelzőkön.....A Flanker nekem is megy lazán,faszán de igazán:))
    A Phantomnak volt egy orosz ikertestvére,az szerepelt a Vasmadarak 2 ben.Nagyon hasonlitott,de azt csak bazi nagy orosz csillaggal a sisakon lehetett vezetni:))
  • JoeDestroy
    #15757
    Itt írja a telepítés menetét!
    A telepítő is csak 98 ME kompatibilis módban megy. Meg az 1.02f patch futtatás is.
    Nem próbáltam, de lehet hogy egyszer nosztalgiázok egyet.
    Én is szerettem ezt a szimet. Ebben elég jó volt az F-4 ahogy Silver is említette.
  • Molnibalage
    #15756
    Őööö, én nem állítottam be ezt és megy anélkül is.
  • L Viper #15755
    Kompatibilitás módban win98-ra állítva próbáltad ?
    A Flanker 2.51 is csak úgy megy XP-n.
  • L Viper #15754
    Volt az US Navy Fighters, aztán a Marine Fighters. Ezeket sokat nyúztam a DOS korszakban. Az US NAVY Fighters 97 sajna nem volt meg.

    Az ATF is ezt a motort használva, itt fent is van, csak a Dosbox alatt a zene ment, de a hangok nem. Másnál jó, sajnos ennél meg nem.

    Régi szimek gyűjteménye.
  • Buren
    #15753
    Nekem sajna nem sikerült XP-n működésre bírni a Jane's USAF-ot... De ha valaki tudna linket küldeni, vagy eltudná magyarázni, hogy kell a fent említett op rendszeren normálisan futtatni akkor annak nagyon hálás lennék.

    Viszont az F/A-18-at sikerült... na az nagyon ott van!
  • Molnibalage
    #15752
    Sokáig arról álmodtam, hogy ezzel játszok. Aztán ez az érzés elmúlt. Ez a és Jane's IAF ami anno állítólag király volt, de egyikkel sem futottam össze soha.

    US NAVY Fighter-hez kinek volt szerencséje? És a második kiadásához a Jane's US NAVY '97? Ennel lehet, hogy más volt a neve.
  • LeonSilver
    #15751
    Jane's USAF-ban is volt. Ilyennel lehetett tolni.Én is csíptem nagyon.
  • Buren
    #15750
    Előbb kiadják a Black Sharkot...
    Nem sürgetem, de azért remélem, hogy még a nyáron kijön.
  • Molnibalage
    #15749
    Dehogy. Szokásos marhulás volt. Simán lehetett tudni, hogy ez tarthatalan. Feb. 1-jén jött ki az új beta. Ezt azóta nyúzzúk. Ez 3 hónap. Ha mostantól számítva 1 hónapon belül jön a beta II akkor is min. 2 hónap nyúzás szerintem. Ha augusztus 20-ra kijön akkor boldog leszek. A monitoron lesz szp tüzjáték. :)
  • L Viper #15748
    Tényleg hosszú. Ki ez a tag egyáltalán ?
    Szépen kiosztotta a munkát. Egyébként volt konkrét május 31-ei kiadási dátum egyáltalán ?
  • Molnibalage
    #15747
    Hosszú és fáradt vagyok én nincs most időm erre. Szarban vagyok egy kicsit... Összefoglalnád?
  • JoeDestroy
    #15746
    Ops.....
  • L Viper #15745
    Balázs olvastad ezt :-) ?

    FF5 directive
  • JoeDestroy
    #15744
    Az én nagy kedvencem az F-4 Phantom (gyerekkoromtól kezdve). Valamelyik nemjó régi szimmel lehetett is vele repülni. nagyom szar volt (a szim) de az egyik kedvencem maradt a gép. (Azt a makettet nem is raktam össze, még gyakorlok rá :D )
  • JoeDestroy
    #15743
    Mármit az eredményeit annak is!
  • Molnibalage
    #15742
    Meg Su-24. Imádom őket.
  • Molnibalage
    #15741
    Qawa épp most kezdett el egyet megint feljebb rántani. Az egyik első munkáját tápolja be istenesen, mert mikor az készült akkor tanulta a szakmát. 1 éve kezdte, de istentelül vágja a témát. Sajnos nem azon dolgozik amin én szeretnék. F-111, Su-25.
  • JoeDestroy
    #15740
    Normál LCD 1280x1024x32.
    Az a másikon (is) próbálom.
    X2 E4400, 1900XTX 2 GB DDR400 Ram ASUS alapokon.
    Közlöm.
    Azok a felbontások kifeszítve 16:10-re eléggé furik.
    A 2D-s képernyőt csak 2 napos ünnepeken használom.
    Remélem sok sok No.1 3D-s kabin lesz!
  • Molnibalage
    #15739
    Hóóóóó, nem kell ekkora felbontás. 1024x768 vagy 1280-szor akárhány körül is bőven elég.
  • JoeDestroy
    #15738
    Febontás?
    Jelen beállítás 1680x1050x32
    A full felbontásos 30 fsp-es avi alatt az előző beáll mellett stabilan 10-15 fps-re állt be.
    Most nem próbáltam, de fogom.
    2.8.1 van meg.
  • Molnibalage
    #15737
    Felvételt nem próbálnál TE alatt? Mondjuk a Havin' Fun strike alatt? A hadjárat FPS-sel már kellően képben vagyok. Azért lenen fontos, hogy megéri -e fejlesztenem, hogy jobb felvételt csinálhassak.
  • JoeDestroy
    #15736
    Holnap talán új teszt.
    Max FSAAx6, AFx16.
    A beállítás marad itt. :)
  • JoeDestroy
    #15735
    Test2:
    Ugyanazon kampány ugyanazon bevetés.
    Kicsit visszafogott beállítások.

    GPU: 4xAA 8xAF AF optim. enable, a többi HQ. refresh rate off
    Eredmények írásban:
    Felszállás után 98 fps (39).
    DMZ előtt: 52 fps (28).
    DMZ-n: 25 fps (16)
    célon: 33 fps (18)
    képkészítés utáni szaggatás: 22 fps
    Konklúzió: A g2 kapcsoló miatt állítható értékek a kampányban feleslegesek. ~szinte szakadásmentes így is a game.
    Én így hagyom. A bubble érték változása a hosszútávú radarpásztán itt érdektelen.
    (ati tray tools fps megjelenítés volt kapcsolva, ami a képeken nem látszik overlay mód.)
    UI:
    Az értékelés szarabb lett, több gép veszett oda.

    Sajnos.
  • JoeDestroy
    #15734
    Hátha az FF5 flightmodell is emlékeztet majd a velencei gondolák világára.
    És a Hat1-el majd trimmelgetek, ótómatán.
  • JoeDestroy
    #15733
    MIG-29?
    Hogy azzal se az AI csatázzon?
  • L Viper #15732
    Ha már a gépeknél tartunk, mindegyik videóban vittem a Flankert, bevállalom legközelebb is
  • Molnibalage
    #15731
    Egodriver? Új FM-et kapot és az F-15A is asszem. :)
  • Scottt
    #15730
    Jó hát ha elvitted a madárkámat akkor kénytelen leszek az usák pilcsik kedven gépével menni F-15c(e mindegy)
  • Molnibalage
    #15729
    Még zene a főcímhez. :)
    Tárházam kifogyhatatlan. Az utóbbi 2 a Gtohic 3-ból való. :)
  • Gundark
    #15728
    Héhahó! Semmi izélés Bejelentem a foglalásomat az F-14esre az első filmedben ó Rendező úr! Persze megvásárolható vagyok ,és megfelelő ellenszolgáltatás fejében hajlandó vagyok átülni egy EF-be. Vagy egy Tornádóba. Vaaagy egy Raptorba
  • Buren
    #15727
    Ezek után már látom lelki szemeimmel ahogy bevillan Tom Cruise neve és a kedvenc Top Gun-os nótánk közepette repdesnek majd a gépek. Szép munka!
  • Molnibalage
    #15726
    Alig várom már, hogy a beta II verzió a vinyomón landoljon. Akkor végre megcsinálhatom az FF5 feature demonstration movie-t.
  • L Viper #15725
    Már-már Hollywoodi szintű főcím

    A tartalom is ilyen legyen!
  • JoeDestroy
    #15724
    Ja.
    Minden ua. csak Unlim fuel meg cf van (Azokat szereti szórni.)
    Mindig megnézi kívül is pauzálva h. hogy áll a gép ha valami érdekeset csinál. A meglepetést még nem is a felszállással, hanem az első közös leszállásunkkal okozta. Utánam jött, én diktáltam a tempót, majd alattam elsuhanva lerakta a betonra a gépet, és kiállt a gurulóra. Én meg meglepetésemben majdnem seggre raktam a gépet.Az RWR-t látja, a HSD-t érti, a gombokat meg mondom neki közben. könnyebb ellen esetén Dogfightol No az tetszik neki piszokul, de ugye a radart az nem tudja kezelni, ja és csípi a CCIP bombázást főleg CBU-val.
    Szóval vizuálisan. De sajna alacsony az asztalhoz, így a fejegeret nem tudtam még jól belőni neki. (kénytelen a HAT-al nézelődni.)
    Szóval szerintem elég jól csinálja, tetszik neki, de hát én mit is mondhatnék mást. (szófosásom volt,)
  • Molnibalage
    #15723
    És ő is full avionikán tolja? Az igen..